|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:54:51   
lucika
en lep pozdravček od mene!ž

rožca, evo, danes potrjujem včerajšnje želje:) a velja? vse najboljše!

danes sem šla v službo, predat informacije, malo stvari razložit, itd. ne vem kaj sem pričakovala, ta dan sem dolgo čakala, imela sem že vsega polno glavo...a ko je bilo treba rečt adijo, sem jokala ko nora. in še doma. in še bom...
vseskozi sem imela v glavi, jaaa, zdaj še malo delam, pomagam, kakorkoli, potem pa malo fraj in gremo rodit. in je to bilo daaaaleč naprej. zdaj je ta dan tukaj in sem čisto adijo. težko mi je zapret ena vrata, čeprav vem, da grem na boljše! in vem, da bo takoj minilo in bom že nazaj...

flaške, pri prvem smo štartali z nukom, nadaljevali z aventom, zdaj smo na babylove od dmja. se mi je zdelo, da so te taprve skoz nekaj zamakale in točile...to imam v glavi, je pa tudi res, da jih na začetku niti nismo rabili, pol pa ja, ko je že znal dudo stiskat, da je ven teklo, mimo ust seveda. Dude imamo od nuka ali od dmja...
zdaj sem kupila eno tommytippe in dobila eno aventovo flaško. in bo za prvo silo. saj, mogoče smo malo nori, palimo na firme, na koncu pa ugotoviš, da je dm isto ok...ampak, ufff, otroku že v štartu najcenejše kupiti, to pa res ne gre, a ne?

Previjalno sva včeraj sestavila. uf, je lepa. zdaj pa bom še napeglala zadevice, pripravljene in oprane. imam pa tinimini problem; našemu gospodiču se zdi mega super ultra noro skakat po kinderpetu. mulc je tak velik, da zleze not, meni se pa srce para, ker mi je a posteljice škoda in b se mi srce para, da se že zdaj kregam zaradi novega dojenčka, kaj šele bo...

me veseli za saro!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 13:56:08   
lunka1
lakaya - sem poklicala Petkovo in - ne moreš verjet - do junija ne sprejemajo user posted image user posted image

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:01:56   
lakaya
Lunka 1 je f... pol je pa res vprašanje, če ti bo ratal pridt k njej user posted image se zna zavlečt v leta user posted image Drgač pa so v SBJ res fajn, tko da na koncu tud čakanje ne moti... Sam ne it k tisti K na Bled je menda isto sranje (pardon izrazu) k to k maš zdej...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:03:23   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika





[color=#tru 9900FF]ti ni problem v mesto prit? pol na primer butnem. .......user posted image ...jutri ob kakih enih pol dveh?




zmenjeno! samo lokacija še manjka.....

user posted image SNP te pa ti povej...jaz sem v centru...


City? caffeteria? ti ni predaleč od službe, da ne boš preveč hodla? .. jaz sem prilagodljiva, pa čas tud mam. user posted image


prideva s torbico pa pol kr v P. če slučajno.... hehehehe


ja nič, če ti ustreza lokacija se dobiva 13.15 pred Foto tabor v Cityu? da se ne bova iskali po kafani..user posted image dva trebuha se lažje najdeta na prostem. user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:15:45   
7lina7
čmrlika - tak za info samo... ( pa za vse, ki se ubadate s kilogrami user posted image )

pred projektom baby:


user posted image


ZDAJ pa prištej 30kg ! pa ravni lasje. v glavnem tak kot da bi to na sliki pojedla! no, pa tak,kot da bi doooooooooooooooolgo ležala v vodi in bi me malo napihnilo.... user posted image

v glavnem poišči trebuh!! user posted image



_____________________________

Lin@


(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:25:46   
lunka1
Waw, lina. Super slikica user posted image . Glede kg se ne sekiraj, vsaka nosečnica je lepa, pa tudi če ima malo več kilc. Vse bo šlo dol, sem sigurna!


Na koliko +kg ste pa ostale?

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:42:45   
Čmrlika
user posted image  ne morem odgovarjat in citirat


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:44:37   
Čmrlika
Ok, lina te bom našla... zbrala si super lokacijo, moj omiljeni lokal...user posted image  jaz sem pa eno malo črnolaso bitjee v črnem ponču bom prisopihala,aja pa noseča sem user posted image  se veselim...user posted image
 
 


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:44:41   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

user posted image  ne morem odgovarjat in citirat




????? user posted image ????? kaj te jezi?

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:45:15   
Čmrlika
Jaz trenutno na +12 kg...prvič sem se zredila 13.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:46:07   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

user posted image  ne morem odgovarjat in citirat




????? user posted image ????? kaj te jezi?


ko sem ti hotla direkt odgovorit, citirat mi ni šlo dvakrat. sem že prebolela...
 
aja, prava mačka si na tej slikici.user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:46:32   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Ok, lina te bom našla... zbrala si super lokacijo, moj omiljeni lokal...user posted image  jaz sem pa eno malo črnolaso bitjee v črnem ponču bom prisopihala,aja pa noseča sem user posted image  se veselim...user posted image
 
 




hahahaha!! zmenjeno! se že veselim na jutri! če kaj vmes pride pa sms-aj - am ( tak nekak) user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:48:11   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Ok, lina te bom našla... zbrala si super lokacijo, moj omiljeni lokal...user posted image  jaz sem pa eno malo črnolaso bitjee v črnem ponču bom prisopihala,aja pa noseča sem user posted image  se veselim...user posted image
 
 




hahahaha!! zmenjeno! se že veselim na jutri! če kaj vmes pride pa sms-aj - am ( tak nekak) user posted image
oki toki, user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 14:49:58   
7lina7

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

user posted image  ne morem odgovarjat in citirat




????? user posted image ????? kaj te jezi?


ko sem ti hotla direkt odgovorit, citirat mi ni šlo dvakrat. sem že prebolela...
 
aja, prava mačka si na tej slikici.user posted image



... da ne boš razočarana jutri!!! user posted image .. toti cajti so minli... no,upam, da se vrnejo! user posted image

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 15:01:09   
Čmrlika
A

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 26.1.2010 15:02:11 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 15:23:06   
7lina7
nič, grem malo ležat in počakat, da zvijanje in krčkanje mine...

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 15:45:22   
Anonimen
amm...jst sem na+9kg
me je en teden nazaj G napi*** pa zabičala da se lahk sam še 2 kg zredim....halo tanajboljš da se stradam zdle na koncu, da pol še rodit ne bom moglauser posted image , pa a ni tko, da ti gre zdle najbolj gor?

(odgovor članu 7lina7)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 16:12:02   
lunka1
Jaz sem tudi na +12 in sem si dala še 3 "fore" user posted image . nosečka 24, koliko si pa velika, a je možno, da si manjše postave in že tako bolj drobna, pa ti mogoče zato teži? Čeprav pa nobenega nič ne briga, koliko se zredimo, saj bomo me po porodu "nosile" svoje kilograme user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 16:40:55   
Anonimen
Ne nisem majhna...sem 180cm velikauser posted image , pa mam močne kostiuser posted image
Ma sploh ne vem kaj tolk teži, ker jst pazim kaj pojem, sladkarij sem v tej nosečnosti pojedla manj kot pa prej v enem tednu, mesa ne prebavljam...skratka ne vem od česa se redim, pa se nisem sekirala, ker sem si mislila, da od hrane se zihr ne in da bo po porodu šlo vse dol, samo ko me je pa zadnjič nadrla me je pa vse minilo. Nebi rekla da bi imela povišan pritisk al pa sladkorno, pa nimam ne enega ne drugegauser posted image

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 16:41:46   
plamen
torbe - tudi midva jo iščeva, pa sva tole v toysRusu pred 2 tednoma spregledalauser posted image . Meni je všeč od brevi, je rjava, mi paše k vozičku. Bom šla drug teden kaj na lov. Tudi na ebayu so drage, edin ena za 20 eur, samo je bež, pa mi je preobčutljiva barva.

dude, flaške - imam dve dudi od Aventa in tamalo flaško. Sestra mi je za vsak slučaj kupila mlekec v prahu, ki se dobi v porciji (kot kapučino), če bi bila kdaj kriza z mojim mlekom. Ker če veliko pakungo kupiš in potem odpreš in rabiš recimo 1x do 2x, čez 3 tedne ni več uporabno in celo stran vržeš. Se mi pa zdi da je prav, da imam za vsak slučaj doma, da ne bo panikeuser posted image .

Pri kilcah sem na +8, zdaj zadnje 2 meseca leti gor, pa zdele bo še. Sem kar zadovoljna s številko.

Za tokso sem se tretjič testirala v 30 tednu. Napotnico za P in nalog za rešilca mi je tudi že dala.

Jutr mam zobarja, bo kera z mano šlauser posted image ? In to ob nečloveški uri 7.30. Takrat ponavadi še na pol spim...

Spanje - zaenkrat še odlično, se sicer parkrat zbudim, ko se obračam, pa 2x na wc, pa še mačka me parkrat na teden ponoč šeta, da jo ven spustim. Zgleda me navaja na nočno vstajanjeuser posted image .

Zdaj grem pa šampinjončke pohat. Pošiljam vam snežen pozdravček!


(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 16:54:26   
zoey
Čao user posted image
Ste bile pridne, bravooooo user posted image
Rožca - vse naj naaaaaaaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sara - zakon, da si doma
Vse mačke z večjo kilažo - zakon smo user posted image Jst sem dama, tko da ne bom govorila o svoji cifri, je pa ... hm ... kr no user posted image
Jaz sem šla dans do svojega dragega G, da mi je napisal list za bolniško, da bo dopustek za drugo leto za čas z user posted image ostal. user posted image je šel potem do moje dr., tk da imam to porihtano. Potem sem šla do sodelavke na en ornk čvek, pol pa še v Lesnino po hitrem postopku en kavč kupit. Ni popoln, ma za zleknit se, pa da ga mali pobruhca bo ok user posted image Je pa parketarjema neki v luft vrglo in ne vem, če bosta dans končala user posted image Jaz bo zdaj vse takoj, da ju3 sestavim previjalko, pa da imam plac za kam jo dat, pa tanov kavč notr, pa ... user posted image
Je pa ena prijateljica šla dans v P, smo bili še zmenjeni zvečer, pa ne bo nič od tega user posted image Zdaj pa nestrpno čakam novičke. Rok je imela pa v nedeljo, tako da je mala malo pohitela. Je pa planirala porod v vodi, upam, da rata.
Ju3 pa drugo prijateljico dopoldne čaka CR, in kmalu bo imela ob sebi dva kričačka.
Se že ful veselim marca, da bomo me na vrsti, jaz bi že ful mečkala malega user posted image  

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:02:57   
Jessy
Lep popoldanski pozdrav!
Midve sva bili pri moji mami in ji pomagali peči hruške (pecivo), zdaj sva pa končno doma. Sem bila tako lačna, da sem po žlici železovega sirupa pojedla 2 rezini ananasa in še eno presto iz kruha, zdaj pa že razmišljam, kaj bom večerjala. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:02:58   
zoey
Toxa - testirala sem se 3x, zadnjič v 34. tednu.
Flaške imam od Aventa, dudici sta mislim da od Reer-a, kavčukovi, glavno da je Pu gor user posted image , ma bom kupila še eno silikonsko. Sva z Rožco zadnjič srečali eno njeno kolegico in je rekla, da je šele 5. duda OK, tako da je itak možnost, da jih bo treba več sprobat. Pa eni imajo raje anatomske, 2. tiste, ki so okrogle ... to bom kasneje diplomirala iz tega, če bo treba user posted image
Napotnice za P še nisem dobila, pa imam naslednji pregled v 37. tednu ... tko da se nam še nič ne mudi user posted image
Ju3 grem uredit na CSD, sem šele danes dobila izpolnjeno iz službe.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:04:28   
Anonimen
evo mene iz P

počivam, včeraj sem imela ob 4 uri že kar močne hribčke, sam jih to ni ravno zanimalouser posted image  Odprta sem za najmanj en prst, dobila cel kup tablet pa injekcij. Danes sem šla domov na lastno odgovornost ker na oddelku nisem preprosto več zdržala, vroče kot bi bila nekje v toplih krajih, spanje  pa tudi za en drek.

Da se pohvalim, na Ptuju so dobili novi UZ, tako da sem bila včeraj deležna pregleda na novem UZ. Z Djukanovičem sem bila izredno zadovoljna, z sobnim zdravnikem pa malo manj - ah škoda besed o njem.

Tako en majhni report, zdej grem pa počivat ker se me spet nekaj loteva. Sam upam, da ne bom rabila it nazaj, ker sem danes sestram že rekla da se prej kot 22tega ne vidimo  - obljube pa tudi ne bi rada prelomila, nisem takšen tipuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandrica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
26.1.2010 17:05:34   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: plamen

Jutr mam zobarja, bo kera z mano šlauser posted image ? In to ob nečloveški uri 7.30. Takrat ponavadi še na pol spim...



Mal zgodaj je, po moje ne bo šlo user posted image Zbiram pa kandidatke zase, za drug teden, četrtek 10.30 user posted image

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?