|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 12:44:04   
lenčy
a mi lahko katera priporoča kakšen pameten varčevalni račun, ker bi ga rada odprla najinemu sončku...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 13:07:11   
ROŽICI
jaz imam kopersko banko.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 13:12:07   
qqq
Mene tudi zanima, a lahko poveš/poveste kaj več, kakšni so pogoji, kakšne ugodnosti...? 

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 13:27:09   
*pepelka*
Pbs hrčkova knjižica
pogoje pa si poglejte na strani od pbs

(odgovor članu qqq)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 13:55:48   
slovenka
Mi imamo za prvo pupo rentno varčevanje pri NKMB, moj dragi, jaz in tast vsak mesec nakazujemo preko trajnika 30 eur. Kako točno so donosi, ne bi vedela, smo komintenti te banke, pa v P sem dobila eno darilo, tako da smo potem šli k njim. Pri drugem, ki je bil nedavno rojen, bomo verjetno naredili enako. Ko bo več časa, pa bomo več študirali pogoje in donose.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 18:09:56   
travica
samo NE NKBM user posted image
so me fajn na......
ko sem sklenila rentno varčevanje (pred 1 letom) je bila obrestna mera čez 4%, sedaj pa je nekaj čez 1%, ker je spremenjljiva. In ne morem ga prekinit.
Na delavski hranilnici, tam imajo ravno tako rentno varčevanje, min doba varčevanja 5 let, min mesečni znesek 25 €, obr. mera pa več kot 5% - je pa nespremenljiva. Varčevanje lahko skleneš tudi, če nimaš odprtega računa in nimaš mesečnih str. za vodenje.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
21.6.2010 19:23:18   
josephine27
rentno varčevanje in varčevali račun ni isto, tako da so pogoji različni. ko sem jaz odpirala varčevalni račun za malega ( 2 leti nazaj) sem se na koncu odličila za NKBM, čeprav kakšnih ful velikih razlik med obestmi pri drugih bankah ni bilo. se pa spremenljiva obrestna mera spreminja pri vseh bankah, zato se ji pa tud reče spremnljiva a neuser posted image

_____________________________



(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
22.6.2010 14:08:39   
roti22
če odpreš račun do otrokovega prvega leta pri NLB dodajo 10€.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
22.6.2010 15:26:55   
nincy29
če odpreš pri nkbm in skleneš varčevanje za 3 leta,s tem da minimalno gor mesečno staviš 25€ ti oni podarijo  60€ na račun.

(odgovor članu roti22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
24.6.2010 9:05:00   
Bubika26
Kaj pa varčevanje plus zavarovanje. Si na to, da varčuješ še zavarovan? Starši so zavarovani življenjsko otrok pa nezgodno. Trajanje zavarovanja ni vnaprej določeno. Preneha takrat ko z naložbenega računa dvignete vsa sredstva.

Jaz sem se tudi odločala med bankami, npr. NKBM 50 evr- če skleneš varčevanje z odpovednim rokom 365 dni. Dobiš 50 evr... Rentno se pa raje ne bom odločla, malo je obr. mera višja, ampak, kaj ko ne moreš prekinit, saj če maš bankanet, pač ko dobiš priliv, si prenakažeš na var. račun.

Ampak bom še malo pretuhtala tud to varianto z zavarovalnicami.

Ko boš našla najboljši varianto- obvesti. Mene tud zanima user posted image .

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
24.6.2010 9:06:30   
**Tinkara78**
Nam se zaključuje rentno varčevanje pri NLB. Obresti so pa nekje med 4-5 procenti. Sem pozabilauser posted image V glavnem trenutno nisem zasledila bolj ugodne variante. Moramo pa skleniti novo nekje in mi ta tema prav pride.



(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
25.6.2010 16:47:11   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: travica

samo NE NKBM user posted image
so me fajn na......
ko sem sklenila rentno varčevanje (pred 1 letom) je bila obrestna mera čez 4%, sedaj pa je nekaj čez 1%, ker je spremenjljiva. In ne morem ga prekinit.

Noben te ni na.....Treba je prebrat pogodbo, preden jo podpišeš user posted image

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
26.6.2010 9:32:06   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: Bubika26

Kaj pa varčevanje plus zavarovanje. Si na to, da varčuješ še zavarovan? Starši so zavarovani življenjsko otrok pa nezgodno. Trajanje zavarovanja ni vnaprej določeno. Preneha takrat ko z naložbenega računa dvignete vsa sredstva.

Jaz sem se tudi odločala med bankami, npr. NKBM 50 evr- če skleneš varčevanje z odpovednim rokom 365 dni. Dobiš 50 evr... Rentno se pa raje ne bom odločla, malo je obr. mera višja, ampak, kaj ko ne moreš prekinit, saj če maš bankanet, pač ko dobiš priliv, si prenakažeš na var. račun.

Ampak bom še malo pretuhtala tud to varianto z zavarovalnicami.

Ko boš našla najboljši varianto- obvesti. Mene tud zanima user posted image .

uh koliko odgovorov, vidim, da sem odprla pravo temo...

no mi smo odprli življensko naložbeno zavarovanje pri TILII, kjer si bo žez 18 let lahko dvignil denar, ko ga bo potreboval, ga je pa lahko veliko, če skladi rastejo. 
za varčevalni račun na banki še ne veva... medva že imava račune na dveh bankah tako da ne bi šla zdj na ne vem katero novo, razen če bi bile obresti res veliko, to bi mogla še preračunat, pa nimam časa pri 3mesečnikuuser posted image  vas še obvestim...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Bubika26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
26.6.2010 11:12:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

a mi lahko katera priporoča kakšen pameten varčevalni račun, ker bi ga rada odprla najinemu sončku...


Odvisno kaj bi rada.
Ali klasika, kjer polagaš denar na račun (periodično ali v enkratnih zneskih), in kjer so fiskne obrestne mere med 2,5% in 3%. To je najbolj enostavna varianta, najbolj transparentna (točno veš, kaj dobiš), z najmanj tveganja in najman zaslužka.

Vse ostalo so izpeljanke-kombinacije variabilnih obrestnih mer, naložb, tveganj, zavarovanj...

Meni povšeči je še najbolj prva, ker jo dejansko lahko povežeš z otrokom-na začetku lahko nanjo polagaš denar od "vsepovsod"-darila, babice, svoj drobiž,...plus tisto, kar si želela privarčevati, kasneje naj nanj polaga otrok.

Če ga boš naučila, kako se ravna z denarjem, mu boš dala bistveno več od obresti, ki bi jih prinesla še tako "pametna" in sofisticirana naložba!

(odgovor članu lenčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: najbolj ugoden varčevalni račun za otroka
28.6.2010 15:50:36   
lenčy
user posted image zelo všeč mi je zadnji stavek! verjetno bova kar polagala kolkor bo dobil od naju in drugih, tako kot si napisala, ker mesečno itak polagava na Tilio, kjer se bo čez 18 let kar nabralo. samo še banko morava izbrati, ki bi lahko še sama kaj naložila pri odprtju računauser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?