|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
22.1.2011 19:45:46   
mladika
Meni so novebra rekli da januarja ko dobim M nej pokličem,sem klicala 10.1. in dubla datum za 27.1. Upam da sem kej pomagala!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
23.1.2011 19:20:21   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: krisv

Zebr4 Zanima me, kako dolgo si čakala na datum posega v Trbovljah in v katerem dnevu ciklusa so ti ga opravili? A si imela samo laparoskopijo ali tudi histeroskopijo? Kdo ti je delal? Hvala. user posted image


Skupaj z GIN sva se odločila konec novembra za poseg v januarju, ker sem vmes bila 1 mesec na službenem potovanju. Drgač te takoj naročijo. poseg so mi opravili 5. dan ciklusa. Pred posegom sem jedla Stediril M 1 mesec z namenom, da se sluznica stanjša,ker je takrat najlažje opraviti poseg. Opravili so mi  laparo in histero hkrati. Laparo so opravili diagnostično, kjer so poleg pregrade (za katero sem vedela) odkrili še endometriozno žarišče v trebušni votlini. Vse so mi odstranili, poseg pa je opravil moj GIN Dr. Simoniti iz Šentjurja. punce v bolnici so mi povedale, da je Dr. Čuk (Trbovlje) ekspert za takšne stvari.


(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
24.1.2011 12:48:07   
krisv
zebr4 Torej sva iz istih koncev user posted image . Ja, mene je v Trbovlju pregledal dr. Čuk in upam, da bo operacijo tudi on opravil. On ne sprejema več novih pacijentk (nažalost), s svojim G pa nisem zadovoljna, se bom najverjetneje tudi jaz prepisala k Simonitiju. Sem slišala same pozitivne o njem.
Še to me zanima, kako dolgo si bivala v bolnišnici in koliko si še potem počivala doma na bolniški?

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
25.1.2011 21:57:08   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: krisv

zebr4 Torej sva iz istih koncev user posted image . Ja, mene je v Trbovlju pregledal dr. Čuk in upam, da bo operacijo tudi on opravil. On ne sprejema več novih pacijentk (nažalost), s svojim G pa nisem zadovoljna, se bom najverjetneje tudi jaz prepisala k Simonitiju. Sem slišala same pozitivne o njem.
Še to me zanima, kako dolgo si bivala v bolnišnici in koliko si še potem počivala doma na bolniški?

zgleda da sva res iz istih koncev user posted image  
V bolnišnico sem prišla 5.1. ob 8.00 tešča. Najperej te vpišejo potem pa namestijo v sobo.  Potem pride sestra, ki ti vzame kri za preiskave. Za kosilo dobiš samo juhco (ko ti vzame kri se dobro najej, prinesi si kaj s sabo user posted image  Po kosilu sledi "sladica" tako pravijo sestre odvajalu v obliki sirupa, ki ti ga dajo za popiti. Potem sledi tekanje na WC user posted image  ampak ni nič hudega. Za večerjo dobiš spet samo juhco in po večerji mini klistir. Zjutraj (drug dan, torej moj 6.1.) dobiš še svečko za odvajanje (res te spraznijo do zadnjega). Zjutraj dobiš še apaurinček kot uvod v anastezijo, da se malo sprostiš in da nisi preveč prestrašena. Sledi poseg in počitek v sobi. Zvečer ti sestre pomagajo vstati iz postelje, ker si še rahlo omotična od anestezije. Tretji dan (7.1.) še počivaš in če ni večji zapletov te četrti dan takoj po viziti spustijo domov.
Torej v bolnišnici si polne tri dni, priporočen počitek doma je še en teden. Jaz sem se že po 4 dneh dobro počutila in zato sem se tudi vrnila v službo.

Res je za Simonitija pravijo, da je zelo dober še posebej na ultrazvoku, kar je pomembno za GIN, ker ti lahko s pomočjo le tega marsikaj že predčasno odkrije.

Upam, da sem ti bila v pomoč. Si se že naročila za poseg? Mimogrede naj dodam še, da je osebje v bolnišnici Trbovlje fenomenalno (sestre so super).

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
25.1.2011 21:58:52   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: zebr4

IZVIRNO SPOROČILO: krisv

zebr4 Torej sva iz istih koncev user posted image . Ja, mene je v Trbovlju pregledal dr. Čuk in upam, da bo operacijo tudi on opravil. On ne sprejema več novih pacijentk (nažalost), s svojim G pa nisem zadovoljna, se bom najverjetneje tudi jaz prepisala k Simonitiju. Sem slišala same pozitivne o njem.
Še to me zanima, kako dolgo si bivala v bolnišnici in koliko si še potem počivala doma na bolniški?

zgleda da sva res iz istih koncev user posted image  
V bolnišnico sem prišla 5.1. ob 8.00 tešča. Najperej te vpišejo potem pa namestijo v sobo.  Potem pride sestra, ki ti vzame kri za preiskave. Za kosilo dobiš samo juhco (ko ti vzame kri se dobro najej, prinesi si kaj s sabo user posted image  Po kosilu sledi "sladica" tako pravijo sestre odvajalu v obliki sirupa, ki ti ga dajo za popiti. Potem sledi tekanje na WC user posted image  ampak ni nič hudega. Za večerjo dobiš spet samo juhco in po večerji mini klistir. Zjutraj (drug dan, torej moj 6.1.) dobiš še svečko za odvajanje (res te spraznijo do zadnjega). Zjutraj dobiš še apaurinček kot uvod v anastezijo, da se malo sprostiš in da nisi preveč prestrašena. Sledi poseg in počitek v sobi. Zvečer ti sestre pomagajo vstati iz postelje, ker si še rahlo omotična od anestezije. Tretji dan (7.1.) še počivaš in če ni večji zapletov te četrti dan takoj po viziti spustijo domov.
Torej v bolnišnici si polne tri dni, priporočen počitek doma je še en teden. Jaz sem se že po 4 dneh dobro počutila in zato sem se tudi vrnila v službo.

Res je za Simonitija pravijo, da je zelo dober še posebej na ultrazvoku, kar je pomembno za GIN, ker ti lahko s pomočjo le tega marsikaj že predčasno odkrije.

Upam, da sem ti bila v pomoč. Si se že naročila za poseg? Mimogrede naj dodam še, da je osebje v bolnišnici Trbovlje fenomenalno (sestre so super).

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
26.1.2011 19:21:47   
krisv
zebr4 Hvala za tale podrobnejši opis. Sem oseba, ki se ne počutim dobro v neznanih situcijah user posted image , in sem takih informacij zelo vesela. Jaz bi morala iti na poseg v februarju, ampak grem na daljše potovanje in je rekel dr Čuk, da bo premalo časa za okrevanje, tak da grem potem takoj marca, ko pridem nazaj. Poklicati moram sredi februarja. Sem pozitivna, čeprav zelo zaskrbljena. user posted image Upam, da bo potem le prišel user posted image .

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
27.1.2011 22:41:44   
zebr4
IZVIRNO SPOROČILO: krisv

zebr4 Hvala za tale podrobnejši opis. Sem oseba, ki se ne počutim dobro v neznanih situcijah user posted image , in sem takih informacij zelo vesela. Jaz bi morala iti na poseg v februarju, ampak grem na daljše potovanje in je rekel dr Čuk, da bo premalo časa za okrevanje, tak da grem potem takoj marca, ko pridem nazaj. Poklicati moram sredi februarja. Sem pozitivna, čeprav zelo zaskrbljena. user posted image Upam, da bo potem le prišel user posted image .


Seveda da bo prišel user posted image . Zdaj, ko te bodo poservisirali bo vse o.k.
Spomnila sem se še ene zadeve na katero ne smeš pozabiti. V bolnišnico vzemi s seboj svojo pižamco, kopalni plašč, copatke,... Jaz sem imela vse, ostale punce so se pa kar naprej pritoževale nad bolnišnično opravo user posted image  sicer tudi tebi ne uide njihova "lepa" srajčka katero boš morala obleči na dan posega.

Želim ti prijetno in polno doživetij potovanje.
Upam, da bova lahko kmalu čvekali tudi na kašni drugi, bolj pozitivni temi.

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Laparoskopija v Ljubljani
28.1.2011 14:51:39   
spelca82
Zdravo punce.
Bi mela eno vprašanjce. In sicer tudi mene danes teden čaka pregled in v ponedeljek HSC in LPSC. Menstruacijo naj bi dobila včeraj, pa ni še nič od nje. user posted image  nisem, sem že testek delala, pa je negativen. Zdej pa ne vem, kaj bo na pregledu, če je ne bo. Ali mi bodo poseg spet prestavljali? Ali ga bodo, tudi če je še ne bi bilo, opravili? Ga čakam že od 10. meseca lani, pa je že kar težko ga čakat. Pregled namreč. Ima katera kake izkušnje? Je pa user posted image bolj neredna pri meni, ampak nekje jutri ali v nedeljo bi jo najkasneje morala dobiti. Bo dlje trajalo, kot do sedaj. Obstaja kaj, da se jo da pospešiti?

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu zebr4)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?