|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 8:07:06   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

A vas ni nič strah, da malo poležete.

NE.
je dokazano, da nanica otrocne ne poleze nikoli. edino se je pod vplivom mamil ali mrtvo pijanauser posted image . no, ampak vseeno ne da, 100% na to teorrijo,zato smo:
cisto levo oči, potem tadej, potem sem jaz, potem pa mala. ampak jo oblozim z blazinami, ker tako lepo spi na boku, pa se jaz ne morem nanjo zlest.user posted image



Vsaka vam čast, da se sploh kaj naspite in spočijete, če vas toliko spi v zakonski postelji. Jaz in moj mož rabiva oba precej prostora za spanje, saj oba zelo na široko spiva in se precej obračava, tako da si ne predstavljam, da bi še najin lumpi spal pri nama, ki je ponoči tudi ena prava vrtavka, da bi pa še večji otrok, star že 5 let in več, spal pri meni, pa pomoje niti jaz niti moj mož ne bi spala nič, ker bi nonstop butali eden v drugega. Edino če bi imeli 5m posteljo.user posted image   Moj mali je pri meni spal mogoče ene 5x (ko je bil še novorojenček), potem pa ne več, ker ni bilo treba, saj je lepo sladko spančkal v zibki zraven moje strani postelje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 8:10:18   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

A vas ni nič strah, da malo poležete.

NE.
je dokazano, da nanica otrocne ne poleze nikoli. edino se je pod vplivom mamil ali mrtvo pijanauser posted image .


Ja, tole je isto, kot trditev mladega para, ki sem jo slišala par dni nazaj na Svetu na Kanalu A. Bila je zgodba o deklici, ki se ji je med vožnjo zataknil bonbon v grlu in bi se skoraj zadušila. Panični starši so ustavili avto, v tistem pa je na srečo mimo prišel človek, ki je reševalec, in je malo rešil, ker sicer bi se verjetno zadušila. No, pa so novinarji po Lj. spraševali starše, kaj bi oni storili v takem primeru in sta mlad par z otrokom v vozičku oba v en glas zatrdila, da to se NE more zgoditi. Pa je novinarka rekla, ja kaj pa če se. Odogovro. SE NE MORE. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 8:18:38   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

A vas ni nič strah, da malo poležete.

NE.
je dokazano, da nanica otrocne ne poleze nikoli. edino se je pod vplivom mamil ali mrtvo pijanauser posted image .


Ja, tole je isto, kot trditev mladega para, ki sem jo slišala par dni nazaj na Svetu na Kanalu A. Bila je zgodba o deklici, ki se ji je med vožnjo zataknil bonbon v grlu in bi se skoraj zadušila. Panični starši so ustavili avto, v tistem pa je na srečo mimo prišel človek, ki je reševalec, in je malo rešil, ker sicer bi se verjetno zadušila. No, pa so novinarji po Lj. spraševali starše, kaj bi oni storili v takem primeru in sta mlad par z otrokom v vozičku oba v en glas zatrdila, da to se NE more zgoditi. Pa je novinarka rekla, ja kaj pa če se. Odogovro. SE NE MORE. user posted image


res je, ful isto. Koliko mamic pa je poležalo otroka in pri koliko otrocih je bilo treba izvest Hajmliha (vem..ni prav napisano). Jaz sem ga pri moji izvajala že dva krat. Enkrat zarad kože od pečene račke in enkrat zaradi mehkega karamelnega bonbona.

< Sporočilo je popravil mika -- 25.9.2009 8:19:23 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 8:29:37   
Anonimen
eh sele zdaj vidim kake bedarije sem pisala. tiskarske napake. ma, dobro. ste razumele. sem imela nino v narocju in tipkala z 1 roko.
nisem rekla, sa se ne more zgoditi. zato pa jo oblozim s poustri!
sam se mi zdi vecja verjetnost, da se zadusi v spanju, ko podre kupcka naprimer,kot pa da jo polezem.

da nanica otrocne ne poleze nikoli
------>da mamica otrocka ne...
user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 25.9.2009 8:40:43 >

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 8:38:57   
mika
sam se mi zdi vecja verjetnost, da se zadusi v spanju, ko podre kupcka naprimer,kot pa da jo polezem.
[/quote]

Isto. Naša je fejst polivala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 14:52:13   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
otečeno evstahijevo cev in zato konstantno zbujanje in premetavanje.
evstahijevo cev


Kako so pa to ugotovili? Ker nas tasrednji tud se ne spi celo noc (0bcasno ja), pa dostikrat vidim, da se "praska" po usesku, kot da ga nekaj v notranjosti moti.

Avtorici posta - nas ta srdenji se je do 13 meseca zbujal po 8x na noc, jst sem bla ze v slubi, ampak sem se navadila, nisem se sekirala, ker sem se mogla zbudit in potem tudi nisem bila zaradi tega utrujena. Moram rect, da sem bila pri drugem otroku cez dan bolj spocita, kot pri prvem, pa je prvi spal celo noc in se je mogoce kdaj zbudil za flasko, pa me je sesulo za cel mesec naprej in nazaj. Pri drugem sem si v glavi postimala, da se nima smisla jezit in bit slabe volje, ker moram ustat, pa je blo takoj lazje. Sej vstajam za svojega otroka!

Glede GH - jst bi se zmeraj najprej ponudila GH in ce po 10 min ne bi nic pojedel, bi podojila. Bi pa probla z mlecnimi kasicami, te so ble pri nas zakon.

Pa se spanje podnevi - mogoce je tak otrok, da ne potrebuje spanja, mogoce pa zamudita tist trenutek, ko je utrujena, sama pa ne zna zapat in potem samo joka. To je blo pri nas zvecer, ko sem pa ugotovila, da je okrog 6ih zaspan in ga dala spat, je bla pa druga pesem. Je spal samo 1/2 urce, ampak je bil pol naprej (tisto uro do spanja) dobrovoljcek.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nemogoč dojenček
25.9.2009 19:32:47   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

A vas ni nič strah, da malo poležete.

NE.
je dokazano, da nanica otrocne ne poleze nikoli. edino se je pod vplivom mamil ali mrtvo pijanauser posted image .


Ja, tole je isto, kot trditev mladega para, ki sem jo slišala par dni nazaj na Svetu na Kanalu A. Bila je zgodba o deklici, ki se ji je med vožnjo zataknil bonbon v grlu in bi se skoraj zadušila. Panični starši so ustavili avto, v tistem pa je na srečo mimo prišel človek, ki je reševalec, in je malo rešil, ker sicer bi se verjetno zadušila. No, pa so novinarji po Lj. spraševali starše, kaj bi oni storili v takem primeru in sta mlad par z otrokom v vozičku oba v en glas zatrdila, da to se NE more zgoditi. Pa je novinarka rekla, ja kaj pa če se. Odogovro. SE NE MORE. user posted image


res je, ful isto. Koliko mamic pa je poležalo otroka in pri koliko otrocih je bilo treba izvest Hajmliha (vem..ni prav napisano). Jaz sem ga pri moji izvajala že dva krat. Enkrat zarad kože od pečene račke in enkrat zaradi mehkega karamelnega bonbona.


Joj, joj, kolk ene površno berete. Jaz sem primerjala trditev, da mamica nikoli ne more poležati otroka in trditev tistih dveh pri Svetu, da se pri njunem otroku pač nikoli ne more zgoditi, da bi prišel tujek v usta, ki bi povzročil zadušitev. Vse se lahko zgodi in kot vidiš, tudi miška mccute ni 100% prepričana v to teorijo in raje izvaja previdnostne ukrepe.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nemogoč dojenček
1.10.2009 20:44:18   
anabanana1981

O.K v glavnem vsak po svoje vzgaja lahko svoje otroke!sploh s tem nisem misnla na strogo vojaško vzgojo kot ste nekatere razumele,ter da na vsak način uveljavljam svojo voljo ampak o.k pustmo to .Vseen mam rajš otroka ki je vzgojen ne pa razpuščen in ga morajo nato drugi namest tebe vzgajat.
Glede dojenja pa-GA 100 % podperam samo pravim da od 6 meseca dalje otrok potrebuje tud gosto hrano,ne pa da je pri 9 mesecih še vedno samo na zizi-zato ker otrok tako hočeuser posted image ,že sama narava poskrbi zato da otrok potrebuje gosto hrano s tem ko otroku začnejo zobki rastet,pr 6 mesecih...drgač pa itak da je dojenje tud nadaljnih nevem kok mesecev zelo priporočljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nemogoč dojenček
1.10.2009 21:16:00   
anabanana1981
IZVIRNO SPOROČILO: mika

rija in metulj, mislim, da ahko anabani malo poledamo skoz prste, koliko vidim še nima svojih izkušenj. bo pa prišel čas ko bo tudi njo prizemljil njenuser posted image . pol pa še drugi in se  ne bo 2x obrnila okrog, pa bo tandemsko dojilauser posted image . Pa tud to bo ugotovila, da se otrok rodi s svojim karakterjem in bo morala 100x reč ne, pa je otrok še vedno ne bo ubogal.

Teško pa je poslušati starejše ženske, ki imajo odrasle otroke in so pozabile kako nemogoči, ampak res nemogoči so bili njihovi otroci. Kolikokrat sem morala skriti igrače, ker ko je tak otrok prišel na obisk, bi mi naredil masaker nad igračami, jaz pa sem na vse lepo pazila(kot otrok, da ne boste mislile, da me še sedaj  skrbi za njihuser posted image ).
ampak jaz sem 'druga liga mame in me njihove vzgojne metode, ki jih nikol niso uporabljale, niso ganile in so nad mano obupale. Moja ignoranca jim je vedno povedala vse. držala sem se sestričninega nasveta....ona ga je šele našpukala, ker je prva iz naše generacije rodila. Za mano je stala pa še moja mama, ki je bilauser posted image



JAAA UUUUUUU kolk maš pa ti otrok da si že tok izkušena in lahko pametuješ???Ja veš jaz sem ena zelo grozna mama k pojma nimam in otroke s palco vzgajam .ITAK.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja triletna pupa je bla že pr 1 letu in pol suha,ker smo ji lepo razložil da se kaka in lula v kahlo ,zdej že čist tekoče govori ker se velik ukvarjamo z njo ji beremo itd.Pa ne delamo tega zarad sebe,ampak zarad nje,ker hočva da zraste v samostojnnega človeka.In je zelo brihtna in pravi dobrovoljček za svoja leta  kar vsak  reče in ji zarad moje" vojaške "vzgoje nič ne manjka.Mogoče je to res bolj karakter,mogoče druga ne bo tako "prdna" samo vseen se mi ne zdi da sem preveč zahtevna ker otroku hočem samo dober.
Nevem PA KJE PIŠE da sem kao proti dojenju.Halo svojo sem dojila do 9 meseca pa še bi jo sam je sama nehala ker je vidla da se z gosto hrano bolj naje.Pravm sam da pri 9 mesecih otrok ne more žvet sam od zize.Kasnej pri 2 letih je pa res da se otrok sam crkla z dojenjem ,kaj a ni res ,a se mogoče naje od zize ...ja seveda

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nemogoč dojenček
1.10.2009 22:24:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana1981

Moja triletna pupa je bla že pr 1 letu in pol suha,ker smo ji lepo razložil da se kaka in lula v kahlo ,zdej že čist tekoče govori ker se velik ukvarjamo z njo ji beremo itd.Pa ne delamo tega zarad sebe,ampak zarad nje,ker hočva da zraste v samostojnnega človeka.


a na 5 obvrtčevskih dejavnosti jo tudi vozite?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Rodila sem čez rok.
FLASK_A

Dobili smo:

fantka (55%)

punčko (45%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!