|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V katerem tednu UZ?
29.8.2006 10:44:41   
tatam
Mene pa zanima v katerem tednu so vam delali drugi UZ? V četrtek imam KO,pa me zanima če mi bodo delali al ne? Sem v 18.T.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 10:50:31   
ksenijas
Jaz ko grem na kontrolo mam vedno UZ tako da enkrat na mesec vidm svojga user posted image .
lp

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 10:57:57   
Nogavica
Meni so ga do zdaj delali v 12. in 21. tednu.
Zdaj sem pričela 27.t, naslednji UZ pa bo nekje v 34.t, je regel ginekolog.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu ksenijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 10:59:29   
Nogavica
... rekel user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 11:19:34   
JA_n_JA
Meni tudi vsakič ko imam pregled naredi UZ, se pravi enkrat na mesec. Mislm, da je čist odvisno od ginekologa, moj se rajš prepriča da je vse v redu po moje, zato imam vsakič UZ.
Upam, da boš imela UZ, da boš videla user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 14:51:52   
živa
Če je z nosečnostjo vse v redu, je 2. UZ med 18. in 22. tednom (in ta je zadnji, ki ga krije zavarovalnica; krije še čisto prvega do 12. tedna in to je to). Pokliči ginekologa in vprašaj, ker drugače res ne moreš vedeti; lahko ti ga bo naredil tudi še čez en mesec - lahko pa seveda že v četrtek.

Lp,

živa 

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 14:55:25   
Naja30
Zavarovalnica krije 3 UZ, vsaj tako je meni G rekla. Prvi je za potrditev user posted image  do 12t, potem je morfologija okoli 22t in potem še eden okoli 30t.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V katerem tednu UZ?
29.8.2006 16:40:23   
mtina
No, ja. Jaz sem imela le dva UZ. Prvi, ki je potrdil nosečnost in drugega kot morfologijo.  Meni je pa rekla, da mi pripadata le dva. Ne vem. Očitno je res odvisno od ginekologa.

Boš kar sama videla, kam tvoj taco moli. user posted image

LP

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?