|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
2.12.2008 22:16:59   
čebeica maja
kr nevem kako bi povedala jsi mam pauser posted image že od osmega tedna prepovedano, pa od takrat sem na bolniški in od takrat strogo ležim, se mije kr mešalo, zdej  sem se pa kr navadla, se da tud brezuser posted image

Jadrnica- ti kr zatež za bolniško

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
2.12.2008 22:30:42   
čebeica maja
Andreja- jsz sem te spraševala če imaš strogo ležanje, ker jaz ga imam zaradi niske nošnje, jaz se držim tega, mojga 21mesečnega pa ne dvigujem, če res moram, za previt.

Glede spanja čes dan pa jaz, ki sem itak skoz v poselji,  se izogibam, ker potem ponoči nemorem. Sem mal drugač od vas.

Grem tud jaz v pančevo deželo. NOČKO

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
2.12.2008 22:44:35   
yania
SPPS hvala za namig, kako link ostane tam kjer mora...da ne pozabite, na mene...ahaha...ko sem že ravno gor no....res me je presenetilo...
Recept za pomaranče, a ne...no jaz bom tako napisala kot mi je povedala tašča, sem si ga kar tako zapomnila, po domače...

Sestavine:
4 pomaranče (odvisno za koliko oseb delaš to sladico)
2 žlici sladkorja
100 g drobljenih keksov
stepena sladka smetana
cimet
malo vode (pol dcl, po mojem, ni natančno rekla koliko, ali pa 1 deci)
 
Narediš pa takole:
Zmelješ kekse.  Stepeš sladko smetano. Seveda jo tudi sladkaš po okusu.
Pomaranče olupi in odstrani vse tiste bele trakce okrog ter jo narežeš na 1 centimeter velike kolobarčke (kot bi rezal krompir za musako), potem jih zložiš v veliko ponev, da se vsak kolobar dotika dna, ne prekrivaj. Nato posladkaš, dodaš cimet in zaliješ z vodo. Na vsaki strani jih pokuhaj ene 3 minutke. na krožnik daš še tople, na osebo ene tri kolobarčke, jih malo poliješ s sokom,v katerem so se kuhale, nato potreseš po njih drobljene piškotke in zraven daš še kupček sladke smetane. Njamiiiiiii.....
Pa dober tek.
Meni je bilo všeč, itak pa gre zdej vse v slast, sam da je sladko user posted image user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
2.12.2008 23:04:06   
helimaša
ste pa res pridne.....prej sm šla sm z Mašo spat pa ste že tok naklofotale....pa sej vas sploh ne sprotam....s pecivi pa kr nehite......ker bi jih jst non stop jedla......zdele sem že eno milko uničla.....njami.....bi še kej če bi mela.....rogljički se mi luštajo....pa jih nimam....
nč pupe moje....grem počas pod tuš pa k mojmu se stiskat.....

nočko

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 1:35:48   
Yassy
no evo bejbe, se mene malo,...ste toliko napisala da sem skor skup padla da sem vseprebrala,...user posted image user posted image user posted image
felixs lahko,..ni panike, bomo mal pozurali skupaj hehehehuser posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 1:54:11   
Yassy
aja sem pozabila povedat da mi je mleko ze nekaj casa curlja iz dojk, pa me malo skrbi, tako da komaj cakam da grem v ponedeljek do G.Danes je pa moj kriz cisto bogi, ko da je traktor po njem vozil,..pa tud slabo mi je bilo kar par ur skupaj,....upam da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 2:07:29   
Yassy
pupe moje,...jst sem tko zalostna,...lih sva z mojim user posted image mal cvekala, pa ga tko pogresam da ne morem vec zadrzvat solz,....smrkuser posted image user posted image on pa je tud iz sebe,...skoz me sprasuje kako bebika, kako sem jaz, je vse ok, me ful pogresa, prav da se pocut k da je del njega umru, ko sem odsla,...joj zakaj je tko tesko tole cakanje,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 6:14:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

aja sem pozabila povedat da mi je mleko ze nekaj casa curlja iz dojk, pa me malo skrbi, tako da komaj cakam da grem v ponedeljek do G.Danes je pa moj kriz cisto bogi, ko da je traktor po njem vozil,..pa tud slabo mi je bilo kar par ur skupaj,....upam da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tud men občasno priteče kakšna kapljica-se moji mali ful smešno zduser posted image user posted image je rekla,če lahgk proba,pa sem rekla,da  zdaj še ni velikouser posted image user posted image i

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 6:15:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Yassy

pupe moje,...jst sem tko zalostna,...lih sva z mojim user posted image mal cvekala, pa ga tko pogresam da ne morem vec zadrzvat solz,....smrkuser posted image user posted image on pa je tud iz sebe,...skoz me sprasuje kako bebika, kako sem jaz, je vse ok, me ful pogresa, prav da se pocut k da je del njega umru, ko sem odsla,...joj zakaj je tko tesko tole cakanje,....user posted image user posted image user posted image
user posted image  od mene,da ti bo malenkost lažje...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Yassy)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 6:27:10   
lejca
Dobro jutro..spps in ostale

danes sem med prvimi, nic kej dobr nisem spala, se vidi da mi busi raste in da moram najti drug polozaj za spat...

Sem vstala ze ob 6, stem da sem se celo noc zbujala in imela brezvezne sanje...

Upam,da bo dan kaj boljsi in da bom spala kej popoldne al pa ko pridem iz predavanj...

Lepo se imejte in bozajte svoje busije...pa prelep dan vam zelim.

LP Lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 6:30:13   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro..spps in ostale

danes sem med prvimi, nic kej dobr nisem spala, se vidi da mi busi raste in da moram najti drug polozaj za spat...

Sem vstala ze ob 6, stem da sem se celo noc zbujala in imela brezvezne sanje...

Upam,da bo dan kaj boljsi in da bom spala kej popoldne al pa ko pridem iz predavanj...

Lepo se imejte in bozajte svoje busije...pa prelep dan vam zelim.

LP Lejca
user posted image user posted image kr navadi sena slabo spanje...vedno težje boš spalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 6:59:44   
buksi
POzdravljene!
uf je naporen ta december, pa še začel se ni dober!!!!
Pridno hodiva v MŠ in včer smo si ogledal tud porodnišnico pobližje. Smo imeli dostop do porodne sobe in vseh prostorov, ki jih bomo deležne. Je bilo kar zanimivo.
Sicer pa me zanima kaj je to z merjenjem materničnega vrata.

ena je napisala 5 cm.Jadrnica: a ni to premalo?

meni je izmerila 17 cm in je rekla da je idealno in  tud na MŠ je rekel G da mora biti nad 15cm, drugač ni lih najboli.

DRugače pa se me loteva ta prehlad, joj pa še služba. Sem čist paf.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:01:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

POzdravljene!
uf je naporen ta december, pa še začel se ni dober!!!!
Pridno hodiva v MŠ in včer smo si ogledal tud porodnišnico pobližje. Smo imeli dostop do porodne sobe in vseh prostorov, ki jih bomo deležne. Je bilo kar zanimivo.
Sicer pa me zanima kaj je to z merjenjem materničnega vrata.

ena je napisala 5 cm.Jadrnica: a ni to premalo?

meni je izmerila 17 cm in je rekla da je idealno in  tud na MŠ je rekel G da mora biti nad 15cm, drugač ni lih najboli.

DRugače pa se me loteva ta prehlad, joj pa še služba. Sem čist paf.

buksi,saj čisto malo še....kdaj nehaš delat?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:03:50   
lejca
spps...zakaj sm si kr mislila,da mi bos to rekla?!user posted image

se mal pa grem na predavanje..se pol ure mam..



_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:32:22   
mama_milchy
user posted image

Jutro,

brez user posted image  pa se ja dan ne začne; ampak ste pa dobre, kolko ste včeraj zvečer napisale; bom brala popoldan, ko pridem domov. Zdaj grem počasi zbudit Žigija za v vrtec, ga peljem, ker pol imam jaz G pa tud komaj čaka da gre. Malo bom počakala pri mojih, ker imam g komaj ob 14-ih. Bom pa TV gledala, ker tam ni neta user posted image  Kašljam še vedno kot stari dedek, hrbet je malo boljši ampak ne kaj preveč.

Uživajte pa se beremo več ksno

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:34:03   
buksi
Ja vsak dan začnem ob pol sedmih pa do pol dveh. pol pa še 20 minut vožnje. Sicer pa bom verjetn delala do porodniške. tak da do februarja ziher, če bo vse ok.Sem v šolstvu zaposlena. MAm sicer ful luštne učence, ampak sem pa čist utrujena po koncu dneva. Sej drugač gre, sam ti prehladi.

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:49:46   
dana
Dober dan punce!

spps nič se sekirat za avto; dokler je samo pleh ni panike. Jaz sem imela lani takle čas karambol v katerem sem čelno trčila v eno punco. Kriva sem bila jaz. Ne veš kolk mi je blo hudo. K sreči ni blo nobeni nič. Bi si pa celo življenje očitala če bi blo kaj.

pupa in čebelica samo da sta doma. Zdaj pa lepo ubogat dohtarjeuser posted image .

Jaz pa čedalje težje hodim v službo. Najprej ura vožnje pa da se prigujzam do službe, potem pa to 8-urno sedenje v službi. Potem me pa vse boli, pa trebuh čist trd. Vstanem tud tok težko. Bi po novem letu kar doma ostala na bolniški. Samo ne vem če me bo hotla G poslat na bolniško. Mam novo in ne vem kako gleda na te stvari.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:50:27   
spps
ojla mamaM!
a danes imaš pregled?a tebi dela UZ?

buksi,adopusta pred porodniško ne boš koristila?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 7:53:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Dober dan punce!

spps nič se sekirat za avto; dokler je samo pleh ni panike. Jaz sem imela lani takle čas karambol v katerem sem čelno trčila v eno punco. Kriva sem bila jaz. Ne veš kolk mi je blo hudo. K sreči ni blo nobeni nič. Bi si pa celo življenje očitala če bi blo kaj.

pupa in čebelica samo da sta doma. Zdaj pa lepo ubogat dohtarjeuser posted image .

Jaz pa čedalje težje hodim v službo. Najprej ura vožnje pa da se prigujzam do službe, potem pa to 8-urno sedenje v službi. Potem me pa vse boli, pa trebuh čist trd. Vstanem tud tok težko. Bi po novem letu kar doma ostala na bolniški. Samo ne vem če me bo hotla G poslat na bolniško. Mam novo in ne vem kako gleda na te stvari.
mah,se j se ne-več,včeraj mi je bilo mal hudo,danes je pa avto že zgodovinauser posted image user posted image user posted image


a dopusta nimaš nič? za bolniško ša vprašaj,mal pojamraj...
men se ni treba prettirano matratuser posted image user posted image user posted image  se kri
izboljšuje,imam pa take bolečine v kolkumda sem spet en k... spalauser posted image  

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:20:16   
spps
kje ste vse spet???????user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:30:34   
PERSIDA
Dobro jutro vsem !!!
Mi že par dni povezava nagaja,tako ,da sem končno sedaj priplezala do konca branja.Veliko je tega za pokomentirat,zato bom naredila le kratek povzetek.Tako ,da če kaj slučajno izpustim se opravičujem.

MalaČebelica in Pupa7- lepo ,da sta doma.Pazita na sebe.

Tijasa,michaela20,Yassy dobrodošlica ,če sem katero pozabila tud njej .

spps - no hvala bogu ,da ni nič resnega.

user posted image - to pri nas tud kar paše user posted image .
 
bušiji - hvala vsem za glas.

Eko zdaj ,pa še malo o pregledu:
Tamičkena rasteta,utrip vredu.Imam ,pa tiste cm ,ki ti jih zmeri - višina maternice 40 jaz ,pa v 26 tednu.Ker je to nekaj nenavadnega se g. odloči ,da greva na uz,da vidi kam ta dva silita.No in ko pregleda res en tako visoko,drug pod njim seveda v vodoranem položaju (to kar mama najraje delauser posted image ).Pol pa nastane tišina,pa kar naprej s tisto soundo gor ,pa dol,pa gor ,pa dol,pa si že študiram kaj za hudiča vidi ali išče na kar on meni:če bi vam moral danes povedat koliko jih nosite bi rekel ,da tri.Pa mu rečem ne se **** ,ker takoj letim v bolnico,kaj so mi tam naštimali,če sem si dala dva zarodka vstavit,pa še slikico sem dobila od njiju,kot zarodek.No nisem bila šokirana samo smejala sem se ,seveda ,pa človek pol malo poštudira.No marca bo vse kristalno jasno ,pol bomo videli kaj je on videl in kaj ne.Res vsakokrat me ta moj g. preseneča enkrat ne vidi nič drugič ,pa kar triuser posted image .Pa saj martinovo je že mimo.user posted image .
Izvidi od krvi so v redu ,hemoglobina za izvoz.Edino pit moram malo več- vode seveda.

Pa še za tabelo - skupno +7,6 kg
                           -naslednji pregled 16.12 (dobim inekcijo ,ker sem rh negativna)
Eko to je za sedaj vse ,če se kaj spomnim ,še pol dodam.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:32:03   
buksi
spps: za dopust sem se pozanimala in dobila odgovor, da ga nemorem koristit. Mamo tako pogodbo, da ga lhko koristimo le v času šolskih počitnic (beri poleti) in še to notri prenašamo dneve, ko smo doma. Tako, da ne bo nič z dopustom. Taka je pač šolska v Slo. tak da srečnice ve, ki lahko koristite dopust.

Pa tisto v materničnem vratu me še zanima, če katera ve.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:37:32   
PERSIDA
mama_milchy -hvala za postrežbo ,sedaj kar paše ,ko sem vso vašo pošto prebrala.Človek se utrudi user posted image .

spps - ti sam reči kako pametno samo men povezava malo počas dela ,tak ,da si še nekaj druga zraven najdi.In kako si danes?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:42:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

mama_milchy -hvala za postrežbo ,sedaj kar paše ,ko sem vso vašo pošto prebrala.Človek se utrudi user posted image .

spps - ti sam reči kako pametno samo men povezava malo počas dela ,tak ,da si še nekaj druga zraven najdi.In kako si danes?
user posted image user posted image vrem je za pop....,tak brezvezen dan...
persida pripopaj si link v podpis,da bomo še lahk glasovaleuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
3.12.2008 8:43:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

spps: za dopust sem se pozanimala in dobila odgovor, da ga nemorem koristit. Mamo tako pogodbo, da ga lhko koristimo le v času šolskih počitnic (beri poleti) in še to notri prenašamo dneve, ko smo doma. Tako, da ne bo nič z dopustom. Taka je pač šolska v Slo. tak da srečnice ve, ki lahko koristite dopust.

Pa tisto v materničnem vratu me še zanima, če katera ve.

ma to imaš pa res zoprno z dopustomuser posted image  kar se pa dolžine materničnega vratu tiče,ti pa ne vem povedat,ker nimam pojmauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?