|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obisk pri porodničarju
14.11.2006 14:10:36   
Anonimen
Pozdravljene.

Danes sem imela pregled pri G. Uradno sem v 35.tednu, vse mere našega malega fantka pa segajo v 36.teden. Tudi na teži dobro pridobiva. Ker sem manjše postrave (1,58m) in drobna in je G omenila, da me bo verjetno čez 14 dni, torej ko bom v 37.tednu poslala na pregled k porodničarju. Kaj to pomeni? Je možnost, da bom rodila prej? Me je pa tudi tipala glede mojega odnosa do carskega reza. Prav veliko mi G ni želela povedati, ker je ves čas govorila, da bove počakali še 14 dni, nato pa bova videli.
Kaj ve mislite o tem? Je imela katera ža podobno izkušnjo?

Hvala za odgovore in lep dan še naprej.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obisk pri porodničarju
14.11.2006 14:25:21   
FruityTango
Mislim, da ti ni treba skrbeti.
Noseča boš že itak dovolj visoko, tako da pregled pri porodničarju oz. G. ni presenetljiv. So ti že delali ctg?
No, kakorkoli, kar se tiče carskega reza. Morda veš, ali se je plod že obrnil? Glede na tvojo velikost, pa je tudi možno, da te bo porodničar pregledal in presodil, ali si za CR ali naravno. Ma tukaj je cel kup faktorjev, ampak sedaj se ne sekiraj. Je pa fino imeti pogovor in se v naprej pripraviti.
Želim ti vso srečo in ostani čim boj mirna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obisk pri porodničarju
14.11.2006 15:27:39   
piščanc
v porodnišnicah imajo boljšo opremo (večja vidnost itd.) in zato ginekologi zelo radi pošiljajo tja na pregled, če je karkoli drugače kot predvideno.

otrok se bo itak sam odločil kdaj priti na plano. če je pa res starejši kot so predvidevali, potem pa zna kakšen dan prej priti.

tudi jaz sem drobna in podobne višine, pa sem oba otroka rodila po naravni poti (seveda sta bila obrnjena z glavo navzdol), ne skrbi.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obisk pri porodničarju
14.11.2006 16:29:01   
Anonimen
Res sem pozabila napisati, določene, a pomembne stvari. Otrok je obrnjen z glavico navzdol, CTG je v redu, težek je 2900g. Res pa je, da je njegov očka velik.

Pretirano me ne skrbi, samo po glavi mi skačejo različni scenariji poroda.

Lep dan še naprej.



(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?