|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spricanje mleka iz dojk
30.8.2007 7:43:22   
Anonimen
zivjo... videla sem, da je objavljeno tole vprasanje ( http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1795430 ) pa mene tudi zanima, kako je s tem pri vas. A to vam in vasim partnerjem pase, al kaj?!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spricanje mleka iz dojk
30.8.2007 10:14:41   
lea23
meni je mleko iz dojke teklo samo od sebe samo prvi mesec, takrat pa še tako kmalu itak še nisva imela spolnih odnosov. potem mi pa kr brezveze itak ni več samo teklo ven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spricanje mleka iz dojk
30.8.2007 13:58:43   
urška76
Meni je občasno teklo, pa ne da bi zdej strašno pasalo, sam sekirala se pa tud nisva zarad tega.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spricanje mleka iz dojk
30.8.2007 16:18:58   
Naja30
Ponavadi sem jih izpraznila, preden sma se posvetila drug drugemu user posted image  Namreč,ko je tamala zaspala, pred tem pa je izpraznila cisterne.user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?