|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 9:10:42   
buhtlčk


1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. zband
28. niia
29. metodp
30. skorpika



Bom dopis objavila kar tukaj, da ga lahko pogleda vsak. Nicki so spodaj šele začetni, evidenco vodim pri sebi. Na koncu jih bom zamenjala za prave podatke.


Objavljam dopis županu. Če se ti zdi ok, mi na mail pošlji ime, priimek in naslov, da dodam na dopis, podpisala pa bom jaz za vse.

http://www.shrani.si/f/1R/Nz/4Ed1Z6qS/vprasanje-vpis-v-vrtec09.doc



podpise zbiramo do ponedeljka 11.5.



(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 10:05:08   
matejchi
Tudi v Kamniku imamo "Jankovića"... le, da mu je ime Tonček..
http://www.kamnican.si/2766.html
on bi raje eno "nepomembno" cestno povezavo naredil (za samo 6 miljonov €), namesto vrtca user posted image

No mislim, da je tokrat res zadnjič župan... grem na volitve samo zato, da obkrožim drugega.. user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 12:17:55   
NE*NA
Tudi mi se pridruzujemo. Iz stirih vrtcev smo dobili negativen odgovor, v najboljsem
primeru smo 120. na cakalni listi  user posted image

(odgovor članu irma78)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 12:23:47   
NE*NA
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk



1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. zband
28. niia
29. metodp
30. skorpika
31. Nena


Bom dopis objavila kar tukaj, da ga lahko pogleda vsak. Nicki so spodaj šele začetni, evidenco vodim pri sebi. Na koncu jih bom zamenjala za prave podatke.


Objavljam dopis županu. Če se ti zdi ok, mi na mail pošlji ime, priimek in naslov, da dodam na dopis, podpisala pa bom jaz za vse.

http://www.shrani.si/f/1R/Nz/4Ed1Z6qS/vprasanje-vpis-v-vrtec09.doc



podpise zbiramo do ponedeljka 11.5.




(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 12:53:04   
janezek67
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

janezek67 na med.over.net smo tvojo temo dopolnili z našim dopisom, saj najbrž se strinjaš user posted image . Je uredila resnično srečna, ki je odprla temo tudi na mama.si, pa da se nas staršev ''izviselih'' otrok nabere čim več.


Ja, meni je važno, da Jankoviču podkurimo pod nogami, da kaj naredi.

Sicer pa, a ni na nekem radiju izjavil, da bo on varoval tiste otroke iz MOL-a, ki ne bodo dobili vrtca ?????

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 16:30:04   
ursulina
IZVIRNO SPOROČILO: janezek67

Sicer pa, a ni na nekem radiju izjavil, da bo on varoval tiste otroke iz MOL-a, ki ne bodo dobili vrtca ?????



super, pripeljemo vseh odbitih 2000 mulčkov? bo zelo hitro stadion prekvalificiral v vrtec user posted image

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 16:41:49   
buhtlčk
Sem slišala (moj je slišal po radiu), da je menda danes župan izjavil, da je otrok preveč 1000 in da bo poskrbel, da bo vrtec za vse, bo pa tudi preveril, če so res dobili točke tisti, ki jim pripadajo.

Hura za župana, moram poslušat novice / dnevnik, če bo kaj tam.

Ampak dopis gre pa še vedno naprej ane. mi smo zavrnjeni v 7. vrtcih...

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 16:57:39   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Sem slišala (moj je slišal po radiu), da je menda danes župan izjavil, da je otrok preveč 1000 in da bo poskrbel, da bo vrtec za vse, bo pa tudi preveril, če so res dobili točke tisti, ki jim pripadajo.

Hura za župana, moram poslušat novice / dnevnik, če bo kaj tam.

Ampak dopis gre pa še vedno naprej ane. mi smo zavrnjeni v 7. vrtcih...



user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bo res. Je pa res, če je kaj obljubu je to tudi izpolnu, ampak to še ne opravičuje dejstva, da nismo dobili vrtca.

_____________________________

So what....

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 18:12:38   
Ivek3000
1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. zband
28. niia
29. metodp
30. skorpika
31. Nena

32 Ivek3000

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 19:16:58   
simona2
33 Simona2

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu Ivek3000)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 20:16:24   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Sem slišala (moj je slišal po radiu), da je menda danes župan izjavil, da je otrok preveč 1000 in da bo poskrbel, da bo vrtec za vse, bo pa tudi preveril, če so res dobili točke tisti, ki jim pripadajo.

Hura za župana, moram poslušat novice / dnevnik, če bo kaj tam.

Ampak dopis gre pa še vedno naprej ane. mi smo zavrnjeni v 7. vrtcih...



jaz mislim, da je tale izjava dalec od hura... da je utopicna user posted image Kokr si zelimo, da bi bila resnicna, je kapacitete za 1000 otrok za moje pojme nemogoce uredit do septembra. torej je ta izjava se en nateg z namenom, da se vsaj za nekaj casa umiri besne starse, ki nismo dobili mesta v vrtcu... user posted image

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 5.5.2009 20:17:01 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 21:16:50   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

je ta izjava se en nateg z namenom, da se vsaj za nekaj casa umiri besne starse, ki nismo dobili mesta v vrtcu... user posted image


se strinjam...sicer pa kakih 15 dni potrebujejo že samo, da vidijo koliko jim bo ostalo mest po prvem vpisu...saj so nekateri iz treh vrtcev dobili pozitivne odgovore...nekateri pa iz 7 negativne...kaos je pa sigurno...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 22:19:34   
Madre
Ja danes je bilo na 24ur da je otrok preveč in da bodo ljubljanski malčki vsi dobili vrtec............čeprav te izjave res niso v tolažbo dokler ne prejmemo odločb da dejansko temu je tako............





(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 3:11:52   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: janezek67

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk



1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67



Še eden, ki bi rad nekaj naredil v zvezi z odpiranjem novih mest v jaslih. Bližajo se lokalne volitve - drugo leto bodo.
Mislim da Jankoviču ni vseeno za njegovo ponovno kandidaturo. In to je potrebno izkoristiti.





kaj je pa z tistim, k so rekli 2 otrok zastonj ? a niso to zdej ukinil a ne ??

to je bila samo politična fora, da so dobil starše, zdej morajo pa ravno tkao plačat... pa še to....vrtci so se takrat k je blo to sprejet zapolnil z tem " 2 otrok zastonj", ker so starši, ki so imeli prvega že vpisanega, dali vpisat takoj še drugega in dobili mesto. posledično je to, da za jasli ni bilo več prostora...

poznam kolegico, k pravi, da imajo samo 2 skupini za jasle. to se pravi največ 28 otrok. vrtec pa ogromen ( ne bom omenjala vrtca ). kljub temu, da ravnteljice vedo za problematiko jasli, pa sam ne ukrepajo, pa še neumne poteze delajo.

ta "2 otrok", k je zdej vpisan bil, se je prej vahtal doma pri babici...  pol so pa starši rekli " uh kako super, bomo dali pa ta 2. malo v vrtec med otroke"....

in skoz so te teme : kaj je bolj privat ali državni vrtec ? v bistvu je staršem čisto vseeno, samo da je čim ceneje, a ne..zato k država tko dela z nami, z vami... nizke plače.... 

država je vedla da bo tak naval z otroci....sej ni baby boom zarad tega, ker bi ljduje kar naenkrat se množično odločali za otroke... generacije so močne... in seveda  je posledično več rojstev " spet"....
teh več rojstev pa predvidevajo do leta 2014, ko pa se bo potem zoper znormaliziralo in ne bodo potrebovali več toliko skupin in toliko prostora...

za ta čas do takrat, pa je državi škoda denarja za grajenje novih prostor, ki jih čez kratek čas parih let, ne bodo več uporabljali, ker jih ne bdo imeli za kaj uporabljat.

danes, če hočeš imeti otroka, moraš že točno vede kam ga boš dal v varstvo čez leto dni, če si vezan na tako službo, kar večina mamic in očkatov je.

država sama pa ne more hodit od vrtca do vrtca in spraševat koliko otrok iamte preveč kam bomo z njimi ? ravnateljice morajo poskrbet za to ! dragi moji, imajo take plače, da se vam še sanja ne. in kaj delajo ?

marsikaj bi se dalo narest ! to vem. 

kaj se naredi ? sami veste !

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 3:18:54   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: Madre

Ja danes je bilo na 24ur da je otrok preveč in da bodo ljubljanski malčki vsi dobili vrtec............čeprav te izjave res niso v tolažbo dokler ne prejmemo odločb da dejansko temu je tako............







jankovič, jankovič in še enkrat go. jankovič...ne bo nič naredil !!! pa zakaj ste tko naivni ? sej trobenlca že od začetka o tem in onem...in ??????

NIČ !!!   denarja ni. to je bil odgovor, ko sem dala prošnjo za koncesijo za naš privatni vrtec.

jankovič je ekonomik... v teh vrtcih nima računice, ni profita...je samo izguba.... iz njegovega pogleda...

sej je fajn, da se borite...da ste se zganil...upam, da boste kej premaknil...

glede na izkušnej z to našo državo, k se premika tako počasi za stvari, za katere ji ni mar, kljub temu, da se gre za naložbo v naše otroke, bodoče volivceuser posted image ....pa boste bolj mal dosegli...

ampak pritisk ustvarjat je dobro.... pa še kake reprotaže v časopise in revije in tv dat, to bo še večji pritisk....


brez pritiska ne vem če bo kaj...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 3:45:47   
mojca345
Zdele sem najdla par zakonov, pa vam bom poslala maile..

Kako bi prišli do varstva za otroka, ne glede na alinejo zakona, ki jo imate zgoraj napisano....? Govorim za mesta kjer so vrtci, ima pa vsak vrtec preveč otrok. Za vrtec Šentvid vem da ima okoli 300 do 400 otrok preveč vpisanih in jim ne morejo nuditi varstva. ( kot primer )

Najboljše vam bo, če se NAJDETE starši sami. Zberete skupaj. potem pa stopite do izbranega VRTCA in prosite, da bi VRTEC organiziral družinsko varstvo otrok. Kar v praksi pomeni, da vzgojitelj ( z izobrazbo ) organizira na svojem domu varstvo otrok ( št. določa država ). Hrano pripelje hišnik iz vrtca. Tako, da se ne kuha. Vrtec ( oz. država oz. občina ) pa da denar, da se prostore opremi za otroke primerno.

Tako ni potrebno državi ničesar graditi, iskati kontejnerje. Dati mora denar za opremo in morebitno preureditev ( nizki wc-ji..itd ). In je stvar lahko rešljiva zelo HITRO. Seveda pa mora za tako AKCIJO biti pripravljena ravnateljica oz. ravnatelj in starši in občina oz. država.

Najti vzgojitelja ne bo težko,ker ljudje iščejo službo. Cena za vrtec bo ista kot je v vrtcu, ker vzgojitelj ne bo računal sam, ampak bo zaposlen pri vrtcu in bo plačan s strani države.

ali pa

Če vrtec ne bo pripravljen na akcijo, ker jim bo to dodatno delo in se jim ne bo lubilo ukvarjat z tem. najdete registriratnega vzgojitelja, zberete podpise in pritisne na občino, ki da koncesijo.


člen
Zasebniku se lahko za izvajanje predšolske vzgoje dodeli koncesija. Dodelitev koncesije je pristojnost občine, ki se za to obliko izvajanja dejavnosti odloči glede na realne potrebe svojega okolja. Pri razpisovanju koncesije je občina avtonomna, je pa dolžna razpisati koncesijo v primeru, kadar je s strani staršev izražen tolikšen interes za vključitev otrok v vrtec, da bi se v skladu z normativi oblikovan en oddelek, pa njegovo oblikovanje v okviru ja vnega vrtca ni mogoče. Postopek razpisa in dodelitve koncesije je določen v 74. členu ZOFVI

link
http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=1031&sid=1301


Mislim, da sem kar dobro vse skupaj zapakirala. V vsakem primeru pa bi jaz tudi pisala jankoviču in ga opozorila na to akcijo, ki ste si jo koker sami zamislili in stuhtali. Jankovič ima mislim, da ob torkih sprejemanje občanov na občini - ala odprta vrata...

Če boste iskali vzgojitelja, ki se namerava zdaj registrirat kot zasebnega vzgojitelja in ki namerava del 4 sobnega stanovanja oddat za varstvo otrok, me pa lahko kontaktirate na z.s.






_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 8:46:20   
Madre
Draga Mojca,

izmed nas vseh si zgleda ti zelo pametna in kar iskri se od idej. Seveda nič slabega in hvala da si nam vse to predočila....veš tudi ostali znamo prebrati Zakon o vrtcih in se zavedamo, da obstaja spletna stran MOL-a ter uradne ure Jankoviča....itd...da ne naštevam....

Jaz, žal osebno iz teh vseh tvojih postov vidim samo eno

"Če boste iskali vzgojitelja, ki se namerava zdaj registrirat kot zasebnega vzgojitelja in ki namerava del 4 sobnega stanovanja oddat za varstvo otrok, me pa lahko kontaktirate na z.s."

Seveda si pač vse naštudirala bodisi v lastnem ali v interesu koga, ki ga poznaš ni pa treba zato biti kar bom rekla nesramna glede zmožnosti percepcije celotne situacije nas vseh staršev tukaj........mislim pa da se v primerih, ko se kaj ponuja drugim pripravi ustrezen oglas....ne mi pa soliti pameti, kako nič ne bo in bo najbolje, da damo otroka tebi/nekomu v varstvo ....no da ne izgubljam časa...mnenje svoje lahko poveš mogoče na manj agresiven način.......oziroma promoviraš nekaj na ustreznem nivoju mar ne?

Najbolje je brati med vrsticami!!

Pa pozdrav vsem mamicam, ki čakamo na vrtec......

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 9:14:09   
janezek67
Jankovič je menda izjavil, da bo sam varoval otroke ljubljančanov, ki ne bodo dobili vrtca.
To bo zanimiva vzgoja naših malčkov.

Recimo, da je 1000 otrok preveč. Kakor razumem pravilnike, je nekako v povprečju na 10 otrok ena vzgojiteljica.
Kje boš do septembra ali do konca leta dobil na trgu 100 primernih berzposelnih vzgojiteljic ????

Odpreti bi morali okoli 60 novih oddelkov. Nekako izgraditi ene 3 nove velike vrtce. Do septembra ???

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 9:51:58   
buhtlčk

1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5. viledka
6. resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. Majček 29
28. niia
29. metodp
30. skorpika
31. Nena
32. Ivek3000
33. simona2
34. Beba 78 (Mamina čvekalnica)



Dopis je objaviljen kar tukaj, da ga lahko pogleda vsak. Nicki so spodaj. Na koncu jih bom zamenjala za prave podatke. Nekateri še niste poslali podatkov ali pa niso prišli do mene. Bom napisala v naslednjem postu, ko do konca uredim podatke.

V dopisu sem dopolnila drugi stavek (žabic@ hvala za opozorilo), ki se zdaj glasi \"Zgodbe staršev so različne, podpisanim pa nam je skupno to, da na območju Mestne občine Ljubljana, z dnem 1.9.2009 OZ. TEKOM LETA, OB DOPOLNITVI 11 MESECEV, svojega otroka ne moremo pripeljati v vrtec.\"

Objavljam dopis županu. Če se ti zdi ok, mi na mail pošlji ime, priimek in naslov, da dodam na dopis, podpisala pa bom jaz za vse.

http://www.shrani.si/f/14/hB/40WOpK1o/1/vprasanje-vpis-v-vrtec09.doc



podpise zbiramo do ponedeljka 11.5.





< Sporočilo je popravil buhtlčk -- 6.5.2009 9:55:50 >

(odgovor članu Ivek3000)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 10:03:39   
buhtlčk
janezek67 pojma nimam, kako bodo to izvedli, če me pa spustijo zraven, pa lahko pomagam organizirat :)
Do septembra je časa malo ali pa veliko, kakor se vzame.

Me je pa mlea spomnila še na stran http://www.mss.gov.si/si/delovna_podrocja/predsolska_vzgoja/, kjer piše, da je zagotavljanje predšolske vzgoje ena izmed temeljnih nalog občine.


(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 10:10:45   
kiki21
Tudi jaz sem zraven. 4 negativni, 5-ga čakam.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 10:17:23   
buhtlčk
Manjka mi ime, priimek in naslov od tanci29, irma78, katee, Rahelca, mojsoncek, 3jeMi, usica, sarcy21, žabic@, lučka1, hamsin28, niia, Ivek3000, simona2 in kiki21. Sicer imam še 2 naslova, samo ne vem, h katerima nickoma pašeta user posted image ....tako da dopišite še nicke prosim.

(odgovor članu kiki21)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 10:23:46   
Onasiss
Glede na včerajšnjo reportažo, ki so jo imeli na 24 ur, imam pa veliko za povedat.

Predvsem me jezi dejstvo, da je bilo vsekakor premalo povedanega. Poleg tega to ni kr neki ampak zadeva, ki se vleče že od lani. Predvsem bi morali zadevo postaviti v središče dogajanj in kar je še najhujše,  na tiskovki in tudi objavljeno imajo isto, so podajali samo neke statistične podatke, ki jih pa že tako in tako vemo. Dejansko pa nam nihče ne poda nobene rešitve. Res bi bilo potrebno poklicat kakšno medijsko hišo in iz tega narest cel halo!!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu kiki21)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 10:58:58   
resnično srečna
pa sej po mojem ni niti tak velik problem...najprej naj pogledajo koliko je otrok, ki bodo že septembra prišli v vrtec...in tiste sprejmejo...potem pa sproti vsak mesec odprejo oddelek ali dva...po mojem se jim to potem izzide tako pri zaposlitvah kot pri ali postavljanju montažnih kontejnerjev ali pa pri predelavi prostorov, ki jih je že Janez navedel, da so prosti...

glede prehrane...jo pa lahko vozijo iz bližnjih vrtcev...

po mojem se malo pretirava pri tem, da je to nemogoče...je pa res, da tudi občina sama ne bo mogla vsega sama financirati...in bi ji na pomoč morala priskočiti država...

saj če bomo mame ostale doma (babic in dedkov ni, privat varstvo pa je tako drago, da se mi v bistvu potem niti ne splača hoditi v službo) bo nezaposlenost še večja...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.5.2009 11:06:34   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

pa sej po mojem ni niti tak velik problem...najprej naj pogledajo koliko je otrok, ki bodo že septembra prišli v vrtec...in tiste sprejmejo...potem pa sproti vsak mesec odprejo oddelek ali dva...po mojem se jim to potem izzide tako pri zaposlitvah kot pri ali postavljanju montažnih kontejnerjev ali pa pri predelavi prostorov, ki jih je že Janez navedel, da so prosti...

glede prehrane...jo pa lahko vozijo iz bližnjih vrtcev...

po mojem se malo pretirava pri tem, da je to nemogoče...je pa res, da tudi občina sama ne bo mogla vsega sama financirati...in bi ji na pomoč morala priskočiti država...

saj če bomo mame ostale doma (babic in dedkov ni, privat varstvo pa je tako drago, da se mi v bistvu potem niti ne splača hoditi v službo) bo nezaposlenost še večja...



Se strinjam. pa še to, potem bomo mi dobili vrtec (če bom brezposelna), samo namesto plačila polne cene bomo plačali dosti manj, pa še nekdo s polno ceno bo najbrž spet izpadel. to ti je računica. Hm...pa doklade, pa še ene tri po 400€ na mesec na črno merkam....user posted image Mah zezam se, črni humor, poštene brezposelne brez zamere.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?