|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke
26.9.2006 19:59:08   
Anonimen
Še dobro, da so vrnili možnost anonimnosti tukaj, ker zaenkrat se mi še ni za razkriti.
Je še kakšna, ki je ugotovila, da je junijka? Jaz sem test naredila že prejšnji teden, jutri zjutraj ga bom za ziher še ponovila, vendar je bila že prejšnji teden močna testna črta user posted image  user posted image . Po mojih izračunih imam PDP 7.6.2007. Prvi pregled pri G imam šele 30.10.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.11.2006 9:10:18 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijke 2007
26.9.2006 20:03:41   
Anonimen
jaz bi bla ful rada..user posted image   user posted image    sem si vedno želela roditi od marca do junija...

ampak v najboljšem primeru bom julijka.. če se je včeraj kaj prijelo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijke 2007
26.9.2006 20:09:46   
mirjanajelenko
upajm da se vama želje uresničijo posebej tebi biba12,   saj anonimna je že 99.9 % da je obema vse naj naj

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijke 2007
27.9.2006 9:46:14   
dorina
Če bo vse po sreči, bom tudi jaz junijka. Včeraj bi morala priti mojauser posted image , namesto tega pa sta me dva testa razveselila z user posted image user posted image !!! V petek bom test ponovila, ker včeraj testna črtica še ni bila tako močna kot kontrolna... No, nekaj se vsekakor dogaja, če sta mi dva različna testa pokazala pozitivno, upam pa, da se bo moja pikica obdržala, da ne bo šlo kaj narobe. Ne upam se še preveč veseliti, ampak moj PDP bi naj bil tudi tam nekle: od 5. do 7.6.2007.
Sem pa imela včeraj v spodnjem delu trebuha podobne bolečine kot pred M, kot neke rahle krče. A je to normalno? No, kakorkoli že, danes jih (zaenkrat) več ne čutim. Upam, da bo tako tudi ostalo.
Anonimna, vso srečo, mislim pa, da se nama bo pridružilo kar nekaj punc, ker je bilo včeraj na sosednjem forumu kar veselo...Smo tri ugledale user posted image . Očitno je bil september ploden mesec.user posted image

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijke 2007
27.9.2006 10:49:34   
Anonimen
Jaz sem pa žalostna, ker ne vem več, na čem sem. Prejšnji teden sem naredila test in sem imela dve ful močni črtici. Sem si pa želela shranit test za spomin in ko sem nanj pogledala čez kako uro, testne črtice ni bilo več.user posted image  In me je psihično tako zdelalo, da nisem več vedela, ali sem ali nisem in sem šla včeraj po test, pa nisem zdržala do zjutraj, sem ga že zvečer naredila in je bil negativen.user posted image  Zdaj pa meni sploh ni več jasno, a sem ali nisem. Bom morala še en test narest, pa najbolje z jutranjim urinom, ker je koncentracija hormona največja.

Dorina, ja, ti krči so čisto normalni. Prvi simptomi so itak več ali manj enaki kot pred M. Pa hvala za lepe želje. Ja, september je bil ploden. Pri nas, če je bil res ploden, je pripomogel dopust.

(odgovor članu dorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijke 2007
27.9.2006 11:41:47   
dorina
Anonimna, držim pesti, da na jutrijšnjem testu spet ugledaš močni user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijke 2007
27.9.2006 21:58:18   
Anonimen
Anonimna (predzadnja user posted image ) jaz mislim, da si noseča, saj drugače od kje pa naj bi se pojavili črtici. Razlaga zakaj jih naslednji dan ni bilo pa je, da je bila vsebnost hormona v urinu manjša kot prejšnji dan.
Držim pesti zate in tudi ZASE, da v začetku naslednjega tedna ne ugledam user posted image  in se vam pridružim.

(odgovor članu dorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 10:51:30   
crci06
Predpredzadnja anonimna: na testih, ki sem jih jaz do sedaj uporabljala(clear blue, baby check), je vedno pisalo, da moraš upoštevati rezultat, ki ti ga pokaže čez nekaj minut, ker stvar čez nekaj ur ni več nujno točna.

Evo: zdaj ti bom prepisala, kaj piše na testu BABY CHECK: Po preteku 10 minut rezultata ne čitajte več.

Imam spravljen dokaz o mojih user posted image , pa se moram pohvalit, da se (nevemkako in zakaj) po 6 mesecih še vedno vidita user posted image !! Mogoče zato, ker ga imam v original embalaži in na temnem?

Jaz mislim, da si user posted image ,

in tudi vsem ostalim vam to želim!

LP!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 12:56:02   
x_srečka_x
Tudi meni nista user posted image  nikoli zginili. Tako ali pa tako ti pa na testu piše da ne smeš brati rezultata po tolikih minutah tako da mislim da si user posted image .

LP

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 13:42:21   
Anonimen
Danes naj bi bil dan D - prihod user posted image .

Se nisem mogla zadržat in sem pred pol ure naredila test. Upam, da ni bil moj privid, ampak videli sta se rahliiii user posted image . Bom počakala do jutri zjutraj in ponovila test.

Če je to res to, potem imam po mojih izračunih PDP 10.06.2007.


(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 16:01:06   
K_a_t_j_a
Bravo za vse user posted image  in tiste, ki se še bodo pokazale!! user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz načrtujem  user posted image   v pomladno-poletnih mesecih, ampak v letu 2009, če bo pa prej ratal, pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 16:04:38   
Erdbeere
o junijke 2007 ...vam moram samo čestitat in povedat, da obujam spomine, kako je bilo pri meni lansko leto....ja ja zdaj imam pa enga prekrasnega sinčka...želim vam, da bi se vsem srečno izteklo do junija 2007 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 20:42:30   
Anonimen
No, jaz sem anonimna, ki je odprla temo. Pa se bom morala poslovit od vas.user posted image  Danes zjutraj je bil rezultat ponovno negativen. Ne vem sicer, zakaj je bil prvič pozitiven, kar je zagotovo bil, saj sva z možem oba videla zelo jasen pozitiven rezultat, ampak včeraj in danes je bil obakrat negativen. In lahko kar odpovem G. Več sreče prihodnjič.
Vem, da rezultati po tolikem času niso več merodajni, jaz sem itak verjela, da sem noseča, pa sem želela za spomin imet test, kateremu pozitiven rezultat ne izgine (pri prvem testu, v prvi nosečnosti namreč ni izginlo, se še danes vidi), pa se mi ta ni več pokazal. Sploh ne vem, koga naj vprašam, kako je možen lažen pozitiven rezultat, če nisem na nobenih zdravilih.
Junijke, hvala za vse lepe želje in držanje pesti!user posted image  Jaz pa upam, da mi uspe postati julijka.user posted image  Ve pa imejte zdravo nosečnost in uživaje vsak trenutek v njej!

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijke 2007
28.9.2006 22:30:49   
Anonimen
Ne sekiraj se in z dvignjeno glavo k novim zmagam naproti, kajne?
Jaz pa se vam javim naslednji teden, ko bo jasno ali bo user posted image  ali bosta user posted image . In obljubila sem si, da se ne bom sekirala!

user posted image  (jaz bom imela vedno na koncu tega levčka, prav!)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijke 2007
29.9.2006 8:42:35   
Anonimen
Ojla,

tukaj tista, ki je včeraj zagledala rahliiiuser posted image . Jutri bom ponovila test in se javim.

Moj podpis do nadaljnega user posted image .



Anonimna (tista, ki je odprla temo): žal mi je zate, vendar ne obupaj. Glavo gor in novim user posted image user posted image  naproti.

Anonimna user posted image  : držim pesti, da boš ugledala user posted image  user posted image .


Upam, da nas bo čim več junijk 2007. Srečno user posted image  in veliko user posted image user posted image .


user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijke 2007
29.9.2006 9:53:32   
Anonimen
Ojla
Se vam pridružujem. Tudi jaz imam po izračunih PDP okoli 4.6.2007. Vedno sem si želela, da bi imela  user posted image v poletnih mesecih. Nama je uspelo v prvo in je bil kar majhen šok, saj sem po branju sklepala, da se ne prime v prvo. Ampak sedaj sem prav vesela, da sem junijka. Vsem tistim, ki čakate na rezultate želim, da se vam čimprej pokaže user posted image user posted image , ostale, ki ste pa  že user posted image   pa veliko čestitk.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijke 2007
29.9.2006 16:48:30   
vava
čestitke punce in držim pesti, da vas bo čim več user posted image
Ja tako smo tudi me začenjale v začetku februarja, no zdaj pa je naš slogan sitno brojim - jedva stojim user posted image  in trenutno čakamo tretjo oktoberko, da povije malo štručko.
vsem veliko sreče in lepih dni v nosečnosti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijke 2007
29.9.2006 17:37:22   
Anonimen
Bravo punce, jest pa upam, da uspe tud men, da se vam pridružim.

< Sporočilo je popravil nati -- 29.9.2006 17:40:40 >

(odgovor članu vava)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijke 2007
1.10.2006 16:48:45   
Zasanjana
Jaz držim pesti za vse, ki si želijo biti junijke 2007!user posted image user posted image user posted image Čimveč user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijke 2007
2.10.2006 15:58:35   
Anonimen
Včeraj bi morala dobiti user posted image , pa je še ni user posted image . Preje sem kupila test in upam, da bom jutri zjutraj ugledala user posted image user posted image . Držim pesti tudi za vas, da bo naslednje poletje v znamenju naših dojenčkov.

user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijke 2007
2.10.2006 19:31:15   
Kati81
Kot kaže sem med prvimi junijkami, moj PDP je 3.6.2007, jupi se že veselimo, imamo pa tudi že nekaj nosečniških znakov: tiščanje v želodcu, utrujenost, brezvolje, oblivanje potu, mi ni nič vroče pa sem vseno čisto mokra. No za malo pikico bomo vse pretrpeli.
Mo jmožek se zelo zelo veseli, jaz pa še bolj.
Prvi pregled bom pa imela tam okoli 17.10.06, in upam da bo tokrat vse ok.

LP K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijke 2007
2.10.2006 21:23:42   
Anonimen
Počasi se zbiramo user posted image  user posted image  user posted image . Jaz sem skoraj prepričana, da bom jutri ugledala user posted image , ker me tudi že dajejo tisti neprijetni nosečniški znaki: predvsem tako nadležna utrujenost in zaspanost. No, kljub vsemu pa komaj čakam jutro, da se prepričava, če nama je res uspelo.

(odgovor članu Kati81)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijke 2007
2.10.2006 21:24:29   
Anonimen
Pa še na user posted image  sem pozabila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijke 2007
2.10.2006 23:29:31   
Anonimen
Punce pozdravljene! Najprej ČESTITKE za vse tiste, ki ste že user posted image - junijke 2007 in držim pesti za vse tiste, ki v teh dneh upate na potrditev user posted image .
Jaz še nisem med vami, planiram pa za mesec ali dva kasneje, se pravi za julij / avgust 2007, če bo ratalo v prvo, tako kot prvič. Če bo ratalo, se že veselim, da bomo s tistimi, ki se vam bodo user posted image slučajno prestavile za mesec ali dva kasneje, skupaj klepetale in se vsaj virtualno družile, če ne celo v živo.
Vas bom sigurno brala in spremljala še naprej! Anonimni 1, pa 2, pa 3 ......se pridružujem  tudi jaz  user posted image .Lp!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 9:00:23   
Jasy
Pozdravljene punce, tudi jaz se vam pridružujem med junijke, sem včeraj ugledala dve magičniuser posted image , tako da bi moj PDP moral biti okkrog 15.6.2007.
Vsem vam želim zdravo in predvsem lepo nosečnost.


lp
Jasy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?