|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 11:57:41   
bb27
Pozdravljeni.

Imam 6 mesecev staro hcerko in jemo po steklenicki. zvecer mi gre spat okoli 19-20h in se mi ponoči zbidi še 2X za jest. ko sem se pogovarjala z eno mamico, ki ima tudi sina na steklenicki mi je rekla, da moja ne bi vec smela jest ponoci. da delam narobe in da naj jo odvadim. Da otroci na steklenički bi morali spat že celo noč ne pa jedli ponoči pri 6 mesecih. Kaj pravite vi na to?? Kako naj jo odvadim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 12:01:48   
pokica_
Nič nisi omenila, če že uvajate GH? Očitno še ne...
Mi uvajamo GH, po nasvetu P in sicer po dopolnjenem 4. mes starosti in se ponoči zbujamo še 1x za hranjenje.
Dokler nebomo imeli 2-3 obroke GH na dan, da nebom odvajala od nočnega mleka....ker je sigurno takrat lačen in ni to carkljanje. Sčasoma bom pa začela odvajat od stekleničke pol...in to tako, kot so delale naše mame, babice...ponudla mu bom nesladkan kamilični čaj...in takrat uvidijo, da se ne splača vstajat zarad čaja, k ni sladek. user posted image
Ampak to šele enkrat čez 2-3 mes.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 12:04:42   
bb27
Imamo Že 2 obreoka GH..smo tudi začeli pri 4,5 esecih z uvajanjem. Ponoči sem ji že probala dat čaj pa ni pomagalo..dokler ni dobila mleka ni zaspala.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 12:08:55   
neisha80
Naš mali je star 9 mes. in še zmeraj ponoči spije eno stekleničko mleka.Včasih pa celo dvakrat pije.Ampak se kaj pretirano ne sekiram zaradi tega.

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 12:13:36   
pokica_
A imate že 2 GH obroka torej. Lej, mogoče še malo počakaj, da bo še kak obrok-dva zraven, pa pol poskusi s kamiličnim čajem.
Verjetno ti bo še katera vedela kaj več svetovat, ko že lahko pove iz svojih izkušenj.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 12:23:03   
zoja10
jaz mam kolegico k ma 14 mes. starga sina in ima še vedno obrok okrog 00:00 ....
Kaj češ...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 12:26:31   
kristinaj
naš ima 11 m in čez dan, niti približno ne je tako, kot hči ko je bila iste starost....poje manj in če je še švoh večerja se zgodi, da ponoči je tudi 2x...

jaz naredim takole ob 18-19 ima večerjo in potem gre spat. med 22 in 23 mu dam flašo mleka, noter pa dam 2-3 plasmon piškote in spančkamo do jutra.

probaj takole narediti, okoli 18 ure ji daj večerjo npr. krožnik rižolinota in ko gre spat še flašo mleka pa boš videla kako bo.. če bo premalo daj v mleko še plasmon piškote, ki se odlično raztopijo v mleku, le malenkost večjo luknjico narediš na dudi... jaz imam chiccotovo na 1,2 ali 3 luknje. imaš možnost nastavitve pretoka.

srečno



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 13:06:12   
abc123
Naša je stara 9 mesecev in še vedno je 1krat ponoči. Od začetka je na AM in je prib. kakšen mesec jedla 2-3X nato pa 1X in tako je še danes.
Čez dan ob 12ih dobi flašo pred spanjem, zvečer okoli 18ih riževo kašico in ob 19.45 še flašo in spat. Vse ostalo so obroki GH.
Smo probali s čajem, dudo pa ni pomagalo. Sem tudi mleko prib. 14dni zelo redčila (namesto 5meric 2) pa ni bilo nobene spremembe. Ne vem mogoče je res lačna mogoče se pa samo pocrkla, ker je pa res da jo vsakič vzemame iz postelje in poje nato jo položim nazaj.

Za tole s piškoti pa ne vem... sladkor... zobje... cela noč.... ne vem, nisem še poskusila.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 13:23:47   
Anonimen
Hja naša je stara 10 mesecev in na steklenički ... GH je že od 4,5 meseca naprej pa ima še vedno zvečer en obrok pred spanjem (19:30), enekga okoli 2h ponoči in enega ob 5-6ih zjutraj. Sem bila tut jaz že deležna podobnih kritik kot ti pa sem potem ukinila to nočno flaško mleka in ji dala vodo za pit ... no pa sem s tem dosegla samo to, da se je začela nenormalno pogosto ponoči zbujat in smo imeli zdaj en mesec totalno krizo, saj se je od enih naprej zbujala tut na pol ure in manj ... no približno po enem mesecu je meni počil živec in sem ji ponoči spet začela dajat Am in sedaj že skoraj en teden spet približno normalno spimo, t.j. se zbujamo samo 2-3x na noč.

< Sporočilo je popravil Otika -- 1.10.2009 13:25:54 >

(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 13:25:04   
Anonimen
ups user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 14:18:35   
abc123
Jaz se tut ne sekiram. Očitno rabi. Ko ne bo več, pa pač ne bo. Slej ko prej vsi otroci prespijo noč. Ko bo pa treba v vrtec, šolo... jih bomo pa budiliuser posted image začaran krog

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 14:21:07   
beaglekriss
Popolnoma isto kot pri nas....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 17:21:23   
Katy78
Ojoj no, odvajati 6 mesečnega otroka od stekleničke ponoči? user posted image  Mi na kraj pameti ne bi prišlo. Nik je pri 6 mesecih ponoči jedel 1x, ko pa sva začela uvajati GH, je zvečer okoli 19h dobil mlečno kašico, tik pred spanjem (ca. 1 uro ali 1,5 ure kasneje) pa še flaško mleka, sicer ne ta velike porcije, ampak kakšnih 100ml in takrat je tudi opustil nočno flaško. In tako je še danes.

(odgovor članu beaglekriss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 19:47:53   
nana81
Hja, sam ne poslušat teh tapametnih mamic (sploh ne vem, če bi jim rekla mamiceuser posted image ). Mi smo stari 7 mesecev že skoraj dva meseca brez flaške mleka - se je kar sama odvadila. Meni se na čase kar malo trga od kuhanja...a bo že. Očitno hoče biti velika punca. Ponoči je pa bilo kakšen teden mal krize, ampak zdaj se pa zbudi, če je žejna al pa naspana... So pa meni govorili naj ji ne dajem za pit ponoči, ker se bo navadila - ja sej sem tud jst velikokrat žejna, pa se ne matram.
V glavnem svojega otroka poslušaj..on ti "pove".

Je pa vsak poseben na svoj način.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 22:18:50   
beaglekriss
IZVIRNO SPOROČILO: nana81


V glavnem svojega otroka poslušaj..on ti "pove".

Je pa vsak poseben na svoj način.


user posted image To je edini pravi odgovor.

(odgovor članu nana81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.10.2009 22:42:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beaglekriss)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
1.10.2009 22:58:09   
bu_ba3
Res ne razumem, da lahko nekateri tako pametujejo. Kako lahko nekdo reče, da tvoja ne bi več smela jesti ponoči? Halooo? Na podlagi česa to sploh govori? Mar zato, ker njen otrok ne je več ponoči? Jao. Moja pupa je stara 6 mesecev, ponoči spi neprekinjeno 10 do 12 ur (ja, se zavedam, da sem tudi zaradi tega lahko srečnica) in od 9 zvečer do 9 ali pol desetih zjutraj nič ne je (pa ni ne suha, ne močna, ravno pravšnja user posted image ) In na podlagi tega pričakujem, da tudi tvoja šestmesečnica mora biti tako kot moja user posted image  user posted image  user posted image  Seveda se šalim! Otroci so pač različni. Osemmesečnik moje prijateljice se zbuja ponoči na 2 do 3 ure in je lačen. In kaj naredi mamica? Da mu jesti user posted image

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SPANJE OTROK, KI JEJO PO STEKLENIČKI
2.10.2009 8:23:27   
jolly123
ah dej no ne poslušaj "pametnih" nasvetov. Če je lačen mu daj jesti. Naš je tudi do cirka 7-8 meseca jedel še enkrat na noč, pol je pa kar čez noč enkrat nehal sam od sebe. Pa ga nismo nič odvajali. Tako da vse ob svojem času. 

(odgovor članu bu_ba3)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?