|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 9:34:21   
spps
Oj,upam da ne bo katera jezna ker sem vpisala to temo.Vpisala sem jo za to,ker kolk sem videla tu v naših krajih,malokdo ve,da je do konca januarja treba oddat vloge za olajšavo pri dohodnini za vzdrževane člane.to je za tiste,ki med letom ne uveljavljajo olašave za otroke.

LP!
spps
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 11:43:00   
andreja2000
hvala!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 11:48:26   
sayuri
Eno glupo vprašanje - jaz se na te reči res ne spoznam. user posted image  Torej - otrok je prijavljen pri meni - oz. čez leto pri meni upoštevajo olajšavo. Torej je to to? Ne more zdaj moj mož dat te pole za olajšavo, a ne?user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 12:05:42   
kobacaj
Ojla!
Tudi jaz mam eno neumno vprašanje, ker se ravno ne zastopim v te stvari. A če sem na porodniški in otrok se je rodil maja 2007, potem tudi oddam za dohodnino do konca januarja?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 12:30:15   
spps
če ga čez celo leto uveljavljaš,potem ga mož ne uveljavlja.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 12:34:16   
spps
kobacaj,mislim da je treba otroka vseen dat v olajšavo.sam da tako ti npr. ga daš od maja naprej.
če ti kaj ne bo jasno pa najboljš,da pokličeš na davčno.

p.s.;če katera ne ve,obrazec lahko na davčni al si ga pa sprintaš z neta(DURS)

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 12:38:00   
spps
ANDREJA,ni zakaj!!!glede tega ni velik govora.sam zoprno bo za tiste ,ki ne vedo.tisti ki ne bojo oddali vloge pravičas,bojo  potem moral pisat pritožbe,bla,bla,bla...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 12:42:34   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ANDREJA,ni zakaj!!!glede tega ni velik govora.sam zoprno bo za tiste ,ki ne vedo.tisti ki ne bojo oddali vloge pravičas,bojo  potem moral pisat pritožbe,bla,bla,bla...


ja,res nerodno,če ne oddaš pravi čas.user posted image Bom se morala kar podvizat in to uredit.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 12:44:52   
spps
jaz sem danes nesla,pa ni blo nič gužve.ker ponavad je kolona do vzunanjih vratuser posted image .no sej še ni konec mesecauser posted image ,takrat bo po mojem gužva.al pa ne.ne vem kolk je kaj folk informiran o tem.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 13:12:19   
andreja2000
Ja,konec meseca res zna bit gužva,tako,da bom jaz tudi še ta teden to uredila!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 13:23:23   
triša
a ima katera link do obrazca, da si ga sprintam?

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
16.1.2008 13:28:58   
spps
OBRAZEC

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.1.2008 19:30:29 >

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
17.1.2008 13:03:12   
kobacaj
Hvala za odgovor!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
17.1.2008 13:17:27   
spps
ni,blema.čeprav se sama najbolj ne spoznam vse skupaj,ker kar naprej nekaj spreminjajo na teh obrazcih,tak da se včasih ko pišem kakšne papirje počutim kot idiot no.1
user posted image user posted image user posted image


p.s.:upam da sem vsaj kateri pomagalauser posted image

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oddajte pole za olajšavo vzdrževanih članov
17.1.2008 15:33:11   
Nika v službi
Punce, dajte si prebrat malo več postov na to temo, tule je eden, ki daje prave podatke. Da ne bo zmede. Otroka, tudi če ga uveljavljaš med letom, moraš vpisati v dohodnino. Tudi če ga ti uveljavljaš med letom, pa ga sedaj želi mož, ni problema. Vpišeš spremembo.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2306848

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...





karmyka

Imamo Leo in Teo pričakujemo še enega novorojenčka ne vemo še spola, katero ime bi najbolj pasalo k tema dvema imenoma po vaši presoji??

(77%)

(23%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!