|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mami, zebe me
3.8.2008 20:38:28   
K_a_t_i
Živjo,
pri kateri starosti približno zna otrok povedati, da ga zebe in da mu je vroče?
Kdaj pa se zna ponoči sam pokriti?
Hvala,
K_a_t_i


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mami, zebe me
3.8.2008 21:33:21   
Naja31
To prvo se ne spomnim, ampak mislim, da starejpi sin že nekaj mesecev zna povedati če ga zebe ali mu je vroče.

To drugo bomo verjetno čakali do srednje šole. Je pa mojster odkrivanja user posted image .

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mami, zebe me
3.8.2008 21:38:21   
benika
Naš zna povedat da ga zebe ene 2 meseca. Pokriva se pa nekje od 2,5 let.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mami, zebe me
3.8.2008 21:48:13   
mayci
Naš tudi zadnjih nekaj mesecev pove, če mu je hladno ali vroče. Pokriva se pa tudi nekje od 2,5 let. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mami, zebe me
3.8.2008 23:32:07   
lelaval
Okrog 2 let.
Ampak moji so vsi sprva govorili obratno (ko jih je zeblo, so rekli, da jim je vroče in, da rabijo jopčko, ko pa jim je bilo vroče, pa so rekli, da jih zebe in se slačili user posted image )


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mami, zebe me
4.8.2008 8:43:17   
alička
Tudi okrog dveh let.

Pokrila bi se lahko že sama, ampak kaj ko je bolj luštno mami sprehodit ene parkrat predno zaspi. Potem pa se itak odkrije in spi celo noč odkrita, no way, da bi ostala pokrita dalši čas.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mami, zebe me
4.8.2008 20:33:56   
maja1488
Sem zadnjič videla v nekem katalogu komplet rjuho in prevleko za oddejo, ki je imela pri straneh zadrge. Me je zamikalo, da bi kupila, pa nam dimenzije niso odgovarjale.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mami, zebe me
4.8.2008 21:10:45   
K_a_t_i
Punce, hvala za odgovore. Se pravi, da bo Žiga še nekaj časa spal v žaklju user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?