|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naša miška je padla
18.1.2010 17:29:57   
leo**tia
začela je hodit,je kar daleč šla jaz pa za njom..in glej vraga padla je..hotela se prijet za element in se ji je poškalilo pa je udarila s čelom na rob police..user posted image user posted image pozna se ji taka rdeča črta kar velika..prvo je zgledalo grozno,pol je oteklina splahnila sedaj pa ima rdečo črto..ah boga,lahko bi si presekala..se počutim kot najslabša mama..kaj naj ji s čim mažem??ah me srček bolii..lahko bi preprečila to,samo kakao če nisem vedela da po padla...a bo še veliko padcev?pa tak groznih??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 17:31:06   
zmajaz
Med ali margarina - pa hitro!

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 17:31:09   
sonček33
pomaga, da takrat ko se to zgodi namažeš z maslom...

nisi slaba mama...padcev bo še veliko...ne moremo jih popolnoma zaščititi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 17:32:13   
zmajaz
Aja - oteklina ji je že splahnela - pol je prepozno za med ali margarino. To je treba namazati takoj in če si res hiter, potem ni buške in modrice.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 17:35:26   
leo**tia
splahnilo je..zgodilo se je pred 2ure na obisku...samo grda črta je in upam da ne bo ostal madež..imela je zelo grdo,kot prerezano,hb ni presekano bilo...to je zdaj prvič in upam da zadnjič.dali smo mrzlo krpo in spala je tako pol ure,menjala sem obkladke,,sam taka panika me zagrabila..joj mkako je grdo bilo vse vdolbeno notri...boljše da bi še po 4hodila...kako mi je hudo.še 1mesec nebom mogla k sebi prit..vedno sem jhi za petami sedaj po tem padcu,njen ni nič.je vredu raspoložena

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 17:53:32   
Anonimen
njen ni nič.je vredu raspoložena

pol pa ne kompliciraj

(odgovor članu leo**tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 18:05:19   
leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: tancy

njen ni nič.je vredu raspoložena

pol pa ne kompliciraj

vem..sem se prestrašila..je mimo zgleda pa takole::čez koliko časa to izgine?
user posted image ...naj mažem s kakim bepanthenom?ali pustim pri miru

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 18:07:09   
Anonimen
revica mala....dobro je vsekalauser posted image
samo, bodi sigurna, da bo se kdaj.prvic je grozno. pa tudi crtica bo izginila.

(odgovor članu leo**tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 18:29:50   
leo**tia
dala sem ji zdaj spet malo mrzel obkladek pa zdaj spet zgleda otečeno?to zarad mrzlega?vročine nima

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 18:33:17   
rija
preden se res sekiraš

user posted image

ampak tole ni frišnouser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 18.1.2010 18:35:09 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 18:37:08   
leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: rija

preden se res sekiraš

user posted image

ampak tole ni frišnouser posted image

uffffffffffuser posted image user posted image user posted image ja vedno nastradajo ti naši mali..ah am moja tud ima tak krog otećen okrog te črte..upam da nič ne bo..sem zelo panična glede teh udarcev,posebej v glavo..me kar zmraziuser posted image kje pa se tvoj udaro?a hodi že?naša se je sedaj začela spuščat,in vidim da se je malo prestrašila ne tako kot jazuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 18:40:53   
rija
moj je skočil iz ene police nad posteljo name od odzadaj, pa se odbil na nočno omarico na eno stekleno posodo. še sama sreča, da se ta ni razbila, ker bi si razrezal pol obrazauser posted image

sva šla kar na slikanje, ker je jokal, da ga boli glava, jaz pa sama, mož na službeni poti, mislila sem, da se mi spičiuser posted image
....pa bilo je malo pred 3 rojstnim dnevom. se mi zdi, da si pri enem letu ni naredil toliko škode kot potem, ko je že shodil...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 23:11:02   
Najaa
leo*tia, naša dnevno pokasira take buške in črtice. Nič sekirat, sam namaži in bo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: naša miška je padla
18.1.2010 23:22:41   
Anonimen
ja, izgleda grozno,... user posted image  za vašo "miško"!
in dokler bo se ji bo poznalo, te bo bolelo (nje pa ne več,... je verjetno že pozabila)
se je pa nekaj naučila in bo za malenkost previdnejša.

prav nič slaba mama nisi.
se, žal, zgodi tudi če si čisto blizu,... vseh gibov ne moreš predvideti.

pri nas smo prakticirali: poljubček, objemček, hladen obkladek in bepanthen plus.
ko padci postanejo že bolj zverzirani, sta pa ponavadi dovolj poljubček in objemček.





pri udarcih v glavo pa za vsak slučaj spremljaj še obnašanje,...

(odgovor članu leo**tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: naša miška je padla
19.1.2010 12:49:23   
leo**tia
zgleda grozno ja..in vsak dan boom imela ta padec pred očmi..ji je boljše.sam taka tanka črta se vidi.je pa previdnejša pri hoji če ne obvlada se raje na rit vrže..mah saj bo,ampak to je res bil udarec in to se slišalo kako je treščilouser posted image user posted image user posted image ,,samo ni ful jokala,vsa sreča da ni presekano bilo.a potem tud grejo obkladki?na rano?pol pa takoj zdravniku,a ne?ne vem kako bi ravnala v primeru da si je presekalauser posted image ..zdaj je ta črtica hrapava tak da pomoje si je malo presekala..je taka zdaj kot bi jo mačka poškrabala..obnašanje je vredu,le strah je prisoten pori hoji..tak da spet samo 7korakov in na vse 4..pa tako lepo je že hodilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: naša miška je padla
19.1.2010 13:16:43   
Hope2
Naš je padel tako na rob ostre omare, isto je imel tako črto, sicer navpično, skor tako ko kot harry potteruser posted image .Nisme nič mazala, nič obhladkov, nič, imel je prav vdrto luknjo, rano, k sreči kri ni lila, je pa bilo tik pred tem da bi presekal. Po parih dneh se je rana zacelila, zdaj se mu čisto nič ne pozna Enostavno ne moreš nič, pa verjemi da bo še padla, pa ti ne boš nič bolj pripravljena kot si bila zdaj.

Uf rija, tole pa je že bilo mojstrsko delouser posted image . Tole bi pa tudi mene fršlok

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?