|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.12.2008 16:04:08   
Anonimen
Eto! Z veseljem vam sporočam, da smo našega Mutsy-ja danes tudi prvič krstili na terenu (asvalt, makedam) in vam moram povedat, da se super obnese ... sem čisto navdušena! user posted image

(odgovor članu fedora)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.12.2008 16:14:53   
Lorencia
Super, pričakujemo kakšne slikice iz sprehoda seveda :)), da bomo še me navdušene in da nam malo lušte narediš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.12.2008 21:46:12   
*Junona*
Superuser posted image user posted image user posted image


Čakamo slikiceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.12.2008 22:15:15   
Detece
Tudi mi smo že preizkusili našega. Danes je bil že 4 sprehod. Voziček je super in sem zadovoljna. Je izjemno dobro vodljiv.
Priporočam!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.12.2008 0:45:29   
Anonimen
Evo ... tole je moja mami, ki ponosno pelje na sprehod svojo prvo vnukinjo:

user posted image

Tole je pa naša flenča, čisto zabubena notri:

user posted image

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.12.2008 0:52:24   
Anonimen
Še tole ... takole pa zgleda 4-rider z MC lupinico:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.12.2008 15:45:10   
bambina07
Mene pa zanima samo to, kaj dajete na dno košarice? Na čem dojenček leži? Kakšno dekico morda?

(odgovor članu westie)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.12.2008 16:54:21   
Anonimen
Na dnu košare je tako ali tako že kak cm debela pena, samo za zdaj ko je mraz sem kupila kožo od ovčke, tako da našo princesko v kombinezončku nanjo položim, čez jo pokrijem z dekico in potem še ta zaščita od vozička čez pride in ji je prav toplo notri.

(odgovor članu bambina07)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.12.2008 18:43:11   
*Junona*
Bravoooo, super slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.12.2008 17:42:15   
Anonimen
Eno vprašanje za tiste, ki že imate te vozičke. Kako zelo raven položaj ima športni del? Najbrž ne čisto? Bi katera dala noter novorojenčka ali ste vse za košare?

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.12.2008 18:15:18   
Anonimen
Majchi, sem enkrat že napisala, da se športni del ne da popolnoma poležat. V najnižjem položaju je še vseeno hrbtišče kakih 10-15 stopinj dvignjeno. Tako da jaz novorojenčka ne bi notri vozila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
30.12.2008 20:25:38   
Anonimen
Joj,hvala...sej se mi je zdelo, da sem že težila v tej smeri....se opravičujem...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.12.2008 0:20:35   
Anonimen
Ni panike user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.1.2009 11:59:38   
skuštrana
Punce, če bo katera nekje do maja prodajala globoko košaro Mutsy naj se mi javi na ZS. user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 11:47:02   
anaja33
Fedora,

praviš, da si kupila voziček v Zagrebu. Je bilo to v nak. centru King Cross v Baby Media Shop? Praviš, da si šla čez nekaj dni po voziček. Lahko še malo več napišeš v zvezi s tem?

Mene ste tudi navdušile nad tem vozičkom, vendar ga trenutno nikjer ni možno sploh videt, kaj šele kupit, rok pa imam že čez 6 tednov, tako da mi je zelo žal, da bi se morala odločit za kak drug voziček. Ker sem zelo visoka, mi npr. Maxi-Cosi Mura sploh ne odgovarja, ker je bolj pri tleh. Glede tega mi je fajn Peg Perego Skate, ker se sedež nastavi tudi po višini, pravijo pa, da je nekoliko ozek, težak (15 kg), sploh nima nak. košare, pa drag je tudi, pa tudi manjša sprednja koleščka me skrbijo. Peg Perego GT3 ali pa Quinny freestyle 3xL pa sta tudi konjska - težka in zavzameta veliko prostora, čeprav bi na mojo veliko postavo prav pasala user posted image . No, mi bi imeli točno tak voziček, kot je tale Mutsy 4 rider user posted image

Punce, kaj mi svetujete?

LP

Anaja

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 15:41:16   
Anonimen
anaja ... tukaj na rr sem zasledila, da je pred dnevi ena objavila da prodaja 4-riderja in MC jajčko ... drugače lahko še kaj po bolhi pogledaš ... ker na novega se res kar čaka (no meni ni bilo treba, ker so jih imeli takrat ful na zalogi - BC v BTCju).

Drugače je pa precej visok, lahek in fin voziček tudi High Treck in ima tudi ful velika kolesa ... pri nas je bil v ožjem izboru, samo smo se potem za Mutsy-ja odločili.

(odgovor članu anaja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 17:07:02   
anaja33
Otika,

hvala ti za pomoč.

Bom malo naštudirala High Trecka, vidim pa, da so pretežno v modrih barvah, kar pa mi nekako ne ustreza. Lep pa je v bež in rdeči barvi. Kaj je bilo tisto, kar je pri tebi pretehtalo na stran Mutsya?
Glede na to, da vidim, da si prava strokovnjakinja na tem področjuuser posted image , me zanima, kaj meniš o Quinny freestyle 3 xL.

LP

Anaja



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 17:56:09   
Tanja_
Anaja33 midva sva bila zadnji vikend v decembru v ZG, kjer sva se zanimala za Mutsya. Je rekla prodajalka, da ga dobiš takoj, ker lahko dobiš le tiste barve, ki jih imajo na zalogi. Torej ni tako kot v SLO, kjer si ga naročiš in ga čakaš 2-3 mesece.
Skratka so pa cene take:
4rider single spoke (z napihljivimi kolesi) 2179 HRK
športni del 1037 HRK
košara 1159HRK
adapter za MC lupinico 176HRK
MC Cabriofix 909HRK
nakupovalna torba 420 HRK

Potem dobiš nazaj davek 18%, kar na koncu pomeni, da je malenkost cenejši kot pri nas. Mi2 sva ga potem isti vikend kupila pri nas v BC, ker so imeli akcijo za 150 evrov nakupa bon za 10 evrov. Sem lahko izbirala le med barvami, ki niso bile posebej naročene za stranke, ampak sva vseeno dobila tiste, ki so nama bile všeč. Drugače pa bi ga verjetno nabavila v ZG, ker mož tam dela in gre tja sigurno 2xtedensko. Da bi pa posebej zato tja hodil pa ni, na koncu zapraviš za bencin toliko kolikor prišparaš na carini. Ampak glede na to, da se ti mudi, pa ga edino tam takoj dobiš. Imam tudi št.trgovine, če želiš, da pokličeš kaj imajo na zalogi?

Tko, upam, da sem kaj pomagala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 18:15:11   
anaja33
Tanja, vesela sem teh informacij. Mi smo iz Novega mesta in nam je do Zagreba isto kot do Ljubljane. Že danes sem klicala na neke številke, pa se nihče ni oglasil, zato te res prosim, če mi daš tel. št. od tiste trgovine in napišeš, katera je to trgovina in v katerem nakupovalnem centru se nahaja.

Vidva pa sta res imela srečo, da sta tako hitro dobila voziček, pa še barve vama ugajajo user posted image . Upam, da se bo tudi nama tako dobro izteklo, samo očitno bo treba malo več živcev za touser posted image

Zanima me, katere dele vozička sta vzela in v kaki barvi?

LP

Anaja

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 19:38:11   
Tanja_
Anaja33 številka je +385/1/3475261, trgovina je Baby media shop v King Cross centru, Jankomir. Ona je nama rekla, da je najbolš, če že veš kako barvo bi imel, pa ji sam poveš in otem ona v skaldišče vpraša, če imajo na zalogi. Ker pri njih je dobava samo 2X letno.
Midva sva vzela vse to, za kar sem ti napisala cene. Sem pa dobila okvir z usnjenim ročajem, ker drugega niso več imeli v Lj., je sicer malo dražji kot un s penastim, tko da če bi si ga naročala, sigurn ne bi takega, ampak sem zato dobila 6 bonov, če bi pa ga posebej naročila, pa ne bi imela te ugodnosti.
Dobila sva pa barve: košara Team white ( mislim da je prav)- se tko malo na srebrno svetlika, pa notri ima modro podlogo, pa športni del Khaki- ful je lep, pa ni take barve kot kakiuser posted image . Pa nakupovalno košaro iste barve. Cene pri nas so bile pa:košara 149,99; športni del 129,99; podvozje 289,99 (mislim, da je s penastim ročajem približno 60 evrov cenejši); pa nakupovalna košara 29,99. Aja, za Maxi cosi sva pa potem doplačala še 30 evrov, ostalo sva imela bone ( je pa cena 149,99).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 21:21:00   
anaja33
Tanja, hvala še enkrat, res si se potrudila! Kako ste tukaj punce prijazne, res ste v veliko pomoč nekomu, ki se ne znajde najbolje.

Če mi katera lahko pomaga pri barvah, bi mi zelo pomagalo. Sicer sem si že nekaj prebrala, pa vseeno: se material svetlika pri vseh treh variantah (College, Cargo in Team)? Jaz bi raje videla, da bi bil videz bolj natur ... Če bom jutri poklicala v Zagreb, bom najbrž kar vprašala po določeni barvi, tako da bi bile dobrodošle kake informacije v zvezi s tem. Ogledala sem si tudi vse fotke vaših vozičkov. Je očitna razlika med barvami v spletnem katalogu in dejanski barvi! Npr. Cargo Moccha je v resnici veliko svetlejši kot v katalogu ...

Anaja



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 22:16:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anaja33
Otika,

hvala ti za pomoč.

Bom malo naštudirala High Trecka, vidim pa, da so pretežno v modrih barvah, kar pa mi nekako ne ustreza. Lep pa je v bež in rdeči barvi. Kaj je bilo tisto, kar je pri tebi pretehtalo na stran Mutsya?
Glede na to, da vidim, da si prava strokovnjakinja na tem področjuuser posted image , me zanima, kaj meniš o Quinny freestyle 3 xL.

LP

Anaja


user posted image Nobena strokovnjakinja nisem ... samo večino nosečnosti sem bila prisiljena na kavču preživet in sem imela čas po netu brskat user posted image ... Kaj je pretehtalo na Mutsy-ja? Kaj pa vem ... mogoče kemija med mano in vozičkom user posted image ... V končni fazi so v izboru ostali Quinny Speedy in Freestyle, High Treck in pa 4-rider ... High Treck je v glavnem izpadel, ker ni kompatibilen z MC lupinico, Speedy mi je bil všeč do trenutka, ko sem ga videla in preizkusila, Freestile mi je bil pa v bistvu ful všeč, samo sta košara in športni del nižje kot pri 4-riderju, jaz sem pa tudi bolj pri tavelikih (180cm) ... pa tudi po izgledu mi je 4-rider bil lepši ... no tako nekako smo mi izločevali vozičke user posted image

(odgovor članu anaja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 23:01:56   
barika
Sem ga zadnjič na hitro pogledala v BC (mutsy 4 rider) in je user posted image user posted image user posted image . bi se  malo bolj poglobila v njegove lastnosti v živo, samo je glih kolegica tam bila. otika a si poskusla, kako gre in ceste na pločnik, a se je treba kej na matrat, ali gre bolj na "izi". kaj pa manevriranje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.1.2009 23:33:13   
Anonimen
Barika, sem probala in ti povem da gre z eno roko brez problema (v drugi je bil gsm user posted image ) ... pač pritisneš na ročaj, da dvigneš prva kolesa, zapelješ z njimi na pločnik in dvigneš zadnja.
Manevriranje ... obrneš ga praktično na mestu z eno roko.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.1.2009 8:09:19   
mihaela01
Tanja: Kaj nam žeiš fotkat tvoj voziček-košaro in šp.del in nam pokažeš na RR.

Da vidimo kakšni sta ti dve barvi v resnici.

Hvala ti

In upam, da ti nisem dala prevelike naloge:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?