|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:02:15   
bamby
Katka, če misliš, kako se joto kuha, jo jaz tako, da olupim 5-6 krompirjev, jih zrežem in v veliko vode, ki jo osolim, skuham. Vodo odlijem v posebno posodo, ker jo porabim za redčenje, krompir pa z mečkalom zmečkam, kot da bi delala pire, le da ni nujno tako na fino. Medtem ko kuham krompir, dam kuhat tudi zelje v zelo malo vode, toliko, da ga prekrije. Prej ga operem, če je prekisel, če ne pa tudi ne. Kuham ga zelo malo časa, da vre kvečjemu 5 minut ali manj, potem vodo odlijem proč.
Zmečkanemu krompirju dodam 400g pločevinko fižola, ki mu odlijem tekočino. 1/3 ga zmiksam skupaj s strokom česna, 2/3 uporabim kar celega. Vse to zmešam, zredčim z krompirjevko, dodam zelje in vse skupaj dam še zavreti. Zabelim z ocvirki in mastjo, začinim z nekaj vegete in poprom, sol pa je že v krompirjevki.

Torej ne uporabljam nobene moke za gostitev, nobene paprike...Teji joti samo še dodaš kakšno klobaso ali suho meso, katere lahko tudi posebej skuhaš. Ni pa nujno, je pa boljše.

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5226
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:06:03   
Sandra*
Ojla!

Joj kok ste pridne vas komaj sledim. Trenutno sem na bolniški ker me močno boli križ.

Naseldnji pregled imam 7.11. Za spol pa ne bomo nič vprašali.

Na srečanje me žal ne bo kre se mi ne da vozit v Lj. lahko pa bi se v Kranju kaj zmenil?

Lp

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5227
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:33:48   
lillchy123
jst tud pridem na randi! mam že tremo! user posted image  pa komi čakam! pa pa

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5228
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:39:08   
Neni13
 
Hojla čveke,

kako samo dopisem moje podatke v seznam nosečk, ne da s tem kopiram celoten tekst in še enkrat objavim seznam?

Lepo bodite v tem deževnem dnevu

< Sporočilo je popravil Neni13 -- 26.10.2007 15:49:15 >

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 5229
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:50:41   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

da ne boš user posted image ....jaz sem bila tud doma v Lukovici, pa skupna osnovna šola pa slike v albumu pa se mi je zadel znan obraz...he he kako je svet majhen!


larisa, pa ne zdej po Lukovci govort, da bomo mel fanta, ker tam še nobenmu nisva povedala user posted image user posted image user posted image user posted image

Lilchy, ti sam prid, več nas bo, bomo sneg priklicale user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5230
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:53:51   
mary_lou
Lancy jest grem 5.11. na materinsko solo v porodnisnico , vse kar rabis naredit je da se pred tem datumom zglasis v porodnisnici z pootrjeno zdravstveno in z materinsko knizico in dobis 10 nalepkic za 10 predavanj pol pa lahko gres kadarkoli zacetek je 5.11. ce pa recimo kero predavanje zamudis pa bi rada sla gres pa decembra kar s to nalepkico. brez nalepk pa ne mors tko da si jih zrihti. je pa ful dobr ker mas za vsako predavanje 3 mozne ure ob 10 0b 16 al pa ob 18.

No pa da vam povem se veselo novico da sva z lubijem koncno dobila stanovanje in da se 1.11 selva jupiiiiiiiiiii koncno na svojem in sicer v centru domzal tko da ITATA ne bova vec dolgo sosedi hehe koncno zapuscam vodice mi nikol niso ble prevec vsec.

HEHE Meti  moj je tud policaj tko da poznam njihove urnike k so vcasih res katastrofa!!!!!




_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 5231
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:56:30   
MetiLu
Neni, mislim,da to ne gre, sicer pa kar napiš podatke v post, bo naš stari vse porihtu, k tako lepo skrbi za sezname user posted image

Anandrej, en namig (če se punce strinjajo?) - pri seznamih nam lahko dodaš še kilažo, da ne bo preveč različnih stolpcev z raznimi podatki user posted image

Kam ste se vse poskrile???

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 5232
   RE: Februarčice
26.10.2007 15:57:14   
ella79
Na srečanje me žal ne bo kre se mi ne da vozit v Lj. lahko pa bi se v Kranju kaj zmenil?

lahko jaz peljem, ni problema, sam v torek ne morm user posted image
je pa bajsa tudi iz KR, pa se lahko kej zmenmo
A una naša tema februarčice-kranj z okolico še laufa? Dejmo se tam tipkat, pa se dogovorimo.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5233
   RE: Februarčice
26.10.2007 16:14:33   
MetiLu
punce, počasi odhajam domov. Se kaj oglasim čez vikend, pa pa

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 5234
   RE: Februarčice
26.10.2007 16:40:26   
katka37
Bamby in ostale, hvala za nasvet, nisem nikdar dajala česna v zelje.
Kar se pa kuhanja "prave" jote tiče, je nisem še nikdar kuhala , sem vedno raje ono našo delala user posted image . Bom pa zdaj, ko imam časa na pretek, poskusila z obema, pa bo.

Lep vikend vsem, vsaj malo lepšega vremena kot je danes.

Mi imamo pa danes sindikalni piknik, pa še v mojem domačem kraju, ampak raje ne grem, se še malo čuvam, piknikov še bo več.


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5235
   RE: Februarčice
26.10.2007 20:24:22   
Suzi*
Hja, nobene žive duše nikjer.......ste vse že za joto pristavle? user posted image  

madoniš....mali mi je glihkar spraznil celo čistilo za oči v bano, med kopanjem. user posted image   sem čist znorela. user posted image  Lump, lumpast!!!!

Moram ga it zrihtat.......

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5236
   RE: Februarčice
26.10.2007 20:38:02   
bamby
Zdaj sem še jaz malo pokukala, kaj ste vse načvekale. Ste bile še kar pridne kljub petku popoldan. No, jaz sem ravnokar iz LJ. Sem si tudi ogledala naš kraj randija user posted image user posted image user posted image .
Meni bo kar fajn hodilo, ker sva se z možem zmenila, da se jaz z babami dobim, on bo šel tisti čas pa v šoping. Ni nič komentiral v smislu, kva se pa zdaj grem user posted image .

A je dolenjka kateri zaupala GSM številko? Meti, morda tebi?

Poslušajte punce, za naše srečanje smo rekli, da naj bi bila LJ, ker je nekako na sredi SLO in se moramo več ali manj vse do LJ pripeljat, da ne bi bilo diskriminacij user posted image . Saj bi tudi jaz rada videla, če bi vse v Idrijo prišle, pa se bojim, da iz te moke ne bo nikoli kruha user posted image .
Torej vse, ki se nam upate v torek pridružiti lepo vabljene, da skupaj malo poklepetamo o tem in onem. Tudi nosečke iz KR pridite, nimate tako daleč.
Pa anandrej s svojo nosečko tudi user posted image  .

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5237
   RE: Februarčice
27.10.2007 1:32:08   
Bajsa
Jaz bi se vam z veseljem pridružila, ampak ker, kot sem že povedala, ne maram ljubljane in se v njej počutim kot igla v senu. Mal me je... orientacija user posted image user posted image , pa še delam do 16, pa mi verjetno ne bo šlo. Razen, če se mi katera pridruži, da nam zaspala do Lj in da po moj kopilot user posted image user posted image user posted image , da se nam zgubila. Ja kr verjemte, men se vse lohk zgodi, tud to, da se v Lj zgubim, ko iščem Ižansko, na poti proti Celju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image V zagovor, sam tok, da naute vse rekle, da sem čist zmešana, jaz sem blond, pa napotke sem dobivala še od ene blondinke, še dobr da nisem kam drugam zašla.user posted image user posted image user posted image user posted image
No punce lepe sanje! A ja pa tebi stari tud!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5238
   RE: Februarčice
27.10.2007 9:52:09   
Februarka08
Ojla, da vas malo pozdravim... Kakšno turobno jutro je, kajne? No, vsaj v našem koncuuser posted image .
Joj, punce ste me nasmejale glede jote - šele kasnej sem mal ukapirala kaj sploh to pomen, ko sem si mal prebrala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drugač jo bom jest v ponedeljek kuhala - pravo, zgleda da je zdaj čas jote...user posted image Danes imam pa gobovo juhico, upam da bo dobra...
Lep vikend vam želim vsem in pridne boditeuser posted image , no saj vem, da ste...
P.S.: Koliko februarčic vas je iz okolice Kranja?


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5239
   RE: Februarčice
27.10.2007 10:05:54   
Februarka08
Sem že najdla temo gorenjske nosečke, tko da... Bajsa, sem odgovorila, mogoče tudi jaz pridem na srečanjeuser posted image .

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5240
   RE: Februarčice
27.10.2007 10:07:05   
bamby
Bajsa, Leclerck nimaš kaj zgrešit. Greš na južno obvoznico v smeri proti Zagrebu in na Rudniku greš ven, tam pa za vse trgovine, ki se tam nahajajo. Najprej vidiš Rutar, potem je že Merkur in za njim je Leclerk. Lokal, v katerem se dobimo pa je v sami trgovini, v smeri za WC.

Februarka, bajsa je že ena kranjčanka ali iz okolice, pa so še iz Kranja. Kontaktiraj z bajso, pa se dogovorita, da skupaj prideta. Čas srečanja je pa šele ob 17.30.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5241
   RE: Februarčice
27.10.2007 11:08:57   
Februarka08
Jest bom prišla na srečanje gorenjskih souser posted image , ker mi je bližje. Sej bi prišla do Lj, samo sem raje bližje doma, nikoli ne veš kaj pride, pa še v bolniški semuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5242
   RE: Februarčice
27.10.2007 19:05:35   
MetiLu
Ojla

Bamby, žal sem bila prepozna za Dolenjko, tako da telefonske nimam. A v pri nas nima nikjer dostopa do neta? user posted image Upam, da bo vseeno prišla preverit, če smo se nabrale.

Jest sem tud že kar mal nervozna user posted image ampak pridem. Najprej sem se vprašala, kako bomo vedle, katera je taprava, pol sem se pahitr spomnla, da tam kom bojo trebuhi na kupu, tam boste ve, pa ni hudič, da kakšne ne najdem user posted image user posted image

Sem imela ravno danes na obisku eno mamiko s svojo 2 mesečno štručko Špelouser posted image , jozes kak srček. Pol so mi jo pa dal mal za pestvat, pa sploh nisem vedla kako nej jo držim user posted image no, sej pol mi je čist uspel user posted image joj, mene je kar groza, k bom malega pamžka prinesla iz porodnišnice, pa ne bom vedla kaj zdej user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5243
   RE: Februarčice
27.10.2007 19:42:27   
Februarka08
Bomo prežvele, verjemi. Sej pol dobiš grift - sploh, k maš svojega sončka v naročjuuser posted image . Jest ga že komaj čakam. Upam, da me kaj ne prehiti, me je bolj tega strahuser posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5244
   RE: Februarčice
27.10.2007 20:56:44   
*Naja
Da se še jst malo javim.
Sem bila zdaj 3 dni v bolnici, zaradi nekih čudnih bolečin. So me raje noter obdržali, čeprav ni kazalo, da bi se že predčasno kaj odpirala ali da bi šlo že za prezgodnje popadke.
Potem se me je po prihodu domov lotila še neka čudna slabost, malo sem imela vročine, trebuh in križ sta me pa bolela ko user posted image . Hvalabogu se je stanje v roku 24 ur umirilo. Danes sem boljša, le če sem dosti pokonci, me boli križ. Zdaj sem v staležu in tako bo verjetno do konca. Sem se že sprijaznilauser posted image

Sem slikala in dala v album postelco za našo malo bejbo. Posteljnine in obrobe še nisem nabavljala, tako da to še ni končni izgled. Pa fotkice vozička so zraven...
Zdej bom počakala do decembra, potem pa po trgovinah, še po ostalo kar mi manjkauser posted image . Jst pa naravnost obožujem decembrsko vzdušje in mi je to najlepši mesec v letuuser posted image .
Uživajte vikend...morem it dat pico iz pečiceuser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5245
   RE: Februarčice
28.10.2007 11:29:44   
Bajsa
Lara76 želim ti hitro okrevanje, veliko počivaj in pazi nase in na svojega sončka!user posted image
Bamby jota po tvojem receptu je zakon!!!! Sicer sem jo kuhala ponoč, tam do ene dveh skor, pa jo je moj probu, ko je ob 5 pršu iz moškega večera, pa me je prav zbudu, da me je pol hvalu ene pol ure, kok je dobra jota. Pa še masažo sem si zaslužlja, tko da hvala bamby!
Punce eno vprašanje: kolk se vaš user posted image  premika in čuti? Men se zdi da je naša žverca kakšen dan kr živahna, zdele pa že par dni bolj mal čutim, marbit zvečer, ko se umirim, pa ponoč, če se slučajno zbudim, drgač je pa tko len-a.
Sej če bo pol po porodu tko mirna, bo prav fajn user posted image , sam mene zdej mal skrbi, da ni kej narobe. Sej ni a ne?
Pa še neki, tiste, ki imate otroško sobico. kdaj boste user posted image  dale spat v svojo sobico? Jaz sem rekla da pri ene 4-5 mesecih, ker prej ne bo šlo, bomo do takrat v enem prostoru, se šele takrat selimo, pa me je tašča mal da ne nadrla, kaj se grem, da mora bit otrok pri mami najmanj do 3 leta starostiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo nedeljo vsem skupaj!
P.S. pa ne pozabte ure nazaj prestavt user posted image

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5246
   RE: Februarčice
28.10.2007 11:37:20   
Bajsa
Lara76 lepa pojstelca in lep lep voziček!user posted image user posted image user posted image  za dobro izbiro.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5247
   RE: Februarčice
28.10.2007 12:16:52   
*Naja
Bajsa- po moje je čist ok, če gre dete pri 4-5 mesecih v svojo sobico. Verjetn se pa pol itak ravnaš po otročku...mislim praksa ti že pokaže, kaj se ti bo najbolj obneslo. Tisto od tvoje tašče, da more biti do 3 let zraven staršev je pa itak pretirano...eh, sam da nekej komplicirajo, pa da so najbolj pametneuser posted image

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5248
   RE: Februarčice
28.10.2007 13:29:27   
mlavla
Lara76 zelo se mi dopade tvoja posteljica, kje si jo pa kupila?Mi namreč iščemo kaj podobnega:)kaj pa cena?

Drugače pa se vam že kar lep čas nisem nič oglasila..pač sem tako zaposlena, da le še redko kdaj uspem prilesti do foruma...
Saj drugače sem kar vredu..le občasno me zvijejo kakšni krči, pa tudi kakšno bruhanje še kdaj pride na spored...
zadnje časa pa sem več ali manj časa v Lj, na faksu..me je pa zamikalo,da se vam pridružim na srečanju..seveda če lahko...pa da kakšno rečemo...

me pa zanima če smo ravno pri joti...user posted image user posted image a se lahko da  v zamrzovalnik (zarad krompirja sem mal skeptična..pač nisem najboljša kuharca) in se kdaj drugič to uporabi?user posted image

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5249
   RE: Februarčice
28.10.2007 14:19:15   
*Naja
mlavla- midva sva imela srečo, saj sva dobila postelco na posojo od setrične, ker njen tamali noče spati v njej. Tako da je vbistvu skoraj nerabljena in zato sem se potem tudi strinjala, da vzameva še jogi, ker je njen tamau spal mogoče samo parkrat na njem. Sva si prihranila kakšen evro....tudi odejico je dala zraven, tako da moreva nabavit le še posteljninouser posted image .
Tudi voziček, ki je v albumu, sva dobila v neki akciji poleti in to po smešno nizki ceni...110evrovuser posted image . V Toysu sva pa potem še nabavila le zimsko vrečo, ki je tudi bila znižana iz 60 na 20 evrov.
Cotike dobiva od kolegov, ki so se hvalabogu mal prej spomnili delat user posted image kot midva. Pa vedeli so, da morejo delat pupike, da bo lahk našauser posted image potem ponosila te stvari. Imajo pa tam od 9 mesecev pa do 1,5leta starejše bebike...ravno prav. Tako da imava poleg cotk obljubljenih do februarja še kar nekaj stvari (ležalnik, prenosna posteljica, igralna podloga, grelec stekleničk, prsna črpalka, lupinica, hojica, stajica, blazina za dojenje, stolček za hranjenje....). Verjetn sem še marsikaj pozabila....mislim teh stvari je res dosti in pri njih se je recimo marsikatera izkazala za nepotrebno in so jo pravzaprav zastonj kupili. No, sj bomo videli, kako bo pri nas. Stvari bom seveda z veseljem vzela, pa upam, da nam pridejo kaj pravuser posted image .
Previjalne mizice ne bova kupovala, ampak bom uporabila kar pralni stroj. Itak imam mal večjega, tako da police za kozmetiko smo že namontirali, samo podlogo morem kupiti.
Najini stroški v začetku bodo tako minimalni....kozmetiko in ostale drobnarije bom verjetn šla kupovati v decembru ali januarju.
A mi lahk prosim poveste, kdaj imate namen iti v materinsko šolo? Jst planiram decembra.


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?