|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:13:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

marogica, je-bat ga....me stare kure rabimo topliceeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Tocno to sem hotla rect, pa nisem hotla bit nesramna user posted image user posted image


Me pa zanima kje imate lahko marca 27 stopinj morje?

In pa kje na hrvaskem imate sploh kdaj 27 stopinj morje?

To pa sam tako v info me zanima...user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:16:06   
Anonimen
Evo takole je bilo lani sredi sezone na Hrvaskem....

klik


Zdej bom pa res nehala tezit...user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:20:50   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

In pa kje na hrvaskem imate sploh kdaj 27 stopinj morje?



Nikjer, saj to je moj problem...user posted image  Zato pa mene ne boš nikoli slišala reči, da je voda topla...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:22:14   
Dashenka
**** ne bluzi prosim.

Ja seveda se lahko tudi poleti za nekaj ur po kakšnem hudem neurju lokalno voda shladi, pa se potem v enem dnevu nazaj segreje.

Dejstvo pa vseeno ostaja, da je jadransko morje poleti toplo, da je marca v Egiptu premzlo za kopanje, razen za Sibirce in Angleže, da je poleti v Egiptu prevroče in da imajo Kanarci skoz mrzlo vodo.

To seveda ni še noben razlog, da bi morali vsi rinit na dopust na Hrvaško, iz osebnih egoističnih razlogov celo upam, da bo turistov manj, kot prejšnja leta.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:22:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

In pa kje na hrvaskem imate sploh kdaj 27 stopinj morje?



Nikjer, saj to je moj problem...user posted image  Zato pa mene ne boš nikoli slišala reči, da je voda topla...user posted image


Pa sej nisi penzionistka no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:25:49   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Pa sej nisi penzionistka no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Se bližam tej "tituli"....sploh, če bi me videla, da pozimi spim v termo "zoknih" in tankem flisu preko pižame. Pa KURIMO ponočiuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

**** ne bluzi prosim.

Ja seveda se lahko tudi poleti za nekaj ur po kakšnem hudem neurju lokalno voda shladi, pa se potem v enem dnevu nazaj segreje.

Dejstvo pa vseeno ostaja, da je jadransko morje poleti toplo, da je marca v Egiptu premzlo za kopanje, razen za Sibirce in Angleže, da je poleti v Egiptu prevroče in da imajo Kanarci skoz mrzlo vodo.

To seveda ni še noben razlog, da bi morali vsi rinit na dopust na Hrvaško, iz osebnih egoističnih razlogov celo upam, da bo turistov manj, kot prejšnja leta.




daj ti ne bluzi prosim...

Ze 3 pisem za polopismene da sta bile ravno sedaj prihod 28 februarja dve RR- ovki z 9 mesecniki v Egiptu obe sta se kopali in niso ne sibirci ne anglezi tko da...

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:28:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Pa sej nisi penzionistka no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Se bližam tej "tituli"....sploh, če bi me videla, da pozimi spim v termo "zoknih" in tankem flisu preko pižame. Pa KURIMO ponočiuser posted image



user posted image

Oprosti ampak ti bi pa res pri nas zmrznila.user posted image user posted image  Mi pozimi nimamo centralnega ogrevanja in temp, se ponoci zunaj spustijo na 10 ali pa celo letos na 7 stopinj...


Ja kok pa imate pol pozimi v stanovanju temp.?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:29:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja kok pa imate pol pozimi v stanovanju temp.?


Čez dan kake 21-22, ponoči 19.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:30:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ja kok pa imate pol pozimi v stanovanju temp.?


Čez dan kake 21-22, ponoči 19.


Aha....pol pa se ni tok hudo..Nisi se za v penzijo user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:33:11   
karamela
Hrvaška absoluto DA. Bila sva sicer že v Grčiji, Baliju,Turčiji in Hurgadi. Povsod mi je bilo lepo.

Bili smo tudi lansko leto v Egiptu, Hurgadi AI  konec aprila. Jaz se nisem kopala mi je bila voda premrzla, spadam med tiste starejše kure za toooplice..user posted image , moj user posted image  pa starejši sine pa sta se opogumila.

Bilo nam je lepo   neko novo  doživetje, oba otročka sta se tudi 1 peljala z avionom, nova kultura,hrana,ribice... vendar, meni osebno in mojemu je na Hrvaškem bolj všeč, tako da gremo letos na Hrvaško.

Glede odnosov pa je tako, da se mi zdi neumo, da ljudje mešamo politiko, nezadovljsto sovraštvo  v medsebojne odnose, a žal se dogaja da so nekateri hrvati do slovencev nesramni in prav tako obratno.

****  - moram pa usput malo posmetit temo -še dati komentar na brezplačne ležalnike. v hotelu kjer smo bili mi so jih Rusi že ob 5 al 6 zjutraj ko so nehal piti vodko zasedli vse ležalnike  z brisačami in šli spat v sobe do kosila.  tako da smo se vsak dan ampak  morali prerekati z njimi za 1 prost ležalnik. Imeli smo pa dobrega vodiča ki nam je 1 dan na sestanku povedal, da se to dogaja, da so Rusi skrajno nesrami in da rezervacij ležalnikov  ni, da so rusi pač taki, da moramo kar umaknit brisače.
Po dveh dneh se nam ni dalo več prerekati z njimi in smo se kopali v bazenu, ali v morju ter  šli na ležalnike pred bazene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:33:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Aha....pol pa se ni tok hudo..Nisi se za v penzijo user posted image user posted image


O, hvala...si mi polepšala soboto.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 10:42:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karamela


****  - moram pa usput malo posmetit temo -še dati komentar na brezplačne ležalnike. v hotelu kjer smo bili mi so jih Rusi že ob 5 al 6 zjutraj ko so nehal piti vodko zasedli vse ležalnike  z brisačami in šli spat v sobe do kosila.  tako da smo se vsak dan ampak  morali prerekati z njimi za 1 prost ležalnik. Imeli smo pa dobrega vodiča ki nam je 1 dan na sestanku povedal, da se to dogaja, da so Rusi skrajno nesrami in da rezervacij ležalnikov  ni, da so rusi pač taki, da moramo kar umaknit brisače.
Po dveh dneh se nam ni dalo več prerekati z njimi in smo se kopali v bazenu, ali v morju ter  šli na ležalnike pred bazene.



Ti popolnoma verjamem!! Slisala ze velikokrat te storije o rusih. Da so pijani non stop, da so glasni, nekulturni v jedilnici, da vse pokozlajo da  vse zasedejo...Zato se je dobro v naprej pozanimati ali je hotel priljubljen pri rusih..!!

Samo lezalnik ti pripada in sencnik in ti ga morajo zagotoviti to je v ceni... pa ce ga gre na trznco kupit.. sam tok v info.

Sama pa imam tako izkusnjo iz Hrvaske. V kampu je bilo vedno cisto in red dokler ni prisel famozni 1 avgust ko so uleteli Italijani... takrat pa ajoooj...user posted image user posted image

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 13:00:02   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

In pa kje na hrvaskem imate sploh kdaj 27 stopinj morje?



Nikjer, saj to je moj problem...user posted image  Zato pa mene ne boš nikoli slišala reči, da je voda topla...user posted image



imamo 27 stopinj- južni jadran- celo lani je bilo en dan 28, ampak take temperature morja sploh niso prijetne, sploh ne za domačine. imaš občutek, da "švicaš" v morju.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 13:55:21   
skuštrana
Samo komentar na Ruse - mi smo bili lani septembra v Budvi in jih je bilo ko Rusovuser posted image  So pa res katastrofalni, meni so po 5 dneh gledali ven iz ušes..So hujši kot Italijani, pa niti o njih nimam dobro mnenjeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 15:31:06   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

In pa kje na hrvaskem imate sploh kdaj 27 stopinj morje?



Nikjer, saj to je moj problem...user posted image  Zato pa mene ne boš nikoli slišala reči, da je voda topla...user posted image



imamo 27 stopinj- južni jadran- celo lani je bilo en dan 28, ampak take temperature morja sploh niso prijetne, sploh ne za domačine. imaš občutek, da "švicaš" v morju.


Ja, en dan je bilo 28, naslednji pa 20. Brrrrrrr. Pelješac, julija.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 15:32:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Samo komentar na Ruse - mi smo bili lani septembra v Budvi in jih je bilo ko Rusovuser posted image  So pa res katastrofalni, meni so po 5 dneh gledali ven iz ušes..So hujši kot Italijani, pa niti o njih nimam dobro mnenjeuser posted image


ja saj Rudi so pokupili turistične kapacitete v Budvi, ani tako? Takod a drugega ni za pričakovat. A pa so cene res tako zasoljene, kot pravijo? Pravijo, da je Črna gora prav zaradi teh Rusov ful draga ratala. Je to res?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 17:48:53   
Taj
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

**** ne bluzi prosim.

Ja seveda se lahko tudi poleti za nekaj ur po kakšnem hudem neurju lokalno voda shladi, pa se potem v enem dnevu nazaj segreje.

Dejstvo pa vseeno ostaja, da je jadransko morje poleti toplo, da je marca v Egiptu premzlo za kopanje, razen za Sibirce in Angleže, da je poleti v Egiptu prevroče in da imajo Kanarci skoz mrzlo vodo.

To seveda ni še noben razlog, da bi morali vsi rinit na dopust na Hrvaško, iz osebnih egoističnih razlogov celo upam, da bo turistov manj, kot prejšnja leta.




Se podpišem. In dodam: bila marsikje, ampak "doma" sem pa le v Dalmaciji. To je prišlo z mano na svet in me nihče ne prepriča v nasprotno. Kar je na čustveni bazi, ratio itak ne more omajati...Izkušnje pa mojo navezanost le še utrjujejo, zato tudi povsem razumsko nimam pripomb. Je pa res, da mene napolni že samo feeling, ki ga oddajajo ti kraji v kombinaciji z naravo in prijaznostjo domačinov. In za to bom vedno pripravljena seči v žep, saj me ti morski tedni v "mojih kotičkih" polnijo še čez celotni delovni del leta...to je pa tudi vse, kar si želim...Je pa to povsem moja, intimna zgodba. Mi se tam odklopimo, nikjer tako zelo....Počitnice so stvar posameznikove osebne odločitve in je edino logično, da jih preživimo tam, kjer se nam polnijo baterije. Praznimo jih že povsem dovolj vse preostale mesece v letu. Amen.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Hrvaška da ali ne?
21.3.2009 19:11:04   
Ribica **
Marogica, Pag ima v visoki sezoni morje 23, 24 .. kar je vec, je ze luksuz. Lani na Krku smo sredi julija odkrili se bolj ledeno vodo. Jaz sem se v celem dnevu kopala natanko enkrat, pa se sicer na Pagu malo veckrat. Je imelo morje 19-21°C user posted image  Pa se mrzli sladkovodni pritoki.

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Hrvaška da ali ne?
25.3.2009 17:33:23   
100car
Postovanje javljam se iz Srbije slucajno sam naleteo na ovaj sajt i morao sam da se oglasim -90 evra za 1 dan,Alo bre ljudi pa ovi vas odrase zive.Ja sam ove godine uplatio Skijatos(jedno od najlepsih grckih ostrva) petokrevetni apartan 20 DANA samo 960evra (jun/jul)Ne dajte da vas pljackaju ,pozdrav iz Srbije.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Hrvaška da ali ne?
25.3.2009 17:45:38   
pajčolanka
se oglasit.
Mi 3je bi letos šli na morje na slovensko obalo. Kje je problem? Rada bi rezervirala preko agencije-da lahko plačam riziko odpovedi za vsak slučaj-mamo majhno bebiko, pa kolikor sem gledala agencije ponujajo nekaj hotelo in ene apartmajeuser posted image
In nič več.
In kako naj grem pol na slovensko obalo v apartma preko agencije. Ajd nisem pregledala vseeeeeh agencij ampak tistih nekaj ki sem jih majo ful skromno ponudbouser posted image

(odgovor članu 100car)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Hrvaška da ali ne?
25.3.2009 18:19:13   
gita10
Pa saj ni velika obala, da bi lahko agencije imele veliko ponudb. Kaj naj cel katalog naredijo za tistih par hotelov, ki jih naša obala ponuja. verjemi mi, da se jim ne spleča, sploh smo pa Slovenci takšni, da večinoma rezerviramo Slovenijo brez agencij. Izberi si na netu kam bi rada šla izberi eno od agencij in ti bodo brezproblema rezervirali hotel saj te naše večje agencije imajo praktično z vsemi hoteli pogodbe. Isto tako je pa z apartmaji.Če je kolko tolko pameten prodajalec v agenciji ti bo že prodal.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Hrvaška da ali ne?
25.3.2009 18:31:14   
svita
Vse zagovornice Hrvaške, a mi lahko katera svetuje preverjeno dober apartma v severni dalmaciji, po možnosti na otoku Pagu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Hrvaška da ali ne?
25.3.2009 19:34:37   
viv_
Torej, proti Hrvatom nimam nič. Tudi Hrvati nimajo nič proti nam. Pa hodimo tja vsako leto, ker imamo vikendico pri Puli. Lani smo celo za spremembo glavni dopust, 3 tedne, preživeli na Hrvaškem, pa smo se imeli prav super. Bili smo v glavni sezoni, torej konec julija, začetek avgusta, pa smo se normalno kopali, voda je bila topla... Temperatura zraka je bila OK... cene so bile normalne... Ker smo šli res na jug Dalmacije še gneče ni bilo... Skratka v celoti pozitivna ocena.

Sem pa že enkrat pisala na to temo... pa ajde, še enkrat, od viška ne boli glava user posted image  Na živce mi gresta obe skrajnosti, tisti, ki trdijo, da ni druge variante kot Hrvaška in tisti, ki za nobeno ceno ne bi šli na Hrvaško.

Kar se tiče "pro" strani - 5 ur vožnje, kot jo nanese nekam do sredine Dalmacije (recimo Split) prideš tudi do Livorna, ki je izhodišče za Sardinijo in Korziko. V 2 urah si v Gradežu, Lignanu ... kjer je peščenih plaž in hotelov in animacij kar ti jih srce poželi...
Naslednja opcija so Grčija, ki je enostavno dosegljiva z avtom - 3 ure vožnje + trajekt, ali pa 2-3 z letalom, Tunizija, Turčija...
In vse to se da tudi z malim otrokom!
Predvsem bi svetovala, da preden tako zavzeto razlagate, da ni druge kot Hrvaška, da pogledate še za ovinek...

Kar se pa tiče tipične "kontra" strani pa menim, da znamo bit tudi Slovenci zelo sitni turisti, da od Hrvatov pričakujemo nek ekstra tretma in da smo kar se Hrvatov tiče skrajno pikolovski. Kar bi recimo v Turčiji opisali kot fenomenalno izkušnjo je na Hrvaškem teženje itd.

Hawk!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Hrvaška da ali ne?
26.3.2009 9:36:44   
pajčolanka
gita10 jaz bi šla v apartma in res je da je slovenska obala majhna pa vendar....
Bomo očitno šli na hrvaško, čeprav smo si želeli enkrat za spremembo v Slovenijo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?