|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.1.2009 18:15:59   
skuštrana
Misliš, spodaj okoli ene palčke, kjer je potem nakupovalna košara?


Ja, tam okoli ga zalepi. Naš sedež je bil potem ok, samo fajn zategni.

Nam voziček ni padal skupaj ampak sta sedež in hrbtni del lezla narazen. Širila sta se, ko sem pa trakec zategnila pa sedežni del ni več vleklo naprej in je bilo ok.


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 30.1.2009 18:18:11 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.1.2009 19:59:41   
Lorencia
Za nastavljenje globike, kaj točno to mislite...tisto, ko se pod sedežem potegne dol ali gor ( taka haklca ) ali kaj drugega ?
Opazila sem, da sta ob strani okrogla gumba, kjer piše small/ large - ste morda to mislile ?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.1.2009 22:16:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

Za nastavljenje globike, kaj točno to mislite...tisto, ko se pod sedežem potegne dol ali gor ( taka haklca ) ali kaj drugega ?
Opazila sem, da sta ob strani okrogla gumba, kjer piše small/ large - ste morda to mislile ?


Ja to ja ... če zasučeš na smal, potem se hrbtišče bolj naprej da in je sedež bolj plitev ... in obratno ... samo s telimi trakci mi pa ni čisto jasno ... se bom očitno še en dan morala malo izrat z vozičkom user posted image

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.1.2009 22:53:35   
zvezdica05
Punce, košara se da zložiti skupaj z ogrodjemuser posted image .
Midva sva to pogruntala, ko smo košaro že skoraj nehali uporabljati.
Torej: Ko je košara že pritrjena na vozičku, je na spodnjem delu le-te ena ročkica. Poskusite jo potegniti in košaro malo dvigniti. Tako se košara na enem delu "odpne", na drugi strani pa je še vedno pritrjena na konstrukcijo. Tako se lahko voziček zloži v avto, ne da bi bilo pri tem potrebno snemati košaro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.1.2009 12:36:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05
Punce, košara se da zložiti skupaj z ogrodjemuser posted image .


Evo, spet novo presenečenje ... user posted image user posted image user posted image ... Mutsy je zakon!!! user posted image

Zvezdica, samo še to povej, kje je ta ročka? Mi je zdaj uspelo zložit ogrodje in košaro gor, samo je košare nisem nikjer nič odpela ... pač del kjer je glava štrli navzgor ...


< Sporočilo je popravil Otika -- 31.1.2009 12:41:55 >

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.1.2009 13:50:53   
zvezdica05
Otika, mislim, da pri nogicah. Na spodnjem delu košare, tam, kjer ima dojenček nogice. Nisem čisto sigurna, na košaro pa zdaj ne grem gledati, ker je že nazaj v škatli user posted image .
p.s. Mutsy je res zakon, je pa res, da je ogromen in mi smo sedaj nabavili še voziček marelo, kar je pa čisto druga pesem glede zlaganja, teže, vodljivosti.. Za sprehode in offroad imamo pa še vedno Mutsyja.
Naša ni hotela biti v košari več kot dva meseca, smo na silo sforsirali še en mesec, potem smo jo prestavili v športni del, kar pa ni ok za hrbtenico, vendar drugače ni šlo. Je pa potem v športnem delu konstantno dol lezla in na stran, zato mi je bilo takoj žal, da nismo vzeli sliderja, ki ima hrbtišče in sedalo fiksirano skupaj, ker v tistem sedežu - ne glede na to, ali je otrok bolj pokonci ali pa leži - je hrbet vedno ravno. ( Ko sem bila noseča pa ravno zaradi tega nisem hotela kupit sliderja.)

Aja, tiste trakce moram še pogruntat, ki jih je omenila Skuštrana user posted image . Je katera že?

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 31.1.2009 13:51:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.1.2009 15:04:32   
Anonimen
Zvezdica, mi imamo na spodnjem delu košare pri nogicah samo tisto podložko od košare, da če jo položiš na tla, da je stabilna ... a za tisto podložko potegneš?

Drugače je pa naša stara 10 tednov pa še vedno ful uživa v košari in nič ne nakazuje, da bi ona rada kaj okrog zijala, pa je drugače ful zvedavo bitje. user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 31.1.2009 15:05:30 >

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.1.2009 20:44:13   
zvezdica05
Evo, Otika - samo zate in ostale Mutsy fanice - sem šla pogledat na košaro, kje je ta ročka, da ne bom govorila na pamet.

Na spodnji strani košare, na sredini, sta dve podložki, na katerih košara stoji.
Spodaj pri nogicah, na levi in desni, pa sta dve polkrožni ročki, ki se ju potegne in s tem se košara na eni strani odpne od konstrukcije. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.2.2009 20:42:31   
Anonimen
Zvezdica, jaz teh ročk ne najdem ... evo, takole zgleda naša košara iz spodnje strani, pa mi prosim označi, kje so te ročke ... pliiiz!
user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.2.2009 21:40:39   
*Junona*
Mutsy vedno znova presenečauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sej si nisem vsega zapomnila, ko bo pri nas aprila v uporabi, bom sigurno še kaj spraševala.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.2.2009 23:22:05   
HM84
Huh ja, ni tolk ajnfoh kukr zgledauser posted image

Ampak men tisti small pa large še zmeri nista čist jasna. A je kakšna posebna taktika kako jih sploh obrneš. A jih morš zasukat za 180°?  Ker jst jih ne moremuser posted image Lahko samo premikam vse skupi gor in dol... če pa tisti trakec zategnem, potem je pa pod zelo velikim kotom, tako naslonjalo, kot tudi stičišče sedišča in hrbtiščauser posted image

O svašta, že res da bom "kmalu" pisala diplomo, ampak to je pa že mal prevečuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 9:43:14   
zvezdica05
Otika, daj, lepo prosim, še enkrat slikaj košaro spodaj, ker s te slike, ki si jo prilepla, se ne da nič razbrat, kje je kaj.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 17:16:38   
petra23
Zvezdica05, kakšno košaro pa si ti imela? Jaz imam cargo, pa o kakšnih kaveljčkih ni ne duha ne sluha. Sem včeraj vse temeljito preštudirala in zaključila, da se očitno s cargo košaro vozička ne da zložit. Je pa tud čudno, da v slovenskih navodilih piše da je to možno, medtem ko v angleških pa sploh ni nič omenjena ta možnost. Mogoče je to možno samo pri joey košari al pa tistem mutsyjevem avtosedežu, ki se ga da čisto poležat. Skratka men ne gre.

lp

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 18:41:30   
salcka
Lorencia, kakšne barve je košara? Team white? Kaj notranjost pa je modra?
Športni del je pa Silver?

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 19:09:47   
salcka
Fedora, kakšna bi pa bila cena za košaro?

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 21:13:17   
zvezdica05
IZVIRNO SPOROČILO: petra23

Zvezdica05, kakšno košaro pa si ti imela?
lp



Naša košara je College. A veš, da sem tudi sama razmišljala, da mogoče pri drugih košarah tega ni.
Čakam zdaj na novo slikco od Otike, pa da vidmo user posted image

(odgovor članu petra23)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 21:59:50   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: salcka

Lorencia, kakšne barve je košara? Team white? Kaj notranjost pa je modra?
Športni del je pa Silver?


malo si morete prebrat  nekaj postov nazaj a ne :), sem že nekajkrat v temi napisala - da je košara Team White , športni del pa Silver team.

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.2.2009 22:11:57   
Anonimen
A se tu kaj bolje vidi? Ma tale fotoaparat na GSM-ju je za en ku**, sam drugega trenutno nimam:
user posted image

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 6:50:19   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: HM84

Huh ja, ni tolk ajnfoh kukr zgledauser posted image

Ampak men tisti small pa large še zmeri nista čist jasna. A je kakšna posebna taktika kako jih sploh obrneš. A jih morš zasukat za 180°?  Ker jst jih ne moremuser posted image Lahko samo premikam vse skupi gor in dol... če pa tisti trakec zategnem, potem je pa pod zelo velikim kotom, tako naslonjalo, kot tudi stičišče sedišča in hrbtiščauser posted image

O svašta, že res da bom "kmalu" pisala diplomo, ampak to je pa že mal prevečuser posted image user posted image user posted image



Trakec pride v poštev samo, če je sedež obrnjen proti tebi, drugače ne. Drugače samo obneš tista 2 gumba. Je pa tako, dokler je gor prevleka se sploh ne opazi, da si kaj prestavla, jaz pa sem letos poleti prevleko prala pa sem jo dala dol, potem se pa full vidi, da gre hrbtni del par cm naprej in nazaj. Ma, jaz sem tudi diplomirala zraven tega voza, navodila samo v ang...Grr..Ga imamo že leto in pol, pa še vedno nisem vse pogruntala..No, bom pa ri naslednjem otroku kaj novega našlauser posted image

Ena je spraševala zakaj smo se odločili za Urban riderja - mi predvsem zato, ker smo bolj off road in so večje kolesa boljše. Druga stvar je bila ta, da pri urban riderju lahko dokupiš dodatni sedež in imaš voz za dva otroka, kar mi bo mogoče sedaj prav prišlo (razlike bo 20m). Lepši mi je, itakuser posted image . Aja, pa lahko se dokupijo mali koleščki, zakleneš pregib in potem imaš skoraj identičen voziček 4 riderju. Edino, se mi zdi da je urab rider spredaj malo ožji, nisem pa sigurna. user posted image Jaz sem se pregiba zelo hitro navadila, na začetku je malo čudno, moj mož se je zezal da rabimo zdaj še izpit za to vozit..Če greš pa kje res full off road imaš pa možnost pregib zaklenit pa je..Ma, ni panike s tem, res ne. Je pa super in ga priporočam, ker je fajn za po trgovinah (ravno zaradi pregiba je zelo okreten) in za po terenu..user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 12:26:22   
zvezdica05
Slikala sem košaro, pa ne znam sem prilimat slikce.
A mi lahko katera razloži, kako se to naredi user posted image


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 13:55:35   
Anonimen
Ammm ... greš na www.slikomat.si , klikneš na 'Brskaj' in poiščeš sliko na svojem računalniku. Potem v polju pomanjšaj sliko klikneš na tisto možnost, ki ima v oklepaju napisano 'za forume', klukico pri možnosti 'javno prikaži sliko' odstraniš in klikneš 'Naloži'. Malo počakaš da se ti stran ponovno naloži in označiš tisto kodo, kjer piše mislim da 'koda z vzorčkom za forume' al nekaj takega. Nop to kodo potem skopiraš v svoj odgovor tukaj na RR in ko boš svoj post objavila, se bo videla slikica. To je vse user posted image .

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 14:09:35   
zvezdica05
Sem šla po navodilih (Otika, hvalauser posted image ), upam, da bo ratalo.

To je spodnji del naše košare, kjer se dobro vidijo tudi tiste ročke, o katerih sem govorila:

[img]http://www4.slikomat.com/09/0203/2ye-koara._thumb.jpe[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 14:10:49   
zvezdica05
Ni šlouser posted image . (Otika, imaš zs)

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 3.2.2009 14:19:03 >

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 14:24:06   
Anonimen
user posted image ... tole je pa čisto drugačna spodaj ... mi teh vzdolžnih zadev nimamo na košari ... a imaš ti Joey Silver košaro?

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.2.2009 14:38:29   
zvezdica05
College ice blue.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?