|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   močan orgazem
28.5.2007 13:34:39   
smotka_me
Čao punce!

Meni se je včeraj zgodilo nekaj res nenavadnega. Ko sva si z dragim privoščila jutranji sex mi je prišlo tako močno da sem par sekund po seksu padla v nezavest! zakaj to?user posted image se je kateri to že zgodilo?user posted image je možno da je to kriv nizek pritisk ali pa je to znak nosečnosti, ker mi M zamuja en dan? Punce,hvala vam za odgovore user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: močan orgazem
28.5.2007 13:36:22   
Anonimen
je možno da je to kriv nizek pritisk ali pa je to znak nosečnosti, ker mi M zamuja en dan?


Glih toliko ti znam odgovorit, kot če mi me kdo vprašal, če bo jutri Space šatl pristal na mojem dvorišču user posted image

(odgovor članu smotka_me)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: močan orgazem
28.5.2007 13:39:05   
smotka_me
ja lej, vprašala sem če se je kateri zgodilo kej podobnega in bi mi znala kej pametnega povedat! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: močan orgazem
28.5.2007 13:44:18   
poška
hyperventilation?

pa nizek pritisk, pa stoječ položaj in ni kisika?

no user posted image  za jutranji orgazem

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: močan orgazem
28.5.2007 13:56:46   
daddy
ja v redu petelina imaš user posted image user posted image

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: močan orgazem
28.5.2007 14:00:17   
smotka_me
ja to je pa čista resnica user posted image user posted image  samo me vseeno skrbi za moje zdravje, bo treba k dohterju mal na pregled...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: močan orgazem
28.5.2007 14:21:04   
madela
Kar precej čudna zadeva.Meni se kaj takega pri orgazmu ni zgodilo,sem pa padala v nezavest,zaradi precej nizkega pritiska in nosečnosti. Torej je po moje razlog bolj zdravstvene narave ali pa user posted image .Naredi test,pa javi kaj bo pokazal.
Al,pa si od užitka pozabila dihat user posted image  user posted image

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: močan orgazem
28.5.2007 14:39:12   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: smotka_me

Čao punce!

Meni se je včeraj zgodilo nekaj res nenavadnega. Ko sva si z dragim privoščila jutranji sex mi je prišlo tako močno da sem par sekund po seksu padla v nezavest! zakaj to?user posted image se je kateri to že zgodilo?user posted image je možno da je to kriv nizek pritisk ali pa je to znak nosečnosti, ker mi M zamuja en dan? Punce,hvala vam za odgovore user posted image



Ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image !!

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: močan orgazem
28.5.2007 19:27:31   
facka
nekajkrat se mi je že zgodila po sexu vrtoglavica, pa ne vem, če se to lahko pripisuje orgazmu

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: močan orgazem
28.5.2007 19:54:58   
Anonimen
Mi ti za ziher NE moremo odgovoriti.. Najboljše, da narediš test, če ni pozitiven, pa lepo k doktorju.. Ziher je ziher user posted image

Lep pozdrav

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: močan orgazem
28.5.2007 20:44:02   
Anonimen
Dobro te je nategnil,da si padla v nezavest.Drugič pazi,da ne padeš v komo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: močan orgazem
28.5.2007 21:19:48   
navihan
Se dogaja to pri močnem orgazmu, smo že imeli te izkušnje, tako da brez skrbi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: močan orgazem
28.5.2007 21:36:29   
ronja
Zgodilo se mi še ni, da bi padla v nezavest od tega, sem pa že brala o tem. Mislim, da ni povezano z user posted image , vsaj ni nujno.

Ali pa če sta res mogoče na hitro obrnila položaje, recimo iz takega, kjer si ti na glavi oz. visiš dol na glavo v normalnega stoječega, pa se zvrti...user posted image

Za user posted image pa rajši kupi Babycheck, bo več vedeluser posted image Še kak tak orgazem ti želimuser posted image

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: močan orgazem
28.5.2007 22:25:02   
muška
Se dogaja, se dogaja in niti ne tako poredko, tako da ne rabiš hodit k dohtarju zarad tega. Raje svojega pripravi, da ti še naštima kakšnegauser posted image

No da bi bilo to lahko povezano z nosečnostjo pa ne vem, no skoraj da ne verjamem, ampak najbolj boš vedela, če narediš test user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: močan orgazem
28.5.2007 22:36:37   
Anonimen
Madonca jaz bi tudi user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: močan orgazem
28.5.2007 22:43:17   
Anonimen
Prvič čujem. Razen če to ni bil orgazem, da je bila tako močna bolečina, zaradi katere zgubiš zavest. To pa ja. Ko se spomnim sebe ob takih krčev, ko me je moral moj dragi pelat na urgenco, te čist razumem. Men se je bledlo, izgubljala sem zavest, dokler nisem dobila ketonala I.V.

Obišči zdravnika, ker to ni vredu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?