|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
15.1.2008 23:17:37   
julci
Sem pa tk vedla da ko bom tule gr prišla bom pa solo tolkla.

Dodi boš mogla recept za dvojčke povedat.Sicer bi naša Mateyka rada mela trojčke.A so vse tri dvojčice enojajčne.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Mamice po 35 letu
15.1.2008 23:18:38   
julci
Grem gledat na mail če sem kaj lepega dans dobila.user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Mamice po 35 letu
15.1.2008 23:36:41   
Anonimen
Jaz sem še tukaj!!!!!
Likam in čakam, da pride moj user posted image . Ti bom jaz kaj poslala, da ne boš zastonj gledala maila.

(odgovor članu julci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Mamice po 35 letu
15.1.2008 23:52:31   
julci
Ma saj še do tja sploh nisem prišlauser posted image user posted image user posted image Sem brala forum Hujšanje.Mimogrede pa dobila recept začiščenje jeter.Mam namreč žolčne kamne in sem po Mihanovem rojstvu prebrala,da kombinacija hladno stiskanega olivnega olja in limoninega soka topi žolčne kamne.Pa sem si nardila takrat to mešanico,ne me vprašat kako mi je blo slabo,sem mislava da bo felala zraven.Ampak napada pa nisem mela od tarat naprej več nobenga.Tk da bom to zdaj spet nardila.Sam po malo drugačnem receptu.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 7:03:33   
dodi
Dobro jutro!
Včeraj klepetale 100 na uro,danes pa vse poniknile?user posted image user posted image
Pri nas je ena že na poti v šolo,ob 6:25 odpelje avtobus,štirje se pripravljajo na odhod,trije gledajo Nodija in dve še spita,ati je seveda v službi...jaz pa kofetkam pred kompjuterjem.
No hvala da ste me dale na seznam,se prav fino počutim med vamiuser posted image user posted image user posted image

ZDAJ MORAM IT POČESAT PUNCE IN JIH SPRAVIT V ŠOLO...SE ŠE BEREMO....

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 7:22:18   
natasaom
dobro jutro!no,men ni tako dobro. midva sva na bojni nogi-in to zato,ker sem včeraj delala o 4h šla po hano pa je bla ura skorej pol 5h ko sem prišla domov.gospod je bil seveda doma in boženedaj,da bi vsaj kaj iz skrinje dal.ne-jest sem kriva,da ni mel nč za jest,čeprav je bil doma-jest pa ne.
in namesto,da bi začela končno uživat pa živet,razmišljam o tem,da bi midve s hano ostale same.diktatorja pa ne rabm.sedaj je vzel avto in midve sva brez avta.prav,da mam kolo.in kako naj hano vozim s kolesom po dežju?sploh ne vem kako bom šla v petek delat.
začel me je komandirat kot da bi bla nejgov suženj..user posted image user posted image

jebeš tazga desca

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 7:25:38   
natasaom
user posted image user posted image user posted image  julči!!!!!
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  kolk je lepa!si me pa spravla v malo bolš voljo! hvala ti!

dadi-dobrodošla pa iskrene čestitke,kapo dol....tolk otrok!!!!!! dobra si!res kapo dol

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 7:41:29   
Anonimen
Dobro jutro.

Meni je ena tudi že šla v šolo. Jureta stražim, da bo nekaj pojedel, ati in Matija pa še spita. Kofetkala bom potem, ko bo mir v hiši.
Natasaom - za tebe user posted image user posted image user posted image

majrim - je šlo?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 7:42:36   
KT
Dobro jutro čvekice!

Dodi dobrodošla - aleluja! Če se full skup vzamem ti bom glih do enih gležnjev prišla user posted image  - jest sem šele tam čist pri vrhu, ko en par ročic ploska  user posted image  Čestitke, bravo!

natasaom nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha, bog si ga vedi kaj ga je v tazadnjo pičlo user posted image  Komandanta res ne potrebuješ, zaveznika in ljubezen pa ja - želim ti, da urediš kot želiš ti in samo ti. user posted image  

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 7:56:17   
dodi
Natasaom-hudo je če imaš takega moža.Ne vem kaj bi jaz storila.če bi bilo tako ,kot pri tebi.
Jaz moram mojega kar se tega tiče res pohvalit,ko mene ni bilo 10 dni,en teden ko sem čakala v porodnošnici in potem še tiste tri dni po podrodu,je vse sam spedenal,kuhal,pral,naredil v hlevu,otroke spravil v šolo,naloge pomagal naredit,jih vozil k meni...kapo dol pred njim,pa ni nikoli prej pral ali kuhal..sem mu dajala kar po telefonu inštrukcije,otroci tavelika dva pa sta mu pomagala.
Sestre v p. so biler čist preč,ko jih je pripeljal k meni,pa še lepo jih je zrihtal...sem bila prav ponosna nanj...pa so mislili doma kako nama nagajajo,če nič nočejo pomagat...sva dokazala,da zmoreva tudi brez pomoči,katero imaš potem ves čas servirano na krožniku...
Pri vsako družini so križi in težave,take ali drugačne...a se mi zdi,da v takih stvareh potem samo zoriš in si nabiraš moči...vsaj pri meni je tako...in ko nekaj premagam sem prav ponosna nase,da takrat potegnem moč iz nevem kje...

Uf sem zatežila že takoj zjutraj.....
Rodila sem vedno na rok,kljub temu,da so mi vsi napovedovali vsaj dva meseca prejuser posted image user posted image user posted image user posted image .pa sem dokazala,da se ne dam,kljub temu,da sem do konca vse delala in nosila mlajše otroke.Včasih se mi zdi,da volja in pa trma res zaležeta...................

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 8:00:39   
neli99
samo pozdravim ... pol greva s sinom na zajtrk ...user posted image

mam nov doštukan zob in malo lepši nasmešek, če se ne spuščamo preblizu v podrobnosti user posted image  ... pa user posted image user posted image  "poročno noč" (prvo noč ko lahko pošteno user posted image po porodu)... sem bla končno pri G pa sem mislila kako bova z dragim mela končno zvečer mal časa zase user posted image , mava srajčko za frajerja, pa kremco za mašinco ... pol smo pa ta malo uspaval skor do pol noči ... pa seveda vsi omagal ... user posted image

preberem pa ko bo kaj več časa ...

a ja, če sem pa prva pa user posted image
pa je dober dan nasmejan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 8:07:26   
natasaom
mah,kar bo pa bo! če bova sami pa bova!sej sem navajena skromno živet-bom pa še mal stisnla pa bo..za nejem in položnce bo.ostalo bo pa vrt dal

dodi dej mi geslo povej user posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 8:40:17   
dodi
DAJ POGLEJ V http://gartnercki.moj-album.com

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 8:47:01   
natasaom
user posted image  vauuuuuuu!2x sem šla štet otroke user posted image user posted image   pridna sta!!! sem ti kar fouš - dobronamerno user posted image


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 8:49:18   
lumpa6
dobro jutro

kako ste?

jaz že pečem kruh , tamali so v šoli in vrtcu, žiga pa leži na moji postelji in gode user posted image se že dala prat perilo,sedaj pa vas pozdravim user posted image in šibam previt in preobleč

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 9:29:15   
Anonimen
sem mislila kako bova z dragim mela končno zvečer mal časa zase , mava srajčko za frajerja, pa kremco za mašinco ... pol smo pa ta malo uspaval skor do pol noči ... pa seveda vsi omagal ...


user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa končno user posted image . Sem prej zraven malčka zaspala za eno uro. To sicer ni v moji navadi, se pa je prileglo.

Dodi - tvoj možek si tudi zasluži plaketo user posted image

(odgovor članu neli99)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 9:52:11   
julci
Najprej dobro jutro


Nataša  sej se bo pomiru.Najboljš da se vsedeta za mizo in odkrito pogovorita,kaj komu ne paše,kaj dela ker narobe,.....s pogovorom se da marsikaj rešit.Najprej pa počaki da se ohladi.Evo za dobro voljo tako zgleda Hana
user posted image

Neli  saj vama bo ratalouser posted image user posted image




_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 11:01:42   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

viator - upam, da bo bolje, za kašelj pa si skuhaj čebulni čaj. Zanesljivo pomaga! Potrebuješ navodila?


Prooosimm. Kašljam vedno bolj...norišnica.
Lara je boljše, Lea pa tudi..jaz pa še kar v podnu. Hvala za dobre želje punce!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 11:04:10   
viator
Nisem še prebrala, kaj ste napisale...ampak vidim, da imamo novo članicouser posted image user posted image user posted image user posted image Pozdravljena Dodi!!!

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 11:13:15   
Laubica
Dobro jutro-DODI DOBRODOŠLAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi jaz dam kapo dol pred obema vama z možem(recept za dvojčke bi pa jaz tudi imela)user posted image
Sem bolana in se sama sebi smililm-ne grem delat sem si jih na petek vse prestavilauser posted image
Natašom-veš sej ko se bosta pomirla in pomenla bo boljšeuser posted image user posted image user posted image
Neli-saj bo user posted image user posted image user posted image
Tak zdaj mi pa povejte kaj smem vzet proti prehladu ker bom popppppppp.........zdlauser posted image user posted image user posted image user posted image z nosa mi curi v potokih ,kiham in vse me boli ,je tašča malčka prevzela in kuhanjeuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 11:29:20   
neli99
dodi user posted image user posted image user posted image  jst pa mislim da si ti moja soseda user posted image  ... pa da sva ble avgusta obe na isti torek pri naši "teti šarfici "user posted image user posted image  ... a se motimuser posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 11:32:55   
neli99
natasaom nč ti ne pakiraj ko gori ogenj v strehi ... najprej prespat, pa ohladit, pol pa delat plane ... sej je blo pri nama isto ... pa ni blo pol nikol tok tragično kot je zgledalo, ko sva bla oba nakačena.

laubica pa viator ... nimam n pametnih nasvetov ... kaj pa v lekarni pravijo ... upam da bo kmalu bolje user posted image

vilma, a počivaš user posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 11:52:14   
Vilma
Dodi kapo dol, res! user posted image  In seveda dobrodošla med konzervicami! A veš, da sem pomislila, da ste bli včeraj na Trenjih na Pop tvju, so tudi kazali eno familijo z desetimi otroci. No pol sem šla prečekirat tvoj albumček, pa vidim, da niste tapravi. user posted image  A ste drugače končali, al boste še kakšnega naročili? user posted image

Neli počivam ja, počivam bolj tko. user posted image  Še dobro,da je Dominik priden in da čez dan spi 2-3 ure. Takrat se vležem in res počivam. Drugače pa kr letam okoli, problem je v tem, da je moj dragi bolan.
Če nimam enega otroka bolanega, imam pa drugega. user posted image  Ne vem, a so vaši tud tako občutljivi, ko so bolani, ma moj je pravi otrok, ga je treba sam pedenat pa ujčkat, pa vročino si meri pa eno uro. Ampak bomo že zdržali. user posted image
Neli upam, da so dobro zob zrihtali.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:35:16   
natasaom
julči!!!!!! bi te kr kušnla user posted image   ti pišem še na zs-te moram neki vprašat.sej vem,punce,da se pol vse mal pomiri,samo mene ne bo noben j.... v glavo in poniževal in žalil..ma bom že...sej mam debelo kožouser posted image
midve sva šle v trgovino po nodija pa še trenerko sem kupila za 5 e user posted image   zg.del ji je že premajhen pa 110 št..

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:42:51   
Anonimen
Viator - ČEBULNI ČAJ

1 srednje velika čebula
1 l vode
med
limona

Razkosano čebulo kuhamo v 1 l mrzle vode. Počasi mora vret toliko časa, da povre cca 1/4 tekočine (2,5 dcl). Nato odcedimo v steklenico ali steklen oz. porcelanast vrč. Sveži čaj skuhamo vedno 1x na dan. Odlijemo ga 1/3 v kozarec, dodamo med in limono (lahko veliko meda in limone) in spijemo čim bolj vročega.

Čaj pijemo 3x na dan, 3 dni. Med in limono dodajamo vedno v kozarec sproti, ko si čaj pogrejemo.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?