|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 15:50:44   
ancka1
Najprej en lep pozdrav vsem.
Po 4 mesecih sem se končno "preselila" na ta forum. user posted image  
Zanima me kako je z barvanjem las med nosečnostjo. Vem, da ni priporočljivo, pa vseeno prosim za kakšen komentar, mnenje, izkušnjo...
Saj ne, da bi mi bilo to tako pomembno...

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 16:24:17   
kapica
Ancka, kolikor je meni poznano, se lahko barva. Vsaj moja frizerka se je med nosecnostjo normalno barvala. Pa menda ve kako in kaj, upam no .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 16:48:39   
*Uršula*
Jaz sem se celo nosečnost vsak drugi mesec barvala, pa je z user posted image  vse ok. Ti kar veselo k frizerjuuser posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 17:36:47   
darjakb
Tudi jaz sem si v nosečnosti barvala lase, frizerka mi je edino odsvetovala blajhanje.

Lp,
Darja

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 18:49:43   
lu155
jst se bom med nosečnostjo štrihala..
prej sm se dogovorla z frizerko da naj pridem v torek,da me poštrihauser posted image

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu darjakb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 18:53:11   
noely
Tudi jaz sem si
v nosečnosti barvala lase
in ni bilo nobenih težav.

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 20:33:40   
vesna.com
V nosečnosti barvanje odsvetujejo zaradi vpliva hormonov in same nosečnosti na lase in ne ker bi to imelo kak vpliv nauser posted image .Samo lasje se znajo drugače odzivat in rezultat ni kot ponavadi.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 22:06:35   
ancka1
Punce, hvala za odgovore.
Mogoče sem se narobe izrazila, sem imela konkretno v mislih svetlitev las. Zaradi raznih preparatov "a la hidrogen" sem malo skeptična. Najbrž pa res zadeva vpliva na kvaliteto las in ne nauser posted image .

LP

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 22:08:24   
viv_
Jaz sem si jih pred dopustom pobelila, pa čez pobarvala... Ni panike! Pa tudi kakovost las se mi ni spremenila... Tako ali tako se barvam na mesec in pol (vedno malo drugače), ne glede na to, ali sem noseča ali ne... Edino toliko prepračunam, da ne grem rodit z narastkom user posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 22:08:56   
Marogica
Tudi jaz sem se v obeh nosečnostih na ca 2,5-3 mesece barvala, pa še pramene mi je frizerka delala. Ni bilo nobenih problemov. No, vsaj ne da bi za njih vedela.

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 22:14:46   
rija
To da ni priporočljivo, so si zmislile panične nosečnice....

Jaz sem se barvala celo nosečnost enkrat na dva meseca in edini stranski učinek je, da je user posted image  tudi blonduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 22:51:47   
muza
user posted image  user posted image rija, temu sem se pa mogla nasmejat user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barvanje las v nosečnosti
27.8.2006 23:01:50   
majas
user posted image tudi jaz se normalno barvam samo pramena... poznam pa eno ja ki se ni barvala eno 2meseca pred porodom in potem dokler je dojila! Potem pa na koncu ogotovila da je vse larifari,,,spet verjela nevem komu...user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu muza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barvanje las v nosečnosti
28.8.2006 18:44:12   
frrrr
men je ginekolog rekel, da dokler barve ne jem, je čist o.k. user posted image

barvanje menda ni tolk škodljivo, da bi imelo na plod kakšen učinek. kr lepo se uštimaj, ne rabiš z narastkom okol hodit.

aja, mogoče le ne bo takšnega učinka kot ga pričakuješ... vsaj sama sem se prejšnjič z rdečo barvo premazala, pa je bil rezultat oranžen user posted image sicer mi je pa vseeno kakšne barve sem, le narastek me moti

LP!

< Sporočilo je popravil frrrr -- 28.8.2006 18:45:30 >

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barvanje las v nosečnosti
28.8.2006 21:16:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

V nosečnosti barvanje odsvetujejo zaradi vpliva hormonov in same nosečnosti na lase in ne ker bi to imelo kak vpliv nauser posted image .Samo lasje se znajo drugače odzivat in rezultat ni kot ponavadi.


Tako je!

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: barvanje las v nosečnosti
28.8.2006 21:24:04   
frrrr
hehe, da vam povem mojo štorijo... sm glih sprala barvo z las in posušila

kot sem že omenila, sem prejšnjič barvala temno rdeče in dobila oranžne lase... danes sem pa barvala z oranžno barvo in je vn prišlo nekaj med temno rdečo in vijolično user posted image prav zanimivo

kot bi odvijala kinder jajček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?