|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 14:42:19   
Anonimen
Mogoče ima pa samo College serija to možnost ... Cargo serija pa ne user posted image ... No pa saj vseeno ... itak sem ugotovila, da se ogrodje da skupaj s košaro na njem, samo pač en del košare malo v luft štrli user posted image . Vseeno ful hvala!!!!

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.2.2009 22:14:46   
Detece
Če katero zanima nakup 1 mesec rabljenega vozička Mutsy naj se mi javi na ZS.
Imam pa 4 riderja s košaro in športnim delom (še zapakiran).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.2.2009 16:00:03   
*Junona*
Detece, kako pa to, da ga prodajaš?

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.2.2009 17:59:17   
Detece
Ugotovila sem, da potrebujem bolj terenski voziček. Tale Mutsy, ki ga imam jaz (nima napihljivih koles) je bolj za mestno vožnjo. Sicer je ok tudi na makedamu za tu in tam, ja pa kar veliko hodim po gozdnih poteh. Pa tud sem si že enega drugega nagledala, ki se mi zdi bolj primeren za moje potrebe.


(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.2.2009 23:45:12   
*alina*
Detece imaš ZS.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.2.2009 9:59:18   
la
Pozdravljena punce!

Tudi midva z dragim sva postala ponosna lastnika 4-riderja. Slikice si lahko ogledate v albumu.
Sva ga sestavila in preizkusila. Voziček je fenomenalen in komaj čakam, da ga preizkusim z najinim user posted image .
Rok imam namreč šele junija.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.2.2009 10:55:30   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mogoče ima pa samo College serija to možnost ... Cargo serija pa ne user posted image ... No pa saj vseeno ... itak sem ugotovila, da se ogrodje da skupaj s košaro na njem, samo pač en del košare malo v luft štrli user posted image . Vseeno ful hvala!!!!


Sicer sama še nimam Mutsy-ja, ga bomo pa kmalu kupili, sem se pa že vse pozanimala okrog vozička in sem videla da ugotavljate s katero košaro se da zložiti in kako, meni je bilo razloženo in pokazano, da naj bi te vrste košare, ki se popolnoma poležejo bile zadnji model do leta 2007, od l.2007 naprej pa niso več izdelovali takih košar. Upam da so mi prav razložili.
Pa veliko lepih sprehodov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.2.2009 11:07:15   
Flora2
IZVIRNO SPOROČILO: la

Pozdravljena punce!

Tudi midva z dragim sva postala ponosna lastnika 4-riderja. Slikice si lahko ogledate v albumu.
Sva ga sestavila in preizkusila. Voziček je fenomenalen in komaj čakam, da ga preizkusim z najinim user posted image .
Rok imam namreč šele junija.


Sem pogledala v tvoj album, res je ta voziček eden izmed lepših vozičkov, za vozit je pa sploh super, sem ga že preizkusila.
Zanima me samo, kaj imaš to za eno košaro, če si jo dodatno naročila, mislim na košaro za nakupe in kakšna je cena, pa če ni skrivnost koliko si dala za cel komplet?

(odgovor članu la)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.2.2009 12:59:20   
la
Voziček je bil kar drag, vendar je vreden vaskega evra. Kako se bo izkazal v praksi bomo še videli. 

Komplet v €:

Maxi cosi cabrio fix: 149,99  
Ogrodje z usnjenim ročajem in napihljivimi kolesi: 275,49
Adapterji za Maxi cosi: 18,99
Košara: 142,49
Športni del: 142,49
Nakupovalna košara: 28,49
Zimska vreča: 37,99
Dežna prevleka za športni del: 33,24
Dežniček: 28,49


(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.2.2009 20:22:38   
Anonimen
LOL: http://www.youtube.com/watch?v=dF9MzuwZiPU&feature=related

(odgovor članu la)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
28.2.2009 15:41:29   
miska2004
Hej punce, a je mogoče katera gledala Mutsy Transporter-ja? Prej sem bila bolj za 4rider-ja ali Slider-ja, zdaj mi je pa Transporter full všeč. Full je lahek, 7,7 kg, pa luškan. Pa še drag ni, 400€ (ogrodje, košara in športni del)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.3.2009 14:17:26   
HM84
Uau, sej je full lušnuser posted image

400€ za vse al kaj? Ne zdi se mi drago, a je taka cena v Slo al v tujini?

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.3.2009 15:14:40   
Leela
Transporter- jaz sem ga tudi gledala na netu. Je res luštkan, samo je pa sedežni del "slabše" narejen kot pri drugih mutsyjih. Mislim, manj v detajle gre. jaz sem opazila, da tehta 10kg.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 18:57:22   
zoga08
Hoj, tu še ena navdušenka nad mutsyem.

Otika a lahko poročaš, kako se obnese tvoj vozek v praksiuser posted image . Hvala.

La koliko časa sta čakala na vajin vozek?
Jaz čakam, na novo kolekcijo pa me je strah da ga bova zato dobila prepozno, mam tud konc junija rok.

A še to sem bila prejšni teden v Celovcu v XXXLuts so mel mutsiye raztavljene ene 5 ampak so bili ful dražji. Podvozje 375 evr, košara 200 evr, .... sam za primerjavouser posted image .

Pozdravčka.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 19:17:01   
*Junona*
Zoga08, kdaj pa pride nova kolekcija?
Problem je, ker se dolgo čaka. Js sem imela srečo in sem čakala samo 4 tedne.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 19:48:11   
Mandek
Ojla!

potrebujem pomoč....nam namreč nekako ne gre ta športni deluser posted image . sploh ne znam naštimat, da bi bil fiksen...user posted image
Na pregibu se nam dviguje in če dam v ležeči položaj, zgleda mal čudno, kot bi bil otrok zapigan nazajuser posted image .
Izkušnje?


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 20:12:21   
skuštrana
mandek, kako imaš obrnjen sedež? Če tako dda gleda v tebe potem moraš zalepit trakec okoli ene prečne palce..Zadaj na sedežu je en trakec in tistega odlepi ter zategni okoli palčke. Joj, upam da me razumešuser posted image Meni se je dogajalo isto, dokler nisem pogruntala te trakce. Če imaš pa obbrnjenega stran od sebe potem pa ne vem, bi moral lepo statuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 20:14:02   
Anonimen
Mandek, če gleda športni del stran od tebe, ga je treba namontirat na ogrodje tak, da sta ona dva kavlja na spodnji strani sedeža pod črnima vodoravnima prečkama ogrodja ... a si predstavljaš? ... Ker midva sva tut najprej narobe montirala pa nama ni bilo nič jasno zakaj tako ... potem sva pa to pogruntala in zdaj je vse tako kot mora bit.

< Sporočilo je popravil Otika -- 2.3.2009 20:19:50 >

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 20:22:08   
skuštrana
Ja, Otika, točno..Če gleda stran potem pa tista 2 kavlja, sem že čisto pozabilauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 20:50:43   
miska2004
Odgovor glede Transporterja: taka je cena v Slo, v BCjuuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 20:59:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: zoga08
Otika a lahko poročaš, kako se obnese tvoj vozek v praksiuser posted image . Hvala.
La koliko časa sta čakala na vajin vozek?

Voziček se SUPER obnese ... no vsaj košara ... športni del pa pride na vrsto čez kaka 2 meseca. Za terene, kjer ga jaz rabim mi je res fenomenalen (od srednje grobega makedama pa do prehodov v trgovini) ... pa tudi manevriranje je tako enostavno z njim, da misliš da voziš kako malo marelo.
Pa kot sem že parkrat povedala, sva ga midva koj dobila, ker so imeli takrat kar nekaj na zalogi.

(odgovor članu zoga08)
  Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 21:51:45   
barika
jaz sme par sdni nazaj poslala v BC BTC povpraševanje za mutsy 4 rider (napihljiva kolesa) in sem dobila tale odgovor

"Trenutno na zalogi nimamo nič od naštetega,čakalna doba je 2-3 mesece,po predhodnem naročilu.
Naslednji uvoz sicer pričakujemo marca,bi pa morala poklicati,če bo ostalo kaj viška za redno prodajo."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.3.2009 22:04:10   
Anonimen
Uuuu fino pol bom sedaj končno dobila footmuf za športni del, ki bo očitno prav prišel šele naslednjo zimo in pa prevleko za dež, ki ju imam že od decembra naročeno.

Sam kakšno srečo sva mogla pol midva takrat imet, da sva ogrodje košaro in športni del takoj dobila in to še prav tiste barve, ki nama je bila ful všeč.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.3.2009 12:09:29   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Uuuu fino pol bom sedaj končno dobila footmuf za športni del, ki bo očitno prav prišel šele naslednjo zimo in pa prevleko za dež, ki ju imam že od decembra naročeno.

Sam kakšno srečo sva mogla pol midva takrat imet, da sva ogrodje košaro in športni del takoj dobila in to še prav tiste barve, ki nama je bila ful všeč.


Js sem klicala prejšnji teden v BC v BTC, ker imam tudi footmuff že od decembra naročen. PA mi je rekla, da čez kakšnih 14 dni dobijo pošiljko in da bo verjetno tam zraven.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.3.2009 16:24:24   
Mandek
Ojla!

fino, da ste se potrudile, zdej mamo tipitopi, kot se reče! Uporabla trakce in je ok. Hvala, punce!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?