|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:41:24   
smotka lonib
hanna1!
 
jest mislim, da to ni način, da prideš do nove hiše in še vato (velik). če živiš v zelo stari hiši, pol ne moreš delati otrok v nedogled in se drugim smiliti. v Sloveniji živi veliko revežev, ki živijo v hiši, ki se jim skoraj podira in imajo ponavadi dva otroka. živijo pa ponavadi z eno plačo in še s tisto počasi zidajo nov domek. Tak si zasluži denar od dobrotnikov.

To pa zame ni način.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:44:06   
Anonimen
Zakaj so ljudje nevoščljivi.....user posted image

(odgovor članu hanna1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:44:38   
hanna1
jes se tud probam ne ukvarjat s tistim,kar majo drugi,važno je ,da smo zdravi in vkup,drugo pa kr samo pol spele--če si človek preveč v tem,kaj ti nimaš napram drugim,postaneš čist zelen,vpliva na žolč,vam rečem user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:46:05   
dodi
Lonib-zdaj sem pa res žalostna,ko vidim ,kako gledate na touser posted image user posted image .Vse kar sva kdaj koli dobila je bilo od lions kluba Šk.Loka bivših 500sit in od občine 1000 evrov ob rojstvu naših zadnjih dvojčic...........potem se pa govori ne vem kaj...
Hišo delava že 7 let,do pod strehe smo jo spravili preko popotresne obnove,naprej pa kolikor zmoreva...kar iztrživa od kmetije gre za novogradno,zato me toliko bolj boli,da ljudje mislijo da denar kar pada z neba...če misliš,da se toliko zasluži,hitro na delo in imej 10 otrok,saj ti jih manjka samo še 7user posted image ,pa boš imela 1000 evrov otroškega dodatka in boš lahko vse naredila...midva pa misliva,da hišo delava za vedno in da bova vanjo dala tisto kar nama je všeč ,pa čeprav gremo potem kako leto pozneje vanjo... 
pa brez zamere,jaz se tu ne mislim kregat........

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:48:31   
smotka lonib
Nisem nikomur nevoščljiva ampak sam povem, da to ni način.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:48:48   
Anonimen
Jaz nikdar ne razmišljam o tem kaj kdo ima in kaj kdo je... Sem zelo srečna, da živim tako kot živim in tudi drugim privoščim, da so srečni. Bi pa tudi imela veliko otrok in ne zaradi tega, da bi se drugim smilila, ampak enostavno zato, ker jih imam rada.

Zato lonib mi tvoje klevetanje sploh ni všeč. Če te kaj moti, ne hodi na naš forum.

(odgovor članu hanna1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:54:05   
smotka lonib
Bili ste nekaj let nazaj v Slovenskih novicah, da se vam hiša dobesedno podira na glavo oziroma v zelo stari hiši.. zato tega ne razumem, zakaj potem toliko otrok. sej otroci trpijo, če se jim hiša dobesedno podira. 

ne me narobe razumet.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:56:35   
dodi
Žal to ne bo držalo,v novicah smo bili oktobra 2005,ko smo imeli krst osmega otroka Naceta in pa januarja 2007 ko smo čakali Vido in Vilmo.

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:58:12   
Laubica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti zlobnica gospa ZAVIST je prišla še k nam na obisk-pa tako lušno je bilo ko te gospe tukaj ni bilouser posted image user posted image user posted image
Lonib-daj -spusti gospo zavist na svobodo in ne prnašaj nam negativne energije-PROSIM
Veš -jaz sem pa prej ravno obratno razmišljala-da ima Dodi to nalogo ,da je mama na kubik in to je zelo redko dan danes in jaz jo občudujem.Jaz bi imela 3-4 user posted image samo 10 jih pa nebi sfolgala pa je kak je.Že ta nenehna gužva bi me uničla,saj si ne znam predstavljat-da ima Dodi kaj miru samo zase.Se mi zdi da ste kot družina iz filmauser posted image ki jo samo gledam in od daleč občudujem -sfolgala pa jaz tega nikakor nebi.


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:59:49   
Anonimen
Zdaj se moram pa še sama oglasit.Lonib, kako lahko pišeš takšne stvari?
Si prepričana v to kar pišeš? Deset otrok imata zaradi denarja?user posted image Misli, da te je lahko sram, da pišeš takšne stvari.Tudi, če bi jim država pomagala, bi bilo prav, saj takšne družine treba podpirat.
Na žalost se pa pri nas podpirajo lenobe in pijavke.
Lepo prosim, da ne pišeš takšnih neumnosti, ki mamico žalijo.

(odgovor članu smotka lonib)
  Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:00:57   
dodi
Prav lepo te vabim na obisk,da se spoznamo,da boš videla,da naša stara hiša ni tako slaba in je zdaleč od tega,da bi se nam podirala na glavo...pridi,ko se spoznava pa ti garantiram,da spremeniš svoje mnenje....boš videla "kako trpijo "moji otroci

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:02:06   
Laubica
Na žalost se pa pri nas podpirajo lenobe in pijavke.

Točno tak-zato pa jaz nisem dobila frizerke ker rajši delajo na črno kot v salonu -zato je država gnilauser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:02:52   
Anonimen
Dodi, najbolje je ignorirati takšne izjave.Kako so ljudje lahko tako podli?user posted image

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:03:06   
hanna1
OK,lonib,ko si se že tud mene lotla,jes tud nimam skor nč--pa me to ponavadi ne moti!Pa bi si morda nekoč lahko drgač zastavila življenjsko pot,pa si je nisem--ampak to je samo moj problem,ne drugih.Me pa dvignejo takšne stvari,kot so Strojani-ko ne vem če kdo dela,bajto pa vse dobijo..in na čigav račun???...oni dobijo na tvoj,moj in na račun tistih,ki delamo vsak dan--če pa ima dodi velko družino,jih pa ni samo delala,ampak jih mora spravt tud do kruha--to je pa vprašanje,ki si ga verjetno vsak dan podzavestno postavi--kot si ga postavim jaz za svoje otroke in kolkor berem,mož hodi v službo,nekaj si gotovo tud sami pridelajo,pa kakšen kredit,če pa si znajo še kakšno pomoč najt,so pa iznadlivi in bodo znali v življenju vozit--vem pa,kako znajo udrihat čez družine,ki imajo veliko otrok-hvala bogu,da so vsi zdravi in verjetno bojo imeli bolš delovne navade,ko naši mulci,k jim vse serviramo k riti,pa vse morjo imet--pa kje to piše,prvoščit si otroke--vse je v naših glavah!!!..način življenja,ki postaja ob inflaciji in navadah vedno bolj nemogoč...želje in zahteve in pričakovanja se ne pokrivajo....pa ne zameri lonib,nisem te hotela žalit,ampak taka so preprosto naša razmišljanja,da si otrok ne moremo privoščit--nudit jim želimo preko naših zmožnosti (pa vsi smo taki,tud jesuser posted image )zaradi tega,kaj bodo pa drugi rekli in tako prepričanje hitro dobijo tud otroci v šolah in to je pol začaran krog--škoda...pa si ti tud dobra mamica,ker maš tri sončke in vem,da so presrečni,ker imajo zlato mamico...pozdravček od mene,pa brez zamere user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:03:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Prav lepo te vabim na obisk,da se spoznamo,da boš videla,da naša stara hiša ni tako slaba in je zdaleč od tega,da bi se nam podirala na glavo...pridi,ko se spoznava pa ti garantiram,da spremeniš svoje mnenje....boš videla "kako trpijo "moji otroci


BRAVO DODI user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:05:17   
natasaom
a dej no nehi!a te je slučajno prosila za kos kruha?? kaj pa te muči??
a povem kaj mene?? to ,da so strojani dobil hiše plus parcele plus ogromno odškodnino..midva pa še svojih stvari ne ki so na moji parceli v moji hiši.in ker nisva strojan sva se mogla sama znajdt..
pa tud če bi bila v novicah je hvale vredno..ne more se vsak izpostavljat javnosti zarad par evrov..
sori bejba tukej pa nimaš prav

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:10:03   
Anonimen
NATASA - TI PA IMAŠ ČAS ZA ČVEK...user posted image user posted image user posted image   To pa je redko!

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:15:01   
Laubica
Punce -če vam kaj sveti iz računalnika -je to moj rdeči nos-sem kot rudolfuser posted image user posted image lije mi z nosa,kiham ,eh -malo da menjamo temouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:15:14   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

NATASA - TI PA IMAŠ ČAS ZA ČVEK...user posted image user posted image user posted image   To pa je redko!


ja,pa glih danes sem take volje,da se bom kregala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:16:03   
Laubica
ja,pa glih danes sem take volje,da se bom kregala

Pa ne danes -kdaj drugič rajšiuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:17:52   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
da so strojani dobil hiše plus parcele plus ogromno odškodnino..midva pa še svojih stvari ne ki so na moji parceli v moji hiši.in ker nisva strojan sva se mogla sama znajdt......user posted image user posted image natasaom,a sva midve na isti valovni dolžini,kar se Strojanov tiče user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:19:13   
smotka lonib
Punce, jest sem take informacije pač odbila od neke kolegice, ki DODI pač pozna. Ta mi je pač povedala vso to zgodbo. Če to ni res, se pač DODI ISKRENO OPRAVIČUJEM.
Se pa strinjam glede STROJANOVIH, da jih država podpira, jim da odškodnino, pa še zmišljujeo se kje bojo živeli.

DODI še enkrat oprosti!!!user posted image

Lep dan vam želim, čeprav je deževen.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:25:11   
natasaom
hanna-jest sem jezna ko user posted image  zaradi njih..oni so bili revčki...kljub temu,da so posiljevali in kradli.

duška-sori ampak danes je tak dan..pa še vikend bo kmal

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:25:45   
dodi
Prav zato bi bila res vesela,da se spoznava in da si ustvariš lastno mnenje,kajti že ene parkrat sem to kako obtožuješ eno družino (mislim da je bilo govora o petih otrocih,stari hiši..) zasledila na forumu RR.

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 16:26:37   
mateyka
pismu, ne morem verjet kaj berem - sej to ni thread na temo "kok otrok je pa že zajedalstvo"?
a če bi jih jaz mela 12 (in bi jih rada mela, če bi lahko do te cifre prišla) - a pol bi pa komu kej odžrla? dej odpri si svojo temo (tisto k te tok žre, da daješ podobne komentarje) in debatiri tam o tem kokr ti paše. tuki pa raj utihni, če je to vse kar znaš videt in govort.
take komentarje ponavad prijavljajo ljudje, ki govorijo tud: šiptarji in cigani se preveč plodijo.
ja, to je tud Hitler reku (in bi se strinjal s tabo vsaj v enem delu, ker je mel na črni listi tud slovane). Mengele jih je clo steriliziral, tako kot umsko zaostale. bravo lonib, v lepi družbi si. upam, da nikol ne trdiš, da se šteješ med strpne in odprte ljudi..

dodi, ti si men faca 100 na uro user posted image jaz bi tok rada mela velik otrok, sam ko sem na žalost svojo dušo dvojčico našla bolj pozno.. ampak, če bi jo prej, bi bla tko k ti - zlo produktivna user posted image midva dostkrat govoriva, da bi rada mela svoj klan al pa dinastijo - bomo vidli do kok bova prišla user posted image jaz sem rekla 3, samo moj pravi da je 4 velik bojš user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?