|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izgubila prijateljico
9.9.2006 11:44:48   
KIKI*
Včeraj zvečer sem prišla z morja in po dolgem času 1 mesecu-malo manj pokličem prijateljico, ker je pred morjem nisem dobila na gsm-prej se pa nisva slišali tud kake 14 dni ker je cele dni delala in delala.
A na gsm se oglasi njen dedek. Mislila sem da sem se zmotila pa sem vprašala če lahko dobim Barbaro. pa reče ne, Se opravičim pa v tistem reče: "Veste Barbara nam je umrla." Punca stara 28 let!!!! Doma je pustila 6 dni staro hčerkico in 2 leti starega sinčka-umrla je 20.8. na hčerin rojstni dan. Imela je reka a ni šla k zdravniku ker ni imela časa delala je cele dni. Potem je še najhuje to da je bila 7 mesecev noseča a je otroček preživel in je v inkobatorju.
samo jokam že 1 urouser posted image user posted image user posted image

BARBARA TOLE JE ZATE:

" Če bdiš kje nad svojimi sončki vedi da te imajo radi,
pomagala jim bom, kot sem jim parkrat do zdaj.
Ne skrbi, poskrbeli bomo zanje-ti jim boš kazala pot in jim kot zvezda svetila da jim bo potsvetla in topla ."user posted image user posted image

Pogrešala te bom in hvala za vse za kar se ti nisem mogla nikoli zahvaliti!!!
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izgubila prijateljico
9.9.2006 11:48:57   
Marogica
Mislim, da ti govoriš o isti Barbariuser posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1063864

p.s. Pa najbrž hčerka ni stara 6 dni, kot si napisala, temveč 6 letuser posted image

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izgubila prijateljico
9.9.2006 12:00:47   
KIKI*
ja marogica to je ta mamica-skor me je kap pa toliko sva si pomagale zadnje leto-groza.
jaz jim bom vsekakor pomagala kolikor bom lahko ker je tudi ona meni.

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izgubila prijateljico
9.9.2006 12:37:21   
smrka
user posted image
Zelo mi je hudo.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izgubila prijateljico
9.9.2006 12:48:51   
Pilar
Ubogi vsi njeni. In ona sama, ker je tako mlada zapustila naš svet.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izgubila prijateljico
9.9.2006 12:54:44   
brina_3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sožalje tebi in vsem njenim

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izgubila prijateljico
9.9.2006 14:49:14   
Felicity
Iskreno sožalje!user posted image

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izgubila prijateljico
12.9.2006 10:15:24   
sonchek
Moje sožalje

Upam, da ji je lepo med našimi user posted image !

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?