|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:26:28   
lakaya
Čmrlika z veseljem sprejmem ta čaj, ti mi ga kr pošlji po pošti, še če poveš ceno pa kulk naj bi ga bilo.... Zakaj ga pa ti ne boš pila??? Ti napišem svoj naslov na ZS user posted image

Lunka 1 Js sm tud hotla it najprj k Petkovi pa ni sprejemala več novih do Novega leta. Tko da zdj smo po NL pa pokliči in povpraši. Zdj sm u bolnici pr Macunovi pa sm super zadovoljna, res pa je da je dostkrat za čakat od 1 do 3 ur. Amjpak se splača, pa še vsakič nardi UZ in vse lepo razloži user posted image Flaške tokrat sm kupla od Nuka ker so cuclji bolj mehki k od Aventa. Čeprov sem bla v 1 user posted image tud z Aventovimi ful zadovoljna.
PA PA*

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:28:01   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: malicki

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

govorile ste o torbah.. no, če katero zanima:

http://www.babiesrus.at/produkte/9-tlg.-starter-set-von-chicco-69949.html


Ma Lina kaj nisi tega prej pokazala user posted image  user posted image user posted image user posted image  glede na vsebino sploh ni draga torba. Samo jaz flaške že imam. Škoda da nimajo spletne prodaje.



ma saj flaške boš še potem rabla. boš videla! te so videt večje in so kr fajn za pozneje za čaj pa sok pa mleko.
je pa kr ugodna, ja. še previjalna podloga je not,pa dudica in vse ostalo. če greš posamezno kupovat pride dražje - brez torbe!!

emmmm.... bom se poboljšala pa take strvari hitro javila! user posted image user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:31:02   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: lakaya

Lunka 1 Js sm tud hotla it najprj k Petkovi pa ni sprejemala več novih do Novega leta. Tko da zdj smo po NL pa pokliči in povpraši. Zdj sm u bolnici pr Macunovi pa sm super zadovoljna, res pa je da je dostkrat za čakat od 1 do 3 ur. Amjpak se splača, pa še vsakič nardi UZ in vse lepo razloži user posted image


Ravno ena moja kolegica hodi k Macunovi in pravi, da je fuuuuuuuul zadovoljna z njo. Vsakič dela UZ, ji da slikce itd. Jaz slikic skoraj nimam, še najlepše imam iz NS, ki sem jo pa tako drugje delala. No, upam, da mi bo uspelo prit do Petkove po porodu. Čudno, da nič ne sprejema. Poleti do jeseni ni sprejemala, jeseni pa izgleda do novega leta. Bog si ga vedi, če zdaj sploh sprejema, ali mogoče spet do pomladi ne user posted image .

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:32:30   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: lakaya

Čmrlika z veseljem sprejmem ta čaj, ti mi ga kr pošlji po pošti, še če poveš ceno pa kulk naj bi ga bilo.... Zakaj ga pa ti ne boš pila??? Ti napišem svoj naslov na ZS user posted image

Lunka 1 Js sm tud hotla it najprj k Petkovi pa ni sprejemala več novih do Novega leta. Tko da zdj smo po NL pa pokliči in povpraši. Zdj sm u bolnici pr Macunovi pa sm super zadovoljna, res pa je da je dostkrat za čakat od 1 do 3 ur. Amjpak se sa , pa še vsakič nardi UZ in vse lepo razloži user posted image Flaške tokrat sm kupla od Nuka ker so cuclji bolj mehki k od Aventa. Čeprov sem bla v 1 user posted image tud z Aventovimi ful zadovoljna.
PA PA*



ker se že odpiram, iuser posted image n si ga ne upam, naj bi rahljal, mehčal mat vrat, tegami res ni treba dodatno počet, ne? user posted image

cena je bla 2 eurapa nekaj...bom pogledala ko pridem domov,kolk ga je pa če še mam račun


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:32:40   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1


IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

V čem pa je sploh razlika med temi dudicami? Meni to ni nič jasno, sem kot prvošolka user posted image


v obliki, ceni in proizvajalcu... user posted image

A dej dej... Zakaj si se potem recimo ti odločila za ene in ne za druge?



za Nuk sem se odločila, ker drugih ne poznam, te pa so preverjene že pri moji hčeri. takrat - pred 16 leti je bila pri nas bolj boga izbira, v A pa so bile te takrat in.... kolk pa sem jih zdaj gledala - vso izbiro- pa je meni vidna ta razlika : oblika, cena, proizvajalec! izbiraš pa itak sama.. veliko mamic pa itak reče. da vsak otrok ne mara vseh duduc - mogoče tud naš ne bo navdušen nad Nukovimi.. bom pač morala kupit in sprobat druge. kaj češ - eni kopujejo po tem ,kako so jim dudice všeč in kaj je narisano gor.. user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:32:56   
Jessy
Dudice in flaške: Jaz sem pri prvi imela vse od aventa. Neja mi ni in ni hotela prijeti cuclja od flaše, z dudo ni bilo problema. Je rekla patronažna, da Nukovega zagotovo primejo. Tako sem se v drugo odločila prav za Nuk.
Vem tudi, da ko je sestra imela prvega otročka in se ni hotel dojiti in tudi ni hotel vleči po aventovi flaški, da sem po priporočilu patronažne na vrat na nos letela v trgovino po nukovo flaško iz katere je res takoj pil.

Vzela sem 2 dudi, ki sta v kompletu, saj se ena rada kam založi za nekaj časa, pa je fajn, da imaš še kakšno za rezervo. Flaški imam 2, ta malo plastično za čaj in veliko stekleno za mleko. Sestra mi je posodila še dve stekleni majhni flaški, ki sta že bolj stari in ozki. Ju je težje oprat kot te ta široke.
Seveda imam tudi 2 aventovi flaški, ker ju bom rabila za na črpalko, katera je tudi aventova - to imam pa še od Neje.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 26.1.2010 13:35:42 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:34:42   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Dobro jutro!

mene skrbi pa ena druga stvar. Kakšn dan na firmi spijejo kakšno pivo...js osebno nimam nč proti temu, ker nardijo use kar morjo in ne trpi noben zarat njihove popite pive. Kar me skrbi je to, da če bi ga js zdej naprimr poklicala da gremo rodit, on pa je pred eno uro spiu pivo, a mu bojo v P kej komplicirali??? Kr zanč sm brala da vinjenih ne puščajo v P pod nobenim pogojem. Dobr sej po eni pivi al pa dveh se mu nebo poznalo da je piu, sm me pa useeno skrbi da bi varnostnik ga pogruntou al pa notr kdo od osebja zavohou. Mu bom kr rekla danes ko pride domou, da naj se proba vzdržat še ta dva mesca da bom mirna.




ma saj mu ne bodo dali alko testa, ko prideta tja!! hahahahauser posted image po 1 pivu pa ja ni tolk mimo za videt ali??


Ne ni. On je ful trpežen kar se alkohola tiče, lahko spije velik pa se mu ne pozna, sm vonja pa nemorš skrit tko da bova res vrjetno kr čigumije prakticirala če bo tist dan kakšno pivo spiu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:35:16   
7lina7
čmrli, da ne boš spet zluftala odgovora... saj veš tota user posted image pozabljivost pa raztresenost.... user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:36:34   
lakaya
Čmrlika ne rabiš komplicirat z iskanjem računa, ti čist zaupam user posted image ti se sam drži in počivaj !!!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:37:01   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Punce, jaz malo brskam po netu in gledam, kaj vse moram še kupit. Pa me zanima za dudike in stekleničke:
- katere so najboljše (Avent, Nuk, Mam,...)
- koliko velike stekleničke naj bi imele (ml)
- koliko dudic in stekleničk,...

Zanima me tudi za nastavke za dojenje (Avent, Medela,..), kateri so najboljši?


Js bom tele uzela
http://www.nakupovanje.net/avent-zacetni-set-za-novorojencka-pr-1163948
jih je mela tut moja mami in so sle zelo dobro odrezale


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:38:14   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika






kdaj ti bolj paše dopoldne, popoldne? jaz sem še uradno v službi do n,aslednjega čet do dveh vsak dan,..ni pa problem vmes ven skočitt




se ti bom prilagodila! ti si v službi, jaz na dopustu, tvoja malecka je mlajša! user posted image imaš prednost pri izbiri!

lahko kr določiš dan, kraj in uro, če želiš. da se ne jajčkava okrog. user posted image



ti ni problem v mesto prit? pol na primer butnem. .......user posted image ...jutri ob kakih enih pol dveh?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:38:28   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

ma... bo že!

bi se pa strinjala z tisto,ki je napisala, da 1user posted image ni bila nič v primerjavi s to! če bi meni kdo rekel, kako bo in kaj vse bo šlo mimo... ne vem, če ne bi še bolj razmislila pri odločanju!! ta user posted image mi je muka!! prvič pa je bila mala malca! sem že kot stara dampferca, ko vstamen rabim malo da zalaufam.. user posted image
boli pa itak že vse - da se mi niti jamrat več ne da. user posted image

tisti, ki reče Uživaj v nosečnosti... hm, naj mi prosim pove kako naj uživam v tem , da se komaj premikam, da sopiham , da hodim kot račka, vstajam kot 90 letna oma, večino časa sem na WCju, doktororam pa zašvicam pri obuvanju čevljev, za v bano si moram vzet čas - ker je pravi projekt, da o britju predelov, ki jih že dolgo ne vidim več sploh ne govorim.... v čem že ??? user posted image



user posted image podpišem, sem tudi jaz o tem govorila nekje na rr, mogoče tu user posted image user posted image samo ti stara danfarca kao, jaz pa niti dve leti razlike med user posted image user posted image nuser posted image ne bom mela, pa total adijo zdaj user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:38:55   
malicki
Duda - za prvorojenko sem dobila Chicco dudo ki je cela iz kavčuka, nobene plastike in mi je bila res super, tamale ni nikjer nič tiščalo, je bila pa res smešna z njo. No kot sem opazila so sedaj malo lepše oblike.

Sama sem pa kupila Avent-ovo in mi tako kot njihove flaške in cuclji ni ustrezala. Predvsem zaradi oblike.
Kupila sem tudi Mam dudo, pa je mala ni marala. Nuk-ova pa ji je bila všeč, samo se ji je poznal okrog ust odtisek od dude, pa vlažna je bila okrog ust.

Tako da jaz sem se glede na izkušnje od prvič odločila za Chicco. Tudi njihove flaške sem kupila, ker so mi cuclji super.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:39:30   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

čmrli, da ne boš spet zluftala odgovora... saj veš tota user posted image pozabljivost pa raztresenost.... user posted image



user posted image brez zamereuser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:40:32   
malicki
Lina - a ti imaš tole Chicco torbo? Kakšna pa je kaj sama torba?

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:43:34   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Dobro jutro!

mene skrbi pa ena druga stvar. Kakšn dan na firmi spijejo kakšno pivo...js osebno nimam nč proti temu, ker nardijo use kar morjo in ne trpi noben zarat njihove popite pive. Kar me skrbi je to, da če bi ga js zdej naprimr poklicala da gremo rodit, on pa je pred eno uro spiu pivo, a mu bojo v P kej komplicirali??? Kr zanč sm brala da vinjenih ne puščajo v P pod nobenim pogojem. Dobr sej po eni pivi al pa dveh se mu nebo poznalo da je piu, sm me pa useeno skrbi da bi varnostnik ga pogruntou al pa notr kdo od osebja zavohou. Mu bom kr rekla danes ko pride domou, da naj se proba vzdržat še ta dva mesca da bom mirna.




ma saj mu ne bodo dali alko testa, ko prideta tja!! hahahahauser posted image po 1 pivu pa ja ni tolk mimo za videt ali??


Ne ni. On je ful trpežen kar se alkohola tiče, lahko spije velik pa se mu ne pozna, sm vonja pa nemorš skrit tko da bova res vrjetno kr čigumije prakticirala če bo tist dan kakšno pivo spiu user posted image user posted image user posted image




jaz sem se tudi prvič sekirala, ker se je bližal pdp, pa en hud piknik s katerega moj lubivedno pride fine volje in tudi čigumi ne pomagajo ...in sem mu pravla naj raje ne pije podobno...sem težila... na koncu se je zgodilo da sva šla rodit točno po tem pikniku, sem čutlasaj pravim...vonj je mel fini, je pa lažje zdržal, pa mogoče je še meni pomagal s kako omamo pa niti ne vem user posted image user posted image user posted image so ga pa spustili notet, edino ga je jest poslaa, pa nakavico babica ,je rekla da je še čas, pa da zgleda gospod utrujen user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:46:06   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Dobro jutro!

mene skrbi pa ena druga stvar. Kakšn dan na firmi spijejo kakšno pivo...js osebno nimam nč proti temu, ker nardijo use kar morjo in ne trpi noben zarat njihove popite pive. Kar me skrbi je to, da če bi ga js zdej naprimr poklicala da gremo rodit, on pa je pred eno uro spiu pivo, a mu bojo v P kej komplicirali??? Kr zanč sm brala da vinjenih ne puščajo v P pod nobenim pogojem. Dobr sej po eni pivi al pa dveh se mu nebo poznalo da je piu, sm me pa useeno skrbi da bi varnostnik ga pogruntou al pa notr kdo od osebja zavohou. Mu bom kr rekla danes ko pride domou, da naj se proba vzdržat še ta dva mesca da bom mirna.




ma saj mu ne bodo dali alko testa, ko prideta tja!! hahahahauser posted image po 1 pivu pa ja ni tolk mimo za videt ali??


Ne ni. On je ful trpežen kar se alkohola tiče, lahko spije velik pa se mu ne pozna, sm vonja pa nemorš skrit tko da bova res vrjetno kr čigumije prakticirala če bo tist dan kakšno pivo spiu user posted image user posted image user posted image




jaz sem se tudi prvič sekirala, ker se je bližal pdp, pa en hud piknik s katerega moj lubivedno pride fine volje in tudi čigumi ne pomagajo ...in sem mu pravla naj raje ne pije podobno...sem težila... na koncu se je zgodilo da sva šla rodit točno po tem pikniku, sem čutlasaj pravim...vonj je mel fini, je pa lažje zdržal, pa mogoče je še meni pomagal s kako omamo pa niti ne vem user posted image user posted image user posted image so ga pa spustili notet, edino ga je jest poslaa, pa nakavico babica ,je rekla da je še čas, pa da zgleda gospod utrujen user posted image



No lepo da niste naleteli na kakšno tečnobo ki bi komplicirala v nedogled.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:46:19   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika






kdaj ti bolj paše dopoldne, popoldne? jaz sem še uradno v službi do n,aslednjega čet do dveh vsak dan,..ni pa problem vmes ven skočitt




se ti bom prilagodila! ti si v službi, jaz na dopustu, tvoja malecka je mlajša! user posted image imaš prednost pri izbiri!

lahko kr določiš dan, kraj in uro, če želiš. da se ne jajčkava okrog. user posted image







ti ni problem v mesto prit? pol na primer butnem. .......user posted image ...jutri ob kakih enih pol dveh?




zmenjeno! samo lokacija še manjka.....

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:49:22   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: malicki

Lina - a ti imaš tole Chicco torbo? Kakšna pa je kaj sama torba?



ne, nimam je. sem pa jo že gledala in imela v rokah, ko sva bila nazadnje tam. ( jaz imam mojo že od decembra- čakam da mi slike naloži in da pripopam) . ni se mi zdela slaba. je kr dovolj prostora za vse kar rabiš. pa ročaj si lahko ful skrajšaš in obesiš na voz al pa jo noseš prek ramena..

_____________________________

Lin@


(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:50:09   
3Sonček3
Aja pa user posted image  user posted image  user posted image za saro da je doma. Učerej mi kr ni dalo mira kako je z njo, sm mojmu skos težila pejt pogledat na RR če je sara rodila al je še vedno 2v1, se mi je tko smejou.

Evo stuširala sm se user posted image user posted image user posted image , zdej pa šibam palačinke spečt, pol pa mogoče še pridem nazaj če bom hitr fertik


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:50:10   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika






kdaj ti bolj paše dopoldne, popoldne? jaz sem še uradno v službi do n,aslednjega čet do dveh vsak dan,..ni pa problem vmes ven skočitt




se ti bom prilagodila! ti si v službi, jaz na dopustu, tvoja malecka je mlajša! user posted image imaš prednost pri izbiri!

lahko kr določiš dan, kraj in uro, če želiš. da se ne jajčkava okrog. user posted image







[color=#tru 9900FF]ti ni problem v mesto prit? pol na primer butnem. .......user posted image ...jutri ob kakih enih pol dveh?




zmenjeno! samo lokacija še manjka.....

user posted image SNP te pa ti povej...jaz sem v centru...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:50:18   
Čmrlika
Nosečka 24 kolko sem brala na drugi temi, tebi res ob tvoji tašči ne more bit doma dolgčas...user posted image upam, da ne zameriš...se mi kr smiliš sem tak komentirala, napisala spis pol pa we are sorry grrr in sem obupala,...no ,porihtaj to zadevo čimprej sebi in user posted image v prid...


no, samo toliko da veste, jaz sem pa v prvi user posted image RES RES uživala, nuser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:50:21   
Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Dobro jutro!

mene skrbi pa ena druga stvar. Kakšn dan na firmi spijejo kakšno pivo...js osebno nimam nč proti temu, ker nardijo use kar morjo in ne trpi noben zarat njihove popite pive. Kar me skrbi je to, da če bi ga js zdej naprimr poklicala da gremo rodit, on pa je pred eno uro spiu pivo, a mu bojo v P kej komplicirali??? Kr zanč sm brala da vinjenih ne puščajo v P pod nobenim pogojem. Dobr sej po eni pivi al pa dveh se mu nebo poznalo da je piu, sm me pa useeno skrbi da bi varnostnik ga pogruntou al pa notr kdo od osebja zavohou. Mu bom kr rekla danes ko pride domou, da naj se proba vzdržat še ta dva mesca da bom mirna.




ma saj mu ne bodo dali alko testa, ko prideta tja!! hahahahauser posted image po 1 pivu pa ja ni tolk mimo za videt ali??


Ne ni. On je ful trpežen kar se alkohola tiče, lahko spije velik pa se mu ne pozna, sm vonja pa nemorš skrit tko da bova res vrjetno kr čigumije prakticirala če bo tist dan kakšno pivo spiu user posted image user posted image user posted image




jaz sem se tudi prvič sekirala, ker se je bližal pdp, pa en hud piknik s katerega moj lubivedno pride fine volje in tudi čigumi ne pomagajo ...in sem mu pravla naj raje ne pije podobno...sem težila... na koncu se je zgodilo da sva šla rodit točno po tem pikniku, sem čutlasaj pravim...vonj je mel fini, je pa lažje zdržal, pa mogoče je še meni pomagal s kako omamo pa niti ne vem user posted image user posted image user posted image so ga pa spustili notet, edino ga je jest poslaa, pa nakavico babica ,je rekla da je še čas, pa da zgleda gospod utrujen user posted image



No lepo da niste naleteli na kakšno tečnobo ki bi komplicirala v nedogled.




mogoče so tud njo hlapi zmehčali user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:50:36   
lenčy
meni se zlo dopade tale torba!! če bo to kera kupila, k lhk še meni??user posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:53:07   
7lina7
tako, pa je ratalo! user posted image

moja torba pa izgčleda takole: stala pa je 5 € v Ikei
za podlogo sem tud dala nekaj takega..


user posted image




user posted image




user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?