|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:03:27   
Maxica
Ker sem že kakšnih 15 let skoz enaka, imam zadnje čase prebliske, da bi si svoje pobarvane blond lase prebarvala na rjavo barvo. Je katera storila ta pogumen korakuser posted image , jaz kar nekaj oklevam, ampak me ful ima, da to naredim. Ste se brž privadile na novo podobo ali pa ste se kmalu poblondale nazaj?
Pa sploh ne vem, a bi bolj temno rjavo ali svetlejše. Imam pa precej temne rjave oči.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:14:22   
muki1
Jaz sem v srednji šoli med počitnicami.

Rezultat: nekaj tednov so me sošolci klicali nafta user posted image .
 
Pred barvanjem se posvetujte z zdravnikom ali frizerjem.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:14:25   
hubi
Jaz imam to namen narediti v roku enega meseca, s to razliko, da sem že 20 let blond. Pa imam modre oči in ciljam v smeri lešnikove barve s svetlejšimi  prameni. Upam, da bo uspelo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:15:16   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Pred barvanjem se posvetujte z zdravnikom ali frizerjem.


Absolutno se nameravam iti k frizerju, ne bi niti pomislila, da bi se sama, ne.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:18:24   
Anonimen
Absolutno se nameravam iti k frizerju, ne bi niti pomislila, da bi se sama, ne.


Ja, potem pa probaj. Če ne boš, ne boš vedela. A naj se jaz iz temno rdeče na blond?

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:42:19   
Anonimen
Sigurno  vedno boljše ispade zgrešena rjava ko pa blond. Tak da bi blo huje, če bi šla kontra barvat. No, saj ne mislim da je sploh hudo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:44:45   
Blejka26
jaz sem sicer naravno rjavolaska,toda sem se sedaj par let barvala na blond,ravno  par dni nazaj pa sem se pobarvala nazaj na rjavo.Sicer sem dala gor samo preliv..komaj sem se navadila

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:55:42   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Je katera storila ta pogumen korakuser posted image


ja user posted image user posted image  ampak še huj. Iz bjonde sem šla na rdečelasko(zdržala cel mesecuser posted image ), pol pa na rjavolasko. Sem vztrajala skoraj 1 leto, pa sem popustila in sem spet bjondauser posted image user posted image user posted image

Vsekakor pa tud jaz priporočam, da stvar opraviš v frizerskem salonu, ker drugače zaš imeti na glavi 1001 barvo, pa vsaka bolj kodrlajsasta. Preverjenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:56:07   
arielca
Sem bila dolgo blondinka, potem sem si vmes dala rjava pramena, zdaj pa imam rjavo podlago in svetla pramena in sem zelo zadovoljna.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 20:56:25   
Anonimen
Ti se raje najprej v srednje blond ali pa svetel lešnik pobarvaj. Bo manjši šok, ampak razlika pa očitna, če si zdaj čisto blond. Kakšno blond pa imaš zdaj? A bolj rumeno?

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 21:06:48   
blue sky
Jaz sem se lani prebarvala z blond na rjavo barvo, pa je bila kar velika sprememba oz. bolje rečeno velik šok. Kar nekaj časa sem potrebovala, da sem se navadila. Jaz sem se sicer pobarvala samo zato, ker imam naravne rjave lase in si jih potem med nosečnostjo nisem več barvala. Mesec dni po porodu sem se prebarvala nazaj na blond, ker mi je veliko bolj všeč in mi tudi bolj pristaja.

Jaz ti predlagam, da si za začetek dodaš nekaj svetlo rjavih pramenov oz. da se postopoma barvaš na rjavo, da se boš sproti navajala na spremembo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Z blond na rjavo barvo
10.9.2007 22:11:33   
piščanc
če se barvaš iz svetle na temno, potem pazi, ker barva na dnevni svetlobi dobi zel lesk. pa čeprav pri frizerju. raje bolj postopoma ali s prelivi.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Z blond na rjavo barvo
11.9.2007 7:15:34   
adrijana.sara
Večkrat, pa nikoli nisem ostala nazaj na rjavi, kar je moja naravna barva. Se nikakor nisem mogla navadit in okolica tudi ne. Glede na to, da imaš temne oči, bi pa mogoče šlo. Drugače pa predlagam kot predhodnica, daj si rjave pramene vmes in boš videla kakšno bo stanje. Jaz si pozimi vedno z rjavimi malo potemnim.

Uspešno barvanje!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Z blond na rjavo barvo
11.9.2007 7:44:33   
srki
Jaz sem to naredila ja. Ko sem bila že deset let blond, sem si zaželela spremembe, zato sem iz blond prešla na rjavo barvo. Tako lepo, ne preveč temno. Da ne bi bil "šok" prevelik, sem imela vmes nekaj blond pramenov. Sedaj pa si puščam svojo barvo. Samo še pramena moram iztrič, pa bo.

Ko mi je sprala glavo in sem se pogledala v ogledalo, sploh nisem bila šokirana. Nasprotno, takoj sem bila zadovoljna, pa tudi drugi so rekli, da je sedaj boljše, kot tista zlajnana blond. Pa tudi k obrazu mi gre bolj, oči pa imam tudi rjave.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Z blond na rjavo barvo
11.9.2007 7:46:06   
srki
Aja, barva je bila lepa, čisto nič se ni "sfižilo", da bi imela na koncu kakšno drekasto barvo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Z blond na rjavo barvo
11.9.2007 9:15:26   
smigli
Še ena več kot zadovoljna bivša blondinka! Edino en problemček je, če imaš pobeljene blanširane lase (pramene), je rezultat zelenkasto rjava barvica.
V izogib prevelikemu šoku, pa predlagam svetlo rjavo in zelo dobrega frizerja.

srečno

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Z blond na rjavo barvo
11.9.2007 10:15:03   
goda13
Maxica ti kar probaj, če nebo vredu, pa nazaj na blonduser posted image . Bi pa res rada vidla, kakšna sprememba bo to, ker te že od zmeraj poznam blonduser posted image . Jaz bi probala najprej bolj svetlo rjavo

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
11.9.2007 11:15:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Z blond na rjavo barvo
13.9.2007 11:35:46   
Raho
Jaz sem to naredila. Amapk te pa opozarjam: na lase si moraš dati temno blond, ker boš že tako ali tako dovolj rjavauser posted image

Pa tudi iz rdeče sem že šla an blond - dobro, vmesna faza je bila nekaj md oranžno in pink.user posted image  Ampak po 3 tednih sem bila že blond. Frizerki pa je uspelo v prvouser posted image  - ma, se vidi, da dela to vsak danuser posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Z blond na rjavo barvo
13.9.2007 12:01:09   
pika30
Jaz sem rojena za spremembe.user posted image Moja naravna barva je mišjesiva-rjava,na meni je grozna in se od srednje šole barvam na rdečo.Bila sem že črno pobarvana.Ponavadi si na jesen prebarvam na čokoladno rjavo z malo svetlimi prameni.Ta barva mi je svetovna.user posted image  Spomladi sem naredila šokantno spremembo in sem se cela prebarvala na blond-šokuser posted image .Nikakor se nisem mogla navadit in se se pred poletjem pobarvala nazaj na rdečo in je izpadla ful dobra živa niansa,ki pa mojim zeleno-rjavim očem bolj paše.Barvanje seveda prepuščam moji frizerki,ki me na blond nikoli več ne bo barvalauser posted image .
Maxica pusti se presenetit,saj nazaj se še vedno lahko pobarvaš.Mislim da bi ti rjava dobro pristajala.user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Z blond na rjavo barvo
13.9.2007 12:54:07   
natasarobi
Moja naravna barva je isto mišja siva - groza. Barvam se tudi že od srednje šole. Običajno sem bila pobarvana na vijolčno ali pa na rdečo. En mesec sem bila črna,ampak sem bila preveč bleda.

Vmes sem bila pobarvana na rjavo, sedaj sem pa blond (en mesec). Blond mi je v redu, počutim se fajn, pa tudi od okolice sem prejela samo pozitivne komentarje. Razmišljam, da bi se kasneje pobarvala na 'belo'. Za belo barvo las moraš baje imet dodelan obvezno make-up drugač baje je ful bad. V tem pa še nisem vešča.

Barva me največkrat frizer. S temnejšimi barvami sem se pa tudi doma.

A si se že odločila kaj boš?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Z blond na rjavo barvo
13.9.2007 15:38:59   
dory
mnja...jst sem vsako poletje blond, pol mi useka ven oranzna in na zimo rjava...sam rjave se hitr navelicas...kwa pa vem....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Z blond na rjavo barvo
13.9.2007 23:29:04   
Moyca_
jaz pred tremi meseci in blont na črno. Čist črnouser posted image
Saj je cool, ljudje so se že navadli, pa tudi moj odsev v ogledaluuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Z blond na rjavo barvo
18.9.2007 8:24:44   
amalija
Jaz sem bila zadnje 4 leta bolj ali manj blond - vmes sem se parkrat na rjavo s svetlejšimi prameni, pa čisto temno rjavo pa spet blond... V petek sem se pa pri frizerki na stolu odločila za RDEČO in je izpadlo super - vsi so ful navdušeni, jaz sem se pa tudi že navadila user posted image

PS Blond je outuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Z blond na rjavo barvo
3.10.2007 22:38:01   
Maxica
Evo, odločitev je padla, jutri ob 18h držite pesti, frizerka že čaka.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?