|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:06:37   
Anonimen
Aja pa pohvaljene čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej pravijo, ko mačke ni doma miši plešejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:08:39   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

evo mene iz P

počivam, včeraj sem imela ob 4 uri že kar močne hribčke, sam jih to ni ravno zanimalouser posted image  Odprta sem za najmanj en prst, dobila cel kup tablet pa injekcij. Danes sem šla domov na lastno odgovornost ker na oddelku nisem preprosto več zdržala, vroče kot bi bila nekje v toplih krajih, spanje  pa tudi za en drek.

Da se pohvalim, na Ptuju so dobili novi UZ, tako da sem bila včeraj deležna pregleda na novem UZ. Z Djukanovičem sem bila izredno zadovoljna, z sobnim zdravnikem pa malo manj - ah škoda besed o njem.

Tako en majhni report, zdej grem pa počivat ker se me spet nekaj loteva. Sam upam, da ne bom rabila it nazaj, ker sem danes sestram že rekla da se prej kot 22tega ne vidimo  - obljube pa tudi ne bi rada prelomila, nisem takšen tipuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Welcome back!!! Pridno počivaj in pazi nase in na bejbiko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:10:17   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: plamen

Jutr mam zobarja, bo kera z mano šlauser posted image ? In to ob nečloveški uri 7.30. Takrat ponavadi še na pol spim...



K zobarju ne, imam pa ob isti uri okulista (pregled za mrežnico) in moram vstat ob 6h user posted image . Pa še mojga moram zbudit (user posted image ), da me bo peljal, ker ne smem vozit po tem pregledu... Bog si ga vedi zakaj ne?

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:26:17   
Jessy
Sara, prav lepo te je spet slišati! Ti kar počivaj, da bo user posted image  še kak teden ali dva na toplem!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:56:53   
3Sonček3
Evo mene še mal nazaj
Js sm na +9kg in sm si dala fore še ene 4 kg, več pa nevem kako bom prenesla user posted image user posted image user posted image
sara super da si se oglasla, zdej pa le počivej user posted image user posted image user posted image
lunka1 js mislm da boš pri okulistu dobila tiste smotane kapljice, po katerih use megleno vidš kr se ti zenice zožajo al razširjo sej nevem točno. Nč se ne prtožuj, boš mela pa usaj družbo user posted image user posted image user posted image
Men se pa tko user posted image user posted image user posted image da se mi bo kr user posted image user posted image user posted image , user posted image pa spi...in kaj naj user posted image user posted image user posted image . Bom ga še mal pustila da ajčka pol ga bom pa kr naskočila user posted image user posted image user posted image . Mi je prou žou, user posted image sm in mi more v vsem ugodit, no pa sej ne mislm da bo meu kej proti. Še veseu bo, da sm ga tko lepo zbudila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:05:22   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

lunka1 js mislm da boš pri okulistu dobila tiste smotane kapljice, po katerih use megleno vidš kr se ti zenice zožajo al razširjo sej nevem točno. Nč se ne prtožuj, boš mela pa usaj družbo user posted image user posted image user posted image

Kapljice? Hmm, jaz sem pa mislila, kako bom lahko hitro potem lečke notri dala in šla malo v nabavo. No, pa izgleda nič ne bo...

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:05:35   
lakaya
Sara wellcome back user posted image user posted image user posted image Zdej pa čim več počivej, nej te kr mal crkljajo!!!!

Kilogrami trenutno sm v 34 tednu in na + 8 v prvi user posted image pa sm se zredila za 13 kg, ampak to predvsem v 6 in 7 mesecu, na konc le 1kg v 6 tednih. zdej mi je pa vmes zlo počas naraščal, pa zdej na koncu bl user posted image

Uživajte maximalno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:08:04   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1


IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

lunka1 js mislm da boš pri okulistu dobila tiste smotane kapljice, po katerih use megleno vidš kr se ti zenice zožajo al razširjo sej nevem točno. Nč se ne prtožuj, boš mela pa usaj družbo user posted image user posted image user posted image

Kapljice? Hmm, jaz sem pa mislila, kako bom lahko hitro potem lečke notri dala in šla malo v nabavo. No, pa izgleda nič ne bo...


No nevem, js vedno dobim te kapljice ampak meni merijo dioptrijo, kako je pa z mrežnico, boš pa lahko pol povedala kr js nimam pojma user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:09:12   
3Sonček3
Za tiste k vam G ne pove teže dojenčka
http://babymed.com/Tools/Ultrasound/Fetal_Weight/Default.aspx
upište podatke not pa bo sam zračunou, men je prou pokazalo


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:21:47   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Za tiste k vam G ne pove teže dojenčka
http://babymed.com/Tools/Ultrasound/Fetal_Weight/Default.aspx
upište podatke not pa bo sam zračunou, men je prou pokazalo



Kje si pa vse te podatke dobila? Meni jih ne zapiše v knjižico, zapomnim si jih pa tudi ne. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:24:55   
rožca26
No, še jest se spet oglašam. Je bil do zdele moj oče na obisku, pa kosilu, pa se nism mogla oglasit. Pred tem sem pa gloncala, pa kuhala ... prava gospodinja user posted image user posted image

Tiste, ki ste mi voščile po zahvali, naj se še vam zahvalim za lepe želje user posted image

Tole, je pa za vse vas: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še nekaj, če boste še naprej tako lepo čvekale, bom jest jutri kar odprla 3. del. user posted image user posted image user posted image user posted image  No, pa nam je le uspelo - in to celo še več kot en mesec pred našim mesecem user posted image

Zdej grem pa naprej garat - otroka v postlo spravt, pol pa nazaj.user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:25:10   
sandrica23
Jaz mam tudi vse nekak zmešano pa neke čudne številke...user posted image


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:26:08   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Za tiste k vam G ne pove teže dojenčka
http://babymed.com/Tools/Ultrasound/Fetal_Weight/Default.aspx
upište podatke not pa bo sam zračunou, men je prou pokazalo



Kje si pa vse te podatke dobila? Meni jih ne zapiše v knjižico, zapomnim si jih pa tudi ne. user posted image


Ne napiše G teh podatkov user posted image user posted image user posted image škoda, meni jih je napisou, sicer ne usakič, mam 3 tabelce izpolnjene s temi podatki


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:28:03   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

No, še jest se spet oglašam. Je bil do zdele moj oče na obisku, pa kosilu, pa se nism mogla oglasit. Pred tem sem pa gloncala, pa kuhala ... prava gospodinja user posted image user posted image

Tiste, ki ste mi voščile po zahvali, naj se še vam zahvalim za lepe želje user posted image

Tole, je pa za vse vas: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še nekaj, če boste še naprej tako lepo čvekale, bom jest jutri kar odprla 3. del. user posted image user posted image user posted image user posted image  No, pa nam je le uspelo - in to celo še več kot en mesec pred našim mesecem user posted image

Zdej grem pa naprej garat - otroka v postlo spravt, pol pa nazaj.user posted image


Si pa pridna user posted image user posted image user posted image .
Ja tut me smo pridne s čvekanjem. Nisem še zasledila da majo kere odprt 3. del tko da si res zaslužmo pohvale user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:29:09   
Jessy
Rožca, a že spat ga boš dala?

Jaz sem pa včeraj pred spanjem prijela v roke Nejino prvo spominsko knjigo in to ta novo, ki sem jo dobila za našega čmrlja in par stvari že napisala. Potem sem pa brala Nejino in obujala spomine, ter ugotovila, da smo Nejo spat spravljali šele ob 21.30, tja do 5. meseca, nato pa le pol ure prej. user posted image  Takrat mi je bilo to očitno ok, zdaj se mi zdi, da smo jo pa zelo pozno dajali spat. Res pa je, da se je zjutraj zbujala okrog 8h, pa kar se je ponoči dojila.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu sandrica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:29:57   
sandrica23
Da se še jaz pohvalim...mi je uspelo postelco zglancat pa zašraufat pa v spalnico postavituser posted image user posted image ...me je pol kr nekaj prijelo,pa sem še fotel prestavla pa eno malo omaro,pol me je že melo da bi šla nekaj štrihat....user posted image user posted image
Zdaj pa imamo problem,saj se našemu Lanu,postelca tak hudo dopade,da je že cel čas v njej...sicer še nima jogija,kr naj bi novega dobila...se je pa znajdel pa si odeje pa pojštre not nametal...LUMP....je moj user posted image reko : mali,da te slučajno nem sanjal v kinderpetuuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sandrica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:29:59   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Vse mačke z večjo kilažo - zakon smo user posted image Jst sem dama, tko da ne bom govorila o svoji cifri, je pa ... hm ... kr no user posted image


No, ti si pa kle lahko kr tiho, ker se ti "rediš" sam v trebuh, drugod te pa ni user posted image user posted image user posted image  A si pogledala kej mene od zadej, zadnje čase???? Mam zadnjo plat tako, da bi pu Evrope zakrila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:30:32   
Jessy
3Soncek3, meni je podatke pisal samo 2x, nazadnje na morfologiji.
Gledam tvoj avatar in se ne morem načuditi, kako lepo glavco ima ta vaš prihajajoči user posted image . user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:32:01   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Vse mačke z večjo kilažo - zakon smo user posted image Jst sem dama, tko da ne bom govorila o svoji cifri, je pa ... hm ... kr no user posted image


No, ti si pa kle lahko kr tiho, ker se ti "rediš" sam v trebuh, drugod te pa ni user posted image user posted image user posted image  A si pogledala kej mene od zadej, zadnje čase???? Mam zadnjo plat tako, da bi pu Evrope zakrila user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz pa ta drugo polovico + 3/4 Azije. user posted image user posted image user posted image  A je kej čudnga, da smo skozi v temi in ni sončka? user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:33:08   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

3Soncek3, meni je podatke pisal samo 2x, nazadnje na morfologiji.
Gledam tvoj avatar in se ne morem načuditi, kako lepo glavco ima ta vaš prihajajoči user posted image . user posted image user posted image user posted image


Hvala, tut sama se slikce nism mogla nagledat, ceu dan sm bulla v njo in se kr zalubla, pa mami pa sestri sm takoj poslala MMS s slikico da sm se pohvalla pa za ozadje na telefonu sm jo naštimala tko da jo mam skos pr sebi. Sta se user posted image in G res potrudla in mi nrdila eno tako ful lepo slikico.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:33:13   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Rožca, a že spat ga boš dala?

Jaz sem pa včeraj pred spanjem prijela v roke Nejino prvo spominsko knjigo in to ta novo, ki sem jo dobila za našega čmrlja in par stvari že napisala. Potem sem pa brala Nejino in obujala spomine, ter ugotovila, da smo Nejo spat spravljali šele ob 21.30, tja do 5. meseca, nato pa le pol ure prej. user posted image  Takrat mi je bilo to očitno ok, zdaj se mi zdi, da smo jo pa zelo pozno dajali spat. Res pa je, da se je zjutraj zbujala okrog 8h, pa kar se je ponoči dojila.


Ja, seveda. Pridni otroci gredo zgodej spat user posted image user posted image user posted image  Veš, mi spi celo noč v kosu, do 7 ure nekako in mi je to ful fajn. Zdej bo pojedel večerjo, pol umit, ob sedmih pa spat. Je kar navajen tako. Čez dan gre pa samo še 1x spat, včasih mogoče dvakrat, odvisno. Če gre pa dvakrat spat, ga dam spat ob osmih user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:33:14   
sandrica23


Ne napiše G teh podatkov user posted image user posted image user posted image škoda, meni jih je napisou, sicer ne usakič, mam 3 tabelce izpolnjene s temi podatki

[/quote]
Ja jaz mam tudi izpolnjene 3 stolpce...NPR: AC=175=(22+3), FL=36=(21+4),pa take user posted image user posted image user posted image user posted image
                                                                   

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:33:51   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Vse mačke z večjo kilažo - zakon smo user posted image Jst sem dama, tko da ne bom govorila o svoji cifri, je pa ... hm ... kr no user posted image


No, ti si pa kle lahko kr tiho, ker se ti "rediš" sam v trebuh, drugod te pa ni user posted image user posted image user posted image  A si pogledala kej mene od zadej, zadnje čase???? Mam zadnjo plat tako, da bi pu Evrope zakrila user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz pa ta drugo polovico + 3/4 Azije. user posted image user posted image user posted image  A je kej čudnga, da smo skozi v temi in ni sončka? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:36:05   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

Vse mačke z večjo kilažo - zakon smo user posted image Jst sem dama, tko da ne bom govorila o svoji cifri, je pa ... hm ... kr no user posted image


No, ti si pa kle lahko kr tiho, ker se ti "rediš" sam v trebuh, drugod te pa ni user posted image user posted image user posted image  A si pogledala kej mene od zadej, zadnje čase???? Mam zadnjo plat tako, da bi pu Evrope zakrila user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz pa ta drugo polovico + 3/4 Azije. user posted image user posted image user posted image  A je kej čudnga, da smo skozi v temi in ni sončka? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ve punce pa ste smešne. Men moj pravi da mam rit k šporhet, pa če ga kej grdo pogledam me pelje zravn šporheta pa pravi no vidš še mal pa se bo lahko šporhet za tabo skriu user posted image user posted image user posted image . Mu je veselje me izivat


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 18:36:22   
sandrica23
rožca26
Ja, seveda. Pridni otroci gredo zgodej spat user posted image user posted image user posted image  Veš, mi spi celo noč v kosu, do 7 ure nekako in mi je to ful fajn. Zdej bo pojedel večerjo, pol umit, ob sedmih pa spat. Je kar navajen tako. Čez dan gre pa samo še 1x spat, včasih mogoče dvakrat, odvisno. Če gre pa dvakrat spat, ga dam spat ob osmih user posted image
[/quote]




Srečnica...Naš Lan,pa ko je treba it spat je takrat najbolj lačen,žejn,najbolj ga lulat tišči,pa samo nekaj še mora poiskat,...zjutraj pa obup ko je treba vstat in it v vrtecuser posted image

< Sporočilo je popravil sandrica23 -- 26.1.2010 18:37:34 >

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?