|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna svetlina DHT nujno!
4.9.2009 20:45:17   
zvezda33
Bila sem na merjenju NS (1,1), niso mi pa naredili izračuna stopnje tveganja. Zdaj sem opravila še DHT , ki pa mi brez izeačuna stopnje tveganja ne koristi,

Ali katera ve, če se ta ozračun po izvidih NS lahko oprabi naknadno?

Hvala in LP

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 5.9.2009 21:54:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUHALNA SVETLINA IN DHT nujno!
4.9.2009 21:18:03   
Jančika_
Ponavadi se to naredi pri istem izvajalcu in skupni izračun dobiš naknadno po pošti. Pri meni je bilo tako (pregled sem opravila v LJ porodnišnici; po UZ nisem dobil aizračuna, pač pa po pošti čez en teden). A to si delala vsako stvar na drugem koncu ali kako? 

(odgovor članu zvezda33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUHALNA SVETLINA IN DHT nujno!
4.9.2009 21:26:00   
zvezda33
NS in DHT so mi opravili na istem mestu v porodnišnici v MB. Ampak ker dr. Japelj ne izračunava tveganja pri NS ( 1,1mm imam 34 let ) sem ta trenutek brez rezultatov. Da DR ne izračunava tveganja so mi povedali komaj na koncu preiskav.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUHALNA SVETLINA IN DHT nujno!
4.9.2009 21:32:49   
Isabellabina
No meni osebno je malo čudno.Jaz sem pri vseh nosečnostih dobila izračun čisto na koncu preiskave.Najprej me je G pregledala z uz-jem in ko sva končali sva šli v drug prostor k sestri v sprejemno in tam mi je na računalniku vse lepo razločila kakšna tveganja so in na koncu je ta izračun tudi sprintala.Praktično sem ga dobila takoj in ne čez en teden.

(odgovor članu zvezda33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUHALNA SVETLINA IN DHT nujno!
4.9.2009 21:45:19   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

No meni osebno je malo čudno.Jaz sem pri vseh nosečnostih dobila izračun čisto na koncu preiskave.Najprej me je G pregledala z uz-jem in ko sva končali sva šli v drug prostor k sestri v sprejemno in tam mi je na računalniku vse lepo razločila kakšna tveganja so in na koncu je ta izračun tudi sprintala.Praktično sem ga dobila takoj in ne čez en teden.

Pri prejšnjih dveh nosečnostih sem ga tudi jaz dobila takoj, ampak takrat nisem opravljala še DHT. Tu ti pa ne morejo dat rezultatov takoj, razen če greš dat kri za DHT že prej in prineseš izvide s sabo.

Zvezda33, pojma nimam, kaj lahko narediš v tem primeruuser posted image . Če tale dr. nima licence, tudi nima programa za izračun in po moje nimaš kaj veliko za naredituser posted image . Hecno, da so ti to povedali šele na koncu.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUHALNA SVETLINA IN DHT nujno!
5.9.2009 19:05:34   
fusia
Po moje ti je NS delal nekdo brez licence, čeprav ne vem kako te je potem poslal še na DHT? Ali si šla sama? Vsekakor ti mora izvajalec NS najprej izračunati tveganje, to je bistvo preiskave, potem pa se to tveganje izračuna na novo še z rezultati DHT. Verjetno se lahko izračun opravi tudi naknadno, samo vsega skupaj ne razumem, tisti, ki ti je meril NS bi ti verjetno že izračunal, če bi to lahko naredil ali kaj??

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?