|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 11:17:14   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Midva sva bila v laboratoriju na pregled za vrtec in tam srečala primere nove gripe, z maskami, baje je že tudi na naši šoli.

time out-
stajica. Ampak pri našem zaleže samo za kak dan, drugi dam pa jovo na novo. Joj je lump. Ja, tudi Lan se dela norca, pa ful je trmast. Če ni po njegovo se tudi na tla vrže in z glavo ob tla udarja. Ja tak mamo..user posted image







sj to ne bo zaleglo v enem dnevu... to traja nekaj časa. mi smo to uvedli pred cca 3. tedni. in je zdj že ful bolš... včasih se mi je že zdel ,da je več v stajici kot drge... user posted image  ampak zdaj pa tut po več dni ne trmari. ko pa pride... te pa ornk!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 11:30:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:17:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4803
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:34:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 12:38:22   
3jeMi
ah, rebeca... mama je ena sama... kdaj se te pa bo držal, če ne zdaj, itak ti bo še prehitro ušel... user posted image

zadnjič je moj ponosno razlagal, kako mali skoz ata ata ata, vse kar je fajn je ata, in ata je zakon itd. ... da sploh noče več rečt mama... pa ga jaz poslušam kako naklada user posted image ... bla bla bla... in ko konča, dodam: Briga me, al' mi reče mama al' pa ata, ko mu je hudo, ta prvo k meni prileze. ... in potem vse tiho je bilo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:41:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4806
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:49:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 12:50:22   
3jeMi
štajerke in korošice... imam eno vprašanjce... zanima me ali se res v vseh lekarnah ne dobi izdelkov Mariborskih lekarn - BEBIVAL ... klele v Lj. jih že dolgo ni, ker kao nekaj urejajo proizvodnjo, samo tele Lj. lekarne so mi malo sumljive... aja, in kje zaboga so bili eno leto nazaj, ko smo rabile velike pakunge Novalaca... zdaj se kar naenkrat dobijo 800 g za 10 €, in mi je sumljivo to, da so vsi napisi na škatlah v Nemščini in imam občutek, da jih Lj. lekarne same uvažajo user posted image , nisem pogledala, ampak bom ob priliki... oz. jih res sami uvažajo http://www.lekarnaljubljana.si/upload/izdelki_dokumenti/1314/novalac_2_260x143_mm_tisk.pdf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:50:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 12:52:23   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_


3jevi, ma imaš prav...kdaj se me bo držal, če ne zdaj...samo vseeno, včasih se mi zdi že too much. Edino če je babica, takrat pa je ona zakon. pri obeh. Edino takrat sem malo fraj. user posted image


oh, bejbi, to je pa pri nas isto, pa je en sam... takrat pa mene ne vidi sploh... to je pa taka ljubezen, uf... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:52:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4811
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 12:58:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 13:47:42   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_


3jevi, ma imaš prav...kdaj se me bo držal, če ne zdaj...samo vseeno, včasih se mi zdi že too much. Edino če je babica, takrat pa je ona zakon. pri obeh. Edino takrat sem malo fraj. user posted image


oh, bejbi, to je pa pri nas isto, pa je en sam... takrat pa mene ne vidi sploh... to je pa taka ljubezen, uf... user posted image


babice so tut pri nas zakon ... obe ... takrat midva odpadeva kor knof od gat! user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 13:58:08   
dzanika
ker vem da ste tle gor poznavalke z vseh področij. Pa me zanima, če se katera kej spozna na Kazalce uspešnosti organizacije. Tole morm js nekje dobit pa ne vem kje naj dobim te podatke. user posted image   Se kateri kaj sanja?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 14:09:00   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

ker vem da ste tle gor poznavalke z vseh področij. Pa me zanima, če se katera kej spozna na Kazalce uspešnosti organizacije. Tole morm js nekje dobit pa ne vem kje naj dobim te podatke. user posted image   Se kateri kaj sanja?


si že poskusila pr stricu Googlu?


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 15:25:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 15:26:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 15:34:08   
romana24
No pa se je spet začelo. 3 tedni, kolikor je zdržal v vrtcu so spet terjali svoje. So me klicali da ima 38,5 vročine. Ko je prišel domov je imel že 39,2. Pa pravi v vrtcu da je bil cev dan ok pol pa kr naenkratuser posted image . Tko zdej me je pa spet strah zarad te ku.... gripe

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 16:52:13   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

ker vem da ste tle gor poznavalke z vseh področij. Pa me zanima, če se katera kej spozna na Kazalce uspešnosti organizacije. Tole morm js nekje dobit pa ne vem kje naj dobim te podatke. user posted image   Se kateri kaj sanja?


katerakoli knjiga ali učbenik z naslovom Analiza poslovanja, če potrebuješ obrazložitve, formule ter za dalj časa. Drugače pa dobiš kazalnike tudi v kakšnih Letnih poročilih podjetij, večinoma jih imajo podjetja objavljena na internetu. So pa to skrajšano CIR, ROE, ROA,...

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 19:47:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4820
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 19:52:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4821
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 19:53:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4822
   [Brisano sporočilo]
24.11.2009 19:54:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 20:02:01   
nanka
večer,
samo na hitro, ker sem čisto user posted image . Z dragim sva oba pokasirala eno sranje od viroze, al pa kaj drugega kaj pa vem. Kihava, kašljava, pljuča naju pečejo, vse samo vročine nimava. Sva pa kot dve cunji, počasi se odpravljava spat. Pa Natka ima spet zamašen nos, pa spat noče, zobki ji rinejo, driska, skratka user posted image user posted image user posted image . Zoja pa tudi že cel dan kiha...

Neboglasnica po moje v soboto ne bo šlo, ker imamo spet enegauser posted image v sebi, pa smo bolj škrti in ga nočem deliti. ( mater me pečejo pljuča, grem pod kovter.)

Sem bila pa v ponedeljek pri zdravniku ( na prevezu rane ) in je en tip kašljal ko user posted image , v petek na seminarju ( polna dvorana v Koloseju) so pa tudi kašljali in kihali 6 ur vsi po vrsti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Julijke 2008, 2. del
24.11.2009 20:10:30   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Majuska kako kaj zdravje?


Tko tko ... popoldne sem spala še ene pol urice, potlej sta fanta prišla pome in smo malega peljali k P, sem imela namreč njegovo zdr. kartico. Ima virozico, nekaj takega kot jaz ... meni je zdravnica dala bolniško do konca tedna.

Hvala bogu, da me je mal glava nehala bolet user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?