|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 13:59:52   
arabela*
Pri nas nič dobrega. Sva šle po A v vrtec,ona pa tam cela boga,komaj stala na nogah,pa pravi,da ji je slabo.Pridemo domov in 39 vročine. Me je skoraj kap zadelauser posted image
Je šla kar v posteljo,M pa sem dalal k babici do večera,tak da bomo vidli....user posted image
Tak da sem tud šolo odpovedla za danes,bom jo malo cartkala,revicouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 14:11:24   
nebo
O sračkanje, ubogica, celo popoldan se samo cartajta in cmokajta...user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 14:27:06   
botrca
Za A user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 16:40:53   
botrca
Jan se je naspal, jaz pa glih ko sem se hotla vlečt se je zbudil user posted image . Tak prav mi je zakaj pa nisem šla prej spat user posted image .

Zdaj greva jest pol pa igrat.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 16:42:17   
botrca
Babike kak je pa mene možek včeraj presenetil...za božička mi je kupil sušilni stroj...kako sem bila presenečena da sem ostala brez besed (kar je pri meni redko user posted image ). Vglavnem zdaj ne bom rabla toliko likat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 17:03:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Dobro jutro, za nami je KATASTROFALNA noč, prva v petih mesecih, sem totalno nenaspana, prehlajena, ampak moj dedčko se pa sedaj smeji, ponoči pa je jedel na 1 uro....

grem...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 17:03:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Pri nas nič dobrega. Sva šle po A v vrtec,ona pa tam cela boga,komaj stala na nogah,pa pravi,da ji je slabo.Pridemo domov in 39 vročine. Me je skoraj kap zadelauser posted image
Je šla kar v posteljo,M pa sem dalal k babici do večera,tak da bomo vidli....user posted image
Tak da sem tud šolo odpovedla za danes,bom jo malo cartkala,revicouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 17:03:15   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Babike kak je pa mene možek včeraj presenetil...za božička mi je kupil sušilni stroj.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 17:43:45   
vitabella
uf botrca me bo zdaj fentala, pa vseeno ... povem kaj mislim!

sušilni stroj za božička????? jaz mojga ubijem! ja smo si različne! jaz smatram, da je treba za božička, če že kupuješ, dati darilo za človeka, ne pa kuhinjski pripomoček, ki je namenjen za vso družino in ga je itak potrebno kupit. no take stvari pač midva kupujeva in niso darilo user posted image . ampak če si bla vesela, je meni tudi prav user posted image

kje se pa danes skrivate? nobene ni nikjer ...

pa daj matcar, ti pa že enkrat povej kaj bi mela na country life-u!!!!!user posted image ni preprosto giftov pošiljat!

se tipkamo kaj zvaćer!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 17:45:12   
vitabella
pa saraya, upam, da bo hitro bolje A! mene bi tut kap!

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 17:57:35   
vitabella
ej punce kaj zbirate kode od čajev 1001 cvet?

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 18:15:25   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

ej punce kaj zbirate kode od čajev 1001 cvet?


ne


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 18:19:02   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

uf botrca me bo zdaj fentala, pa vseeno ... povem kaj mislim!

sušilni stroj za božička????? jaz mojga ubijem! ja smo si različne! jaz smatram, da je treba za božička, če že kupuješ, dati darilo za človeka, ne pa kuhinjski pripomoček, ki je namenjen za vso družino in ga je itak potrebno kupit. no take stvari pač midva kupujeva in niso darilo user posted image . ampak če si bla vesela, je meni tudi prav user posted image



ne bom te fentala ne se bat...user posted image

Glede darila pa: saj to je darilo za človeka...in še kako prav mi pride...sva se pa menla že lansko zimo pa nekak nisva uspela kupit. Pol sem rekla, da čez poletje ne rabim ker dam ven sušit in je hitro suho. Zdaj ko je zopet zima in se mi perilo suši po 3-4 dni sva zopet obudila temo o stroju. Kupila bi ga itak skupaj...saj pravzaprav sva samo da je on kupil preko enega ki mu je zrihtal popust in nisva rabla it v tgovino. Rekla sem pa za božička, ker je pač božiček pred vrati user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:19:17   
matcar
Čer!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:23:39   
matcar
Mi smo prišli domov ob 5-h,ju3 pa že ob 5.30 nazaj.Bo DR ju3 Maksa še pod anastezijo pogledal,ker hoče videt,kako je z mrežnico.Vglavnem,pošizla bom,ker moram ju3 nazaj in bo spet šou dnar.Je pa se blo fajn z vlakom peljat po dolgem času.Maks je ful užival.Ko smo prišli v LJ,sma si taxi vzeli,ki je kr na postaji čakal in sma plačala skoraj 10 eur.Nazaj pa sma šla z drugim,pa sma za isto relacijo plačala 3,35 eur.Katastrofa! So naju opalili,da je kr groza.Domov pa smo se peljali z ICS-om.Pol pa na avtobus.Pa je spet užival 100/h.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:24:51   
matcar
Vitabella,meni lahko kaki koli gift pošlješ na coutriju.user posted image Sprejmem vse!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:25:55   
ly117
Čer! user posted image

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:28:12   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mi smo prišli domov ob 5-h,ju3 pa že ob 5.30 nazaj.Bo DR ju3 Maksa še pod anastezijo pogledal,ker hoče videt,kako je z mrežnico.Vglavnem,pošizla bom,ker moram ju3 nazaj in bo spet šou dnar.Je pa se blo fajn z vlakom peljat po dolgem času.Maks je ful užival.Ko smo prišli v LJ,sma si taxi vzeli,ki je kr na postaji čakal in sma plačala skoraj 10 eur.Nazaj pa sma šla z drugim,pa sma za isto relacijo plačala 3,35 eur.Katastrofa! So naju opalili,da je kr groza.Domov pa smo se peljali z ICS-om.Pol pa na avtobus.Pa je spet užival 100/h.


Ja v LJ zna bit tak. Sem zadnjič gledala en prispevek na to temo. Lahko samo rečem žalostno.
Pa user posted image user posted image user posted image da morata jutri spet it.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:42:27   
botrca
Matcar zakaj pa morate nazaj?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:44:20   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Čer! user posted image

Kontra!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:45:41   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mi smo prišli domov ob 5-h,ju3 pa že ob 5.30 nazaj.Bo DR ju3 Maksa še pod anastezijo pogledal,ker hoče videt,kako je z mrežnico.Vglavnem,pošizla bom,ker moram ju3 nazaj in bo spet šou dnar.Je pa se blo fajn z vlakom peljat po dolgem času.Maks je ful užival.Ko smo prišli v LJ,sma si taxi vzeli,ki je kr na postaji čakal in sma plačala skoraj 10 eur.Nazaj pa sma šla z drugim,pa sma za isto relacijo plačala 3,35 eur.Katastrofa! So naju opalili,da je kr groza.Domov pa smo se peljali z ICS-om.Pol pa na avtobus.Pa je spet užival 100/h.

Zato,Botrca!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:47:04   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mi smo prišli domov ob 5-h,ju3 pa že ob 5.30 nazaj.Bo DR ju3 Maksa še pod anastezijo pogledal,ker hoče videt,kako je z mrežnico.Vglavnem,pošizla bom,ker moram ju3 nazaj in bo spet šou dnar.Je pa se blo fajn z vlakom peljat po dolgem času.Maks je ful užival.Ko smo prišli v LJ,sma si taxi vzeli,ki je kr na postaji čakal in sma plačala skoraj 10 eur.Nazaj pa sma šla z drugim,pa sma za isto relacijo plačala 3,35 eur.Katastrofa! So naju opalili,da je kr groza.Domov pa smo se peljali z ICS-om.Pol pa na avtobus.Pa je spet užival 100/h.


Ja v LJ zna bit tak. Sem zadnjič gledala en prispevek na to temo. Lahko samo rečem žalostno.
Pa user posted image user posted image user posted image da morata jutri spet it.

Ja,pa največja finta je bla,da sploh ni imel cenika nikjer na vidnem mestu,kar ga po zakonu mora imet.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:48:29   
ly117

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja,pa največja finta je bla,da sploh ni imel cenika nikjer na vidnem mestu,kar ga po zakonu mora imet.



te pa dela na črno. Jih je v LJ baje ful.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:49:28   
botrca
Matcar ne se takoj jezit, samo kaj so mu pa tej danes delali?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mariborčanke VIII.del
22.12.2009 19:50:07   
botrca
Čer user posted image sem pozabla rečt.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?