|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREVIJALNA NAD BANJO
5.8.2006 23:22:14   
SanjaS
Gledala sem brevijevo stran in zasledila neke vrste kombinacijo previjalne in banjice, model TIMMY, ki se postavi direktno nad običajno banjo v kopalnici.

Zadeva se mi zdi idealna za majhne kopalnice, kjer nimamo prostora na zidovih za stensko previjalno ali pa kjer zidovi niso dovolj močni za montažo...

No in zdej me pa zanima ali kera ve, kdo je zastopnik za brevi, da bi ga poskusila nažicat za dobavo take pogruntavščine, ker res nimam namena za vsako previjanje nosit vodo iz kopalnice v spalnico in potem umazane cunjice nazaj v kopalnico....


TOREJ, a mogoče kera kej ve o tem kje v Sloveniji bi se tako zadevo dalo kupit?


LP,
S. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 0:45:57   
Anonimen
Brevijeve zadeve prodajajo v Pikapolonici, tam sem tudi jaz dobila njihov katalog, baje se da večino stvari, ki so v katalogu naročiti pri njih.
LP

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 9:16:22   
mtina
Ja, v pikapolonici. Pa je ta stvar dost stabilna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 9:42:11   
dejčka2
V babycentru sem videla eno,mislim da stane okrog 15000, jaz mislim da je stabilna, nevm pa če je odvisno od bane?

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 11:21:40   
SPORTINA
Jaz imam malo drugačen nasvet....
Tudi mi imamo malo bolj majhno kopalnico in smo izkoristili banjo, ki jo ne rabimo vsak dan (nismo tako umazani, a imamo še tuš....user posted image ).
Previjalno pa smo naredili sami in jo koristo uporabljamo že za drugega otroka...blizu je voda, toplo je...bomba.

Res enkratna rešitev, ko pa rabimo banjo, jo preložimo na tla in je še naprej previjalna, banja, pa banja...

Ne vem, če si predstavljaš.
Če poznaš kakšnega mizarja ali ste vsaj malo spretni je enostavna in estetska rešitev!

lp

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 15:44:09   
SanjaS
No, sej ravno iz takih, praktičnih razlogov bi rada imela to brevijevo previjalko...

Problem je samo v višini, ker se ta previjalna tako postavi, da lahko otroka previjaš višje kot je nivo banje na kateri je ogrodje.
Všeč mi je pa tudi zato, ker je ogrodje kovinsko in se mi zdi bolj primerno za vlažen prostor kot je kopalnica.

Za pikapolonico vem, samo oni tega nimajo v katalogu...user posted image

Lp,

S.


(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 15:53:14   
sazi
žal ti ne morem pomagati z nasvetom, kje jo kupiš - sama sem namreč kupila rabljeno
super se obnese
rešitev, ki jo ponuja SPORTINA za nas ne bi prišla v poštev, saj v kopalnici nimamo tuša - samo banjo in se v njej tuširamo vsak dan. takrat se previjalno z banjico vred dvigne in nasloni na zid (dokaj enostavno in brez večjega napora), po tuširanju pa jo namestim nazaj
vse pripomočke imam na pralnem stroju
vendar pa banjica postaja premajhna za našega močno brcajočega 6-mesečnika in bomo kmalu prešli na taveliko banjo - previjalno bom pa morda razstavila in jo še vedno uporabljala za previjanje, saj dodaten prostor kar prav pride
upam, da jo kje najdeš
enkrat sem jo videla v neckermanovem katalogu, ampak je bila 24.000 - hudo veliko
srečno in lep pozdrav

aja, še to, kakšen je problem v višini? meni se zdi ravno pravšnja za previjanje in tudi za kopanje

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 16:03:14   
SanjaS
Če bi previjalno desko kar gor na banjo dala, bi bilo to za previjanje prenizko , cca 50cm od tal, pri breviju je pa ogrodje pod previjalko tako, da lahko prilagodiš višino tistemu, ki previja- mislim da se da previjalni del povišat za 42-50cm, pol je pa tako, kot bi imela previjalko na pralnem stroju ali komodi.

No, takole zgleda...



user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 16:10:29   
bonbončica
živjo!

Meni je moj naredu  tako mizico za banjico in je tut v primerni višini, da se ni treba sklanjat, ko jo pa ne rabiš, jo pa skup sestaviš. Mi je pa tut naredu previjalno full veliko, pa še veliko ostalih stvari. če te zanima, piši na:

borut@lestra-s.si

pa ti lahko tut slikce pošljem
lp

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
6.8.2006 16:54:40   
sazi
ja, se strinjam, da je prenizko, če je na banji, zato pa imajo te modeli zadevo dvignjeno, saj je v nivoju vrha banje nekje dno banjice, nad katero je previjalna
res fajn stvar

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
7.8.2006 14:12:43   
kapesanta
Mi2 sva tudi gledala to previjalno. Možek je šel v Pikapolonico v Novem mestu in tam so jo imeli na zalogi - stane cca 16.000. Pojdi v katero od prodjalen od Pikapolonice - če jo nimajo na zalogi jo pa zrihtajo.
Mi smo zdaj naredili sami podstavek za previjalno - dosti širšo, spodaj polico za plenice in šampone ipd. Kupila je nisva pa zato, ker sem bila v nosečnosti preveč pridna in sem na BC v akcijah nabavila samostoječo banico in 2 previjalni podlogi user posted image , pa še vse najine (beri moje) kozmetike za tuširanje in nego nebi imela kam dat. Če si med večjimi, ti zna bit pa malo premala, tako da boš morala še nekaj dat vmes da bo višja - moj je namreč spobal in misli, da bi bila zame premala (74cm).

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 7.8.2006 14:14:14 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PREVIJALNA NAD BANJO
7.8.2006 17:24:51   
SanjaS
Super info kapesanta!user posted image


Točno to me je zanimalo...

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?