|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gazirana pijača
16.11.2006 20:37:26   
lunca2
Zanima me kako je kaj z gazirano pijačo v user posted image ? Ali jo lahko pijem ? Imam take lušte po gazirani pijači, da bi jo vedno pila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gazirana pijača
16.11.2006 20:42:07   
Kalina
Jst sm celo nosecnost pila radensko, mi je tko pasala. Pa nic ni blo narobe.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gazirana pijača
16.11.2006 21:22:03   
kamy
Jaz bi popila coca cole kar bi jo videlauser posted image  je tako zelo dobrauser posted image ! Če ti paše ti kar, ker pravijo če ti nekaj zapaše si privošči in ne bo ti škodovalo!

lp,K

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gazirana pijača
16.11.2006 21:58:43   
Jacqueline
Jaz pijem gazirano tu pa tam!!! Pa coca cola ni ravno zdrava pijača v velikih količanah, paše pa vsake tolko!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gazirana pijača
16.11.2006 22:51:38   
til
Men je tud v nosečnosti pasala coca cola da sem jo ponoči sanjala pa sem g. vprašala in je rekel da tu pa tam nič ne škodi.

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gazirana pijača
17.11.2006 9:47:08   
Freycha
jaz sem že dolgo časa "odvisnica" od Coca cole in sem se jo ravno dobro odvadila (vsaj v prevelikih količinah) pred nosečnostjo, sedaj mi pa spet tako noro paše. Pa si privoščim...... ne preveč, prav zelo šparam se pa tudi ne, pa čeprav se zavedam, da ni zdrava.
Najhujše je, da se non stop odpoveduješ zadevam, ki jih imaš rada. Se mi zdi, da ne deluje dobro na psiho človeka..... Tudi nosečnicam, ki kadijo pravijo, naj ne nehajo kaditi, le omilijo naj, zakaj potem ne bi sem pa tja spila kako gazirano pijačo?

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gazirana pijača
17.11.2006 11:59:30   
mojcapr
Mislim da kar dosti nosečnicam pašejo ti mehurčki za pop....
Sam mene začne potem bolet grlo, mi nadraži manjdelne. Takao da jo pijem v malih količinah paše ša ko user posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gazirana pijača
27.7.2010 21:43:38   
rokii
Sem  noseča in mi zelo odgovarja tri požerke Ore, ki je gazirana; ampak v mejhni količinah in samo tu pa tam.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gazirana pijača
27.7.2010 22:14:52   
mayci
Meni v nosečnosti noro paše Coca cola, čeprav je drugače nič kaj rada ne pijem...user posted image Pa si jo kar privoščim, ko mi zapaše, sem kot en odvisnik...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu rokii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gazirana pijača
28.7.2010 11:11:22   
Abbott
Gazirana pijača ni kul. Je dobra, ampak ni kul. 

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gazirana pijača
28.7.2010 15:10:29   
naja17
Gazirana pijača je odvetovane, ampak ne tako zelo kot sama coca-cola, ki ima v sebi kofein, zato ne v prevelkih količinah... Drgač pa meni tudi pašejo mehurčki, pa pijem donat in radensko.

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gazirana pijača
28.7.2010 18:06:02   
SuzanaKK
Jaz pa prisegam na Spriteuser posted image , se spomnim, da so mi mehurčki pasali tudi v prvi nosečnosti. No, seveda pa spijem kak kozarec na 2 dni, drugače pa kar vodo žulim.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gazirana pijača
30.7.2010 10:11:58   
mamamajča
aaa, je nekaj na tej cocacoli- jaz včasih v trgovini preprosto nisem mogla iti mimo police, ne da bi jo vzela. Potem mi pa med prvo nosečnostjo sploh ni pasala, tako da sem se je nekako odvadla, edino pice ne morem jesti brez njeuser posted image

Zanima me, koliko nosečnice pijete kavo.
Jaz sem je pred nosečnostjo ogromno spila, zdaj jo pijem zjutraj, ampak po zajtrku.
Že dan po prvem porodu me je sestra na oddelku vprašala, če sem vajena pit kave, ter da mi lahko ona na avtomatu eno vzame, če se mi slučajno lušta. Torej to pomeni, da se ji ni treba čisto odpovedati.

Ne vem pa, zakaj se mi v tej nosečnosti toliko lušta pivo. Prav paše mi ta grenki okus in več kot tri požirke ga itak ne spijem.
Ampak, ko je bilo 38 stopinj, se mi je pa teh treh požirkov nenormalno luštalouser posted image

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gazirana pijača
30.7.2010 10:18:20   
Anonimen
Zanima me, koliko nosečnice pijete kavo.


Toliko kot nenoseča, tri do štiri na dan.
Enako po porodu; samo sem rabila en teden, da sem počasi prišla do svoje doze.

Kofein, ki je v kavi, je tudi v čokoladi, koka koli in najbrž še kje. To bi morala vse črtati, če bi želela črtati kofein.
Do 7 kav na dan je še sprejemljiva doza.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gazirana pijača
30.7.2010 10:25:40   
naja17
Jaz prave turške ne pijem, sem prej 2 na dan, ta velke doze, ampak čist tko iz navade, k sem prej kadila, tko da mi zdej ni blo panike odrezat. Si pa naredim kapučin z mlekom, če ni dnevne slabosti na sporedu, in prov z užitkom spijem user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: gazirana pijača
29.9.2010 22:52:42   
doroteja30
mehurčki od coca-cole  ter radenske pašejo ko imate probleme z napihnjenostjo da se po domače lažje zriga ven zrak :)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: gazirana pijača
30.9.2010 10:09:17   
agataema
Jaz sem se kavi odpovedala, pijem pa donat in radensko.

Drugače Coca cole sploh ne maram, zadnjič pa sem jo spila en kozarec, ker jo je kupil mož in sem ponoči šla še na en kkozarec, tako me je premamilauser posted image .

(odgovor članu doroteja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?