|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 13:05:54   
zi&mm
Andrej,

definitivno je; pri meni je bilo isto in sem sedaj le dobre 3tedne pred porodom; ampak kr na pregled pelji tvojo drago.

Čestitke :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Lp,
:nosecka: Mili

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 14:24:43   
sabini
:bravo::bravo::bravo:čestitam 10000procentov je tvoja draga nosečka:duda:, men je tud ena črtica bolj slabo se vidla pa sem bla noseča

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 14:41:35   
belica
Pozdravljena

Tudi jaz sem naredila prvi test z Yes or No, pa so se mi pokazale dve crtici ze cetrti dan po izostanku :hudicek:, nato sem sla k mojemu G in mi je se potrdil, da sem noseca,zdaj sem v 7t, tako, da ti iz srca cestitam.:bravo::bravo::bravo::bravo: pa veliko:pujs::pujs::pujs:in naj vaju:angel::angel::angel:
cuvajo,:rozica::rozica::rozica:

belica:nosecka:+:duda:7t:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 18:50:41   
PiaM
Čestitke obema!!!:bravo::bravo::bravo:
A je to vajin prvi :duda:?
Vse lepo v :nosecka:.
:rozica:

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Zmeda..je ali ni..
22.4.2005 21:11:26   
andrej77
Ja PiaM, za naju prva :nosecka: in prvi :duda: ravno zarad tega tolko negotovosti glede tega in tolko vprašanj...

no slednjih je še velik, tako da upam da se bomo še slišal s kakšnim nasvetom... drugače pa sva zdaj vse tempirala na ponedeljek, ko imamo prvi pregled, potem pa naprej upam da v varno in srečno :nosecka: in čez nekaj mesecev do srečnega in zdravega :duda:

LP Andrej


(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Zmeda..je ali ni..
26.4.2005 9:58:05   
zi&mm
Pozdravljen,

no a nam zaupaš kako je bilo na pregledu :zmeden:
sama sem imela včeraj pregled in je :duda: zelo živahen tako da lahko pričakujem prej kot v 3tednih štručko.

Lp,

:nosecka:Mili (3t/1d)

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zmeda..je ali ni..
28.8.2006 19:40:48   
nadja00
živjo vsem

sem nova na forumu in tudi jaz sem v veliki dilemi. Tako kot pri andreju se je tudi pri meni pokazala rahla slabo vidna črtica, ki naju je zelo razveselila. Naj povem, da mi je menstruacija zamujala 5 dni. Danes popoldan pa doživim šok, saj se mi na vložku (dnevnem) pojavi rdeč izcedek (rdeč sluz, podoben kot prvi dan menstruacije). Ker me je full zaskrbelo sem naredila še enkrat test in test je pokazal enako: rahlo, slabo vidno črtico. Kaj naj si mislim? Zelo sem zmedena in razočarana, ker se je pojavila menstruacija. Ali je možno, da sem vseeno noseča, pa mi menstruacija ni izostala? Bi morala bit črtica na testu bolj vidna?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zmeda..je ali ni..
28.8.2006 19:51:45   
Strawberrie Cherrie
nadja: mogoče je vsaditvena krvavitev?? Al tko nekako...jst sem jo dobila tam nekje teden dni po izpostanki, je bil na hlačkah flekec rozast...

(odgovor članu nadja00)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zmeda..je ali ni..
28.8.2006 19:53:46   
nadja00
london-paris, deluje bolj kot običajna menstruacija, le da je bolj sluzasta. Ne vem kako naj opišem. Med sluzom se pojavijo rdeče sledi, krpice.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?