|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj dajete za pit?
12.2.2008 11:40:10   
PIAF
Moja je stara 5 mesecev in se samo dojiva, malo pokušava GH. Piti pa ji nič ne dam, ker ni žejna. Nikoli noče nič pit, ne vode, ne čaja, nič. Tudi če je malo sladkan z glukozo.

kdaj pa vi vašim dajete piti? med obroki ali kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 13:22:47   
kaya2007
naša full rada pije, večinoma pa ji dajem vodo, redko tudi čaj ali razredčen sok. očitno tvoja z mlekom dobi dovolj vode, ali pa ne zna piti iz stekleničke?

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 14:11:57   
Nadja_23
Moja tudi ni hotela niti na žličko, ko sem začela uvajat GH. Pol kasneje, ko sem ji začela dajat več obrokov GH pa je sprejela najprej na žličko pol pa lonček oz. flaško. Dobi pa vse potrebno od mleka to ji je zgleda zaenkrat zadosti. Pol, ko boš imela več obrokov GH boš že vedla kdaj hoče pit:).

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 14:36:04   
katra55
Moja na začetku uvajanja tudi ni hotela piti, kasneje ko je začela malo bolj konkretno jest pa je začela tudi piti. Dajem ji nesladkan čaj, vodo ali sok brez dodanega sladkorja. Vedno ji dam piti med obrokom.

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 15:11:12   
Nadja_23
Aja najrajši ima vodo, pije pa tudi sok tipo frutek, čaj tudi kdaj pa kdaj samo pa ni ljubitelj tega.

Lp

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 15:20:54   
BlackyMouse
zna piti s steklenice? moj zelo rad pije vodo in čaj, po sokovih bruha.

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 16:52:23   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Nadja_23

Moja tudi ni hotela niti na žličko, ko sem začela uvajat GH. Pol kasneje, ko sem ji začela dajat več obrokov GH pa je sprejela najprej na žličko pol pa lonček oz. flaško. Dobi pa vse potrebno od mleka to ji je zgleda zaenkrat zadosti. Pol, ko boš imela več obrokov GH boš že vedla kdaj hoče pit:).



pr nas pa žal ni tko...Včas ima že 3 obroke GH pa noče pit...Okej če ji zlivam v usta po žlički že (pa še to gre pol mim al pa pol ven)...da bi pa po flaški pila pa no way...me že prov skrbiuser posted image  Ponujam ji pa skos,če ne druzga se s cucljem vsaj igra pa ga grize in potem tut s tem mal tekočine dobi.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 17:44:09   
mateyka
pr nas pa žal ni tko...Včas ima že 3 obroke GH pa noče pit...Okej če ji zlivam v usta po žlički že (pa še to gre pol mim al pa pol ven)...da bi pa po flaški pila pa no way...me že prov skrbi Ponujam ji pa skos,če ne druzga se s cucljem vsaj igra pa ga grize in potem tut s tem mal tekočine dobi.


pr nas je isto - me tud mal skrbi user posted image čeprav dans je mož reku, da je baje spila čaj 80 ml, ko smo bli zuni (mogoče je bla pa tok lačna, mleka pa nismo vzel samo in ni blo nič druzga - med dvema gh obrokoma je blo).
torej prvič kar jaz pomnim, sam ni pa ziher da bo tud jutr tako user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 17:46:47   
Lunc_a
z zlivanjem v usta in ne vem še kaj ne boste nikamor prišle.ne potrbeujejo otroci ne vem koliko pit,če noče pit pač nič,se bo že spremenilo.
PIAF če se še dojita potem ne potrebuje druge tekočinje in niti zato ni otrok žejen

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 18:07:26   
Naja30
Moja dokler se je dojila ni hotla nobene druge tekočine in je tudi nisem silila. Ko sva začele z GH, pa je začela pit čaj.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 21:05:15   
ThinkPink
Moja tudi ni spila nič dodatne tekočine, ko se je samo dojila, sedaj pa ima cca.2 obroka GH na dan in ob obroku GH vedno spije vsaj 30 ml čajeka. Če ji ne dam za piti, noče pojesti do konca.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj dajete za pit?
12.2.2008 22:49:08   
r1ta
Tudi moja škratulja ni dolgo pila drugega kot mleko. Prav zaskrbljujoče je že bilo. Potem pa je naenkrat začela piti čaj in sokove. Dajem ji hippov čas, najraje pa ima sok, ki ga pijem jaz (2dl vode in 1dl jabolčnega soka). Pa tu in tam ji dajem pesin sok, katerega ima tudi zelo rada. Stara je 13 mesecev in pol.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj dajete za pit?
13.2.2008 8:13:16   
BAMBINA_
Če so pleničke dovolj polulane, pomeni, da zadosti popije in ne rabi še dodatne tekočine...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj dajete za pit?
13.2.2008 9:15:29   
Paštetka
Moj prvi je bil dojen in na dodatku, pa tudi ko smo jedli že GH, ni hotel skoraj nič piti. Pa je znal piti iz flaške. Ta druga, pa ni znala piti iz flaške, pa smo se namatrali, da jo je vzela in popije nenormalno veliko, čeprav se samo doji in je GH.

Odvisno od otroka. Če ima mehki kakec in so pleničke fajn polulane, potem dobi zadosti tekočine.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj dajete za pit?
13.2.2008 23:26:04   
sandra85
pit mu dam po navadi med obrokom.
spije na dan nekje 2x po 150ml tekočine
ga tudi dojim in počasi uvajam na GH


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj dajete za pit?
14.2.2008 14:47:03   
Mesečnica
Naš tudi čez dan ni kaj dosti žejen, čeprav smo že povsem na GH. Je pa žejen ponoči in se zato včasih zbudi - bučko ob večerji noče piti, potem pa ponoči dehidrira user posted image . Midva sva se navadila, da mu takrat, ko greva midva spat, kar stekleničko ponudiva, pa jo v spanju zagrabi in pije. Včasih spije samo 10 ml, včasih pa tudi 1,5 dcl user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj dajete za pit?
14.2.2008 16:02:58   
Anonimen
dokler  sma se samo dojile, ji nisem ponujala za pit.zdej, ko uvajam GH, pa ji dajem vodo, ne tolko zato, ker bi rabla ( se še zmeri tolk doji, da ma pomoje zadost tekočine), ampak zato, da se navadi pit. ker otroci nasplošno premalo pijejo, tud potem ko so večji in se mi zdi dobr, da se čimprej navadi pit dosti, predvsem vodo. tko da ji dam čez dan parkrat po par žličk vode, pa iz magičnega lohčka tud kr rada naredi par požirkov. iz faše pa noče, niti ne zna. čisto navdušena je pa, če ji dam vodo kr iz šalceuser posted image tko bi se pa do onemoglosti nacejalauser posted image

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj dajete za pit?
15.2.2008 8:08:03   
bačko
Žani zdaj dajem Hippove čaje in jih zelo rada pije.Čez dan spije tudi do 500 ml čaja.Prej pa sem ji dajala vodo in jo je tudi zelo rada pila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj dajete za pit?
15.2.2008 16:08:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy
Okej če ji zlivam v usta po žlički že (pa še to gre pol mim al pa pol ven)...da bi pa po flaški pila pa no way...me že prov skrbiuser posted image  Ponujam ji pa skos,če ne druzga se s cucljem vsaj igra pa ga grize in potem tut s tem mal tekočine dobi.


Se podpišem.
Ni šans, da bi kaj tekočine spravil v usta. Če pa po žlici dobi kaj gostega, pa z nasmeškom popapa. Ma tekočine pa noče. user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj dajete za pit?
15.2.2008 22:32:02   
andie
Js ji dajem od 3.dneva janežev in kuminov čaj.
Zej pr 10mes spije okol 2dl čez cel dan po malem, največ takrat, ko je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj dajete za pit?
15.2.2008 23:08:53   
IČA
pri nas je isto, smo stari 6m in se še vedno polno dojimo in počasi uvajamo GH, in ko mu ponudim flaško jo samo grize spije pa bolj malo, od tistega kar mu priteče v usta več kot pol konča na slinčkuuser posted image , tako da očitno ima dovolj, ko bo pa žejen bo že sam pokazal željo po pitju, mu jo pa ponudim večkrat na dan in to od čaja do vode, sok iz stisnjenega sadja...

_____________________________

mariJANa

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj dajete za pit?
20.2.2008 21:56:46   
prolet
Sedaj ko uvajava gosto hrano ga je začela piti(5,5 meseca). Ponudim ji ga večkrat na dan ter pred in po spanju, spije pa tam okoli 300ml na dan. Dajem ji pa šipkov čaj.

(odgovor članu IČA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?