|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lunina ovulacija
10.1.2011 19:52:08   
eva1
mogoče bo komu pomagala!
http://fertilemoon.wordpress.com/calculate/
Baje če so pokriva lunina O in O po M je kao 99% možnosti da v tem ciklu zanosiš user posted image
Sem preverila zase, prav zanimivo...pri 1 otroku sem zanosila v začetku julija, kar se pokriva z to lunino ovulacijo in O po M pa vem da sem ful pozno delala test, ker se mi je zdelo nemogoče da bi zanosila, ker sva ful malokrat user posted image Pri 2 otroku se mi ne prekriva, je pa bila tadruga načrtkovana in sem res gledala kdaj imam O(pri prvem nisem nič računala)! Pri tretjem sem dala mireno vn mislim da okoli 19 dan ciklusa, prav zaradi tega, da nebi zanosila(sem bila 100% da je ovulacija že mimo-no vsaj naj bi bila), potem pa ni in ni bilo mM in seveda noseča...po UZ na nuhalni so mi datum poroda prestavili in sedaj gledam za nazaj le bila lunina O okoli 22 dan ciklusa(vrjetno sem takrat tudi zanosila, ker mi je bil rok poroda za 8 al 9 dni prestavljen na kasneje)... pojma nimam, mogoče samo naključja, mogoče pa kateri prav pride...sem pogledala še za 2 moji kolegici obe sta zanosili na lunine O , ampak koker smo se menle so so luniine O in O po M prekrivale..mogoče pa je le na temuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lunina ovulacija
10.1.2011 20:36:57   
hani bani
hm ...zanimiva stvar. z mojim sva že v 8 krogu pa ni še nič user posted image bom pogledla če res kaj drži na luni...upam da ja in nama rata user posted image .hvala za povezavo...ti povem če nam uspe user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lunina ovulacija
11.1.2011 15:08:51   
Anonimen
daj eva, če si bila tako prijazna še prosim razloži kaj moreš to not vnest neko uro,.... (jah, ne razumem dobro ang.) Je to mišljena ura tvojega rojstva? user posted image Ugibam, na podlagi mojega znanja! user posted image user posted image

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lunina ovulacija
11.1.2011 18:36:24   
Anonimen
Jaz bom diplomirala zraven tega user posted image a mi lahko katera pomaga... kaj naj počnem? kaj naj vnašam? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lunina ovulacija
11.1.2011 23:19:43   
eva1
user posted image Bom obrazložila na hitro(na povezavi ki sem vam jo dala imate med tekstom ikonco free link za izračun O)...lahko pa tudi tako naredite..
najprej se registrirajte na tej strani http://www.astro.com/ ime si lahko izmislite, na e-mailu boste potrdile povezavo a bo sploh delalo, pa dan, kraj in čas vašega rojstva(da se izračuna kakšna je bila luna v času vašega rojstva)..potem kliknite na to povezavo :
http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi?〈=&gm=a2 izberite drugo možnost special charts v spodnjem kvadratku izberite čisto zadnjo možnost lunar phases ferility calendar in clik here(ali enter) in se vam bo pokazala lunarna O za 1 leto naprej..lahko pa izberite možnost options in izberete za katerokoli leto vas zanima...v tabeli se pojavi en dan debela rdeča črta, takrat naj bi bila vaša lunarna O, tista tanka črta pa pomeni to da če imate sp. odnose 3 dni prej lahko tudi zanosite, ker semenčece preživijo vsaj toliko časa v rodilih....
Jaz upam, da linki delajo, da razumete, pa da mi ne bo spet vse zbrisalouser posted image če katero karkoli zanima, pa povejte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lunina ovulacija
11.1.2011 23:30:06   
Medinilla
Ojla,
sem pogruntala sistem user posted image :
klikneš na povezavo in greš do naslova CALCULATE YOUR PERSONAL LUNAR CYCLE FERTILE DAYS; pod tem naslovom klikneš na povezavo FREE online program . Odpre se novo okno, kjer piše Birth data, Methods... Pri Methods mora biti izbran oz. rdeče obarvan Special charts, klikneš na jeziček in čisto odspodaj izbereš Lunar Phases Fertility Calendar. Pod Options vneseš datum, od katerega meseca naprej želiš imeti označene te lunarne plodne dneve. Nato klikneš na Click here to show the chart. Preusmeri te na stran, kjer klikneš na označeno povezavo Click here to go to the data entey page. Izpolniš manjkajoča polja s svojimi podatki (obvezno je vse razen priimka) in klikneš Continue. Program s tvojimi podatki izračuna tvoje lunarne plodne dneve, ki so na koledarjih označeni z rdečo. Stran s temi koledarji sprintaš in na njih vnašaš: začetek in konec menstruacije (obarvaš z eno barvo, npr. modro) ter čas ovulacije po ciklu (obarvaš z drugo barvo, npr. zeleno). Ko se zelena in rdeča pokrivata (torej obe ovulaciji) so najbolj plodni dnevi.

Veliko sreče user posted image in da čimprej zagledate user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lunina ovulacija
12.1.2011 8:37:02   
kaminek
hmm, po teh izračunih imam plodne dneve med menstrouser posted image user posted image

sm pa opazila, da se mi polna luna glih prekriva z začetkom menstre. zanimivo

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu Medinilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lunina ovulacija
12.1.2011 8:47:04   
benji
kaminek, ne sekiraj se, moji "lunini plodni dnevi" še par let ne bodo usklajeni z dejansko ovulacijo, tako da,...če je kaj na tem, se mi slabo piše. Res sem čisto kontra natempirana kot luna.
Upam, da se da luna kaj okol prinest user posted image  user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lunina ovulacija
12.1.2011 8:47:57   
kaminek
ma ja, delat je treba na user posted image , pa enkrat bo že ratalo. user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lunina ovulacija
12.1.2011 10:49:35   
eva1
Ma sej to je tko, ne vem kok bi vrjetla temu, itak če se ti ne prekrivajo O po luni in O po M, super, če pa ne, pa tut ok...možno da luna kaj vpliva na to, možno da ne...držim pesti da čimprej zagledate user posted image user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lunina ovulacija
12.1.2011 11:44:53   
Tajska
Jaz sem zanosila ravno v dnevih, ko kaže, da imam najmanj možnosti. Zato se ne sekirat, če ne pride ravno najboljši rezultat.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lunina ovulacija
13.1.2011 12:42:48   
kaminek
ja sej, potem takem jst letos naj ne bi bila v pričakovanju, pa gremo že v 8.kroguser posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lunina ovulacija
13.1.2011 13:10:46   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

ja sej, potem takem jst letos naj ne bi bila v pričakovanju, pa gremo že v 8.kroguser posted image


Ma ne v vsakem ciklu je pač 25% da ženska zanosi, ampak če se kao ta lunina O in O po M prekrivata pa naj bi bilo pač večja možnost...jaz sem tudi drugič zanosila ko je bila lunina O med M, smo načrtovali..prvič in tretjič pa je bilo tako nepričakovano in sem šla gledat za nazaj in se je res prekrivala..če je kej na tem nevem, pač dala sem link da pogledate...recimo meni pa se bodo letost O ful prekrivale(januarja jo bom vrjetno imela približno od 22-25 , po lunino O pa 23..ampak dobro mi ne delamo na otročku, tak da se bom še bolj čuvala(mal heca)user posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




OTROŠKA SPLETNA TRGOVINA Z OBLAČILI


ali kupujete otroška oblačila preko spletnih trgovin, in ali zakaj ne?

ne, ker so številke različne in je nakup lahko neuspešen (18%)

ni dobro založenih slovenskih spletnih trgovin (4%)

ja (26%)

rok dobave je predolg (2%)

raje kupim v trgovini, si material ogledam (34%)

cene so previsoke (16%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!