|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
12.11.2006 12:34:25   
Freycha
našla user posted image  po preračunu iz interneta, bo moj rok v četrtek 12.7.07, en dan po rojstnem dnevu mojega user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Julijke 2007
12.11.2006 13:09:36   
Anonimen
Si me prehitela.user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Julijke 2007
12.11.2006 13:54:17   
Bety
joooooooooooj....oprosti...samo se mi resnično ne da pisati vse za nazaj o vzrokih in postopkih OBMP....Pa mojih slabih izkušnjah....Predvsem tudi zato, ker se bojim prvega pregleda. Resnično se bojim in skoraj, da ne vem, kako sploh živim te dni. Prijateljici pa svetujem, da malo prebrska po netu in na forumih MON-a, Živa....Tam so zgodbe, vzroki....vse, kar želi izvedeti....

Jaz nimam zaenkrat nobenih posebnih znakov nosečnosti....Predvidevam, da je to zaradi prometrijuma, magnezijuma....In, seveda, brala sem sem vse o teh znakih, da se potolažim....To je  hudič. Če imaš znake in so močni, se sprašuješ, zakaj in če jih ni, zopet zakaj....

Verjemite mi, da mi nikakor ni enostavno. Nočem biti nevrotična baba.....user posted image

Že na začetku te teme sem pisala, da sem šla iskati 3 zamrznjenčke, ki so po odmrznitvi "bili dobri" (tako te obvesti asistent, ki za njih skrbi). Preden dobiš te pikice, pa moraš imeti  ovulacijo. In jaz sem imela svoj folikel,ki je lepo zrastel. Če se potrdi nosečnost 1 zarodka, nikoli ne izveš, ali je to zamrznjenček ali pa oplojena tista celica, ki je bila v foliklu. Saj ni važno, samo da je vse OK.

Iz lastnih izkušenj vem, da se boleče joškice da umiriti na naslednji način: kupiti za 2 številki večji modrc in masaža med tuširanjem s toplo vodo. Za slabosti pa definitivno pomaga rupurut, ki ga tudi dr.Pušenjak priporoča.

LP

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Julijke 2007
12.11.2006 14:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bety

joooooooooooj....oprosti...samo se mi resnično ne da pisati vse za nazaj o vzrokih in postopkih OBMP....

Ni panike, sej v bistvu nisem mislila, da mi na dolgo in široko razlagaš, predvsem me je zanimalo, koliko časa traja od prvega posveta o umetni oploditvi do dejanskega posega. Ta moja prijateljica je čist anti za forume in podobno.

IZVIRNO SPOROČILO: Bety

Že na začetku te teme sem pisala, da sem šla iskati 3 zamrznjenčke, ki so po odmrznitvi "bili dobri" (tako te obvesti asistent, ki za njih skrbi).

Ups... sori... od poroda dalje mam spomin zlate ribice. Cca. 3 sekunde.user posted image Sem pozabila. Zdaj, ko si omenila, se spomnim, ja.

Držim pesti, da bo vse ok na pregledu in seveda tudi dalje, da boš ostala z nami julijkami.user posted image

(odgovor članu Bety)
  Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Julijke 2007
12.11.2006 16:01:19   
Anonimen
user posted image tukaj.
Punce, slavnostno predajam urejanje julijskih nosečk eni drugi (katerakoli naj prevzame), saj se meni danes na nedeljski obisk napovedala najbolj nezaželena gostja user posted image .

Lepo je bilo klepetati z vami, pobožajte trebuščke in bodite vesele nosečke.
Jaz grem zdaj pa k avgustovkam težit user posted image .

Čestike novi noseči Freychi. user posted image user posted image user posted image
Danes te še jaz dajem na seznam user posted image user posted image
 
Julijke srečke nosečke:user posted image      


 
Tejči77       ???  (sporoči rok)

Teya           1. 7. 2007 

noka81       2. 7. 2007

Yvona         5. 7. 2007

Jasnicaa     7. 7. 2007

Tašonka     7. 7. 2007

Kristina-1   8. 7. 2007

Jelenche     8. 7. 2007
 
Lali82         9. 7. 2007

lexl             11. 7. 2007

Freycha      12. 7. 2007

Afnica         13. 7. 2007

Kety           15. 7. 2007 

Teika          15. 7. 2007

Kety99       17. 7. 2007

Bety            19. 7. 2007



Čestitke vsem user posted image  user posted image user posted image user posted image

Lp od user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 8:06:53   
Jelenche
hej punce,

anonimna user posted image   kar pogumno med avgustovke! pa k nam tudi kdaj pa kdaj poglej user posted image

hej, men je pa zvečer full slabo. Pismu. Takrat ko grem spat. Prav zares, takrat ko se uležem v posteljo, mi rata slabo Ne vem kaj naj naredim, pa še full slabo spim. (sicer to ni zaradi slabosti.)
torej moje težave:
ko grem spat mi rata slabo, potem se full namatram da najedem položaj ki bi mi ustrezal in mi ne bi bilo slabo. user posted image  Nato končno zaspim .... in se zbujam. Full se zbujam ponoč in hodim lulat. Zjutraj pa , itak da sploh ne morem vstati. Sicer se potem na orbitrek spravim, da se vsaj malo zbudim. In začnem nov delovni dan!

Sicer nimam nobenih težav. In moram rečt, da sem zgubila tudi strah, dabo kaj narobe. Tako da sem začela uživati, vendar to spanje me ubija. Mogoče bi morala večerjo bolj zgodaj jesti tam okoli 18h, kaj pravite?

Kristina_1 držim pesti!

LP vsem



_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 8:48:13   
Anonimen
user posted image Jaz se tudi poslavljam od vas

Prišla user posted image  z tri dnevno zamudo.

Uživejte nosečnost!user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 8:58:27   
corfu
Živijo!!!

Tudi jaz sem julijka 2007!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 9:21:08   
jasnicaa
Jeleche, no tudi jaz imam hude težave z spanjem in zbujanjem ter odvajanjem vode. V petek sem celo doma ostala (nisem šla v službo) od nenaspanosti in neke slabosti sem potem spala celi petek. Potem je bilo bolje. Zdaj mi teče 7 teden v katerem, bi naj zarodek oživel. Ampak večje slabosti napovedujejo tam okoli 8, 9 teden pa do 10 tedna. Me je kar malo strah.

Problem imam tudi z apetitom, ki ga ni, pa se kr mal kontrolirano posilim kaj pojesti, mi pa skoraj vse smrdi. user posted image  

Prvi pregled imam naslednji ponedeljek 20.11 (8 teden) in upam da bo vse ok.

Jem pa Tifol (že 3m pred zanositvijo) ravno tako B - komplex.  Obeh imam samo še za ta teden potem grem pa na Centramed mami. user posted image

Drugače to je moja 1 nosečnost ampak sem oborožena z vso možno literaturo, naj vam povem, da je zelo dobra revija MAMI - NOSEČNOST posebna izdaja, kjer piše vse od zanositve, po tednih nosečnost z slikami trebuha. Potem o prehnrani, o pravicah nosečnic do delodajalca, o lajšanju bolečin potem pa še o porodu potem z slikami... V glavnem zeloooo dobro vse na enem mestu.


Lp  user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 12:32:56   
Anonimen
user posted image  tukaj. Vas kar ne morem zapustit user posted image user posted image

MA tale moja ta rdeča je ful čudna user posted image . Sam malo rjavega izcedka je bilo včeraj. Danes pa tud to ne user posted image . Ponavadi nimam takih user posted image . In zdaj ne vem, kaj naj si mislim. Mi je pa test neumno kupit in dva jurja zanj dat. Pri nas- v naši lekarni namreč sam Clear blue prodajajouser posted image

Bom počakala še danes, da vidim, če bo do jutri kaj novega. Sicer pa imam v sredo itak ginekologa.
Ker nobena še ni prevzela urejanje seznama, si dovolim to čast še za 2 dni vzet user posted image user posted image user posted image .
Čestitke novi nosečki corfu user posted image user posted image user posted image
 
Karin24, pridruži se avgustovkam-tam že klepetamo. JAz sem zdaj tle in tam user posted image
Julijke srečke nosečke:user posted image      


 
Tejči77       ???  (sporoči rok)

Teya           1. 7. 2007 

noka81       2. 7. 2007

Yvona         5. 7. 2007

Jasnicaa     7. 7. 2007

Tašonka     7. 7. 2007

Kristina-1   8. 7. 2007

Jelenche     8. 7. 2007
 
Lali82         9. 7. 2007

lexl             11. 7. 2007

Freycha      12. 7. 2007

Afnica         13. 7. 2007

Kety           15. 7. 2007 

Teika          15. 7. 2007

Kety99       17. 7. 2007

Bety            19. 7. 2007



Čestitke vsem user posted image  user posted image user posted image user posted image

Lp od user posted image

(odgovor članu jasnicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 12:35:41   
Anonimen
Uf, kako sem pozabljiva. Sem pozabila corfu gor dat user posted image
Torej še enkrat:
Julijke srečke nosečke:user posted image        


corfu          ???  (sporoči rok)
 
Tejči77       ???  (sporoči rok)

Teya           1. 7. 2007 

noka81       2. 7. 2007

Yvona         5. 7. 2007

Jasnicaa     7. 7. 2007

Tašonka     7. 7. 2007

Kristina-1   8. 7. 2007

Jelenche     8. 7. 2007
 
Lali82         9. 7. 2007

lexl             11. 7. 2007

Freycha      12. 7. 2007

Afnica         13. 7. 2007

Kety           15. 7. 2007 

Teika          15. 7. 2007

Kety99       17. 7. 2007

Bety            19. 7. 2007



Čestitke vsem user posted image  user posted image user posted image user posted image

Lp od user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 22:08:22   
Kristina_1
PBJ, tuj mi mamo sončka iz julija 2005. Ne obuapt, tud pri men se je user posted image začela z roza izcedkom.

Bety in Freycha čestitke !!!

Jelenche tudi mene dajejo slabosti in sicer skozi cel dan, najhuje pa je zvečer in ko grem spat, ko se mi celo dviguje. Če  kaj več pojem po 18h pa gre vse z mene in slabost je ko grem spat še hujša. Malo bolje je v polležačem položaju vendar se zjutraj zbudim cela zlomljena.
Preden se umirim in zaspim pa traja 1 do 1 uro in pol.

Ampak upam da bom danes lažje zaspala, kajti UZ je pokazal, da pikica lepo napreduje in utripki, so že močnejši. Moj g. je končno optimističen, jaz pa presrečna!!!
Jelenche tvoje pesti so pomagale!

Karin24 kar pogumno naprej in želim ti, da čimprej zagledaš +.

Čestitke tudi tebi Corfu.

user posted image ne izgubi upanja, mogoče pa si se prehitro odselila k avgustovkam in boš ostala med nami. Držim pesti, da bo +.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Julijke 2007
13.11.2006 22:56:31   
Anonimen
Kristina_1, ful sem vesela zate!user posted image

Corfu, čestitke!user posted image

Anonimna user posted image , upam, da boš le ostala z nami.user posted image

Jaz pa k sreči nimam kakih omembe vrednih slabosti. Vsaj ne še. Mogoče me še zagrabi. Zdaj me res vsake kvatre za kratek čas ne prehuda slabost oblije, spim pa brez problemov. Jaz bi še več, ko imam časa.user posted image

(odgovor članu Kristina_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 10:47:08   
Anonimen
user posted image  tukaj.

Punce, zdaj pa res moram it od vas stran. user posted image  se je včeraj zvečer v vsej svoji bilečini prikazalauser posted image .

Lepo nosečnost vam želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 12:49:07   
corfu
user posted image  ne obupaj!!! In pridi nas še kaj brat. Midva sva dela več kot leto na drugem in zdaj ko sploh nisem več upala in sem si splanirala življenje - prijetno presenečenje. Držim pesti zate!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 12:54:08   
corfu
Pa hvala vsem za čestitke, rok še naknadno sporočim! Ultrazvok imam 30.11. takrat bom baje dopolnila ravno 8 tednov.

Kako se počutite?
 
Jaz se počutim zelo napihnjeno, pa če kaj jem ali ne?!user posted image
 
Rahlo bi začenja biti slabo, ampak upam, da ne take krize kot v prvi rundi, ko sem imela pritiska 90/50, sem mislna, da sem zadrogiranauser posted image

Pazite nase in se še beremo!user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 13:20:20   
Kety
Pozdravljene Julije!

Najprej čestitek vsem novim nosečkam, vam niti ne sledim, ker nimam veliko časa.
[sm=sloncek.gif" border=0> držim pesti za Avgust in predvsem ohrani pozitivno mišljenje. Si tako lepo skrbela, da se je seznam sproti ažuriral, no, zdej bomo mogle pa druge naprej.

Sem opazila, da nas je veliko drugorodk pri Julijah. Super! Se spomnim, kako mi je v letu 2005 prišlo prav, ko so bile med Avgustovkami tudi že mamice in so vedno znale odgnat skrbi in odgovort na vsa zaskrbljena vprašanja. user posted image  ni dobro). Podobno je bilo v prvi nosečnosti, le da se je slabost pojavila kasneje.

Pregled imam 23.11. ko bom user posted image  6t 6/7. Komaj čakam. 

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 14:36:11   
Rožica82
user posted image Pozdravljene! Tukaj še ena nova user posted image . Moj rok po ZM naj bi bil 05.07, vendar sem mela zmešane cikle tako da mislim da se je prijelo kasneje. Prvi pregled imam 22.11 pa vam potem javim točno. Drugače vidim da imate vse neke znake, jaz pa moram povedati da nič od nič- počutim se čist običajno.
Upam da nas bo čim več in še  čestitke vse souser posted image user posted image

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 17:39:20   
Anonimen
Evo, jaz sem se pa ravnokar naročila na pregled. Imam ga že v ponedeljek 20.11. ob 10h dopoldne (bom kar z uro vred napisala, da bom mela nekje zabeležen, k mi spomin štrajka zadnje čase user posted image ). Me ni pa sestra nič napizdila, ker me prejšnji mesec ni blo, pa še spomnla se me je, da sm nedolgo nazaj rodila in se ji je ful fajn zdel, da bomo imeli tako malo starostno razliko.

Rožica82, čestitke!user posted image

Anonimna user posted image , škoda... več sreče naslednji mesec!user posted image

(odgovor članu Rožica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 18:35:50   
Anonimen
no tud jaz se bom oglasila po podaljšanem vikendu...te dni sem bila kar vredu, malo zaspana drugače pa vredu...dans pa me prav boli pod popkom, upam, da bo čimprej minilo...pa da bo končno že prišel ta 22.11. in pregled

Kristina_1, Corfu, Rožica82  vam pa čestitke in lepo, da ste se pridružile!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Julijke 2007
14.11.2006 20:21:10   
Kristina_1
user posted image kar korajžno naprej, upam da obstaneš že pri avgustovkah, veliko sreče in user posted image .

Čestitke Rožica82!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Julijke 2007
15.11.2006 7:02:25   
lexl
Kristina_1, sem držala pesti zate in sem vesela, da se je dobro izteklo. Vsem ostalim novim nosečkam čestitke. Jaz imam pregled 22.11. in ga komaj čakam, ker me je kar strah, da ne bi bilo kaj narobe. Doma imamo že eno pupo, tudi julij 2005 in smo veseli, da nam je že v dveh mesecih ratalo narest novo pikico. Mene prsa še nič ne bolijo, slabo mi je pa že kar fejst, je kar težko delat, še posebej zato, ker v službi nisem še nič povedala. Čakam pregled, potem pa jim povem...Lep pozdrav vsem! 

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Julijke 2007
15.11.2006 7:11:08   
Grizo
Živjo, punce. Jaz se vam tudi pridružujem. user posted image user posted image  sem zagledala 6.11. Jaz si prejšnji mesec sploh nisem zapisala kdaj sem imela user posted image , tako, da niti ne vem točno v katerem tednu sem. Po mojem v kakšnem 4 user posted image  Ta petek imam pregled, pa vam sporočim PDP. Čeprav se user posted image  verjetno še ne bo videlo.
Jelenche, super da se tukaj srečava! user posted image Ta je pa res dobra! user posted image  Upam, da se bo tokrat za obe dobro izteklo!

Mene pa kar malo skrbi. Počutim se kot bi me zbil vlak... danes celo noč nisem spala, ker me je v maternici in jajčnikih vse bolelo. A se še katera tako slabo počuti? Slabo mi sicer še ni, ampak za to je po mojem še prezgodaj.

Lep in uspešen dan vsem srečkam user posted image !

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Julijke 2007
15.11.2006 8:08:26   
corfu
Dobro jutro!

Še ena, ki ji postaja slabo, imam polna usta slineuser posted image
Včeraj ob enajsti zvečer sem morala pojesti kos kruha, ker mi je bilo tako slabo, da groza, no potem se le počasi zaspala. A pijete veliko tekočine?

lep dan

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Julijke 2007
15.11.2006 9:16:08   
Jelenche
kristina_1 ressss sem zelooo vesela, da kaže na bolje, sem se dostikrat spomnila nate in upala da bo vse tako kot je treba

grizoooo to je pa res sreča a ne??? no vidiš, pa sva skupaj. Tudi jaz upam, da bo tokrat res vse v redu, sicer imam jaz pregled šele 11.12. in bom takrat že v 10 tednu in me bo mučila ta neizvestnost do takrat, ampak upam da bo res vse tako kot je treba!

še vedno slabo spim in tudi slabo mi je ponoči, ker se mi dviguje in še zgaga me peče. Sem že zelo utrujena,...
ampak sem vesela, da imam te težave, saj sem user posted image !!!

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?