|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bistrčanke
22.2.2009 21:35:28   
snikolina
Jado najlepša hvala za info. Tudi mene je skoraj kap danes, ko sem zagledala sneguser posted image
Groza!!

(odgovor članu jado)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Bistrčanke
27.2.2009 12:06:14   
andrejaboris
Hoj kaj nobena Bistrčanka nima časa bit na netu?user posted image user posted image

Al ste vse na zraku in sončku? Mi smo zopet nekaj bolani, počasi se mi bo zmešalo. KOmaj čakam pomlad.

Grem otroci kličejo.


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Bistrčanke
27.2.2009 12:18:13   
*anamor*
Haj,

očitno nas je ta sonček res tako prevzel, da nimamo več časa za net. No jaz sem zvečer kar na netu, samo bolj na facebooku in na netlogu. Punce nekaj bo treba ukrenit, da več ne bomo zanemarjale našo temo, kaj pravite?

No za tiste, ki pa še niste videli našo masko pa:

user posted image
andrejaboris - tudi tvoja dva sta bila zelo lepi maski. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Bistrčanke
6.3.2009 21:56:11   
jado
Ojla!
Danes je bilo super vreme. Jutri pa nas čaka Krst. user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da bo tudi lepo vreme.
No Krst bomo imeli če nas župnik ni pozabil!!! Danes bi morali imeti priprave pa ni bilo župnika. Pogovarjali smo se z tistim ki je imel večerno mašo in nam je rekel "te že bo krst če ste se tako dogovorili". Mislim no!user posted image user posted image user posted image

Teko da bomo videli kaj bo? Se javim in vam sporočim!

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Bistrčanke
7.3.2009 18:58:43   
andrejaboris
Jado lep krst vam želim!



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu jado)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Bistrčanke
7.3.2009 21:37:23   
*anamor*
Jado upam, da ste imeli danes krst. Vem tudi jaz nisem bila zadovoljna tukaj v bistrici. Nikakva organizacija. Glede priprav pa bodi srečna, si vsaj spustila verouk. user posted image user posted image user posted image user posted image  Ko bi pri nas tudi pozabil.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Bistrčanke
8.3.2009 15:14:22   
snikolina
Jado user posted image user posted image user posted image user posted image za krst.

Punce dejte mi povedat katero P naj izberem za našega Anžeta? Ali Breda KODELIČ-KORUNIČ, dr.med. ali Višnja ZORKO, dr.med.? Nobena se mi ne zdi napačna in sem v dilemi. Kakšne so vaše izkušnje z njima? Hvala za odgovore.

Drugače pa; danes smo vozičkali cca. 3 ure, je tak lep dan. Zdaj pa dragi pripravlja kosilo, Anže pa počiva.

LP

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Bistrčanke
8.3.2009 16:43:13   
andrejaboris
Snikolina jaz imam Zorkotovo za oba in je fuullll dobra zdravnica. Meni osebno je bolj všeč kot Kodeličeva. Sta pa drugače obe zelo dobri.

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Bistrčanke
8.3.2009 20:35:46   
*anamor*
No jaz pa ima Kodeličovo in mi je boljša od Zorkotove. Do zdaj imam res super izkušnje z njo. Pa še s sestrami se lahko marsikaj dogovoriš. Pri Zorkotovi pa je baje ena full tečna in so kar problemi. Vsaj moja svakinja tako pravi. Je pa res, da ima vsaka mamica različne izkušnje z njima.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Bistrčanke
10.3.2009 19:15:58   
andrejaboris
Anamor pri Zorkovi sta obe sestri fullll prijazni in še oni dve fulll pomagata s svojimi nasveti. Jaz sem res fullll zadovoljna.

Kak ste pa kaj bistrčanke? Mi smo vredu in komaj čakamo lewpo vreme da se bomo lahko zunaj šetali in igrali.

lepo bodite!!!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Bistrčanke
10.3.2009 21:12:58   
jado
Pozdravček!

Krst je za nami in sem zelo zelo razočarana!!!  Tako zmedenega in nevljudnega župnika kot ga imamo v bistrici pa še ne! Zame je pravi DEBIL!!!!! Če še imam enega otroka nebom niti pomislila na krst v bistrici.

Dnevi so vedno lepši in toplejši. Super za vozičkanje. Se vidimo kaj user posted image

.... aja zame je najboljša pediatrinja na svetu Zorkotova. Res se načakaš ampak ko si pri njej te posluša in otroka trmeljito pogleda. Sestre pa so tak tak. Včasih super včasih pa ne. Ampak to jim ni za zamerit tudi mi imamo slabe dneve.
Čaučiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Bistrčanke
11.3.2009 9:18:26   
tina0303
IZVIRNO SPOROČILO: *anamor*

No jaz pa ima Kodeličevo. Do zdaj imam res super izkušnje z njo. Pa še s sestrami se lahko marsikaj dogovoriš.



Se lahko samo podpišem. user posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Bistrčanke
11.3.2009 9:22:19   
tina0303
Jado, pa to je imel prav župnik krst? Ker pri nas župnika sploh blo ni, je imel oni drugi. Tudi jaz sem bila razočarana, sem bila v MB na krstu, kjer jih je tudi bilo več, krščencev mislim, pa je vse skupaj dosti lepše izgledalo...Pa dobro je, smo preživeli, ne anamor? user posted image

(odgovor članu jado)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Bistrčanke
11.3.2009 11:38:57   
snikolina
Hvala za odgovore, bili smo že pri obeh in obe se mi zdita fajn, ampak še vedno ne vem katero izbrat. Ima katera kakšen predlog kako izbrati?? Haha sem hecna? Že kej vozičkate? Kofetate?

(odgovor članu tina0303)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Bistrčanke
11.3.2009 14:30:08   
*anamor*
Ja tina res smo preživeli, na koncu smo se še fajn meli. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Bistrčanke
11.3.2009 20:35:14   
andrejaboris
Hoj!

Snikolina saj sta obe dobri. Proti temu kaj slišim za MB... sta obe res zakon.

MI smo Lana krstili v MB stolnici in tut Eneja bomo. NIti ne pomislim, da bi ga tu. Sem slišala same "lepe " stvari za tega župnika.

Kdaj bo kaki kafe pado??? Ve verjetno že itak kofetkate. Se vam enkrat pridružim, eče poveste kje se potikate! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo nočko vsem.


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Bistrčanke
12.3.2009 9:23:37   
*anamor*
andrejaboris - res bi bilo fajn če bi se nam kdaj pridružila na kakšnem kafeju. Me smo večina na kavi pri Belem konju. Potem pa gremo na sprehod čez Tirgot. Dobimo pa se različno, večina pa po 12 uri.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Bistrčanke
17.3.2009 13:35:29   
andrejaboris
Hoj babike!

V petek bi se vam lahko pridružila, če bote kofetkale. Če bo lepo vreme brez dežja.

Mi smo kolko otolko ok, le Enej štrajka s spanjem. Kak pa ste ve?


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Bistrčanke
24.3.2009 14:25:50   
snikolina
Hej, kje se kej nahajate? Men je dolgčas doma (hehe) user posted image user posted image Čakam sonček, toplo vreme.

Naj vam povem, izbrala sem dr. Zorko. Sestra (s črnimi kratkimi lasmi) je pa res klasa zase. Kakor veter zapiha....

LP

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Bistrčanke
24.3.2009 19:04:25   
*anamor*
Sinkolina res smo tale forum kar malo zanemarle. Veš naši malčki so že pravi mali vrageci in sploh ni več časa. No me veseli, da si si izbrala zdravnika in da boš zadovoljna. Ja za tole sestro sem pa slišala, da je katastrofalna. No upam, da neboš imela teh izkušenj z njo.



_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Bistrčanke
24.3.2009 20:54:51   
snikolina
Hvala Anamor, tudi jaz upam, da ne bo težila. user posted image  

Vragolije se počasi pričenjajo tudi pri nas. Ampak sem še daleč od vseh vas, ko je toliko mlajši naš Anže. No, zdaj je že 63 cm velik in 6400 g težak. Pravi korenjak.
LP

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Bistrčanke
25.3.2009 14:28:35   
*anamor*
Uuuu potem pa je res že pravi korenjak, no upam, da se nama bosta kdaj pridružila na kakšnem sprehodu. :)

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Bistrčanke
26.3.2009 19:26:55   
*anamor*
VABILO

V kratkem bomo organizirali orientalske plese, zato bi bili zelo veseli če bi se še nam katera privoščila. Ena še je nujno obvezna, vse ostale pa ste seveda še dobrodošle.
Plesi bodo v Ljudski univerzi v Slovenski Bistrici okrog 20.00 ure.

NUJNA UDELEŽBA!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Bistrčanke
27.3.2009 16:00:58   
andrejaboris
HOj.
SEm vas danes vidla šetkat, pa sem vam potrobla. Pri meni kar ni in ni časa za kofetkanje, le kje ga vzamete?user posted image user posted image user posted image Samo zdaj ko bo lepše vreme ( upam da bo kmalu) pa se vam res pridružim.

Aja pa na FBku ste fulll dobre z vašimi user posted image user posted image user posted image user posted image in tam nisem mogla komentirat.

Naše noči so katastrofa, ker nas jezijo zgornji 1 in upam, da ne bo več dolgo tako. Drugače pa smo za enkrat ok. Le neprespana sem ko ... Sem danes nakrampala 3,5 ur spanca. Krasno ne?user posted image user posted image user posted image Ah saj bo bolje.

Anamor kaki orientalski plesi? Kaj je za plačat? Kolko?

Meni sta pa obe sestri pri Zorkovi zakon. Vsak ima pač drugačne izkušnje.

Lepo bodite in se kaj vidimo in ogrejemo ob kavi in toplem sončku!

papa


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Bistrčanke
31.3.2009 16:27:26   
jado
Ojla!!!!
Uspelo mi je spet malo pogledat kaj si pišete. Snikolina vidiš jaz pa imam z drugo sestro (blond lasje do ramen) slabe izkušnje. Ona zna bit kar freh in zadirčna. No pa saj vse portpiš samo da je zdravnicqa vredu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kot otrok sem že hodila jaz k njej in sem zelo zadovolna z njo. Le to čakanje!!!user posted image user posted image user posted image


Če ima katera prej čas sem jaz zunaj že od 10.30. Potem moram kuhat in grem zato prej ven. Upam samo da bo lepše vreme in bo bolj lušno bit zunaj.

Čaučiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 [18] 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?