|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
5.2.2011 21:47:31   
Janja506
Pozdravljene vse oktoberke,

jaz sem čisto nova na teh forumih (moja prva nosečnost). Če bo vse ok, imam predviden rok nekje 4.10.
Bila sem že pri ginekologinji, odvzem krvi mi je pokazal vrednos HCG hormona 466 (kakšna se vam zdi ta vrednost?). v ponedeljek grem pa ponovno na odvzem, pa bomo vidli kaj bo pokazalo.

Ne vem za vas, ampak jaz imam veliko vprašanj, tako da, če bo vse vredu, boste kar okupirane z mano. user posted image

Moja zadnja menstruacija:27.12.2010
Cikel: 30dni
Znaki: Rahli krči, kot pri menstruaciji, rahlo povečan ametit.


(odgovor članu rižka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktobrke 2011
5.2.2011 22:01:39   
lana777
janja506 - user posted image    čestitke!!!  In lepo pozdravljena med namiuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktobrke 2011
6.2.2011 10:47:16   
nanita
Pozdravljene.

Tudi jaz se vam pridružujem, sicer roka še ne vem, ker nisem mela še pregleda in imela sem neredne menstrualne cikluse. Je pa to moja prva nosečnost, vam moram povedat, da v svojem življenju nisem bila nikoli tako utrujena, kar cele dneve bi spala. Ponoči kar vredu spim, baje da veliko govorim, pa tudi zbujam se. Nimam povečanega apetita, kvečjemu ne morem jesti.

Čestitam vsem oktobrkam:) Veselo, lepo in srečno nosečnost vsem.

LPuser posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktobrke 2011
6.2.2011 16:04:47   
veselka
oj,

jaz bom nuhalno kar pri svoji ginekologinji imela, tako da se mi ni treba ekstra naročat. ima namreč licenco in mi ni za komplicirat.

meni tudi še ni nič slabo. tudi glede hrane nisem zbirčna. vsake toliko malo trebuh čutim in me špika. glede prsi pa nimam občutka, ker itak še dojim. se mi zdi, da so manjše user posted image

< Sporočilo je popravil veselka -- 6.2.2011 16:10:18 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktobrke 2011
7.2.2011 9:34:27   
lana777
Jutro,
evo, ena pozna ponedeljkova kavica (danes jo pa res rabim,
se mi od nizkega pritiska tako vrtiuser posted image , sej ni čudno, mi je padu na 90/50user posted image )

Kako ste kaj?

user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktobrke 2011
7.2.2011 11:05:05   
Janja506
Joj Lana delaš lušte s temi kavicami, user posted image  jaz se pa že tako težko upiram vsemu sladkemu.

Drugače me zanima, če ste kaj razmišljale o shranitvi matičnih celic.  Torej, DA ali NE in kje?

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktobrke 2011
7.2.2011 11:44:54   
lana777
Janja, zanimiva tema ... Mi pri prvem user posted image  nismo šli v to,
ker se nisva dovolj pozanimala o tem, čeprav sem potem veliko brala in mi je bilo osebno zelo žal.
Sedaj se še nisva pogovarjala, ampak je moj enkrat reku, da če pri prvem nisva tega naredila, tudi za ostale user posted image  ne bova user posted image  Saj po eni strani je res, samo po drugi ... Ima ktera že shranjene MC v Švici?

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktobrke 2011
7.2.2011 12:26:27   
rižka
Pozdravljene. Midva sva se tut že pogovarjala o MC, verjetno jih bova shranila. V katerem tednu ste kaj punce. Mene danes nekaj špika v spodnjem delu, sem pa v 6 t.  

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktobrke 2011
7.2.2011 15:14:55   
miška21
Pozdravljene vse oktoberke 2011!

Tudi jest sem čisto nova na teh forumih. To je moja prva nosečnost, sem v 6t, rok so mi izračunali 01.10.2011. Nisem še bila na prvem UZ, upam da bo vse ok in da bom lahko aktivno sodelovala in vas brala na tem forumu.

Podzrav vsem in lep sončen dan še naprej user posted image .

_____________________________

miška 21

(odgovor članu rižka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktobrke 2011
7.2.2011 16:20:23   
Janja506
Evo prišli so rezultati drugega odvzema krvi. Hormon HCG se je iz vrednostu 466 zvišal na več kot 2000. Tako da zaenkrat vse super.
Jaz sem tudi v 6.tednu.

(odgovor članu miška21)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 9:39:02   
SRCE
Jutro......

Še jaz se vam pridružim...pri ginekologu še sicer nisem bila ampak po mojih izračunih bi naj bilo 16.10....upam da bo sve ok.......počutim se super..(upam da bo tko ostalo)

lpuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 13:04:33   
ribica81
Lep pozdravček vsem oktobrkam!
Evo, da se še jst pofočkam...neuradno PDP 13.10. Se bom ta teden naročila na prvi pregled.
Je pa tud za mano en SS tko da me je kar malo strah, čeprov si skoz govorim, da tokrat bo pa vse ok. Je tle kaka primorka? Jst sm iz Kopra.
Držim pesti za vse nas!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 14:55:51   
amon
Dobrodošle vse nove user posted image .
Jaz sem imela včeraj svoj prvi pregled. Šla sem namreč samoplačniško, ker nimam nobenih znakov in sem se zelo sekirala, da to ne bi pomenilo, da se je že čisto na začetku izjalovilo. No, sem 6 t noseča in se je videl srček. Takoooo sem bila vesela. Sedaj pa čakam na pregled pri moji g, ki bo konec drugega tedna.

Ribica81, tu pri okrobrkah si sedaj tretja primorka :).  Jaz sem tudi s Kopra oz. bližnje okolice.

Btw.. jaz sem A.user posted image


< Sporočilo je popravil amon -- 8.2.2011 14:56:45 >

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 17:16:02   
miška21
Pozdravljene,

o nas je pa že kar veliko user posted image user posted image .  Misla sem vas malo vprašat, koliko vam je slabo oz. sem prebrala, da ene nimate nobenih slabosti. Tudi sama od začetka nosečnosti nimam nobenih slabosti - zaenkrat-in upam da jih tudi ne bouser posted image . Jutri grem na UZ, upam da bo vse ok in da vidim srčka user posted image .
Ribica81-tud mene je mal strah, sicer nisem imela SS, sem pa imela prešnji teden izcedek, in sem takoj šla zdravniku, ki je naredil UZ-je rekel da je ok, srček se pa še ni videl, ker je bilo prezgodaj.
Amon-super za srčka user posted image user posted image

in za vse ostale oktoberke, ki ste na forumu - držim pesti za vse user posted image user posted image user posted image .

lep dan še naprej!!!!!

_____________________________

miška 21

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 18:15:10   
primana
Pozdravljene user posted image !

In da se še jaz pofočkam... moja prva nosečnost user posted image .
Sem si izračunala PRP 10.10. tako da smo v 6. tednu. Me pa špika v jajčnikih in imam občasne bolečine v križu. Zelo me moti, ker sem prej imela veliko kondicije, sedaj se mi pa zdi, da je enostavno nimam več. Se kar slabo počutim, če tečem. Se še kateri to dogaja?
Ja tako.. bila je čisto nepričakovana novica, ampak sva zelo vesela in v pričakovanju user posted image .
Na pregled sem že naročena. Takrat pa več informaciji. Sem iz severne primorske.
Aja, me pa še zanima, če katera je folno kislino?

Čestitam vsem user posted image

(odgovor članu miška21)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 19:03:25   
Janja506
Jaz jem folno kislino že od ovulacije dalje. Prej se nikakor nisem spravila do lekarne.

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 19:33:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čestitke vsem!!!!
Upam, da bom tudi sama oktoberka 2011, ampak imam še nekaj dni do M ( no upam, da je ne bo)! Imam pa občutek da se je prjelo ta mesec-ne vem zakaj, a vsakič ko sem zanosila, sem "vedela", pa nobenih posebnih znakov, pač občutki-bomo videli drugi teden!
Kdaj ste pa delale test? Ko vam je M že zamujala,ali prej?
Naj bom zaenkrat Anonimna



Evo spet me občutki niso izdali-smo zagledali in + in user posted image
Počutje ok, malo me špika po jajčnikih, vse mi smrdi, rahle slabosti tu in tam, ampak drugače super! Na pregled se še nisem naročila, bom policala ta teden !
Moj PDP naj bi bil po M nekje okoli 12.10!
Lep pozdravček za 1x še anonimna user posted image

(odgovor članu anonimna7)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktobrke 2011
8.2.2011 21:18:43   
superstar7
kako pa veš da je user posted image . jaz mam po kitajskem izračunu spola tudi user posted image a si takoooo želim user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 1:38:28   
monica.s.
Še ena oktobrka 2011 :)

Našegauser posted image  pa pričakujemo nekje 06.10 (sem na koncu 6. tedna),
UZ pa nas čaka 17.02 user posted image  (upajmo da bo vse ok).

Drugače pa ni nekih problemov: slabosti in bruhanja trenutno ni, edino utrujena sem pa hitro se zmatram, na trenutke me rahlo špika v jajčnikih ter malo suka v maternici.
Nič mi ne smrdi, postala sem pa malo tečna in si rada zaželim na trenutke posebne jedi :)

Trebušček pa je kar napihnjen in napet, mogoče malo preveč- prebavo pa imam kar urejeno, nisem zaprta (mami me heca, če sem sigurna da sem noseča mesec pa neki??? :P ).

Želim vsem bodočim mamicam prijeten potek ter doživljanje user posted image

Monica

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 2:03:18   
monica.s.
Aja, še ena primorka, iz Izole user posted image

(odgovor članu monica.s.)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 8:28:22   
lana777
Dobro jutro,
kakšna gužva kar naenkrat user posted image user posted image

miska 21, SRCE, ribica81, primama, monica s - user posted image ČESTITKE in dobrodošleuser posted image user posted image user posted image
Kaj je zdaj to - invazije Primorske na oktober 2011user posted image user posted image
Je še kje kakšna Štajerka?

amon - bravo za user posted image

Pa še kavica ...
user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu monica.s.)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 8:45:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

kako pa veš da je user posted image . jaz mam po kitajskem izračunu spola tudi user posted image a si takoooo želim user posted image  user posted image user posted image


Če mene sprašuješ, sem sam tako napisala, pač 2 črtici, pa lih sem delala babycheck, pa ima roza črticeuser posted image Itak pojma nimam kaj bo, karkoli že, samo da bo zdravo!
Anonimnauser posted image

(odgovor članu superstar7)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 8:48:59   
lana777
user posted image  
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, x, KP
*Anna* , x , 1user posted image ,  21. februar, x, x
rižka,  28 let, 0user posted image ,  18. februar, x, x
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
 2. 10.
 3. 10.
lana777,  x, 1user posted image ,  24. februar, x, x
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image ,  x, x, x
anonimna7 , x , 1user posted image ,  x, x, x
Shilou,  x, 0user posted image ,  14. februar, x, x
anna_,  x, 0user posted image ,  21. februar, x, x
janja 506,  x, 0user posted image ,  x, x, x
5. 10.
pozi,  x, 1user posted image ,  x, x, x
6. 10.
monica s,  x, xuser posted image ,  17. februar, x, izola
7. 10.
8. 10.
veselka , 29 let , 1user posted image ,  28. februar, x, x
betipol, x , 0user posted image ,  x, x, x
anonimen,  x, xuser posted image ,  x, x, x

9. 10.
10. 10.
  primana,  x, xuser posted image ,  x, x, x
11. 10.
12. 2993000.
anonimen,  x, xuser posted image ,  x, x, x

13. 10.
ribica81,  x, xuser posted image ,  x, x, KP
14. 10.
15. 10.
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  x, x, x
17. 10.
18. 10.
19. 10.
20. 10.
21. 10.
22. 10.
23. 10.
24. 10.
25. 10.
26. 10.
27. 10.
28. 10.
29. 10.
30. 10.
31. 10.


user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image : 19
NOSEČKE user posted image user posted image : še čakamouser posted image


user posted image  



_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 11:40:16   
SRCE
Ojla......

Naročila sem se na prvi pregled....imam ga komaj 7 marca......tako dolgo čakat.......pa pravijo da naročajo tam okoli 12 tedna.....mislim pa ,da se moreš takrat že naročit za nuhalno....

lp

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 11:57:16   
amon
monica.s.. mislim, da se poznava.. a to bo tvoj tretji? ;)

(odgovor članu SRCE)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?