|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje GH
20.2.2008 14:05:53   
taja83
Mene pa zanima s katerim živilom ste začele pri uvajanju GH, v kakšnih odmerkih in koliko časa je trajalo, da ste nato uvedle drugo živilo. sem pač prvič mamica, ki bo kmalu začela z uvajanje GH pa mi ni vse čisto jasno. jst bi npr. začela z zelenjavo (krompirjem). skuhala bi krompir ga stlačila in mu prvi dan ponudila eno žličko, drugi dan malo več, tretji dan pa pač kolikor bi hotel, mogoče še četri tako, peti dan pa bi uvedla drugo vrsto zelenjave. pa zanima me a ste to pred obrokom oz. po obroku in koliko časa po le tem ste dale, ker verjetno ni ravno fino, če mu daš jabolko, potem pa dojit.
hvala za odgovor

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 20.2.2008 20:01:29 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 14:35:11   
kjava
Jaz sem začela s kuhanim jabolkom, najprej samo tekočino, nato še jabolko. Ene dva dni. Pol sem probavala z zelenjavo- bučke, cvetača, korenje, pa banano. S krompirjem jaz ne bi začela, ker nekatere user posted image  napenja, za pol malo kasneje je pa fajn, ker lahko veliko stvari kombiniraš z njim.

Dala sem mu pred dojenjem, ampak tako da ni bil ful lačen, ker pol nekateri nočejo druzga kot dojko. Pa ja, dojila sem takoj za jabolkom, zakaj pa ne?

(odgovor članu taja83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 14:39:49   
Volga
 
Saj vem, da je brezveze, toatalno, ampak taja 83, a si ti morda pogledala malo po forumu preden si postavila tole vprašanje? Ker če bi "obrnila samo en list nazaj", bi našla malo morje tem o uvajanju GH.

pa en vem no, v Pravilih lepo piše, da se najprej pogleda, če je že kje podobna tema in če ne, se zastavi vprašanje. A to zdaj nič več ne velja al kako je s tem?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 14:41:46   
kjava
Volga, najbolš da ti kkšen link prilepiš user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 14:45:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Volga, najbolš da ti kkšen link prilepiš user posted image


ne, ga ne bom, mi gre pa na penis, da se prej čisto nič ne pogleda. pa saj ni tako težko po moje, no.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 14:57:28   
rose
Jaz ji kropmirja ne bi dala glih kot prvo hrano. Bolj nevtralno je korenje, pa kakšne bučke,.. Imaš pa kar nekaj napisanega tudi v temi na začetku, seznam hrane po mesecih.
Daš pa najprej eno žličko, pol dve, pol malo več. Ne bi pa tako hitro jaz dala, kolikor bi dete hotelo. Moja bi fuul jedla, samo sem ji dala enkrat malo več (pa ne tok kot bi ona hotla), pa je imela potem krče. Pa ja, vsaj 3 dni ji dajaj eno živilo, da vidiš, zaradi kake reakcije. Pa sej potem lahko itak dodajaš. Tako sem ji jaz dala bučke, pa potem sem krompir samo dodala in zdaj sem ji dodala še riževe kosmiče.
Pa jaz ji dam vmes med dvema dojenjem, to je kake 2 uri po tistem ko se dojive, pa še ni tečna, da bi bila lačna. Pol jo pa podojim, ko postane lačna. Ni pa nič narobe, če jo takoj podojiš.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 15:24:50   
oktoberka
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Volga, najbolš da ti kkšen link prilepiš



ne, ga ne bom, mi gre pa na penis, da se prej čisto nič ne pogleda. pa saj ni tako težko po moje, no.

(odgovor članu kj


Js pa mislm da če te tok motijo ena in ista vprašanja, pol sploh ne vem zakaj greš take stvari brat, pa še kao odgovarjat neki! Halo, punca ma pravico zastavit vprašanje. Ji čist verjamem da je zmedena in ne ve ne kako ne kaj. Veliko bolje se počutiš če nekdo odgovori na tvoje vprašanje tebi, kot nekomu drugemu, ki je mogoče zastavil isto vprašanje!
Na jetra mi gre, ker se ene skoz neki vtikajo v druge! Če ti kaj ni prav, ne beri in ne odgovarjaj!!!!!!




_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 15:34:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Volga, najbolš da ti kkšen link prilepiš



ne, ga ne bom, mi gre pa na penis, da se prej čisto nič ne pogleda. pa saj ni tako težko po moje, no.

(odgovor članu kj


Js pa mislm da če te tok motijo ena in ista vprašanja, pol sploh ne vem zakaj greš take stvari brat, pa še kao odgovarjat neki! Halo, punca ma pravico zastavit vprašanje. Ji čist verjamem da je zmedena in ne ve ne kako ne kaj. Veliko bolje se počutiš če nekdo odgovori na tvoje vprašanje tebi, kot nekomu drugemu, ki je mogoče zastavil isto vprašanje!
Na jetra mi gre, ker se ene skoz neki vtikajo v druge! Če ti kaj ni prav, ne beri in ne odgovarjaj!!!!!!





A si ti kaj pomagala ubogi ženski z odgovorom na zastavljeno vprašanje? ne, ravno tako kot jaz, se samo "repenčiš". In če še niste nikoli prebrali Pravil uporabe foruma, tukaj samo izsek:

PONAVLJANJE TEM
Preden zastavite vprašanje, uporabite ISKALNIK. Veliko debat je že bilo odprtih in še več podanih mnenj in nasvetov. Če na svoje vprašanje še vedno ne najdete odgovora oz. še ni bilo zastavljeno, odprite novo debato.

Debato odprite le na ENEM forumu – objavljanje debat na večih forumih (razen obvestila RR teama) je prepovedano. Debate bodo zaklenjene oz. zbrisane.
Če debata ne sodi v tisti forum, v katerem ste jo odprli, jo bo moderator premaknil.
 
 
In tukaj link do celotnih pravil:
 
http://www.ringaraja.net/oportalu.asp?l1=4

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 16:02:43   
taja83
kjava, rose in oktoberka hvala vam za odgovore.
nisem vedla, da bo tok narobe če še enkrat vprašam. tko kot si ti oktoberka rekla, bolje se počutiš če nekdo tebi odgovori kot pa druge bereš, sej ti pride kaj prav ampak tole zaradi krompirja pa dobro da ste povedale, ker jst bi revčku kar tega dala.
tebi Volga pa tole: če te kaj moti pol sploh ne vem zakaj me bereš pa pišeš nazaj. očitno ti v svojem privatnem življenju nimaš nobenga drugega dela kot da visiš tle gor in kritiziraš folk, če kaj preveč vprašajo. jst pač nima časa tle gor viset in sem samo na hitro danes vskočila da tole vprašam, drugače se pa raje svojimu otroku posvečam.

(odgovor članu taja83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 16:03:29   
hariba
Jaz sem vedno dala gh pred dojenjem, ker če ej otrok sit nima interes do poskušanja novih okusov. Začela sem pa s tremi žličkami tekoče jabolčne čežane. Ko sem ji dala prvič krompir, sem ji ga zmešala z mojim mlekom, tak bolj tekoč pire.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 16:17:44   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: taja83

kjava, rose in oktoberka hvala vam za odgovore.
nisem vedla, da bo tok narobe če še enkrat vprašam. tko kot si ti oktoberka rekla, bolje se počutiš če nekdo tebi odgovori kot pa druge bereš, sej ti pride kaj prav ampak tole zaradi krompirja pa dobro da ste povedale, ker jst bi revčku kar tega dala.
tebi Volga pa tole: če te kaj moti pol sploh ne vem zakaj me bereš pa pišeš nazaj. očitno ti v svojem privatnem življenju nimaš nobenga drugega dela kot da visiš tle gor in kritiziraš folk, če kaj preveč vprašajo. jst pač nima časa tle gor viset in sem samo na hitro danes vskočila da tole vprašam, drugače se pa raje svojimu otroku posvečam.



ja, ampak včasih je bolje premisliti in kaj prebrati, kot pa ziniti, napisat nekaj. Veš tisto, ko možgani prehitevaj jezik ali prste.

Volga ti je čisto prav napisala in nimaš pravice je tako obsojati. Ima že kar precej kilometrine tukaj gor, in ja, tudi mene razpizdi, ko folk skz eno in ist sprašuej, potem pa spet sprašuje zakaj nima odgovorov nevemkoliko. Pa tudi tisti odgovori, ki jih dobi niso relani, ker dobi same ploskače user posted image user posted image . Onim, ki imajo pa drugo mnenje se pa sploh ne ljubi odgovoarjati, ker se nočejo izpostvaljati takojšnjemu napadu.

Pa vedno, znova in znova... ena in ista pesem.

Se opravičujem, ampak 80% vprašanj tukaj je osnovnošolskih in se folk vpraša... eh ne bom, ker je vse skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image .

Zunaj že vrabci čivkajo, da se začne z jabolkom, korenčkom...user posted image . Zakaj pa hodite v posvetovalnice? Kaj vam pa tam odgovarjajo oz. svetujejo?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu taja83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 18:37:33   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Volga, najbolš da ti kkšen link prilepiš



ne, ga ne bom, mi gre pa na penis, da se prej čisto nič ne pogleda. pa saj ni tako težko po moje, no.

(odgovor članu kj


Js pa mislm da če te tok motijo ena in ista vprašanja, pol sploh ne vem zakaj greš take stvari brat, pa še kao odgovarjat neki! Halo, punca ma pravico zastavit vprašanje. Ji čist verjamem da je zmedena in ne ve ne kako ne kaj. Veliko bolje se počutiš če nekdo odgovori na tvoje vprašanje tebi, kot nekomu drugemu, ki je mogoče zastavil isto vprašanje!
Na jetra mi gre, ker se ene skoz neki vtikajo v druge! Če ti kaj ni prav, ne beri in ne odgovarjaj!!!!!!





A si ti kaj pomagala ubogi ženski z odgovorom na zastavljeno vprašanje? ne, ravno tako kot jaz, se samo "repenčiš". In če še niste nikoli prebrali Pravil uporabe foruma, tukaj samo izsek:

PONAVLJANJE TEM
Preden zastavite vprašanje, uporabite ISKALNIK. Veliko debat je že bilo odprtih in še več podanih mnenj in nasvetov. Če na svoje vprašanje še vedno ne najdete odgovora oz. še ni bilo zastavljeno, odprite novo debato.

Debato odprite le na ENEM forumu – objavljanje debat na večih forumih (razen obvestila RR teama) je prepovedano. Debate bodo zaklenjene oz. zbrisane.
Če debata ne sodi v tisti forum, v katerem ste jo odprli, jo bo moderator premaknil.
 
 
In tukaj link do celotnih pravil:
 
http://www.ringaraja.net/oportalu.asp?l1=4


Volga se vedno v življenju tako držiš pravil. čestitamo si ena od zemljank, ki so lahko v ponos državnemu sistemuuser posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 18:41:18   
saskija
uvajat sem začela GH po dopolnjenem 6 mesecu, začela sem z bučko, nadaljevala z jabolkom, rižem, korenjem... hrano samo pretlačim in to je to, z GH ne nadomeščam dojenja je le ob dojenju. vsako živilo nekje 3 dni , sokcev kuhanih jabolk nisem nikoli dajala.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 18:41:24   
Lunc_a
najbolj primerno je začeti z bučkamiuser posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: uvajnaje GH
20.2.2008 18:46:37   
saskija
 Vsaka ženska je enkrat prvič mamica in želi stvari predebatirat pa čeprav samo na forumu in kaj če znova in znova zastavi vprašanje- zato je forum.Kljub iskalniku!!!

V posvetovalnicah so navodila običajno skopa, hitra, mamica ima veliko dela, da porihta svojega dojenčka in ko pride domov je bolj zmedena kot pred odhodom.

In še nekaj, če je nekdo že dolgo uporabnik foruma mu to še ne daje pravice, da določa kdaj, kaj in kje bo kdo zastavil kakšno vprašanje.



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: uvajanje GH
20.2.2008 20:25:20   
Bonnie_RR
Ne kregat no...

Iskalnik res obstaja in zna najti čuda veliko stvari. Tudi, če se po straneh malo za nazaj pogleda, se da najti veliko uporabnega in že predebatiranega.
Verjamem, da nekatere zelo moti, da se določene teme ponavljajo v neskončnost, razumem pa tudi da se nekaterim ne ljubi oz. nimajo časa iskati že odprtih tem za nazaj.

Ne stopam na nobeno stran (da ne bo pomote), vendar je Volga (vsaj v začetnem postu) zgolj navedla dejstva iz pravil, kar bi lahko storila tudi jaz.

Prosim vas (vse uporabnice/ke), da v bodoče res najprej malo pobrskate po brskalniku, če se najde kaj uporabnega. Nihče vam ne onemogoča prostega komuniciranja in postavljanja vprašanj, želimo samo omogočiti čim večjo preglednost foruma vsem nam.

Pa, prosim, držite se začetne teme...


Hvala in lep pozdrav!

Bonnie_RR, moderatorka





_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: uvajanje GH
20.2.2008 23:02:44   
sandra85
user posted image js sem mu dala med prvim krompirček z mojim mlekom...sam 4 žličke in je bilo vse ok.
pol pa sem poskusila z ostalo zelenjavo in mu je ugajal samo korenček, ker je sladekuser posted image nekaj časa sva ostala na banani, naribanem jabolku in grizeku
danes pa je papcal korenček in bučkeuser posted image , za desert pa še 1/3 banane


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?