|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 12:20:26   
babkaa
helooo!

evo, jaz tud noseča, pravkar(pred 10 min) naredila test.. ne morem verjet, da je to res!

nihče ne ve, niti moj dragi...sem mislila test dekat komaj v pondeljek (valentinčkovo), če bi bil pozitiven bi bilo to moje darilce,joj... zdaj pa morem čakat do ponedeljka

juhuhu, sem ful srečna!!!!! uspelo je v prvem poskusu. pa vam?

Sem iz štajerskega konca

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 12:34:17   
primana
babkaa dobrodošla!
Res ti iz srca čestitam in sem zelo vesela tudi zate. Se mi pa zdi super, da smo prve s katerimi deliš to najlepšo novico! user posted image

Ti pa kar svetujem, da poveš svojemu, ker ti verjetno ne bo uspelo biti tiho do 14ga. Vsaj meni ne bi.. user posted image

Poročaj... pa lep dan user posted image



(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 12:52:05   
babkaa
Hvala!!Hm, ja nevem, če bom zdržala, bom probala, bi blo ful lepo darilo, a ne?
Nisem brala foruma nazaj... Pa ti, v katerem tednu, kdaj je uspelo, slabost,...? Kdaj si šla na prvi pregled?

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 13:34:19   
primana
Ja res je, če bi ti uspelo zdržati bi bilo zelo lepo darilce, nič narobej pa ne bo če ti ne uspe user posted image .
Slabosti niti nimam, me pa špika v jajčnikih in boli križ.. nič kaj takega. Prvi pregled imam 22.1. tako da več izvem takrat. PDP naj bi imela 10.10. tako da sem v 6. tednu.
Sva vesela in komaj čakava user posted image , bilo pa je nepričakovano. Izvedela pa sem v soboto, ko sem naredila test, čeprav sumla sem, ker sem do sedaj imela redne in točne M.
Kako se počutiš ti in če pribljižno veš teden?

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 15:31:22   
miška21
Pozdravljene!!

babkaa - čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sem bila na UZ, se je že srček slišal user posted image . Sem ful veselaaaaa!! Drgač pa glede slabosti, teh sploh nimam, me pa špika in boli v križu. Sem v 6t.

Uživajte vse še naprej en lep dan, pa hitro na sončka!!!!

_____________________________

miška 21

(odgovor članu primana)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 17:07:30   
babkaa
hvala miška 21!

zadnjo mestruacijo sem imela 12.1 (sreda), torej je danes(sreda) točno 4 tedne...
menstruacijo imam nekje na 30 dni, dobila bi jo naj v petek, ampak ker seveda nisem mogla zdržatuser posted image , sem test naredila že danes, pokazali sta se dve črtici, jaz mislim, da je to to...

(odgovor članu miška21)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 17:57:23   
Anonimen
živjo punce,

že kar nekaj časa vas berem in danes sem se odločila da se vam pridružim. sem prvič srečka  user posted image , po dolgih 4 letih zanosila z IVF in še kar čakam na prvi UZ. zadnjo menstruacijo sem imela 5.1., in po izračunih za IVF naj bi mela rok okrog 11.-13.10. ravno v času mojega RD. Kam lepše darilo sva si naštimala. user posted image

drugače pa me stalno špika tam spodaj, bradavičke imam zelo občutljive in boleče, slabosti nobenih, mogoče sem samo precej utrujena.

danes sem ves dan klicarila da bi se naročila na UZ, pa se ni nihče oglasil, tako da grem ju3 spet v boj in vam postrežem z novimi informacijami.

lep večer vam želim

(odgovor članu babkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 18:04:52   
superstar7
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

kako pa veš da je user posted image . jaz mam po kitajskem izračunu spola tudi user posted image a si takoooo želim user posted image  user posted image user posted image


Če mene sprašuješ, sem sam tako napisala, pač 2 črtici, pa lih sem delala babycheck, pa ima roza črticeuser posted image Itak pojma nimam kaj bo, karkoli že, samo da bo zdravo!
Anonimnauser posted image




Ajaaa heheh.user posted image Ja res je. Samo da je zdravje.user posted image Mi smo se naročili na pregled. 1 marec. Upam da bom že zvedela spol takrat.user posted image Mi je pa rekla gin. da moram po folno kislino in pojma nisem mela kaj je to ker pri prvi nosečnosti ni noben nič rekel da naj to jemljem. To se kupi v lekarni ane?user posted image


_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 18:41:00   
anna_
Hej hej superstar, ja folno dobiš v lekani, lahko jemleš Tifol,Elevit... najbolš da mal povprašaš farmacevtko,kaj ti najbol priporoča, lahko da je sama folna ali pa še dodatki (vitamini itd.). Jaz jemlem Tifol, za ostalo pa poskusim poskrbeti s prehrano... In ostale kako ste? Mate še krče? Mene včasih zbudi ponoči kakšen krč, ki potem kmalu mine... user posted image  ampak je kar moteče,upam da čimprej mine. Aja pa danes se je prvič pojavila slabost user posted image  Uživajte

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 20:52:40   
lana777
rebecca - čestitke iz srcauser posted image user posted image
babkaa - čestitke in končno še kaka Štajerkauser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu anna_)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 21:10:32   
superstar7
Anna_ hvala za odgovor. Bom kupila in začela jemat. A mogoče katera ve kaj naj jemljem proti slabosti. Ne maram tablet in podobno ampak mi je grozno slabo pa ne samo zjutraj čez cel dan. Obstaja kakšno sadje al nevem hrana ki bi vsaj malo to ublažila?

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 21:44:10   
lana777
Oh, draga moja Superstar - če pa kaj takega odkriješ,
pa prosim nemudoma javi user posted image  ... Ker tok kot je men slabouser posted image  pa to ne sam 12 ur na dan, ampak 24!

Drugače pa - mislim, da je pač treba potrpet, jst tud ne misilim glede slabosti odkrivat tople  vode;
prvič mi je blo sabo, sicer ne tok, samo tud cel dan in ni trajalo samo 3 mesece, ampak celih šest,
zdej je še slabše, če bomo naročili 3. user posted image , potem grem pa kr takoj na bolniškouser posted image ,
ker zdaj mislim pač potrpet.
Bova pa skup mal tule pojamrali, ne? Sicer pa men pomaga ... da skoz neki jem ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Oktobrke 2011
9.2.2011 21:51:44   
Anonimen
Hej!
Glede slabosti, baje pomaga ingverjev čaj-recept sem že pozabila, ampak sigurno se ga najde kje na natu ali pa bombončki iz ignverja! Če res pomaga ne vemuser posted image probat ni greh!
Meni zaenkrat ni nekaj ful slabo, bolj tako po kavi, ali če dalj časa ne jem, ampak sem šele v 5 tednu, tako da vrjetno še pride nahjujše, čeprav upam, da mi tokrat ne bo nič slabo! Mi pa nikoli ni bilo zjutraj slabo, ampak vedno popoldan in čez danuser posted image
superstar-spola pa se res ne da še izvedeti tako zgodaj, najprej ob NS pa še takrat se velikokrat ne vidi ali pa se zmotijo, tako da bo treba še malo počakatiuser posted image

Kam greste pa na NS?
Anonimna user posted image

(odgovor članu lana777)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 8:17:53   
superstar7
Ahh škoda.user posted image Men je ginekologinja rekla da naj ne spijem vode takoj zju3 ampak neki pojem najprej. Ampak navada je železna srajca.user posted image Kr pozabim. Ne morm vrjet da sem že po 2 letih vse pozabla, ampak se mi zdi da sem jaz full hitro spol vedla sam g. ni bila popolnoma prepričana 1. ko sem šla na pregled, je rekla da misli da je punčka in potem nisem več spraševala.user posted image Ker sem vedla da je pač  punčka. Ne se smejat: Kaj je to NS?user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 9:12:30   
miška21
Jutro vsem

rebecca - čestitke user posted image user posted image user posted image
ja glede slabosti -hmmm ne bi znala svetovati, eni pravijo tud, da je ful odvisno tud od prehrane - velik sadja in zelenjave - pa ti je pol manj slabo, jest imam srečo še zaenkrat nobenih slabosti, počutim se pa polna energije, kot še nikoli prej - upam da bo trajalo user posted image .
Sicer mam malo krčev, ali obstaja kao zdravilo proti temu, ene tablete so, sam o ne vem kako se reče?

čao




_____________________________

miška 21

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 9:25:48   
SRCE
Jutro punce....

Moje počutje je ok.....imam pa full povečan apetit pa malo me špika tam spodajuser posted image ......prsa me pa čisto nič ne bolijo pa tudi povečana nisouser posted image ......zanimivo ker v prejšnjiuser posted image  se jih dotaknit nisem smela....upam,da ni to kak slab znakuser posted image .....

lp  

(odgovor članu miška21)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 9:29:25   
lana777
Nuhalna (tilnična) svetlina je tekočina, nabrana pod kožo v zatilju nerojenega otroka. Svetlina se imenuje zato, ker je to območje na ultrazvočni sliki svetlejše od okolice.
Nuhalna svetlina se pri plodu pojavi med 11. in 14. tednom nosečnosti; v tem času se mezgovni sistem in ledvice še razvijajo, zato se tekočina ne more normalno odvajati in se nabira v območju zatilja, kjer je koža zelo raztegljiva. Posledica je nuhalna svetlina, ki jo opazimo z ultrazvokom. Ko se mezgovni sistem popolnoma razvije, svetlina izgine.
Opazovanje nuhalne svetline je zadnja leta pomembna metoda predrojstvene diagnostike. Na ultrazvočni sliki lahko s povečavo v nuhalni svetlini opazimo določene nepravilnosti, ki kažejo na genske abnormalnosti, zlasti srčne anomalije in Downov sindrom.

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 9:33:16   
lana777
Za naju s superstar (in še za vse, ki jim je slabo)
tokrat kuham ingverjev čaj user posted image

user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 10:05:30   
rižka
Pozdravljene

Danes sem bila na izrednem pregledu. Sem imela včeraj temno rjav izcedek, kot pred menstro. Me je panika in sem šla danes na pregled. Slišalo se je srce, sam je bilo prisotno malo krvi. Moram počivat tri tedne in sem dobila neke tablete za pomoč plodu. Upam da se ne bo spet končalo s SS. Res ne vem kaj je to z menoj. Zanosim, potem pa imam v 7.t težave. Upam na najboljše. Lp

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 10:34:19   
lana777
rižka- user posted image user posted image user posted image  Držim pesti, pa strogo počivej!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu rižka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 10:47:10   
igriva
Pozdravljene nosečke;)

Sem nova na forumu in tudi meni je končno uspelo spet zanositi user posted image pred enim letom sem namreč že doživela splav user posted image
Moj predviden datum poroda naj bi bil 2.10.2011 user posted image upam, da tokrat uspe, ker je to moja največja želja!

Uspešno in zdravo nosečnost želim vsem, ki smo na istem user posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 11:20:49   
monica.s.
amon, mislim da nisem taprava oseba, ker pričakujem komaj prvega user posted image

(odgovor članu igriva)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 11:27:06   
anna_
Ojla, no jst sm šla pa dons na pregled, sem klicala če lohk pridem ker sem mela močne krče ene parkrat ponoči in me je mal skrbel. No plodek je velik 5mm,vidla sm utripat srček in rumenjakovo vrečko :)) Čist sem bla srečna user posted image Je reku da je verjetno mal kasnej pršlo do oploditve in je možno da bo rok mal kasnej,več izvem naslednjič, čez 2t. Sicer pa Magnesol 2x na dan prot krčem, bomo vidl če bo pomagal.. Čaw čaw

(odgovor članu monica.s.)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 11:40:44   
amon
Ups.. monica.s.. se opravičujem. user posted image

(odgovor članu monica.s.)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktobrke 2011
10.2.2011 11:57:11   
superstar7
Meni gin. pri prejšnji nosečnosti tega ni nič omenila. Takrat sem imela 18 let. Je rekla da sem itak tolk mlada da ni nič narobe. zdaj jih imam 21 a naj vseeno grem na ta pregled? In kaj če izvem da je kaj narobe??user posted image user posted image Ahhh zdaj me pa skrbi pa še slabo mi je. Ko mi pa ni slabo bi pa cel hladilnik izpraznila.user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?