|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Višina škornjev in krilo
3.10.2007 12:57:40   
MarijaPo
Jaz sem ene pet let nazaj kupila ene ful dobre skornje v Bati (takrat so stali 25 jurijev in sem mislila, da me bo pobralo od visoke cene). No, te skornje nosim vseh teh pet let celo zimo (drugih cevljev sploh ne obujem). In so ze kar zguljeni, ampak so tako neskoncno prijetni, da dvomim, da bom dobila boljse. Skratka, splaca se placat mal vec, pa imet ene res dobre, ostalo pa ce je ze glih kaksna izjemna situacija, ko ne mores obut priljubljenega obuvala.

Kar se pa tice krila - jaz sem ljubiteljska sivilja in meni je ful modno in lepo, ce se vidi med skornji in krilom malo noge. Pol zgleda manj zapeto in bolj zapeljivo. Pri skornjih je pa itak tako, da ce imas ful suha meca, ni glih blazno lepo. Meni so najlepse normalne zenske z lepimi meci, kot suhljad, ki kar plava v skornjih in se vse mota okrgo nog.
Skratka, punce, ne dajte se, skornje na noge, rit v krilo in zmaga je vasa. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Višina škornjev in krilo
3.10.2007 13:44:04   
Taula
Skratka, splaca se placat mal vec, pa imet ene res dobre, ostalo pa ce je ze glih kaksna izjemna situacija, ko ne mores obut priljubljenega obuvala


Splača se imeti ene dobre, udobne, kvalitete. In pa par parov ''ta poceni'' da jih kombiniraš za kake posebne priložnosti.

Sicer pa..5 let isti šuzi pozimi..a se jih ne naveličaš? user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Višina škornjev in krilo
3.10.2007 13:53:56   
jakaracman
Jezus sp. pa ne škornjev do sredine meč, pa še za 25 eur.Ja vidi se jim da so ceneni.Sorčiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Višina škornjev in krilo
3.10.2007 14:46:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kaj mislite, je v redu, če so škornji nekje do 2/3 meč, pač običajni škornji, krilo pa do podkolen, tako da je vmes nekje 10 do 20 cm prostora?


Meni je pa to grdo. Že pri suhicah. Enako je s škornji do krila. Na take škornje mi lepo zgleda edino krilo do kolen, da se kolena še vidijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Višina škornjev in krilo
3.10.2007 15:30:41   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kaj mislite, je v redu, če so škornji nekje do 2/3 meč, pač običajni škornji, krilo pa do podkolen, tako da je vmes nekje 10 do 20 cm prostora?


Meni je pa to grdo. Že pri suhicah. Enako je s škornji do krila. Na take škornje mi lepo zgleda edino krilo do kolen, da se kolena še vidijo.



Evo, sto ljudi sto čudi!

Meni je všeč. Itak je pa vedno tako, da je nekomu všeč nekaj, kar drugemu ni. Če je tebi všeč - go for it! Tudi jaz bom letos hodila taka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Višina škornjev in krilo
3.10.2007 15:48:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: riders

Če je tebi všeč - go for it!

Se strinjam. Ker edino to je pomembno.user posted image

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Višina škornjev in krilo
4.10.2007 9:24:21   
tanaja*
Splišni, v tanovem TUŠ-u, tam kjer je bil prej Bauhaus je ena noro dobra štacuna s čevlji- Zazza, podružnica Mass-a, samo da je malo ceneje. Jaz sem si tam kupila ful hude škornje čez kolena, material ne vem točno kaj je, izgleda kot usnje (pa ni umetno usnje). So pa čiiist oprijete, čez kolena in s tanko 10 cm peto. Res fuul nore, cena pa sploh ne ubijalska - 55 € user posted image . Imajo pa ful različnih modelov in ful hude šuhe. Se splača it pogledat!

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Višina škornjev in krilo
4.10.2007 9:26:14   
Anonimen
Včeraj sem bila v Humanicu, pa nimajo takih, ki bile meni O.K. Ene so bile take visoke, za zavihat oz. odvihat,  tiste so bile O.K., samo spo pa spodaj bile tako preprosto narejeno, če sem imela hlače čez, so izgledale, kot bi imela obute gumijaste škornje. Jaz bi pa rada, da pašejo tudi na hlače.

Pomerila sem jih malo morje, od tistih za 25 evrov do takih za 200 evrov. Pa so mi zaenkrat še vedno najboljše tiste za 25 evrov.

Sem pa vprašala stilistko, ki je bila na obisku, kako je s tem razmakom med krilom in škornji, pa je rekla tako nekako kot Maggi. Da če imaš lepe noge in lepo postavo, potem je dovoljeno čisto vse, sicer je treba pa pazit, nimaš kaj. In se zelo strinjam.

Tako sem spet na začetku. Izgleda, da bom morala iti "v bojni opremi (krilu in najlonkah)" v trgovino probat, kako izgleda.

Hvala za vaša mnenja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Višina škornjev in krilo
4.10.2007 9:28:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Splišni, v tanovem TUŠ-u, tam kjer je bil prej Bauhaus je ena noro dobra štacuna s čevlji- Zazza, podružnica Mass-a, samo da je malo ceneje. Jaz sem si tam kupila ful hude škornje čez kolena, material ne vem točno kaj je, izgleda kot usnje (pa ni umetno usnje). So pa čiiist oprijete, čez kolena in s tanko 10 cm peto. Res fuul nore, cena pa sploh ne ubijalska - 55 € user posted image . Imajo pa ful različnih modelov in ful hude šuhe. Se splača it pogledat!


Mogoče bom šla pa res še tja pogledat, hvala. Čeprav se mi ne da še enkrat v Lj. 10 cm peta je zame previsoka, mogoče imajo tudi kaj nižjo.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Višina škornjev in krilo
4.10.2007 9:34:34   
tanaja*
Majo tud z nizko peto in brez pete. Tam imaš tud Deichmann-a, jaz sem tamali kupila originalne Fila supergice za 25 €(znižane za 50%). So pa ful lepe, črne z roza napison in logotipom.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Višina škornjev in krilo
4.10.2007 9:37:35   
Anonimen
No, tanaja, mogoče bom pa res v petek šla. Itak sem v Humanicu videla ene ful dobre čevlje za Tiborja, pa jih mora probat.

Aja, petek je že jutri, madona čas leti.user posted image

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Višina škornjev in krilo
5.10.2007 14:38:31   
poliloni
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Splišni, odvisno h kateremu krilu... Ali h krilu št. 1, št. 2, št. 3 ali št. 4.

user posted image user posted image user posted image




Ja, to je sedaj vprašanje....user posted image


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?