|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.1.2009 21:05:57   
barika
Jaz sem gledala 4 rider tukaj: KLIK
zdej mi pa povejte, a to je cena 320 funtov za ogrodje + sedež, ali je tako kot pri nas ..glede na ceno mislim.user posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 16.1.2009 21:08:41 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.1.2009 22:08:08   
*Junona*
Barika, izgleda da je to cena za ogrodje+ sedež cargo antracite. No, vsaj tako je razvidno.

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 16.1.2009 22:09:44 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
16.1.2009 23:02:17   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Lorencia, izgleda, da so naročilo res skupaj oddali. Drugače pa 100% brezplačno lahko oni dostavijo voziček v Mb, ker imajo svoje dostavljalce. Ti samo pokliči in se dogovori.



Hvala za info.
Zanima pa me sledeče - ponavadi imajo 1x mesec tisto akcijo, da za 50eur dobiš 10eurov popusta.
Zdaj pa me zanima, ker piše na stvari ki so na zalogi...kako se smatra naročen voziček, ki je prispel - torej, če greš po njega in ga plačaš tisti dan, ko poteka da akcija - ali morda ve katera ?

Glede senčnika pa je tako...v Mb so imeli do zdaj samo eno barvo in še ta mi ne ustreza, tako da bom kar lepo počakala.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.1.2009 12:01:42   
barika
Lorencia, meni osebno se vsi ti senčniki zdijo totalno brez veze, sem ga imela na poleti na vozičku, pa se ga ful ne da naštimat, tak da otroku paše. Potem sem pa kupila pepeny in je zadeva 100% boljša od  senčnikov.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.1.2009 13:00:14   
Tanja_
Jaz mam pa eno vprašanje, najbrž se vam bo zdelo neumno,ampak bom prvič mamica... Torej, a senčnik moram kupit za športni del in košaro?
In barika kaj je to pepeny?
Se opravičujem za tako vprašanje, sam res ne vem. K v trgovini bi ti itak vse prodali.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.1.2009 14:51:20   
barika
Tanja, to je tale senčnik http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168499
Da se ga nastavit, da otroka čisto skriješ, oz. po želji. Paše pa tudi na lupinico ...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.1.2009 16:21:11   
ronja1a
jaz sem danes gledala mutsya - trikolesnik v baby centru, cene:

440 E ogrodje plus športni del
160 E košara
150 evrov maxi cosi lupinica

samo mi ne gre v avto (polo), štirikolesik je menda malenkost krajši .... a je katera že primerjala?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.1.2009 21:18:01   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jaz mam pa eno vprašanje, najbrž se vam bo zdelo neumno,ampak bom prvič mamica... Torej, a senčnik moram kupit za športni del in košaro?
In barika kaj je to pepeny?
Se opravičujem za tako vprašanje, sam res ne vem. K v trgovini bi ti itak vse prodali.


Js sem kupila dežniček samo za športni del.

Lorencia, za to akcijo pa ne bi vedela, kakšne imajo pogoje. Midva sva danes šla po voziček, slikice bom zdejle dala v albumček.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.1.2009 21:19:52   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

jaz sem danes gledala mutsya - trikolesnik v baby centru, cene:

440 E ogrodje plus športni del
160 E košara
150 evrov maxi cosi lupinica

samo mi ne gre v avto (polo), štirikolesik je menda malenkost krajši .... a je katera že primerjala?



Odvisno je tudi, katero ogrodje vzameš. Mislim glede cene. Športni del je 130 EUR, športni del pa odvisno. Midva imava 4 riderja z napihljivimi kolesi in usnjenim ročajem pa pride 290 EUR.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.1.2009 11:18:54   
Anonimen
Brika in kje si bila prej ti s to informacijo glede Pepeni senčnika?! Pojma nisem imela, da to obstaja, pa sem včeraj kupila dežniček za športni del user posted image . A se na ta senčnik tudi čaka tako kot na ostale stvari, al jih imajo večinoma skos na zalogi? Ker zdaj bomo poleti pač probali s tem dežničkom, če pa ne bo vredi, ga bom pa probala prodat pa ta Pepeni senčnik kupili ... 

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.1.2009 15:19:16   
barika
Otika, v Baby centru sem ga kupila lani poleti, ko sem s senčnikom izgubljala živceuser posted image , tole pa lepo privežeš gor (na ogrodje) raztegneš kolk ti paše, lahko na levo, desno ... (pač ob strani malo popustiš tiste trakove), jaz sem ga uporabljala na mareli in sem ga včasih mogla dol dat, ko sem zlagala vozek, ampak to je gotovo 1,2,3.
Cena je pa približno ista kot dežnik.


http://b2c.baby-center.si/search.asp?srchString=pepeny&submit1=Najdi


trgovina sonček - klik


< Sporočilo je popravil barika -- 18.1.2009 15:30:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.1.2009 17:44:35   
*Junona*
Otika, mi lahko prosim poveš, v kakšnem položaju in naklonu mora bit športni del na ogrodju, da ju lahko zložim skupaj? Saj gre zložit s sšportnim delom, kajne?

In v kakšen položaj gre športni del - vem, da ne gre čisto vodoravno, samo se mi zdi, da bi moj še lahko malo šel, pa si ne upam več dol tiščat.

In še nekajuser posted image - si tudi ti prenežna za zlaganje vozička, js si prav ne upam tako sunkovito dol pritisnit, mojemu pa v prvem uspe. Se potem kaj "ulaufa"?


Hvala.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.1.2009 18:26:42   
Anonimen
Fora pri zlaganju ogrodja skupaj s športnim delom je v tem, da morata biti tista 2 hakeljčak na spodnji strani športnega dela zahakljana za tisto črno vodoravno prečko na ogrodju. Midva tudi sprva nisva bila na to pozorna, pa zlaganja ni in ni šlo, potem ko sva pa to ugotovila, gre pa enostavno, tako kot bi imel samo ogrodje za zložit. V kakem položaju mora pa bit pa nisem sigurna, ker ga še ne uporabljamo, samo po spominu se mi zdi da je bilo vseeno ... al pa v ležečem ... ah kaj pa vem ... bi mogla probat user posted image . Mora bit pa definitivno sedež obrnjen v smeri vožnje, t.j. tako da otrok gleda naprej.

Glede zlaganja pa takole ... hkrati je treba porinit ročaj čim bolj dol in tisti stranski zatič gor in gre BP, sam če si prenežen in ročaja ne potisneš dovolj dol pa res ne gre kot po maslu ... ti nič ne skrbi in porini, ker zlomil se skor 100% ne bo user posted image .

Sem pa zdej ugotovila eno slabo stran Mutsy-jev ... namreč to, da je treba vsako najmanjšo stvar posebej kupit user posted image . Npr. pri Quinny-jih dobiš prevleko za dež pa komarnik zraven, pri Mutsy-ju je pa treba vse posebej kupit pa vse je drago ko hudič ... sem zdaj malo računala in ugotovila da nas je voziček prišel že ful ojrov: 570€ začetna investicija (ogrodje, košara, športni del), 49€ torba (ni Mutsyjova), 29€ dodatna košara za spodaj, ker originalna mi je malo majhna, 29€ dežniček, ... čez kak mesec pa pričakujem še vrečo za športni del pa prevleko za dež, kar bo spet okrog 80-90€ ... grrrrr ... Ampak kaj ko je tako lep user posted image .

< Sporočilo je popravil Otika -- 18.1.2009 18:27:23 >

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.1.2009 19:20:57   
*Junona*
Otika, hvala.user posted image Bom spet poskusila, ko bom dala športni del gor.
Je pa super pri košari, da je bebi tako visoko, kajne, in se ni treba sklanjat.

Ja, cena je ubitačna, ampak voziček je pa res lep. In vreden svojega denarja. No, nisem ga še sprobala, ampak glede funkcionalnosti in uporabnosti še nisem slišala neke slabe stvari.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.1.2009 19:38:08   
loonanai
*Junona* pogledala sem sličice tvojega vozička v albumu, upam, da ni kaj narobeuser posted image Barve si res izbrala zelo lepe, zelo pa mi je všeč tudi tvoja torba na tej sliki user posted image . Če ni skrivnost, mi lahko prosim poveš za katero torbo gre? Midva jo že nekaj časa iščeva pa do zdaj nisva imela sreče. Ta tvoja pa je res lepa. Hvala za odgovor.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.1.2009 14:59:02   
*Junona*
Ne, seveda ni nič narobe, sem vesela, da ti je voziček všeč.
Torba je pa Peg Peregova, se mi tudi ni nobena druga dopadla, razen ta. Tukaj je link: http://mami.si/si/torba-mamma-active-black-i7267.shtml
Imaš še druge barve, midva sva vzela črno, ker se ne bo tepla z barvami košate, športnega dela in jajčke. Pa še paše k ogrodju.


papa.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.1.2009 15:01:12   
*Junona*
Aja, sem še le zdajle videla... še 4 dni...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.1.2009 13:22:18   
Anonimen
No, v soboto sem šla iskat tisto nakupovalno košaro, danes sem pa končno prišla do tega, da sem jo namontirala in malo sprobala ... in ker tamala ravno spi, sem se potem še malo igrala s športnim delom, tak da Junona, ti lahko povem, da se športni del zloži skupaj z ogrodjem v bilokerem položaju, samo sedež mora biti obrnjen tako, da otrok naprej gleda, pa tisti črni hakeljci pod sedežem morajo biti pod črnimi vodoravnimi prečkami na ogrodju in to je to. Morš pa pazit, da ko pri zlaganju tiščiš ročaj navzdol, morš na sredini tiščat, tak da se sila lepo porazdeli in da ne tiščiš na enem koncu bolj kot na tadrugem ... joj se tole zapleteno sliši, pa sploh ni user posted image .

Sem pa zadnje par dni kar malo slabe volje ... voziček že en teden miruje, ko je tako butasto vreme in ne moreva nič ven ... smrk smrk smrk user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.1.2009 21:26:57   
*Junona*
Otika, super si, hvala.user posted image
Upam, da bo kmalu boljše vreme in da boš lahko šla na sprehod.
Jaz pa mojega Mutsyja kar po stanovanju vozim.user posted image Ne morem se ga nagledat, še moja mami in sestra ter seveda moj dragi ne morejo mimo njega brez da bi ga malo zapeljali.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.1.2009 17:34:13   
loonanai
*Junona*hvala za odgovor in predvsem za lepe želje. Je pa danes D day ampak še vedno čakamouser posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.1.2009 21:08:45   
*Junona*
Loonanai, kmalu boš imela srečo v naročju... kar pogumnouser posted image user posted image user posted image user posted image
Potem pa sporoči lepo novičkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu loonanai)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.1.2009 11:33:31   
Lorencia
Meni iz Ljubljane v Maribor pripeljejo voziček...glede nato, da sem klicala v torek, ga pričakujem jutri ali v torek ( so rekli en teden okvirno ).

Tako, da sem res že nestrpna...upam , da se ne bo čudežno izgubil kakšen kos po poti, ker bi bila kriza - glede nato, da sem čakala 2,5 meseca na ta voziček.

Seveda bom tudi jaz poročala in pripela slike, da bomo imeli čim več barvnih kombinacij na ogled.

< Sporočilo je popravil Lorencia -- 25.1.2009 11:34:02 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.1.2009 18:37:07   
salcka
mi napiše ena ceno za urban riderja.
ogrodje z napihljivimi kolesi + usnjen ročaj
košara
športni del
hvala

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.1.2009 18:39:47   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: salcka

mi napiše ena ceno za urban riderja.
ogrodje z napihljivimi kolesi + usnjen ročaj
košara
športni del
hvala


Jaz imam 4 riderja z napihljivimi kolesi in usnjenim ročajem (290 EUR), ne vem pa, koliko stane ogrodje za Urban riderja, cene košar (150 EUR) in športnega dela(130 EUR) pa so iste.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.1.2009 18:45:50   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

Meni iz Ljubljane v Maribor pripeljejo voziček...glede nato, da sem klicala v torek, ga pričakujem jutri ali v torek ( so rekli en teden okvirno ).

Tako, da sem res že nestrpna...upam , da se ne bo čudežno izgubil kakšen kos po poti, ker bi bila kriza - glede nato, da sem čakala 2,5 meseca na ta voziček.

Seveda bom tudi jaz poročala in pripela slike, da bomo imeli čim več barvnih kombinacij na ogled.



Superuser posted image user posted image user posted image user posted image Boš videla, kako je fajni vozičekuser posted image user posted image user posted image

Čakamo slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?