|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupiti večje št.nosečniških hlač
23.2.2012 22:24:02   
soncekjanja
user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 8:49:06   
mateyka
kaj je zate večja številka?

(odgovor članu soncekjanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 8:54:04   
mateyka
baje ima C&A ugodne cene - mogoče imajo tudi primerne velikosti?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 9:28:07   
pika001
Soncekjanja - ker sem na meji med največjo žensko številko v normalnih trgovinah in noseča polnih 6 m te razumem kaj misliš... no, jaz sem našla hlače v Kik-u, ni nujno za nosečnice, ampak lahko za močnejše postave, ali pa v Takko-tu. Ravno tako za močnejše postave, se najde kaj na gumico in jih komot nosiš čez celo nosečnost... Drugače pa sem v C&A kupila pajkice za nosečnice in so mi super. Me nikjer nič ne tišči (za zraven imam pa ene 4 tunike - 2 od prej, 2 novi). Pajkice imajo tudi v H&M - naslednjič bom verjetno šla kar tja iskat, ker so se mi na teh novih na šivu na riti naredile mičkene luknjice. Pa sploh mi niso tesne, tako da je verjetno problem v šivanju. Ker pa imam čez daljšo tuniko me to ne moti.

Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 10:06:05   
Najaa
Mene tudi zanima, kaj misliš s tem večja številka. Ker recimo HM ima št. 44 pa je ogroooomna ampak če si že tako bolj močne postave, mogoče ni to to.

(odgovor članu pika001)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 11:08:56   
Lara28
C&A ima največjo nosečniško 46. Meni je bila ok, pa sem drugače nosila tudi kake 48 hlače. Za zg. dele pa res lahko uporabiš kako tuniko....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 11:12:42   
Arwenko
H&M ima nosečniške do 48, včasih tudi kakšne hlače 50. Sem sama 48 hlače kupovala, tako da iz prve roke. Jih pa zelo hitro razgrabijo, vsaj v MB je bilo tak, ampak so bile prodajalke prijazne in so ponavadi povedale, kdaj pride nova roba in sem pač takoj šla iskat.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 12:51:07   
josephine27
tud jaz sem nosila št. 46/48 v glavnem brez problemov dobila v H&M in C&A. tunike pa vsepovsod. sploh kavbojke pa je nabolje kupit take da grejo malo težje gor, ker se potem raztegnejo in skoz dol lezejo, če so prevelike. ene so me čist ob živce spravleuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
24.2.2012 18:45:19   
MissTerious
Jaz sem bila enkrat prav jezna, da se niso v trgovini Kik že prej spomnili imeti nosečniških cunjic...takrat, ko sem jih rabila, jih ni bilo, zdaj pa kar imajo....sploh v Slo. Bistrici...drugače pa imam ene nosečniške jeans hlače z naramnicami iz H&M, za neko simbolično ceno ali paket plenic.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
27.2.2012 20:58:33   
soncekjanja
hvala vsem...

(odgovor članu soncekjanja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
27.2.2012 21:41:55   
Anonimen
Next ima tudi kar nekaj nosečničniških oblačil celo do številke 50 in podaljšane modele.

(odgovor članu soncekjanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
4.3.2012 10:55:23   
soncekjanja
kje pa je trgovina next?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
4.3.2012 10:57:57   
Anonimen
http://www.nextdirect.com/si/en/home

(odgovor članu soncekjanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
5.3.2012 18:27:36   
soncekjanja
pa moraš pol naročiti prek interneta,ka prav trgovine pa ni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
5.3.2012 18:40:29   
Anonimen
Trgovine so, samo so samo v VB ;)

(odgovor članu soncekjanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
6.3.2012 10:42:13   
wisteria
Jaz sem kupila prejšnji teden kavbojke v Emporiumu v LJ, tam na otroškem oddelku je Premaman, ki ima tudi nekaj nosečniških oblačil. Hlače so številka 46, so pa precej velike številke se mi zdi (so mi skoraj malo preveč ohlapne). Pa še nekaj jih imajo znižanih, tako da sem dala za njih 27€. Pa še dovolj dolge so (za nas, ki smo še malo višje :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje kupiti večje št.nosečniških hlač
14.3.2012 12:33:37   
aleksa83
Jaz sem kupila  nosečniške kavbojke v HMu v MB in drugače nosim št. hlač, 46, ali 48, te pa so mi bile 44 prav, in so res super material, kot , da niso kavbojke, zelo so elastične. dala sem 29,90 eur in sem zelo zadovoljna,...

(odgovor članu wisteria)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?