|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:33:19   
hanna1
...uh mateyka,ti si pa to zgodovinsko gledano vzela-medčloveške nestrpnosti ipd.....ma kaj vse natolcevanja storjo slabega,...jes sem vedno zato,da je treba v vsakem človeku najt kaj dobrega,i.....lakše se živi....user posted image user posted image ...

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:40:21   
natasaom
in zdej za zadnje 3 strani bomo imele fajt user posted image
pa še dedc nej dam pride pol bo pa raztur

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:46:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

ja,pa glih danes sem take volje,da se bom kregala

Pa ne danes -kdaj drugič rajšiuser posted image



Jaz tudi mislim, da smo za danes že imeli dovoljuser posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:11:30   
Anonimen
Zdaj ste pa vse pobegnile? Ali gledate limonade.....

Laubica kdo ti zdaj dela v salonu, ko si ti podlegla? Upam, da boš hitro spet v formi. (pa ne zaradi salona)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:25:50   
mateyka
ma ne vem - kr pike dobim k kej tazga slišm..
veste, take male stvari pripeljejo do velikih p..., ko se dovolj namnožijo. in zaničevanje "bosancev" in podobno.. user posted image sej, tle je pa podobno za "slovanske" države - dostkrat se hecava z mojim, da sva se poročila, da mi ne bo treba na konju več jahat, k mam zdej volvota - woooow user posted image
sam je tko, so ljudje, ki posplošujejo stvari, ki so prekompleksne da bi jih posploševal in jaz vam povem, da je to najslabš kar lahko nardiš. predvsem ker odvzameš stran bistveno - kos individualnsti s posameznika in potem so lahko vsi ovce in enaki al zločinci al pa za pobit in vse ostalo kar se potem ljudje zmislijo pripet na ostale; to rodi največ nepravičnosti. sej, dam primer: komunizem se lepo sliš, samo enmu geniju pa ni glih fino v tam kjer so vsi enaki - ker on ni enak. to zadnje dam sam tko za primer (in ne sam zarad tega, ker sem jaz genij user posted image user posted image user posted image user posted image ) kako ne mormo kar pripenjat enih nalepk na vsakega k na hitro zgleda kot neki kar smo prej srečal. treba se prepričat kaj trdimo preden stegnemo uno stvar v ustih user posted image
pa sorry, če sem preveč strelala okol user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:28:50   
Anonimen


Česa vam vaš dragi ne pove? Kaj neki skriva?


user posted image
Zakon temelji na poštenosti in iskrenosti, to drži kot pribito. No, vsega pa ženi zagotovo ne poveste, kajne? »Ne, nikakor nisem gledal tiste gospodične!« pa »Seveda draga, s prijatelji igramo nogomet le zaradi rekreacije«.
Pravzaprav vaši ženi ni potrebno vedeti čisto vsega – včasih si lahko privoščite tudi drobno, neškodljivo neresnico. Ne, to ne pomeni, da se ji lahko zlažete, ampak zgolj, da kakšno nedolžno skrivnost obdržite tudi zase – da ne bo ognja v strehi.

Skrivnost št. 1: Šport ni zgolj rekreacija
Več kot 21 milijonov Američanov odigra vsaj eno igro golfa letno, pri tem pa jih je kar 75 % popolnoma zanič.
Pravzaprav ameriški moški v golfu ne uživajo tako zelo, ampak ga »izkoristijo« le za to, da si privoščijo trenutek ali dva zase stran od doma.
S tem pa pravzaprav ni nič narobe, vsak si zasluži nekaj časa zase. A vendar, če bi ženi povedali, da si želite odpočiti od nje in otrok, najbrž ne bi bila preveč zadovoljna, tako da jo raje pustite v prepričanju, da hodite na golf (ali pa recimo bolj slovenski nogomet) zavoljo ohranjanja kondicije.

Skrivnost št. 2: Moške oči so radar, ki se ga ne da izključiti
Najbrž je najstarejše vprašanje, ki ga je žena postavila svojemu možu: »Ali si slučajno gledal za tisto gospodično?« Četudi bo gospod odgovoril, da nikakor, to najbrž ni povsem res.
Ampak, to seveda ne pomeni, da se okoli ozira z namenom skoka čez plot, le »spominja« se svoje lovske narave... Sicer pa si tudi ženske rade napasemo oči na postavnem mladcu, kajne?

Skrivnost št. 3: »Pravzaprav ne razumem, kaj govoriš«
Včasih si ženske želijo resnega pogovora o vajinem razmerju. No, ta pogovor se kmalu spremeni v monolog, kjer mož le prikimava »Da, draga, se strinjam,« ali »Ja, razumem, v prihodnje bom to skušal izboljšati,« a v resnici bolj malo razume.
Čeprav vas ima iz vsega srca rad in bi se z veseljem potrudil, vaše govorance včasih zanj preprosto nimajo smisla.

Skrivnost št. 4: »Draga, bom jaz vozil«
Čeprav je preveč diplomata, da bi vam priznal, je vaš mož, če seveda spada v povprečje, precej prestrašen, ko vozite vi.
Ali ta strah izvira iz predsodka o ženskah kot slabih voznicah ali je resničen, je druga zgodba, a vaš moški med vožnjo najbolj zaupa sebi.

Skrivnost št. 5: Iz leta v leto vas bolj ljubi
Je sploh potreben komentar? Saj veste, da večina moških le s težavo izraža svoja čustva, pa tudi pojasnjevanje, kako velika bo njegova ljubezen do vas, ko se bosta skupaj postarala, bi utegnilo izzveneti, kot da vas sedaj ne ljubi dovolj.

< Sporočilo je popravil duskamb -- 16.1.2008 17:34:54 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:30:36   
mateyka
dans smo pa jedli quino-o za kosilo user posted image
quinoa
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:36:47   
julci
Oj Lonib a veš da si po vsej verjetnosti poklic falila forum oz. temo pa 100%.Žalostno da je mamica 3 otrok tako ozko razgledana,da o favšiji ne govorimo.Za poklic bi si mogla pa tistga izbrat BABA ČULA BABA REKLA.Tk da če hočeš koga v drek tlačit,ti tukaj ne bo uspelo in je boljš da si odpreš svojo temo,pa tam razglablaš po dolgem in počes,boš ziher našla sorodno dušo.
Tukaj pa drugadrugo spodbujamo,se nasmejimo in si pomagamo ne pa v drek tlačimo.Mater sem jezna,da je lahko folk tolko žleht.Da človeka sodi po materialnih dobrinah,ki jih s svojimi žuli ustvarja.

Punce a ni žalostno,dazgledakdo bo hotu met velko familijo,bo zgleda mogu sosede vprašat,če jih žih ma,da slučajno ne bo zelen od zavisti.
Sem prej tk besnapri atu postala,ko sem vidla kaj je napisala,da nisem mogla odgovorit.

Dodi jaz sem vas tud vidla v novicah,Pa sem še svoji pokojni mami rekla vsaka vam čast,kako lepo družinico imate.
Škoda da nam more plitvogledančlovek zasmetit našo temo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:40:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dans smo pa jedli quino-o za kosilo user posted image
quinoa
user posted image



Kaj je to? Leča ali ajdova kaša z zelenjavo?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:41:11   
Anonimen
Dodi jaz sem vas tud vidla v novicah,Pa sem še svoji pokojni mami rekla vsaka vam čast,kako lepo družinico imate.
Škoda da nam more plitvogledančlovek zasmetit našo temo.


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu julci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:41:30   
natasaom
mateja tud jest ne prenesem takih posebkov..mene so tko naučl,da je človek pač človek..pa ni res da so vsi bosanci pokvarjeni.jest poznam veliko čistokrvnih slovencev,ki so hujši kot je bil hitler..ne vem no,pa to da ima par 10 otrok je res hvale vredno..vem pa tud da nimajo ne vem kakšne pomoči od naše lepe države..
samo strojanovih pa še vedno ne maram-sem preveč slišala o njih slabega  in res so  pri nas najbolj zaščiteni cigani.
men ni nobeden dal stanovanja

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:42:36   
Anonimen
majrim - vidim, da si gor. Je uspelo?

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:44:35   
julci
Mateyka to ti dam pa 100% prav.Ker to kar je LONIB napisala je klevetanjein žaljenje časti.Naj si pogleda malo v kako knjigo s kazenskim pravom,pa bo videlakako gre pol naprej.Če ne naj pa kakega odvetnika vpraša,pa ji bo lepo razložil.Za take klevete se dans ljudje na sodiščih vlačijo,ker si pač posamezniki preveč dovolijo.
Žalostno pa je da je mamica treh otrok,pa otroci to doma slišijo.Pol pa se ni za čudit,da so otroci tako nestrpni drug do drugega,drugačnosti ne sprejemajo,se žalijo med sabo,....user posted image Sam ne morejo potemotroci met lepe popotnice v življenju,če že starši take neumesne klatijo.



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 17:54:43   
julci
Dodi ti pa si ne žen k srcu zaradi takih ljudi.Bodi ponosna na svojemalčke in na hišico,mitukaj pa bomostiskale pesti,da se boste čimprej preselili v novi domek.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 18:11:37   
mateyka
Kaj je to? Leča ali ajdova kaša z zelenjavo?


Quinoa je hmm - južnoameriška zadeva (ni klasično žito afaik).
Quinoa originated in the Andean region of South America, where it has been an important food for 6,000 years.

KVINOJA Popolno beljakovinsko živilo:
je popolno beljakovinsko živilo(vseh osem esencialnih beljakovin), vsebuje pomembne zdrave maščobe in vlaknine..kalcij,cink,železo,magnezij in vitamine skupine B in brez glutena.Vsebuje lizin ki uničuje viruse in več kalcija kot mleko.

Kvinoja spada v rod metlikovk Chenopodium, ščir pa v rod Amaranthus ali ščiri. Družino pa imata isto Amaranthaceae.
več na:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=11075&offset=0

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 18:18:08   
Anonimen
Veliko kuham, ampak za to pa še nisem slišala.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 18:20:58   
mateyka
Pol pa se ni za čudit,da so otroci tako nestrpni drug do drugega,drugačnosti ne sprejemajo,se žalijo med sabo,.... Sam ne morejo potemotroci met lepe popotnice v življenju,če že starši take neumesne klatijo.


sej sej.. user posted image
al pa majo ena pravila zase in druga za tamale - pa seveda ne dela, ker tamalim ni jasno zakaj pa oni ne smejo. pol pa smo spet na istem..

ja, punce - quinoa je prav fajn user posted image sploh, če ne jeste velik mesa.
hmm, to pol ne velja za une k jejo bulo in krvavice in pujseke user posted image user posted image user posted image user posted image une morjo zraven jest sam solato brez olja in vodo pit, da kilce ne grejo preveč gor user posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:04:40   
majrim
duskamb...ja,sem bla gor,ampak sem rabla eno uro, da sem vse prebralauser posted image ...ste napisale enih straniuser posted image ...no,nisva še probala,ker ravno ko se kaj lotiva,se oglasi najina princeska in si lahko zamišljaš nadaljevanjeuser posted image ...upam,da nama bo uspelo čimprej,ker mi res že pošteno manjkauser posted image
mateyka...tudi jaz sem vedno mislila,da ne bom potrebovala lubrikanta glede na to,kak manijak sem na sex...ampak po porodu se je vse obrnilo in verjemi,da sem bla full jezna,ker  mi je blo čudno,da čutim take bolečine...kar naenkrat sem ratala ozkauser posted image ...lahko se greva še ne vem kako romantiko,tega ne morem spremenit...saj vlage je dovolj,a  se zagozdiuser posted image ...bom poročala kako bo šlo user posted image
...o matr,kaj zdej bodo take hodile sem k nam na obisk al kajuser posted image user posted image user posted image ...pa kaj ni škoda sploh zgubljat energijo s takimi ljudmi??...itak te razpi... ko začne take govort,ampak naj ima vsako tele svoje veseljeuser posted image ...jaz sem se navadla,da take probam kar ignorirat,ker če kaj začnem...ufffffff,takrat se pa vidi,da sem ovenuser posted image
natasaom....iiiiiiiiiiiiiiiiiii,kak lep avatar imašuser posted image user posted image user posted image user posted image ...veš kaj...ne govori tako...ne moreš bit sama...je pa res,da bolje sami,kot v slabi družbi...veš,jaz vedno rečem, da se z mojim user posted image  ne morem skregat,ker midva enostavno preveč govorivauser posted image ...moram pa priznat,da včasih kako bleknem in ga nehote užalim...user posted image ...si pa ne predstavljam,da bi moglo bit vse na mojih ramenih..delo mora bit porazdeljeno..user posted image ...sploh pri meni,ker nisem tip,ki bi se pustil komadirat ali postaljat v podrejeni položaj...pogovor mora bit osnova za en zdrav odnos...predvsem pa imej vedno sebe dovolj rada!!!!!!!!!!!!!
..o naši državi in strojanovih pa boljše da ne govorimo...ker mi gre na bruhanje vedno bolj ko poslušam poročila...user posted image user posted image user posted image
mateyka...kako si nardila kvinojo'?? z zelenjavo???...matr sem jezna...pop sem kupla ajdovo kašo in zdej vidim,da je rok do 31.12.2007...user posted image bom jutri poklicala in povedala,ker se mi ne da vozit nazaj v lucijo..

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:07:20   
majrim
jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,zdej vidim,kaj sem naredila...user posted image ...a se vam bo dalo brat??
...punce,še eno vprašanje....danes je dobila tamala neke rdeče pikice vse tam do pasa (tudi po glavi ima)..po nogicah nič..sem ji pa včeraj dala jest banano (enkrat prej jo je že jedla) in bučke (to je kar pogosto na jedilniku)...ko smo ble s sestro zunaj,pa dve mali žlički pene od mleka..a je možno,da je od tega??...zjutraj pa je bla cepljena..user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:14:24   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Zdaj ste pa vse pobegnile? Ali gledate limonade.....

Laubica kdo ti zdaj dela v salonu, ko si ti podlegla? Upam, da boš hitro spet v formi. (pa ne zaradi salona)

Duška-nihče ne dela sem jih prenaročila za petek.Jaz tudi upam da bom v petek že ok
Pol pa se ni za čudit,da so otroci tako nestrpni drug do drugega,drugačnosti ne sprejemajo,se žalijo med sabo,.... Sam ne morejo potemotroci met lepe popotnice v življenju,če že starši take neumesne klatijo.

Se poplnoma strinjam-saj otroci so zrcalo svojih staršev ali ne?!!!!!


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:17:24   
Laubica
Majrim -možno da je kakšna reakcija -cepljenje,banana,bučke -kaj veš

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:17:55   
mateyka
kako si nardila kvinojo'?? z zelenjavo???


načeloma jo lahko nardiš s čemer pač hočeš (podobno kot rižoto recimo?)
danes sem jo nardila s čebulo in čičeriko (prepražla) in potem dodala paradižnikovo omako (pol litra) in tuno, dodala vodo, začimbe (timijan, šatraj, črno kumino, poper, sol) in quinoo. kuhala 20 min (kot riž) in to je to user posted image
moj mož prav, da mi tok dobr quinoa še ni ratala user posted image

bi blo pa ful dobr tud s kakimi bučkami, koruzo, korenjem al pa grahkom - mmmmm user posted image

aja, se mi zdi pa fajn za dojenčke, ker nima glutena - pol lahko podobno uvajaš, kor riž imho

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:19:05   
hanna1
Moj zlati sine user posted image je dobu nove špegle in zdej je sam seb dovolj user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:23:18   
majrim
si jo moram tudi jaz kupituser posted image ...jaz sem nora na zelenjavo...posledično pa tudi dragi je vse kar skuhamuser posted image user posted image user posted image ...sej mu ne preostane drugegauser posted image ...je pa res,da nisva preveč od mesauser posted image
hanna1...a pol imaš mir pred njim al kaj??user posted image
laubica...a misliš,da je možno od cepljenja??...nikoli ni imela reakcij,zato mi je čudnouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 19:39:19   
hanna1
....user posted image user posted image majrim, sam sem se dopade user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?