|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bistrčanke
4.1.2009 9:33:10   
*anamor*
ooo nemrak76 čestitam za kar 2 zobeka. Mi pa ga vidimo že 4 dni pa še noče ven predret. Jaz tudi že pogrešam naše kavice, upam,da se jutri vidimo.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu nemrak 76)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Bistrčanke
5.1.2009 12:09:46   
Anery
Nemrak: user posted image user posted image user posted image  za zobke. Mi jih še nimamo in jih ne pogrešamo user posted image .

Anamor: tudi pri vas bodo kmalu zunaj.
Andrejaboris: user posted image user posted image user posted image  za Eneja, da se pozdravite.


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Bistrčanke
5.1.2009 12:56:49   
*anamor*
Ja anery upam, da bodo res čimprej zunaj, ker se je revež celo noč jokal, tako so ga boleli. Tako, da upam, da bo res hitro minilo.
Andrejaboris user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čimprej pozdravite.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 9:37:31   
Anery
Tečaj plavanja oz. vadba dojenčkov v vodi: uvodno predavanje na Fontani je 8.1.2009, uvodno predavanje na Ptuju smo že zamudile (bilo 5.1.2009).

A bo katera hodila? Bila bi zelo vesela družbe.


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 11:03:40   
tteeaa
Zdravo, punce!

Oglaša se še ena Bistrčanka (no, ja, iz okoliceuser posted image ). Me je anamor povabila, da se vam pridružim, tako da, če nimate nič proti, bom malo čvekala z vami. user posted image

Drugače imam pa doma Lano, ki bo 10. januarja stara 7 mesecev in je pravi sončekuser posted image .

Pozdravček....




_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 15:27:54   
tina0303
Pozdravljena tteeaa!

Midve pa imava punci, rojeni na isti dan! user posted image

Kar pridruži se nam!

Pozdravček

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 16:54:20   
*anamor*
no tteaa lepo pozdravljena  tudi na tem forumu. Veseli smo, da si se nam pridružila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu tina0303)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 18:10:53   
HEI
Živjo punce...

najprej tteeaa dobrodošla user posted image user posted image user posted image

Anery tudi jaz bi šla na plavanje ampak bom še prespala pa jutri povem ali grem ali ne... Da si nebi preveč na glavo nakopala... Zdaj ima namreč Hana še kot kaže škrlatinko (čeprav je diagnoza škrlatinka bila pri njej v Škofji Loki definirana kar rekordno štirikrat user posted image ) Zdaj pa so nama tu v Bistrici prvič delali test za streptokok, ki je bil pozitiven... Ampak je rekla zdravnica, da če je že bila tolikokrat pa naj bo to angina user posted image user posted image user posted image  Mislm KVA user posted image user posted image user posted image  

tea78 tvoja svakinja je pa čist divja user posted image user posted image user posted image  Mene danes vse boli... toooolk nas je zmatrala (no vsaj mene). 

Sej res Anery boš ti hodila na aerobiko? Anamor pa ti? 

No lepo se imejte, ko bo kaj sončka pa upam, da se dobimo na kaki kavici??


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 18:35:05   
*anamor*
Sej res Anery boš ti hodila na aerobiko? Anamor pa ti? 


Hei nevem sem se pa zdaj tako polenila, da kar groza. Moram še prespati. Bilo pa bi super če bi šla, samo če pa si mi potem zdi, da mora vsako večer nekam.

Jaz nebom šla na plavalni tečaj, ker še imamo karte za izkoristit, do konca januarja, pa še jih nismo.

Punce ste bile danes kaj zunaj, midva sva bila komaj ob 13.30

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 20:33:30   
Anery
IZVIRNO SPOROČILO: HEI


Sej res Anery boš ti hodila na aerobiko? Anamor pa ti? 





Sem razmišljala o aerobiki, toda nazadnje, ko sem bila sem ugotovila, da to ni zame. Morda bi morala ponovno poskusiti user posted image .  

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Bistrčanke
6.1.2009 20:35:40   
Anery
IZVIRNO SPOROČILO: tteeaa

Zdravo, punce!

Oglaša se še ena Bistrčanka (no, ja, iz okoliceuser posted image ). Me je anamor povabila, da se vam pridružim, tako da, če nimate nič proti, bom malo čvekala z vami. user posted image

Drugače imam pa doma Lano, ki bo 10. januarja stara 7 mesecev in je pravi sončekuser posted image .

Pozdravček....





Dobrodošla user posted image user posted image user posted image . Iz katerega konca Bistrice si?

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Bistrčanke
7.1.2009 21:17:17   
tea78
ojla vsem, tteeaa najprej dobrodošla pri nas, jaz tudi že komaj čakam, da bo kaj lepše vreme da začnemo z našimiuser posted image , jih že prav močno pogrešam, upam, da bo čimprej sonček, pri nas je vse po starem, Naja je vredu........
no se še kaj oglasim,
lepo mi bodite,
velik objemček za vse vas, pa pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Bistrčanke
8.1.2009 17:01:44   
tjaška28
Zdravo punce,
odločila sem se, da nekaj Evinih stvari, ki jih je prerastla podarim varni hiši. Vabim vas, da se mi pridružite. Saj ni potrebno dosti, mogoče kak bodi ali pajacek. Pokličite me ali kontaktirajte na zs.

Jaz tudi komaj čakam lepše vreme, da gremo na kavico in klepet. Lepo bodite.
Pozdravčki!!user posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Bistrčanke
8.1.2009 18:28:26   
andrejaboris
Hoj babike. Enej je že boljši, samo kašlja še in upam, da to tut počasi neha. Pa da grema malo ven. Jutri če bo lepo vreme.

Lan pa je bil dans pri frizerju in komaj čakam da ga vidi. Sta šla z atijem oba po nove frizure.user posted image user posted image

Je pa tečka ta naš Enej in bi bil kar na rokah. Upam da zato ker je bolan in ne zato ker je razvajenuser posted image user posted image user posted image

Tteaa dobrodošla.

A ma tu gor katera sinčka Benjamina?

Nič upam da se kaj vidimo. papa

< Sporočilo je popravil andrejaboris -- 8.1.2009 18:41:22 >


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tjaška28)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Bistrčanke
9.1.2009 10:24:35   
nemrak 76
pozdravljene punce,

anery si bila na uvodnem sestanku za plavanje? mene je do konca mučilo ali naj grem ali ne in je potem prevagala ta huda zima da se nisem odločila. menda bo aprila še enkrat, tako da bi šla takrat.

rabila bi kremo za noge od justa. če ma katera veze, bi prosila, če mi jo lahko zrihta.

kar se pa kavic tiče - nektere že veselo kofetkamo, čeprav ne zelo dolgo zaradi mraza. upajmo da bo sonce čimprej močnejše, da nas bo grelo namesto ruskega plina.

kavica? če je lepo vreme pri konju. zaenkrat še imajo plin, da nam vklopijo grelce

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Bistrčanke
9.1.2009 10:33:28   
*anamor*
No če se katera pridružiti na kavici smo ponavadi ob 12 uri tam. Danes tudi, tako zelo dobrodošle.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu nemrak 76)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Bistrčanke
9.1.2009 15:14:14   
tjaška28
Meni je tašča prinesla kremo in koledar od justa in je zadaj napisan kontakt svetovalke: Stanka Osolnik tel. 041-364-944 Upam, da sem ti pomagala.

(odgovor članu nemrak 76)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Bistrčanke
9.1.2009 16:13:24   
andrejaboris
Pri belem konju ste vsak dan?

Če bo zneslo se vam kaj pridružim. Komaj čakam pomlad!!!!!!! Bi blo fajn ja
Otroka mi spita pa je taki mir.





_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tjaška28)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Bistrčanke
10.1.2009 15:05:43   
andrejaboris
Hoj babike!

Kaj je kera za aerobiko? Kaj sploh že lahko aerobikiram? user posted image user posted image user posted image Dojim še namreč .

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Bistrčanke
10.1.2009 21:56:56   
tteeaa
IZVIRNO SPOROČILO: tina0303

Pozdravljena tteeaa!

Midve pa imava punci, rojeni na isti dan! user posted image

Kar pridruži se nam!

Pozdravček



lepo.user posted image A ni to en krasen datum? user posted image


_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu tina0303)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Bistrčanke
10.1.2009 21:59:15   
tteeaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anery

IZVIRNO SPOROČILO: tteeaa

Zdravo, punce!

Oglaša se še ena Bistrčanka (no, ja, iz okoliceuser posted image ). Me je anamor povabila, da se vam pridružim, tako da, če nimate nič proti, bom malo čvekala z vami. user posted image

Drugače imam pa doma Lano, ki bo 10. januarja stara 7 mesecev in je pravi sončekuser posted image .

Pozdravček....





Dobrodošla user posted image user posted image user posted image . Iz katerega konca Bistrice si?


V bistvu proti Makolam.user posted image


_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Bistrčanke
10.1.2009 22:01:48   
tteeaa
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Hoj babike!

Kaj je kera za aerobiko? Kaj sploh že lahko aerobikiram? user posted image user posted image user posted image Dojim še namreč .


Načeloma lahko, ampak jaz sem ugotovila, da  imam po vsaki športni aktivnosti manj mleka kot sicer, tako da sem za nekaj časa še opustila športanje. Pa še tako prikladen izgovor je to, a neuser posted image user posted image


_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Bistrčanke
12.1.2009 13:23:24   
jelka123
pozdravljene bistričanke,tudi jaz bi se vam pridružila na čvek
sem iz sl.bistrice imam pa dve punci prva stara 5 let, 11.09.2003 druga pa rojena 28.11. 2008-Lucija in Jana

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Bistrčanke
12.1.2009 14:08:27   
Anery
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Hoj babike!

Kaj je kera za aerobiko? Kaj sploh že lahko aerobikiram? user posted image user posted image user posted image Dojim še namreč .


Pozdravljene,
Sicer, kot sem že napisala nisem za aerobiko, doma pa imam sobno kolo na katero se spravim vsaj 2x tedensko in pri meni ne vpliva na količino mleka, tako da se splača poskusiti, seveda če nočeš prikupnega izgovora user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Bistrčanke
12.1.2009 14:12:02   
Anery
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak 76

pozdravljene punce,

anery si bila na uvodnem sestanku za plavanje? mene je do konca mučilo ali naj grem ali ne in je potem prevagala ta huda zima da se nisem odločila. menda bo aprila še enkrat, tako da bi šla takrat.

rabila bi kremo za noge od justa. če ma katera veze, bi prosila, če mi jo lahko zrihta.

kar se pa kavic tiče - nektere že veselo kofetkamo, čeprav ne zelo dolgo zaradi mraza. upajmo da bo sonce čimprej močnejše, da nas bo grelo namesto ruskega plina.

kavica? če je lepo vreme pri konju. zaenkrat še imajo plin, da nam vklopijo grelce


Nisem bila na uvodnem sestanku. user posted image

A si že dobila kremo od Justa? Če ne, me pokliči.

Kavicam se pa tudi jaz kaj pridružim. Bi se že, pa smo bili cel teden na kolinah. Imam jih že poln kufer. user posted image


(odgovor članu nemrak 76)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?