|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:45:45   
dodi
Neli-nič se ne spomnimuser posted image  kakšna soseda? Daj spomni me,bolj ko gruntam ne pogruntam katera ima tolk starga tamalga?Sori a pomagaj se mi spomnit........

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:52:55   
mateyka
ooo, Dodi bi pa lahk bla moja mentorca user posted image da me izuči obrti dvojčkov - k to zdej kmal rabim user posted image  user posted image   kva sem mal fouš - jeeeest tuuuud user posted image Dodi, zakon! user posted image
hmm, 2x dvojčke namest trojčkov; to bi tud šlo, se ne bi prtožvala.. user posted image
drugač pa punce - a res rabte lubrikante? user posted image sm mislila, da je ljubezen dovolj dobra žauba.. user posted image a ni dovolj kako erotično perilo, pa lisice, pa jagode al pa ostrige (ej majrim, ti jih maš skor čez okn user posted image ), pa kopalna kad in kopanje v dvoje s svečami, pa kaka intimna masaža za forplay.. ok, dost je blo user posted image
sej vem, zdej bom pa dobila po buč, k vam pamet solim.. user posted image


user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:54:48   
neli99
dodi teta šarf je naša pediatrinja ki pride enkrat na teden v naše kraje ... če si s selškega si sigurn ta prava ... mi smo pa sosednja vas ... una s ful neizvirnim imenomuser posted image  ... jst sem pa priseljena ljubljančanka ... a že kej svitauser posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:56:22   
neli99
sem tok ferbčna, da tuki visim, pol sem pa umes južno zažgala user posted image user posted image user posted image  ... ta bolj "zagorele" perutničke bojo moje user posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 12:58:22   
viator
Vauuuu, Dodi - šele zdej sem vse prebrala...v 10 letih 10 otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - taglavni ste. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi smo 13 let 3 pacali...user posted image user posted image user posted image user posted image .

Majrim - pesti držim, da se tvoja velika želja čimprej uresniči, resuser posted image user posted image user posted image .

natasaom - user posted image user posted image user posted image user posted image - tole je pa res sranje.
Hmm, bog ve, kaj ga žre..poskusita se pogovorit. Samo takrat, ko bosta relativno dobro volje in mirna....drugače je brez veze.  Tudi pri naši bajti tudi pridejo taki trenutki (no se zgodi, da niso glih samo trenutki, pa se tudi na kakšen teden razvlečejo)...potem pa se zadeve pomirijo.

Nelli, nov zobuser posted image user posted image user posted image - super!


(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:00:09   
viator
Duskamb - najlepša hvala, grem kar kuhat. user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:00:10   
dodi
Dej mi piši na ZS pa mi povej katera,jaz res nimam pojma...se me je sram a ............

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:00:21   
neli99
mateyka user posted image user posted image user posted image  ... ma sej ne bom komentirala ... bm spet jamrala user posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:07:06   
neli99
dodi a pol si s selškega ... ta največja vas v sloveniji ... no moj dragi je postaven rdečelasec (čist zares) user posted image  ... mamo pa edini v vasi razgled na vašo vas (smo najvišja hiša v vasi)... pa pri hiši se reče pri m........c  če pa zdej ne svita, bom pa na zsuser posted image  mava pa sina ki ma leto in pol pa hčerkico ki ma 2 mes. ... pa nisva oženena user posted image

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:11:48   
dodi
aha zdaj pa vemuser posted image user posted image user posted image user posted image ..............pa moj mož včasih okol vaše hiše hodi oz po vašem gozdu....a ni takouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:16:50   
neli99
dodi user posted image user posted image  zdej si mi pa polepšala dan ... sem bla edina gorenjka tuki, pol pa pride soseda user posted image user posted image  ... zdej bo pa še zanimivo...

sine tok teži z mehurčki ... bo treba it user posted image


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:21:15   
natasaom
ja,neli kako naj pa pri 10 otrocih ve katera si ti??user posted image user posted image user posted image  jest pri eni nč cajta nimam

sosedov pa itak ne poznam.samo naše spodi-tele pa vseen če nebi

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:41:24   
dodi
Nelli me veseli,midve bi še lahko na kofe šle,pa ti bi lažje do mene prišla ker maš samo dvauser posted image  
Sosede ja sva ampak je vmes kar nekaj kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mi se pa tko vsi med seboj poznamo....

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:45:46   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: neli99

dodi user posted image user posted image  zdej si mi pa polepšala dan ... sem bla edina gorenjka tuki, pol pa pride soseda user posted image user posted image  ... zdej bo pa še zanimivo...

sine tok teži z mehurčki ... bo treba it user posted image


pišuka - jest se mam za gorenko user posted image



(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 13:59:54   
neli99
natasaom user posted image  sori sori .... jst sem te mela za izseljeno gorenjko ... tko kt jst nisem lublančanka, ... popravljam

evo dodi ... poleg še ene gorenjke sem dobila zdej še sosedo user posted image

... da ne bo ognja še v tej hiši user posted image

ja dodi ... mene itak pozna vsa dolina, jst pa nobenega user posted image  ... kaj se pa o meni govori pa itak bolj da ne vem user posted image  majo selčani en čuden kompleks pred lublančani user posted image  ...

sine tok teži ... noče spat user posted image  ...

kava? na končno ena v bližini user posted image  ... se bomo kej zmenleuser posted image

zdej pa grem, pa pa user posted image


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 14:22:26   
hanna1
...neli  user posted image

user posted image ste natapkale,da se komi prebijem skozuser posted image --na pa ste se našli dve sosedi--da navta zdaj preveč dež delali--ga je itak zdaj preveč--še posebej,če se vama še ena originalna gorenka pridruži,pol smoo me pa skor ibržne--al natasaom,pa take stvari eksplozivne--vedno nekje tiči vzrok,ker za hec se nihče ne krega.Mam sama s tem tako slabe izkušnje,da res nočem nobenmu nasvetov dajat,ni pa dobro,če sta dva sama in si te probleme,pa nestrinjanja zmečeta v obraz,vedno je dobro,da imaš kakega zaupnika oz......težko to povem...to so stvari,ki jih včasih čisto sama ne moreta rešit...pa bolje ,da je to oseba,ki ni osebno vpletena,oziroma,da gleda popolnoma nepristransko na to....men je blo včasih težko kaj prebavit v glavi,ko mi je mačeha od mojga kaj čisto realnega povedala,kako bo,če greva narazen...je imela popolnoma prav...ne rešiš tega s tem,da živiš pač pol sam...problem še vedno ostane v tebi in te žre..res pa je ,da ne moreš samo ti razmišljanja spremenit,ampak tud on--pa moški itak to najteže nardijo...mogoče ga postaviš pred dejstvo,kako bo za vsakega od vas,če grete narazen...za vsakega bo veliko težje,pa kakorkoli življenje teče naprej.Pohvalna je tvoja odločitev,da boš nekaj naredila za sebe,dieta--ni nedolžna stvar,ti včasih precej živce nese,ker se moraš zoperstavit svojim prejšnim navadam prehranjevanja in to je za organizem napor,pa še službo maš zdaj--pa toliko je pozitivnih stvari,ki so se ti zdaj zgodile user posted image user posted image user posted image --izkoristi jih,če pa si slabe volje se pa pri nas izkašljaj,možeka pa takrat,ko bi ga najraj zabila do nafte,preprosto ignoriraj--mogoče mu bo pa kapnilo,da je bolš,da se repenčiš in jeziš,pa ga imaš rada,kot da ga ignoriraš--to bolj boli,kot zmerljivke,verjemi-preverjeno.Je pa tud res,da si nismo ljudje enaki po karakterju in kar je pri men palilo,mogoče pri teb ne bo--ampak splača se poskusit vse prej-že zarad Hane,ker te bo vedno spraševala,zakaj......jej,kolk sem spet naklofala,sam ko smo take fajn punce tu gor-user posted image -se mi zdi,da vsako osebno poznam in mi še daleč ni vseeno,ko je katera na preizkušnji


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 14:28:25   
dodi
Pa ne sam prot ljubljančaniuser posted image user posted image  kaj o nas govorijo je tud boljš da ne vemuser posted image user posted image  pa jaz se ne sekiram,saj ma vsak tele svoje vesele...
Za kofe se bova pa res zmenleuser posted image user posted image  a vela?

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 14:33:48   
hanna1
...dodi..user posted image user posted image ..sej veš,favšarija...sem mela prej mamo na obisku,ker sem jo peljala v laboratorij...ste ji bli tako všeč user posted image .....sem ji morala pokazat sliko..

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 14:37:56   
natasaom
hana sej se, ignorirala cel teden.in včeraj sem mu povedala da naj spremeni obnašanje in je bil ogenj v strehi.zato,ker je samo on pomemben..jest vem kaj bom naredila...sej otrok mora imeti očeta-ampak ne za vsako ceno

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 14:56:39   
hanna1
natasaom,jes fejst,fejs stiskam fige,da...bi se vse najbolš rešilo,je pa fajn,da maš zdaj  službo...boš malo odklopla od njega ,sosedov,....ponavadi pomaga---spet nakladam,al...user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 14:59:43   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ooo, Dodi bi pa lahk bla moja mentorca user posted image da me izuči obrti dvojčkov - k to zdej kmal rabim user posted image  user posted image   kva sem mal fouš - jeeeest tuuuud user posted image Dodi, zakon! user posted image
hmm, 2x dvojčke namest trojčkov; to bi tud šlo, se ne bi prtožvala.. user posted image .....user posted image user posted image user posted image sem čakala na mateykin komentar dodi...tale o mentorci je dobra.....user posted image user posted image user posted image .....
....


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:03:32   
natasaom
vse se zgodi z namenom..s tem se tolažim..
matejka a ti bi res imela trojčke? jest bi samo še enega user posted image

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:14:19   
smotka lonib
dodi!
 
ne mi zamerit, ampak očitno se splača delat otroke. Ker jest pri treh otrocih ne morem zidati tako velike nove hiše, pa nimam tako zelo slabe plače (prov super pa tud ne), kaj šele, da bi sio v stari hiši (ki jo z mojim prenavljava), dala vzidati novo peč in tako čudovit štedilnik. Očitno se splača otročke delat, ker so ljudje zelo radodarni (Slovenske novice). Tud jest živim v stari hiši, ki jo počasi prenavljam in si zaradi tega ne morem privoščiti več otrok. po časopisih pa tud ne bla rada.,

pa brez zamere.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:35:05   
hanna1
.....user posted image user posted image user posted image ...mislim,da se vsak po svoje znajde v življenju...ali kot pravi en pregovor"vsak je sam svoje sreče kovač "...

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Mamice po 35 letu
16.1.2008 15:40:01   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: lonib

dodi!
 
ne mi zamerit, ampak očitno se splača delat otroke. Ker jest pri treh otrocih ne morem zidati tako velike nove hiše, pa nimam tako zelo slabe plače (prov super pa tud ne), kaj šele, da bi sio v stari hiši (ki jo z mojim prenavljava), dala vzidati novo peč in tako čudovit štedilnik. Očitno se splača otročke delat, ker so ljudje zelo radodarni (Slovenske novice). Tud jest živim v stari hiši, ki jo počasi prenavljam in si zaradi tega ne morem privoščiti več otrok. po časopisih pa tud ne bla rada.,

pa brez zamere.



kaj pa pravzaprav tebe moti? sej jest tud nimam velike hiše-jo sploh nimam..in glede na to,da ima ženska 10 otrok ji lahko samo rečem kapo dol in svaka čast.
pa hvala bogu,da pomagajo ljudje..jaz še sebi ne morem

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?