|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 0:13:49   
Krista28
Dober večer,

Jst sm bla pa dons tolk zagnana, da mi je šele zdele ratal sem pridt....sem presortirala cunjice za malo, pa zaloge od velikega ven potegnila, pa 3 stroje oprala in zlikala skupaj s starim kupom cunj, pa pri zdravniku sva bili, pa kosilo, pa obisk...

Nadja ima pljučka ok, AB je zmanjšala z 8 na 12 ur, ventulin počasi ukinjamo, lahko gremo ven, gužve se izogibamo...Jutri greva na en obiks k eni gospej - prijateljici, ki je že celo večnost nisem vidla, in si je v tem času kupila stanovanje v NM....tako greve mal na dalenjsku pogledat...user posted image

Kolešček: jaz sem gledala tega, sam moram še z Nadjo preverit, pa ceno....
http://www.rollytoys.de/web/dom2web2.nsf/iframer?open=newhomedsl=DE ...je pa v trgovini: http://www.moko.si/index.html.

Marele - jaz tud nč ne razmišljam o tem...bomo verjetno kar pri tem ostali.

Zdaj grem pa spat, ker samo še jst tuki visim...Lahko noč...no al pa dobro jutro...user posted image


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 6:21:52   
sasy20
Jutro!

Ena kavica.....


No danes držim pesti da se dobro odrežete in razturate na DD.

Midva pa imava spet zmenek user posted image  in na polno uživava.

Lepo se imejte.

Papa

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 8:12:06   
sky77
Dan

A je danes že petek, ali sasy malo prehiteva s temle DD user posted image

Naša noč je bila krneki. Sej se mi je kar zdelo, ker že včeraj ko sem prišla iz službe ni bila tista prava Bini. Zgleda da jo zobek matra, ker je kar precej jokala ponoči. Na koncu mi je bilo dost vstajanja in sem jo prestavila k meni v posteljo. Sej dojila se je samo 2x, ampak tisti jok  user posted image   Potem je imel pa še Rok med spanjem ful za predebatirat, tako da je bilo spanje danes za  user posted image Ampak presenetljivo, sem naspana  user posted image

tricikel - obvezno mora bit ful močna kovinska palica, ker drugače se zlomi tiktak. Če smo mi odlomili našo kovinsko, pa smo lepo ravnali z njo, tako da je že zašvasana, pa prebarvana, pa ... Skratka iz tega tricikla smo naredili nekaj, kar je samo še za na odpad. In Bini bo za RD dobila drugega, ker ful uživa noter. Če bi bilo po njenem, bi cel dan biciklirala. user posted image

Grem nekaj v želodec dat, potem pa službaaaaa

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 8:15:32   
sky77
krista sem šla gledat tale tricikel, ampak nima poličke za nogice. Ker kar traja da tamali doseže pedala ker so tako spredaj in je fajn da jih ima kje za odložit, da jih ne vleče po tleh

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 8:27:21   
Krista28
Ja Sky, tud jaz sem to gledala, pa moram jih poklicat, če se da kaj donaročit.....Imam pa doma ta katalog, pa ga lahk naslednjič s sabo prinesem...

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 9:39:26   
sasy20
IZVIRNO SPOROČILO: sasy20

Jutro!

Ena kavica.....


No danes držim pesti da se dobro odrežete in razturate na DD.

Midva pa imava spet zmenek user posted image  in na polno uživava.

Lepo se imejte.

Papa


Ups ja četrtek je,  Sky pomota.....jutri se dobro izkažite.....




(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 10:05:57   
scorpiogirl
Daaaaaaaaaaan user posted image

o nočeh sploh ne bom več  ... no, mogoč sam mal user posted image več kot en mesec že ni blo treba jest ponoči, potem je pa kar naenkrat začel ponoči jokcat pa ven dudo metat pa am am ... dokler ni blo flaše v ustih ... in zdej mi stanka pol litra mleka ponoči ... vsaj dvakrat je treba jest, k en mali dojenček user posted image ... ma, ni user posted image , da tud nam enkrat ne uspe obdržat lepih noči user posted image če ne, bomo pa skupaj žurali user posted image me včasih malo zaskrbi, kako bo zmatral mojo mami v soboto, pa se takoj potolažim, da bo najbrž bolj priden kot pri meni user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica
Samo jaz kar kompliciram in si ne upam vzeti določenih barv pri fantku. user posted image Smotka pač. Rdeča se mi zdi ok za oba spola(marelo imam rdečo črno, enako avtozic), bordo pa ne... Saj pravim, da sem smotka. Sem v nosečnosti 2 tedna vzdihovala, zakaj nimam punčko, ko sem videla bordo voziček od Mureuser posted image ...

Trnuljčica, brez veze kompliciraš user posted image je kolegica kupila roza-violičen voziček, pa je rodila fantka ... njej je bil voziček ful všeč in je bila zadovoljna, tamalemu je pa itak vseeno ... drugi imajo pa itak skoz kaj za pripomnit user posted image


jutri se dobro izkažite (je pomanjkanje časa, pa nikoli ne vem, če bom uspela se pofočkat sem user posted image ), bomo držali pesti, še na nogah, da čimdalj pridete user posted image jst sem pa spet dobila zadolžitev ... danes popoldne delam (bi res kar super prišlo mal delat ... ampak samo par uric na dan, tko kot danes ... za ene dve urici grem, najbrž se bom še fajn imela, potem pa še ena urica dela zvečer, pa bo mal dinarčkov več user posted image ), jutri in v soboto sem taksist ... pa zvečer na koncert ... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image ... v nedeljo ima od kolegice user posted image rojstni dan ... že drugi, pismo, pa tako se ga spomnim, kako je bil majčken user posted image ... pa bo vikend mimo user posted image

sva z MM zdejle prebrskala vse mape z odločbami, dokumenti ... pa ne najdeva dohodninske odločbe za 07 ... ne zame, ne za MM ... pa še ni dolgo, kar sem računala, v kateri razred pademo za vrtec in vem, da sem imela obe odločbi ... no, zdej bo treba oddat za otroški dodatek (da ne pozabite user posted image ), jih pa ni nikjer ... pa bo spet treba na davčno it.

tricikel ... mi smo ga dobili ... bolj plastik fantastik varianta ... pa pomoje tud ne bi kupovala kaj dražjega, ker računam, da bo kmalu prešaltal kar na kolo s pomožnimi koleščki ... če se motim, bomo pa kaj kupili, ko tega uniči user posted image

marela ... meni je tale KLIK ful všeč, tako da bomo pomoje kar to naročili, ko bo plača user posted image naš voziček zasede skoraj cel prtljažnik, tko da bom voziček z lupinico peljala prodat (imamo komisijsko trgovino skoraj pred vrati), pa si omislila marelo user posted image aja, Trnuljčica, pa točno tako barvo bom vzela ... bordo z roza paščki user posted image sem tud mal razmišljala, ampak bom pri tem vozičku kar upoštevala, kaj je meni všeč ... pri prejšnjem (sem ga tudi po netu naročala) sem naročila tako barvo, kot je bila všeč MM, pa sva dobila nekaj nedoločljivo sivega user posted image

Krista, super, da je z Nadjo boljše user posted image pa še eno user posted image user posted image user posted image , da bo kmalu čist dobro user posted image

Roberta, super za nečakinjo user posted image ko bo čas za novega user posted image , pomoje še pomislila ne boš na porodne bolečine ... itak minejo, rezultat je pa takooooooooo lep user posted image (no, jst sem ena tistih, ki blazno romantično gledajo na tole ... pa res se ne spomnim več, kakšne bolečine so bile ... res pa, da je šlo blazno hitro in super truper user posted image )

najbrž sem hotela še kej komentirat, pa sem itak napisala že cel roman user posted image imejte lep pomladni dan, čeprav nekaj dežek pada user posted image




_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 10:20:46   
lepa posadka
Dobro jutro!

Za nami čist fajna noč. Zjutraj smo imeli odpremo otrok... pa s Tomažem sva že en giro naredila pod marelo... pa pri mami malo psotala... za nama je obileeen zajtrk, saj veste :-))) Sedaj pa mirno spi. Jaz pa imam par opravkov... pa morda še kakšen obisk dobim, hehe.

Samo na hitro par komentarjev...

Tricikel... mi ga nismo pri nobenem imeli in niti ne pogrešali. Po vasi so pohajali peš, po trgovinah, če že so šli zraven, so bili v vozičku, na daljše pohajanje pa so šli v ruzaku pa mal peš... Prvo kolo smo kupili pri dobrih dveh letih. Tistega rogovega in bo zdržal vse otroke. Pri štirih so pa itak že na 16 col, pa brez koleščkov. Pri nas se te robe kar lepo menjajo na dve leti od enega na drugega, hehehe. Bogi Tomaž, k bo vse dobil ta zadnji... posledično bo imel vse najbolj doterano :-)))) Morda si pribori nove pomožne koleščke :-)

Marela... mi imapo Peg Perega že od začetka, gre itak na mal placa in bo do konca.

Scorpio... ti si spet pridna. Pa lepo uživaj v vikendu.

Sky... a tale kondomček proti zobkom pa ne deluje, kaj. Saj bo to spet mimo, pa bodo spet lepe noči. Pa HB, da si naspana. Tudi jaz sem še kar. Je bilo le 3x duda servis.

Roberta... ko boš teta, pa le javi, da ti čestitamo, hehe.

Jutri pridem v LJ - lahko kratek povzetek za jutri... saj vem, da ste že pisale, sam da ne brskam nazaj: kje, kdaj, kako...

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 10:27:21   
tosja
user posted image user posted image user posted image user posted image Lep pozdrav, iz sicer sivega, deževnega Maribora

Hvala vsem za lepe, vzpodbudne misli.
Za vzpodbudo vsem, ki vas to še čaka... Naš user posted image je v vrtcu pravi korenjak! user posted image Včeraj je ostal do kosil. Se najedel-zelenjavna juha s čičeriko, carski praženec in kompot, mi na pot domov zaspal. Doma sem ga samo preložila v voziček...in sva uživala zunaj 2 uri! user posted image user posted image user posted image Sicer v dežju,pa je bilo vseeno luštno.
Danes sva v vrtcu najprej kukala v telovadnico,kjer so otroci telovadili, se mu je tako dopadlo... k vzgojiteljici je šel-jaz ga še prej pomučkam,povem da ga imam fuuuuuuuuuuul rada, da hitro pridem in da naj uživa! user posted image
Zdaj pa že komaj čakam, da grem ponj,... user posted image

Uživajte na polno, še te zadnje lepe, najlepše trenutke s svojimi srčki...jaz grem 16. že v službo...tud jaz v jasli... user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 10:57:17   
scorpiogirl
Tosja, super, da si malo več z nami user posted image pa super, da oba z malim uživata v vrtcu user posted image

jst sem pa pozabila povedat, da naš mali že kar hodi user posted image bom filmček pripopala enkrat ... se skoraj ne lovi več, kar vstane in gre ... še malo, pa bo tudi zunaj šibal user posted image

zdej je pa že čas za spat ...


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 11:20:22   
katka28
Dan!

Spet mi, sem vas kar pogresala ampak ni in ni bilo casa se javim samo toliko, da ne boste mislile, da sem vas pozabila. Ko so otroci bolani nekako ne pridem nikamor, bi morala imeti toliko rok kot ima hobotnica lovk pa bi bilo premalo. Skratka nas prehlad pocasi izginja. otroka sta ze tip top razen kaslanja vsake toliko. Midva z MM pa tudi pocasi zdaj samo se smrkamo kot pri norcih.

Za nazaj nisem brala, ker ste bile prevec pridne.

DD: punce jutri pa drzim pesti na rokah in nogah, da boste uspesne kokr se le da....bomo z mislimi z vami. Pa le sporocite kdaj vas bomo lahko gledali preko TV-ja


tako na hitro zdaj pa spet sibam k otrokoma...

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 12:13:06   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: tosja


Uživajte na polno, še te zadnje lepe, najlepše trenutke s svojimi srčki...jaz grem 16. že v službo...tud jaz v jasli... user posted image user posted image user posted image user posted image
[/color]




Super, da mali tako uživa v vrtcu. user posted image
Meni se vse bolj  dozdeva, da tudi takšni mali rabijo sovrstnike... In ne šele pri štirih- kot je mnenje večine... No vaj moj gleda le otroke, če je z njimi- nikoli staršev...
Ko se vsedem na tla in se po štirih preganjam z user posted image kdo lovi  se zadiham po pol ure kot stara lokomotiva, nato me še križ začne zezati...user posted image In takrat vedno pomislim, da bi moral imeti družbo- ne nas "starih". Jah še dobro, da imamo psa in večinoma njega lovi...user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 12:15:01   
trnuljčica
Tosja: A ti delaš v jaslih?

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 12:28:43   
scorpiogirl
pa da vidimo, če je uspelo user posted image
tkole mi šibamo po stanovanju ...
user posted image

imam spet nekaj časa, pa me kar potegne RR ...
Katka, super, da ste boljše ... pa le najdi kaj časa, da se nam javiš user posted image

Trnuljčica, jst sem tud prepričana, da rabijo družbo vrstnikov ... se že tako lepo igrajo ... sicer še brez občutka, samo tud to se je treba naučit ... si sploh ne predstavljam, da bi bili do 4 let brez svoje družbe user posted image

tisti link, ki ga je dala Srečka ... sem pogledala samo dobro polovico ... mi je šlo na jok zarad tamalga v filmčku, zarad njegovih staršev ... pol pogledam pa Nala, mi je šlo na jok še zato, k smo lahko takoooooooo srečni, da je zdrav navihanček ... user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 12:33:50   
resnično srečna
Dan...

no naši princesi ćist malo pe manjka, da trojka prebije...je že čist belo vse...in se zobček že vidi skozi he he...posledično je čist morto...samo ne, da bi ona počivala...kje pa...je treba opico špilat pa po mami lest, pa Nerotu nagajat (po mojem si Nero želi v naslednjem življenju biti pes v družini brez otrok)...

drugače pa nosek pušča 100 na uro...mama ji pa itaq teži s sesalcem in fiziološko tako da me ima že poln kufer...

ima pa apetit...pa grize tud še vedno...

Roberta...no tetka a že pestuješ he he...no jaz imam lepe spomine na oba poroda...bi šla še...samo ne bom...he he...se pa vedno rada spomnim in bolečine in prvega pogleda na moje mladiče...

Kosilo...kisla repa, krača in krompir...Iza bo jedla malo prirejeno ampak vseeno nisem v dvomih, da ne bo vse končalo najprej v trebuščku in nato v plenici he he...

Sasy...a tebi se pa že tako mudi, da bi bil vikend he he...

DD...vprašanje: Na kater dan začnete najprej razmišljat o vikendu???...jah itaq da v ponedeljek a ne...no v glavnem pridno vadimo...

Posadka:

  1. ura: ob 10ih moramo biti tam, ob 11ih se začne snemanje baje
  2. lokacija: VPK studio, hala poleg POP TV...najlažja pot...čez Žale ali pa izhod na rondo pa čez Bežigrad do Ministerstva za vojsko in na semaforju levo...
  3. rekviziti: dobra volja in roke za stiskanje pesti
ekola...that s would be all...

pogrešam vas malo bejbe...kaj ne bomo nič več pisale...Jo@n gotovo piše magistersko pa jakoba lovi...Tasyo se potepa, Sky je v službi, Ketrin razkazuje Kaji čar dežnih kapljic, en kup vas uvaja svoje mladiče (Tosja super za lepo uvajanje), oh ja Jabka ma pomanjkanje časa ker pleza na Triglav (nezlikanega perila valda),

...no pa sem spet sama...

eh ja...grem še jaz malo uredit naš brlog...

pip

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 15:38:52   
NiLe
Dobri dan!

Kaj je pa tole??? Zunaj grozno vreme, naša debata pa kar miruje user posted image ....kje pa ste vse? Kaj bo šele, ko bomo vse po službah? A se počasi odvajate ?? user posted image

No, jaz sem dopoldne malo shopingirala - samo hrano, ker za kej druzga ni evrčkov, pa nekako s tem probam odgnat tremo pred jutrišnjim snemanjem user posted image ,  pol sem malce pospravila in kuhala, zdele Tia panča in čakam, da pride družinica domov, potem je pa tako ali tako skoz akcija do večera.

Scorpio; user posted image user posted image za Nalove prve korake ... filmčka mi ni hotelo odpreti, ampak vidim pa kako suvereno stoji!

Sasy; upam, da boš tudi ju3 držala pesti user posted image
Katka; super, da se stanje pri vas izboljšuje user posted image

Tricikli, kolesa, skiroji ipd., tudi marela; ja, tako kot pri Posadki ... pri nas gre tole od enga do drugega, tako da Tia tokrat ne dobi nič novega, je vse, kar sta ji starejša zapustila, v dobrem stanju in upprabno.

Upam, da do večera še kaj naklofate ....pridem čekirat pred spanjem, potem pa bjuti slip, da bom ju3 fit!




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:12:40   
Jo@n
Ja tale debata pa res ne gre nikamor... In  k temu seveda sama pridno pomagam user posted image .

Čas kar prehitro beži, pa lovljenje malega princa, pa cunje, pa kosilo, pa malo brskanja po netu za marelo in apartmajem na morju, pa papirji takšni in drugačni in je dan naokol.

Scorpio, user posted image  za Nalov zanesljiv korak. In hvala, ker si nas opomnila za otroškega. Saj sem vedela, ker me je CSD prijazno opozoril na to, ampak sem hotela kar lanske dohodke noter navest, ne predlanskih. Ja, tudi birokrati kdaj površno beremouser posted image In se še jezila na šiškarje, ker imajo na strani narobe napisano... Jao, jao... No, vlogo sem po elektronski poti že oddala, tebi pa prišepnem, da lahko prepišeš podatke iz lanske odločbe o otroškem, saj gre za iste dohodke istega obdobja. Upam, da nimaš vsega v istem fasciklu, ki je nekje na neznani lokacijiuser posted image .

Jutrišnje navijanje: midva bova tam in pridno skrbela za Izo, če bo le madam pri volji za najino družbo. Ostale navijačice, če bo katera naknadno prišla in potrebuje navodila kje se skrivamo lahko pozvoni kar na moj gsm, saj ne želite motiti koncentracije nastopajočih. Cifro pa dam na zs. Vse ostale pa pridno stiskat prste na rokah in nogah, pa če vsi bežijo od vas. In tako vztrajat, dokler ne javimo, da ni več potrebeuser posted image .

Toliko od mene, grem še malo sline po apartmajih cedit. Nočko!


(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:14:52   
barbchen
Čer,

4 gracije bodo jutri razturile na DD-juuser posted image . Želim jim hitre prste in bistre misli in obljubim, da bom navijala močno, močno user posted image user posted image user posted image user posted image

Sisterca od Nile, ki je glihkar napisala svoj prvi post na forumu user posted image


_____________________________

Carpe Diem!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:48:51   
lepa posadka
Barbchen... upam, da je prijava na forumu nastala iz drugih razlogov, kot navijaških. Upam, da bomo tudi mi lahko navijali zate tokrat. Drži se.

Scorpio... ja Nal pa hodi že čisto zares. Bravo dečko!!! Je pa tudi meni nalagalo filmček cel dan :-)))

Ženske... danes pa hmal spat, da boste jutri spočite. Če bo vse OK, prideva tudi midva držat pesti v živo... Kolk časa pa to lahko maksimalno traja? Nisem še nikol gledala...

Evo... večer se še kar ne ustavlja... grem pomagat :-)
Lahko noč.

(odgovor članu barbchen)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:49:21   
JABOLKO3
Živijo!

Tale deževen dan ni prinesel kaj dosti zabušavanja... pri nas se kar naprej dogaja, zadnje dni še ponoči - se je naš Jur spet nekaj skvaril, pa se zbuja vsaj po 4x na noč in bi se dojiiiiiil... no, zadnjo noč je spet atija razjezil in menda ga že nocoj čaka prevzgoja... bomo videli, če ne bo ati spet mirno spal, mami pa skakala med svojo in otroško posteljico... so pa tudi pri nas zobki na pohodu... upam, da se čimprej prebijejo na plano.

IZVIRNO SPOROČILO: lepa posadka
Vidim, da se odvija kar nekaj trgovine na RR :-))) Ampak Joan... a kar 30 parov copatk? Ja, saj si dobra, da tole nas zalagaš. Bi morala rpej povedat, da ti damo denar. No, saj morda so ti druge dale... pa se samo jaz nisem rpej spomnila...

Jaz sem še ena taka... sori, Joan... dobiš jutri...


Marele - jaz imam eno staro dobrih 7 let in jo že nekaj mesecev uporabljam za kakšne kratke variante (od avta do šole...), imajo pa vse mehkejše hrbtišče, ker je zložljivo...

Tricikli - naš ta prvi ga je dobil za darilo, a se ga ni naučil sam voziti, da bi ga pa za tisti ročaj vozili, nam pa nekako ni bilo, smo šli ali peš ali z vozičkom ali z ruzakom... smo mu potem pri 2,5 letih kupili navadno kolo s koleščki, pa se je hitro naučil poganjat... in pri drugem otroku je bilo enako, tako da tricikel pri nas ni bil amortiziran... so se pa odlično obnesli poganjalčki...

DD jutri - moj plan je tak - ker ima ta velik jutri zadnjo uro telovadbo, telovaditi pa še ne sme, ga bom pobrala ob 11h in ker ni dvoma, da se boste prebile naprej, pridrvimo še mi... vprašanje - a naj prinesem puzzle za na tla? in še eno - a je ta studio na sedežu tv 3 (Vojkova 58) ali kje bliže pop tv - mi po Srečkinem opisu ni čisto jasno (imam blond pramene)...

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

oh ja Jabka ma pomanjkanje časa ker pleza na Triglav (nezlikanega perila valda),

eh, moj triglav kar sameva... pravzaprav dobiva še nove glave... ni časa in ne energije pa še 'splača' se ne... likaš in likaš, potem pa MM srajco par ur nosi in se spet znajde v košu za perilo pa vse skupaj jovo na novo... eh...



Lep večer in mirno noč!

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:50:37   
Roberta69
user posted image - Danes, 6 min čez polnoč, sem postala ponosna teta Kiare user posted image (okrog 3200 g in 50 cm). Seveda sem jo šla v porodnišnico pofirbcat in je tkooooooo luškana, da grem takoj delat še enega user posted image (ne, sej mi v bistvu bolj paše, da je že tak taprav človeček... jaz bi jih jih imela kar skos, male in velike user posted image , sem mojemu že povedala, pa se je samo smejal...). Sploh ne morem verjet, da so bili naši škratki tako miceni user posted image . Nečakinja je pa čist živahna in izgleda bo jezikava, saj jeziček steguje sem in tja kot navita, pa učke ima skoraj ves čas odprte in ne gleda v prazno, ampak prov vate, kot da bi videla (a ni tako, da na začetku ne vidijo user posted image , no, naša lepotička je izjema) in maha z rokami... skratka, je čist na spidu. Sem bila čisto paf, ker se na prvi dan življenja vede tako, kot se je Liam šele pri enem mesecu. Tale frajlica bo izgleda razturala user posted image . Me je imelo, da bi jo kar odnesla domov user posted image . - user posted image





(odgovor članu barbchen)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:50:39   
Jo@n
O, sister, čestitke za prvi post.user posted image  user posted image  user posted image

Upam, da boš na rr kmalu tako veliko čvekalo, kot je Nile...user posted image . No, mogoče na drugemu zavihku...

(odgovor članu barbchen)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 20:56:31   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Jutrišnje navijanje: midva bova tam in pridno skrbela za Izo, če bo le madam pri volji za najino družbo. Ostale navijačice, če bo katera naknadno prišla in potrebuje navodila kje se skrivamo lahko pozvoni kar na moj gsm, saj ne želite motiti koncentracije nastopajočih. Cifro pa dam na zs.


Saj res... a imaš novo cifro? Prosim, pošlji še meni (jaz imam 'staro'). Lahko noč.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 21:04:22   
misa79
Ojla. Pa se je le nabralo nekaj čvek user posted image .

Naš dan je hitro minil, saj smo imeli obisk enga fajn enoletnika in njegove mamice..... Se je vidlo, da je Miha zelo pogrešal družbo, saj ga je bilo povsod polno. Je hotel takoj pokazati, kaj vse zna. Zgleda, da ga je to tako utrudilo, da je ob 6-ih zaspal in še vedno spiuser posted image To sploh ni v njegovi navadi.....ga še v pižamco nismo imeli čas datuser posted image . Jutri greva po dolgem času malo na Štajersko, bova pa v mislih z vami na DD in držala pesti, da boste čim dlje tam. Seveda morte poročat, kako je bilo in kdaj si rezerviramo čas, da vas vidimo na TV.

Roberta user posted image user posted image user posted image za tvojo nečakinjo in njeno mami. Verjamem, da te ob pogledu na malo bitjece premami, bi mene tud.......

Joan tud jaz sem ti še dolžna, a ti nakažem, al velja da ti dam drug teden?

Marele, tricikli.... Mi zaenkrat nismo razmišljali o nakupu, imamo pa en tricikel od bratranca, pa bo verjetno kr tist dober.

Nal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za strumne korake. Ja nekako takole zgleda tud pri nas. Cele dneve nabira kilometre po stanovanju. No upam, da bo zdaj pri nas počasi konec z boleznimi in da bomo malo sprobali, kako se hodi zunaj. Je pa tudi pri meni trajalo cel dan, da se je prikazal filmček.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
5.3.2009 21:21:00   
Jo@n
Jabček, imaš ZS.

Ojroti za copatke: če ima katera izrecno željo, lahko da prej, drugače pa ob prevzemu copatkov, da se ne bomo preveč lovile. Res ni panike.

Mali princ je danes spal uro premalo in je bil koma strica toma že ob 6h. user posted image  Sva ga dala iskat eno poznopopoldansko kitico, pa je potegnil do sedaj. Itak da se je ob previjanju povsem predramil, kašica po flaši pa niti približno ni tako dobra kot tista po žliciuser posted image . MM ga uspava, upam da se kmalu vrne iz spalnice in da bo mirna noč.

Pa še 1x nočko!

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?