|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: robčki za rito
16.10.2006 15:39:51   
pikicaa
 
Mi uporabljamo tetra krpice in vodo.Res je veliko pranja ampak ritka še nikoli ni bila vneta.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: robčki za rito
16.10.2006 20:40:47   
andrejaz
Pri nas uporabljamo Tosamine To to krpice (včasih so se imenovale plenične predloge) ali pa plenične predloge, ki se kupijo v Mullerju in se imenujejo Windeleinlagen&babytucher. Te iz mullerja so po kvaliteti enake kot tosamine.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: robčki za rito
17.10.2006 12:50:47   
fidko
Pri nas uporabljamo blazinice ko se polula, če pa se pokaka (1x na dan ali 1x na dva dni) pa uporabljam krpice iz sanolaborja  Negasoft. V škatli jih je 50 komadov pa stane cca 800 Sit. Jaz jih še razrežem, ker so bolj velike in jih imam tako 100 kos.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
17.10.2006 21:25:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fidko)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: robčki za rito
17.10.2006 21:45:52   
Vesnika
Mi pa uporabljamo Pampers sensitive s kamilico in so super fajne user posted image - nismo imeli nikoli problemov z rito...user posted image

_____________________________

Andražek je pa smeheca pojedel... :)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: robčki za rito
18.10.2006 17:06:17   
SelmaC
Mi poleg robčkov (zenkrat vseeno kakšni) uporabljamo večinoma sanitetno vato od Tosame pakiranje 1kg (jaz sem jo odkrila v Merkurju) cena 1700 sit (cenovno se splača in 1 kg porabimo šele v 1 mesecu)

(odgovor članu Vesnika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: robčki za rito
19.10.2006 0:08:56   
živa
Jaz sem pa kupila en tanek in mehek frotir in obrobila krpice v velikosti ok. 15 x 15 cm. na začetku malo več dela, potem je pa mir. Flikneš v stroj in to je to.

lp,

živa 

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: robčki za rito
19.10.2006 0:32:48   
pearl
Ritko peremo z vato namočeno v toplo vodo, najboljša je tista v kosih, kupim jo v Mullerju. Za osušitev ritke pa uporabim krpice To-TO in Windeleinlagen Babytucher, ki so tudi kot plenične krpice, te in To-To krpice vstavim tudi v pleničko in ima lepo ritko.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: robčki za rito
19.10.2006 11:47:57   
katjandraž
Beauty Baby iz Muellerja - malo večja vata ki se ne svaljka, več kosov vsak kos posebej, zelo dobra, ker je konkretna - v prozorni embalaži z rumeno etiketo okrog 230 sit
IZVIRNO SPOROČILO: smeska

Hkrati so za pokakano rito super Muellerjeve Beauty Baby Waschlappen, ki so večje.

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?