|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fruchtzwerge
30.6.2010 18:01:19   
somic
kdaj jih lahko začnemo dajat otročkom?

moj bo naslednji teden 6 mesecev, pa sem razmišljala, da bi mu sem pa tja dala kakšnega.

je prezgodaj?



_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 20:44:22   
jakipaki83
Pediatri pravijo, da je prezgodaj. Odloči se pa sama. Poskusi z žličko ali dvema. Moj user posted image teh skut namreč ni dobro prenašal - očitno mu vsi tisti e-ji ne ustrezajo. Je prav smrdljivo rigal in malce polival. Nismo pojedli niti vseh 6, kolikor jih je v paketku. Zdaj mu raje zmešam navadno skuto s svežim sadjem pa je. Ali pa mu dam jogurt. Aja, prvič sem mu dala to skuto, ko je bil star 7 mesecev.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 21:32:04   
baby blue
Nama je sicer pediatrinja rekla da naj jih nebi jedla do 10 meseca ampak jih naša je že od nekje 7,8 meseca pa nima nobenih alergij ali izpuščajev... Sem ji poskusila najprej dat tiste tamale po par žličk zdej pa poje že tavelke ki imajo dva okusa... Jih pa beje ne priporočajo pred 1/ mesecem zato ker je v njih večja vsebnost mleka... Ampak jst se ravnam tako kot se meni zdi prav... Saj konec koncev same vemo kaj je všeč našim otrokom in kaj jim paše...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 21:37:04   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Ampak jst se ravnam tako kot se meni zdi prav... Saj konec koncev same vemo kaj je všeč našim otrokom in kaj jim paše...


enako.

zato je skor en let starejša kot otrok avtorice teme, pa jih še ni dobila user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 22:09:13   
Ulla80
6 mesecev, pa sem razmišljala, da bi mu sem pa tja dala kakšnega.


glede na to da večjega sranja ne morš dat otroku za jest, si že tko,  ene tri mesece prepoznauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 22:10:53   
Ulla80
Saj konec koncev same vemo kaj je všeč našim otrokom in kaj jim paše..


to je zelo pohvalno, da veš kaj je všeč tvojmu otroku. še bolj fajn bi pa blo, če bi vedla kaj je zanj dobrouser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 22:13:14   
Perlica76
Naša je stara skoraj 8 mesecev,pa papa tele skutke,nič ji ni,smo pa začeli z GH že pri 4,5 mesecih,ker ni dojena.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 22:15:53   
Ulla80
,nič ji ni


če ji daš pasjo konzervo al pa kravji drek za jest, ji tud nič ne bo. al ?



_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fruchtzwerge
30.6.2010 22:23:32   
baby blue
Lej problemov še nobenih ni imela... Jih pa ne je vsak dan ampak samo občasno za malico... Pa mislim da fruchtzwerge nikakor ne moreš primerjat s pasjo konzervo ali pa kravjim drekom... Vsaka mamica pač dela po svoje in v dobro svojega otroka... A zdej če ji dajem to občasno za posladkat se ji pa ne želim dobro... Mah brezveze da se sploh oglašam...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 6:22:15   
Perlica76
Se strinjam s tabo babyblue!Ene tu na forumu so tako neumno pametne,da se z idiotskimi komentarji sploh ne znajo zadržat!
Ulla80 ja poskusi s to tvojo pasjo konzervo in kravjim drekom pa boš vidla kako bo..........

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 6:43:00   
Dashenka
Ja,z uvajanjem mlečnih izdelkov lahko začneš s tam nekje pri 6m.
Ampak jaz bi raje začela z navadnim jogurtom in ne sladkimi skutami, pa naj bo to fruchtzwerge ali pa doma narejena skuta s sadjem.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 6:44:04   
krtačka
Ni še jedel, pa bo jeseni star 3 leta.
Za posladkat se lahk ponudi tud kaj drugega, ta hrana je res primerljiva s pasjimi konzervami (pa čeprav ne želim biti žaljiva do nobenega). Oboji vsebujejo sestavine, ki so škodljive za otroka oz. za vsakogar od nas.

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 20:04:39   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

6 mesecev, pa sem razmišljala, da bi mu sem pa tja dala kakšnega.


glede na to da večjega sranja ne morš dat otroku za jest, si že tko,  ene tri mesece prepoznauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



vprašala sem za mnenje drugih, ne pa za take brez vezne komentarje ki si jih dodala na to temo.



_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 20:05:41   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

,nič ji ni


če ji daš pasjo konzervo al pa kravji drek za jest, ji tud nič ne bo. al ?



probaj ti , pa biš vidla, pa boš potem to komenitrala lahko

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 20:09:07   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Ja,z uvajanjem mlečnih izdelkov lahko začneš s tam nekje pri 6m.
Ampak jaz bi raje začela z navadnim jogurtom in ne sladkimi skutami, pa naj bo to fruchtzwerge ali pa doma narejena skuta s sadjem.


ja, verjetno bom res tako naredila, sem tudi tako imela namen. za fruchtzwerge me je pa samo zanimalo...

hvala vsem!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 21:07:18   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

,nič ji ni


če ji daš pasjo konzervo al pa kravji drek za jest, ji tud nič ne bo. al ?



Pa dej no nehaj Ulla80.Ti manjka kakšen del filma, aluser posted image ?In lepo te prosim na kateri podlagi primerjaš Fruchtzwerge s pasjo hrano in kravjim drekom....Preprićana sem, da bi kakšen psihiater na tebi ogromno zaslužil. Mislim saj sploh ne morem verjet, da lahko verjetno odrasla ženska take neumnosti ven meče.Daj odrasti in začni komunicirati odrasli osebi primerno.
In zakaj misliš. da ti veš kaj je za druge otroke dobrouser posted image ?
Ene ste pa resuser posted image user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil luan -- 1.7.2010 21:08:24 >


_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: fruchtzwerge
1.7.2010 21:25:18   
Bonnie_RR
Držite se teme, prosim.

lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: fruchtzwerge
2.7.2010 8:13:53   
boni25
Moj mali je star 26 mescev pa ne vem če jih je pojedu cel paketek.Sej men so ful dobri ampak se mi zdi da za otroke je to ena packarija.Jaz sem rajsi kupovala stvari do ljubljanskih mlekarn,sploh skuto z borovnicami in marelico pa s podlozenim sadjem nas mali obozuje.Zihr je dost bols kot pa to.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
2.7.2010 9:14:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: fruchtzwerge
3.7.2010 20:47:13   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

6 mesecev, pa sem razmišljala, da bi mu sem pa tja dala kakšnega.


glede na to da večjega sranja ne morš dat otroku za jest, si že tko,  ene tri mesece prepoznauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



če si tak pametna bi lahko povedla zakaj to ni zdravo, namesto da obsojaš vse po vrsti..




sem pa tudi jaz razmišljala da bi začela prej s kakšno skutko podloženo s sadjem ali pa navadnim jogurtom - a more bit 3,5 al 1,6?

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: fruchtzwerge
3.7.2010 21:00:09   
eva1
Moj bo star čez 3 dni 7 mesecev..bova zdej počasi začela z mlečnimi izdelki(skuta, jogurti)...bom probala najprej z skuto ali navadnim jogurtom, pa bom zmešala sadje notr..če ne bo, pa bom kupla skutke od Ljubljanske ml.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: fruchtzwerge
3.7.2010 21:47:45   
jakipaki83
Egleria - vedno polnomastno. Dojenči ne rabijo diet user posted image

Eva - mi imamo tudi  s temi skutami  od Lj mlekarn slabe izkušnje. 2x je bila na vrhu skute plesen. Pa je bilo še 14 dni do preteka roka uporabe user posted image

Sicer pa glede škodljivosti ali neškodljivosti. Se strinjam, da gotovo ni ok, če otrok vsak dan je kakšno tako skuto. Ampak enkrat vsake kvatre pa mu najbrž tudi ne bo škodovalo user posted image In ne vem zakaj se more vsaka debata o hrani končati z napadom "dobre mama", ki otroku daje same zdrave stvari, na "slabe in lene mame", ki svojim otrokom namerno uničujejo življenje s slabo hrano. Pretiravanje much?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: fruchtzwerge
4.7.2010 8:30:20   
marijaa
Jaz bom začela s navadnim probiotičnim jogurtom pri 8 mescih, nato bom sama sadje dodala, te packarije pred letom in pol pa res ne bom dala, vsebuje preveč emulgatorjev. Tudi tavelik jih je minimalno pojedel pa ima že 3 leta, no zdaj jih itak ne sme zaradi lakotzne intolerance.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: fruchtzwerge
5.7.2010 9:42:26   
rožica13
Moja je stara 8 mesecev pa sem ji dala 1vič nekaj ne čisto zdravega, fruchtzwerge in zelo obžulujem. Dobila ga je 3x in vsakič bruhala po njem in duh je imelo res grozen!
To je samo potrdilo moje mnenje da ji kupljenih mešanic ne bom dajala, poleg vseh e-jev vsebujejo še kilo sladkorja.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: fruchtzwerge
5.7.2010 9:49:22   
marjetica8
Jst sem začela skutke in jogurt uvajat pri 8m, pa še so me kregali pri P da je kao prezgodaj. Sicer pa je dobro prenašal mlečne izdelke, tko da sem kr nadaljevala. Fruchzwerge je prvič dobil po enem letu in jih zdej je največ enkrat na teden, kadar nimam časa mu pripravit skutke. Do enga leta in še vedno, če se le da, mu sama nardim skutko ali jogurt s sadjem.

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?