|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 20:46:34   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: sky77

Drugače dopoldne uživam v službi, popoldne pa s tamalima. In je res fino. V službi se spočijem in sem potem popoldne bolj aktivna. Pa da ne bo katera mislila da nimam nič za delat. Dela je velikooooo, edino nobeden mi ne vrešči in cvili in joka zraven.


To si pa tako lepo napisala. Verjetno živa resnica.

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 20:52:22   
sky77
Ponudba v hoferju 9.3.
http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_10258.htm
Naša Bini noro uživa v triciklu. Zdaj ima starega Rokovega, ampak je že čisto razpadel in nujno rabimo novega

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:00:24   
sky77
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Glede atb pri otrocih sem zelo strogega mnenja. Ker te  iste ljudi kasneje jaz dobim in verjemi, da sem do P, ki predpisujejo atb kar tako (ter zlasti tiste atibiotike, ki  niso prvi izbor terapije) zeloooo kritična.




Uf, sem zraven pa paše naša bivša P. AB na ab, pa če je bil potreben ali ne. user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:01:20   
sky77
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: sky77

Drugače dopoldne uživam v službi, popoldne pa s tamalima. In je res fino. V službi se spočijem in sem potem popoldne bolj aktivna. Pa da ne bo katera mislila da nimam nič za delat. Dela je velikooooo, edino nobeden mi ne vrešči in cvili in joka zraven.


To si pa tako lepo napisala. Verjetno živa resnica.



Seveda je user posted image  Sej ko se bom pa naveličala službe, bomo pa še eno štorkljo naročili user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:09:17   
kekec in mojca
 
IZVIRNO SPOROČILO: sky77

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: sky77

Drugače dopoldne uživam v službi, popoldne pa s tamalima. In je res fino. V službi se spočijem in sem potem popoldne bolj aktivna. Pa da ne bo katera mislila da nimam nič za delat. Dela je velikooooo, edino nobeden mi ne vrešči in cvili in joka zraven.


To si pa tako lepo napisala. Verjetno živa resnica.



Seveda je user posted image  Sej ko se bom pa naveličala službe, bomo pa še eno štorkljo naročili user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Hitro se naveličaj službe. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:23:55   
Isabellabina
Hudirja kaj pa je to zdaj


< Sporočilo je popravil big mamma -- 3.3.2009 21:26:42 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:30:00   
Isabellabina
-------Original Message-------   From: Mitja Goja Date: 03/03/09 10:16:35 To: sabina.bartol@siol.net Subject: RE: Spletna rezervacija METROPOL RESORT-hotel Lucija   Spoštovana ga. Bartol,   žal take sobe da bi namestili 5 otrok in 2 odrasla.   Ali vam lahko ponudimo namestiev v 2  sobah blizu ?   Hvala za razumevanje.   [color="black" size="2"]Mr. Mitja Goja [color="black" size="2"]Sales representative[color="navy" size="2"] [color="navy" size="3"]  [color="black" size="2"]Metropol Resort, Obala 77, 6320 Portorož - Slovenija[color="black" size="2"] [color="black" size="2"]tel: +386 5 690 7000 [color="black" size="2"]fax: +386 5 690 7877 [color="black" size="2"]e-mail: mitja.goja@metropol-resort.com[color="black" size="2"] [color="black" size="2"]web: www.metropol-resort.com[color="black" size="2"]

da vidm zdaj.

Kekec in Mojca----takole so mi odgovorili ,da imajo apartmaje pa sploh nisem zasledila.
[color="black" size="2"]

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:31:23   
Isabellabina
Hm K&M  upam ,da boš med vrsticami razbrala ,ker mi sploh noče drugač prenest mail.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:35:07   
kekec in mojca
Saj ne vem, če jih imajo. Samo čudno mi je, da jih ne bi imeli, ker se mi zdi, da jih ima skoraj vsak hotel.

Tudi tale Histrion, kjer smo bili, jih ima. Je dvosoben, z dvema posteljama, eno je francosko ležišče, drugo pa takšno raztegnjeno iz kavča.

In kaj misliš o tem, da bi bili v dveh ločenih sobah? A niti družinskih sob nimajo??? To mi je tudi malo čudno, glede na to, da se imajo za družinski hotel.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:35:39   
kekec in mojca
Sem prebrala in razumela, za kaj se gre.

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:38:19   
sky77
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

IZVIRNO SPOROČILO: sky77

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


IZVIRNO SPOROČILO: sky77

Drugače dopoldne uživam v službi, popoldne pa s tamalima. In je res fino. V službi se spočijem in sem potem popoldne bolj aktivna. Pa da ne bo katera mislila da nimam nič za delat. Dela je velikooooo, edino nobeden mi ne vrešči in cvili in joka zraven.


To si pa tako lepo napisala. Verjetno živa resnica.



Seveda je user posted image  Sej ko se bom pa naveličala službe, bomo pa še eno štorkljo naročili user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Hitro se naveličaj službe. user posted image user posted image user posted image



ah ne, sej sem komaj začela user posted image  Mogoče poleti, ko bo sonček pa bo treba bit v pisarni user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:38:23   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Saj ne vem, če jih imajo. Samo čudno mi je, da jih ne bi imeli, ker se mi zdi, da jih ima skoraj vsak hotel.

Tudi tale Histrion, kjer smo bili, jih ima. Je dvosoben, z dvema posteljama, eno je francosko ležišče, drugo pa takšno raztegnjeno iz kavča.
Ja sam za nas je premalo ,ker nas je 7 osebuser posted image

In kaj misliš o tem, da bi bili v dveh ločenih sobah? A niti družinskih sob nimajo??? To mi je tudi malo čudno, glede na to, da se imajo za družinski hotel.

Očitnno jih nimajo,če so mi ponudili dve sobi blizu skupaj!!!!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:40:58   
Isabellabina
Oni smatrajo Družina je  2 odrasla in dva otroka,no mogoče za tri bi še meli kakšno sobo za kaj več pa dvomim.....


Mi smo itak Extra big familija ,in na takšne sploh ne računajo ,da bi šli na dopust al kaj!!!!!

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:42:55   
kekec in mojca
Ja no, saj ti verjamem, da jih nimajo. Samo mi je res tole mimo, sploh ker pogosto oglašujejo, da so družinam prijazni hotel. user posted image user posted image user posted image

Se vidi, da je zadeva v povoju. Za prvi maj me je mikalo it v Avstrijo v njihove kinder hotele, potem pa sem si premislila. Vsekakor mi je jezik velik minus... angleško razumem, nemško pa ne. Ampak hoteli so pa res porihtani.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:48:54   
kekec in mojca
Evo, tole sem še našla. Že nekajkrat sem slišala dobro besedo za ta hotel, samo obiskala ga še pa nisem, tako da ti ne morem kaj dosti povedat o njem.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 21:51:35   
kekec in mojca
ah ne, sej sem komaj začela user posted image Mogoče poleti, ko bo sonček pa bo treba bit v pisarni user posted image


Naj nam poleti čimvečkrat sije sonce! user posted image

Kaj pa veš, mogoče bova drugo leto čvekali pri aprilčicah 2010?user posted image


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 22:24:02   
Isabellabina
user posted image

Da vidim ,če mi je uspelo in upam ,da boste uživale!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 22:27:01   
Isabellabina
Tole sem vam poslala za --lahko noč--upam ,da bo mirna in čim manj intervencij----to želim tudi sebiuser posted image user posted image

Nočko in zdravi se zbudite!!!

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 22:34:22   
Jo@n
Čer!
Ja, porodniška se neizbežno izteka in čedaljebolj se v glave kradejo misli o varstvu in službi...

Pa ne bom preveč zamorila še jaz, je pa res, da je čedalje manj časa... Za uživanje, za čvekanje, za rr... Kot da hočem celotno preteklo leto not prinest ali podoživet user posted image

Z razmišljanji o morju in poletnih dopustih mi delate skomine, že par dni iščem kakšen fajn apartma z možnostjo PP v lepi njihovi, pa bo treba še malo brskat...
Pri nas je vse po starem, podnevi imamo spalni model, potegne 2x po uro in poluser posted image , le uspavanja še nisva skrajšala... ga non stop lovim po postelji in popravljam. Saj res, vedno ko ga zvečer gledam, kako spi, se mi v glavi poraja vprašanje, kako to, da dojenčki spijo z dvignjenimi rokami? Mogoče katera ve?

A pride še katera navijat in mi delat družbo v petek na DD? Ajmo punce, a je kolegialnost vzela dopust?user posted image

Naj bo dovolj za danes, šibam pot tuš in v horizontalo. Čimveč zdravja in mirno noč vam želim!


(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
3.3.2009 23:12:10   
NiLe
hej Majček ... kje se skrivaš user posted image ?



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
4.3.2009 7:58:57   
misa79
Dobro jutro.

Danes pa jaz častim....user posted image

Tole sem dobila po mailu, če bo kateri prav prišlo - upam da ne.  
   
Pozdravljene/i.
>
>       V torek (20.1.) je bil Jaša (moj 4,5-letnik) sprejet
> na Pediatrični ORL oddelek Bolnice Šempeter.
>
>       Ker so mi v sprejemni pisarni ponudila sestre -
> administratorke tudi list s cenami za sobivanje z otrokom,
> sem se kar začudila. Namreč že od konca julija 2008 velja
> sprememba ZZZV, ki omogoča da obvezno zdr. zavarovanje v
> celoti krije sobivanje enega od staršev v zdr. zavodu z
> otrokom do 5. leta starosti. Ko sem jim ponudila print (na
> srečo sem si to sprintala in vzela s seboj), so začudeno
> gledali, o vsem tem niso ničesar vedeli, potem si si
> skopirali zadeve in do zvečer je zgoraj na oddelku bila
> revolucija. Mamice so tudi obvestili o spremembi. Skratka -
> do torka so mamicam oz. staršem to mirno zaračunavali.
>
>       Svojih pravic se moramo zavedati sami - zato vam
> sporočam tole in vam pošiljam tudi na povezavo na
> spremembe:
>
>       GLEJ 23. člen
>
>
> http://www.dz-rs.si/index.php?id=101&mandate=-1&showdoc=1&st=a&unid=UPB|CCDB9F342CA1DE28C125748A0029E46A&vt=1
>
> <http://www.dz-rs.si/index.php?id=101&mandate=-1&showdoc=1&st=a&unid=UPB%7CCCDB9F342CA1DE28C125748A0029E46A&vt=1>
>
>       POVEJTE NAPREJ!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
4.3.2009 8:04:47   
misa79
Drugače naša nočka kr v redu. Mali je vsak dan boljš, in zdaj se med jok zaradi bolečine vedno bolj vriva jok zaradi čiste trme.....user posted image Ja nas že znajo obračat....kaj šele bo?

Danes pričakujemo obisk dedija in ene kolegice z enoletnikom, ki je že prebolel norice in bo dan hitro minil. Komaj čakam.

O dopustu pa še sploh ne upam razmišljati, ker sploh ne vem na kateri oddelek me bojo dali in kdaj si sodelavci planirajo dopust. Ma bomo vidli. Nekam bomo že šli....

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
4.3.2009 8:09:25   
tasyo
Dobro jutro!

Uf, midve sva pa danes potegnili kar do pol osmih... Mi ni bilo nič jasno, ko sem se prva zbudila. Sej, zdej ko se bo porodniška počasi zaključila in bo treba vstat, bo pa spala, smrklja mala. No ja, pa kr naj spi, ji čisto privoščim.

Včerajšnji dan je pri nas minil tako lenobno, da se mi tut pisat ni dalo. Mal sva se potepali, predvsem pa igrali, skuhali. Vse ostalo je odloženo na dni, ki prihajajo.

DD - jah, midve ne moreva, ker peljem babico na pregled, žal. Bi pa sicer z veseljem prišla malo počuvat škratke.
Joan, a si ti že naročila copatke? Sej ne, da te priganjam, samo toliko, da vem, kdaj lahko pričakujem....

Evo, treba mojo kakico previt, šibam!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
4.3.2009 8:15:43   
sky77
Dan

Noč je minila sanjsko. Sem se končno naspala. no spala sem 6 ur v kosu, kar se ni zgodilo že od leta 2005. Tale kondomček je res zakon, saj je Bini spala od 20 pa do 7, ko smo jo zbudili ker smo bili preglasni  user posted image  Očitno imamo tudi mi doma Izo, samo nismo vedeli dokler ni šla spat v svojo posteljo. Bravo Bini user posted image

DD žal ne bo šlo. Sem v službi, pa še to bom prej končala ker peljem mami na zobno kirurgijo da jo bodo rezal.


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
4.3.2009 8:48:48   
sinskaT
Dobro jutro,

no naša noč je bila prvič (!) za skozlat, pa ne da bi mala kaj brez veze razgrajala ali se zbujala, le vsako uro je zajokala v snu in rekla auuvv. Tko da se mi zdi, da sploh nisem spala user posted image . Naj gredo tile zobki v pm. Sama štala je z njimi in to še predno sploh ven pokukajo. Krči prve mesece se lahko skrijejo pred to agonijo user posted image . OK malo pretiravam, samo sem ravno prave volje grrrrrrrrrr...........

zdaj sploh ne vem a bi šli ju3 do nedelje v toplice ali ne, ker da se bo H. tko matrala, je vseeno bolje, da se na domačem terenu..tko da za DD ne morem nič obljubit, žal.

Grem nardit kofetek dokler mucka spi...

Vsem bolančkom user posted image .


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?